تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 25 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 243

نام تاپيک: انلاک مودم ایرانسل ti-60

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    Last edited by saber73; 22-12-2018 at 18:17.

2. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه divone30000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام چرا اینترنت شما که عکسش رو گداشتین فقط 4G هست من مودم رو به تازگی از شرکت ایرانسل خریداری کردم از همون ابتدا روی هر دو سیم کارت با 4 چراغ سیگنال روشن به صورت +4G نمایش داده میشود و تنظیمات به صورت اتوماتیک میباشد البته چون بسته 6ماهه گرفتم هنوز آنلاک نکردم.وسرعت روی سیم FDD بیشتر از سیم ثابت هست.ولی اگر فایلهای آنلاک را کسی دارد برای من نیز ارسال نماید به ایمیل زیر . البته ورژن مودمم این مشخصات را دارد. ].چون بعضی دوستان گفتن امکان آنلاک وجود ندارد.
    Current Version
    Software Version 11.196.01...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از divone30000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام چرا اینترنت شما که عکسش رو گداشتین فقط 4G هست من مودم رو به تازگی از شرکت ایرانسل خریداری کردم از همون ابتدا روی هر دو سیم کارت با 4 چراغ سیگنال روشن به صورت +4G نمایش داده میشود و تنظیمات به صورت اتوماتیک میباشد البته چون بسته 6ماهه گرفتم هنوز آنلاک نکردم.وسرعت روی سیم FDD بیشتر از سیم ثابت هست.ولی اگر فایلهای آنلاک را کسی دارد برای من نیز ارسال نماید به ایمیل زیر . البته ورژن مودمم این مشخصات را دارد. ].چون بعضی دوستان گفتن امکان آنلاک وجود ندارد.
    Current Version
    Software Version 11.196.01...

یک عکس از موقعی که با سیم کارت معمولی 4g به اینترنت وصل هستید و علامت 4g+ نشان داده میشود بدید منظورم سیم کارت fdd هست نه tdd . برای انلاک پست بالایی ضمیمه شده کامل میتونید استفاده کنید . در فریمورهای ویرایش شده با قابلیت انلاک علامت 4g+ نشان داده نمیشود .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

ممنون دوست خوبم. میگم مال من ورژن فریم ورش این بود 11.192.03.00.234 ولی آپ دیت شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

ممنون برادر. میگم مودمو فریم ورش اتوماتیک اپدیت شد بازم جواب میده؟نکنه ایرانسل فهمیده

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

عکسها رو من نمیتونم اینجا ارسال کنم پیغام خطا میدهد هز سایتی نیز که آپلود میکنم اینجا قبول نمیکنه. و اون سایت آپلود724 نیز فعلا هر عکسی وارد میکنم پیغام خطا میده براتون خصوصی میفرستم در صوزت نیاز شما قرار دهید.

ودر مورد روش آنلاک در پست بالایی دو روش فرستادی از کدام روش استفاده کنم برای این ورژن 196 -روش دوم رو استفاده کنم؟

• توجه مهم

امکان ارسال لینک فعال ( قابل کلیک ) و عکس ( قابل مشاهده ) برای کاربران جدید امکان پذیر نیست .
      این محدودیت بصورت خودکار و به مرور زمان برای شما برداشته خواهد شد.

لطفا لینک ها فعال و عکس ها را از پست خود حذف کنید و سپس مطلب را ارسال کنید.
      برای اینکار کافیست از تگ های url و img استفاده نکنید و به جای آن آدرس عکس یا لینک مورد نظر را بصورت متن در کد قرار دهید ( از دکمه # در ویرایشگر کمک بگیرید ) یا مستقیما به این شکل عمل کنید :
      کد:
      برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

عکسها رو در حالت فورجی پلاس قرار دادم لینکش رو البته قبلا چندبار سعی کردم نتونستم لینک عکس آپلود شده رو کپی کنم ولی الان دوباره تست کردم موفق شدم روی هر دو سیم کارت بصورت فورجی پلاس نشان داده میشود. ولی سرعت تست از سرور داخلی در حالت TDD زیر 8مگابایت رو نشون میده و روی سیم FDD تقریبا 24 مگابایت سرعت دانلود رو نشان داد و قصد آنلاک رو با کمک کاربران سایت دارم تا درصورت نیاز از سیم های دیگر نیز بتوانم استفاده کنم. و یک سوال نیز داشتم آیا هر روز سیم کارت جابجا کنیم داخل مودم مثلا ساعات خاصی سیم FDD بزاریم بخاطر بسته فعالی که داریم و بعد دوباره سیم TDD بزاریم و این روند ادامه داشته باشد روزی یک بار البته مودم رو خاموش میکنم موقع تعویض به مودم آسیبی وارد نمیشود در دراز مدت.

Last edited by divone30000; 24-12-2018 at 01:44.

10. این کاربر از divone30000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عکسها رو در حالت فورجی پلاس قرار دادم لینکش رو البته قبلا چندبار سعی کردم نتونستم لینک عکس آپلود شده رو کپی کنم ولی الان دوباره تست کردم موفق شدم روی هر دو سیم کارت بصورت فورجی پلاس نشان داده میشود. ولی سرعت تست از سرور داخلی در حالت TDD زیر 8مگابایت رو نشون میده و روی سیم FDD تقریبا 24 مگابایت سرعت دانلود رو نشان داد و قصد آنلاک رو با کمک کاربران سایت دارم تا درصورت نیاز از سیم های دیگر نیز بتوانم استفاده کنم. و یک سوال نیز داشتم آیا هر روز سیم کارت جابجا کنیم داخل مودم مثلا ساعات خاصی سیم FDD بزاریم بخاطر بسته فعالی که داریم و بعد دوباره سیم TDD بزاریم و این روند ادامه داشته باشد روزی یک بار البته مودم رو خاموش میکنم موقع تعویض به مودم آسیبی وارد نمیشود در دراز مدت.

با احتیاط و ارام و در حالت خاموش این کار رو انجام بدید مشکلی پیش نمیاد . در ضمن قسمت درج سیم کارت در صورت مشکل راحت توسط تعمیرکارها تعمیر و درست میشود و نگران نباشید . انلاک هم میتونید انجام بدید ولی اون ارم + در فریمورهای انلاک شده نشان داده نمیشود .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون برادر. میگم مودمو فریم ورش اتوماتیک اپدیت شد بازم جواب میده؟نکنه ایرانسل فهمیده
    جواب میده دوستان انلاک کرده اند و اینجا هم اعلام کرده اند .

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

فایل آپدیتی وجود ندارد که در صفحه تنظیمات مودم قرار بدهیم که مودم آپدیت بشود با کابل لن و آنلاک شود و نیازی به لحیم کاری و باز کردن مودم نباشد منظورم این قسمت در عکس میباشد

14. این کاربر از divone30000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •