تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: راهنمایی جهت انتخاب محل زندگی !

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض راهنمایی جهت انتخاب محل زندگی !

سلام دوستان عزیز انجمن ، ممنون از اینکه وقت گذاشتین و این تایپیک رو خوندید .

عرضم به خدمت شما بنده به همراه پدر و مادرم ساکن یکی از مناطق غرب تهران هستیم
    ، پدر من یه مدته که بازنشسته شده و بخاطرناراحتی اعصاب و مشکل قلبی که داره تصمیم گرفته زندگی اپارتمان نشینی تهران رو ترک کنه و دست به ویلا نشینی تو یکی از شهر های شمالی کشور بزنه ( رامسر )

بنده به شدت مخالف این موضوع هستم هم بخاطر مسائل شغلی که دارم نمیتونم محل تولدم رو ترک کنم هم بخاطر اینکه چند سال رامسر دانشجو بودم و کاملا مطلع هستم چقدر شهر مزخرفی برای زندگی دائم هست.
    از این رو خب ترجیح دادم دنبال راه حلی بجز جدایی از پدر و مادرم یا زندگی اجباری تو مازندران بگردم که این فکر به ذهنم رسید ؟!!!!

حس میکنم هنوزم اطراف تهران کبیر خیلی مناطق خوش آب و هوا هستن که میشه بدون ترافیک و شلوغی با ارامش توی اونها زندگی کرد

ولی خب مسئله مهم اینه سرمایه زندگی ما در حد خرید ویلا در شمال شهر تهران اصلا نیست یعنی حتی فکرش هم نمیتونیم بکنیم !!! ( حداکثر زیر یک میلیارد تومن )

بخاطر همین از شما عزیزان راهنمایی میخواستم که چه مناطقی رو که با خواسته های ما یکسان باشه پیشنهاد میکنید ؟!

دوستان عزیزم لطفا اینم در نظر بگیرید که یه خانواده با شخصیت و اصیل مثل خودتون قصد زندگی داره پس لطفا جایی رو معرفی کنید که در
    شأن خانوادگی خود شما داداشا و خواهر های گلم باشه

درضمن اگر امکانش هست خوشحال میشم نظرتون رو راجب پردیس ( نزدیک شمال شرق تهران ) بدونم
    ،خصوصن اگر ساکن اونجا هستید یا اطلاعاتی از زندگی در شهر پردیس دارین ، با تشکر .
    Last edited by SNOW PATROL; 16-06-2018 at 01:49. دليل: ادب رو رعایت کنید

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

برید دماوند ویلاهای خوبی داره خوش آب و هوا هم هست .../// ملت تازه دارن میریزن تهران برای زندگی

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

فریدونکنار هم جای خوب و خوش آب و هوایی برای زندگیه..تو فصل بهار عطر بهارنارنج مستتون میکنه...با اون 1 میلیارد تومنتون فکر کنم یه ویلای 500 متری بتونید بخرید نزدیک دریا...

عصرها هم میرید لب دریا با صدای موج دریا به آرامش عمیق می رسید...فقط تابستونا خیلی شرجیه اشکال نداره میمونید خونه زیر کولر گازی..بعدظهرها میایید بیرون

5. این کاربر از لتحجی بابه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

اگر میخواید تو استان تهران باشید..با 1 میلیارد تومن لواسان و فشم که نمیشه ویلا خرید..لواسان الان متری 10-15 میلیون تومنه فشم هم متری 9 میلیونه..تنها راهتون همون دماوند یا هشتگرد ( هشتگرد خشکه بدرد نمی خوره)

7. 2 کاربر از لتحجی بابه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

، پدر من یه مدته که بازنشسته شده و بخاطرناراحتی اعصاب و مشکل قلبی که داره تصمیم گرفته زندگی اپارتمان نشینی تهران رو ترک کنه و دست به ویلا نشینی تو یکی از شهر های شمالی کشور بزنه ( رامسر )

بنده به شدت مخالف این موضوع هستم هم بخاطر مسائل شغلی که دارم نمیتونم محل تولدم رو ترک کنم هم بخاطر اینکه چند سال رامسر دانشجو بودم و کاملا مطلع هستم چقدر شهر مزخرفی برای زندگی دائم هست.
    از این رو خب ترجیح دادم دنبال راه حلی بجز جدایی از پدر و مادرم یا زندگی اجباری تو مازندران بگردم که این فکر به ذهنم رسید ؟!!!!

حس میکنم هنوزم اطراف تهران کبیر خیلی مناطق خوش آب و هوا هستن که میشه بدون ترافیک و شلوغی با ارامش توی اونها زندگی کرد

ولی خب مسئله مهم اینه سرمایه زندگی ما در حد خرید ویلا در شمال شهر تهران اصلا نیست یعنی حتی فکرش هم نمیتونیم بکنیم !!! ( حداکثر زیر یک میلیارد تومن )

بخاطر همین از شما عزیزان راهنمایی میخواستم که چه مناطقی رو که با خواسته های ما یکسان باشه پیشنهاد میکنید ؟!

دوستان عزیزم لطفا اینم در نظر بگیرید که یه خانواده با شخصیت و اصیل مثل خودتون قصد زندگی داره پس لطفا جایی رو معرفی کنید که در

درضمن اگر امکانش هست خوشحال میشم نظرتون رو راجب پردیس ( نزدیک شمال شرق تهران ) بدونم
    چرا رامسر مضخرفه؟

9. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام.
    من خودم ساکن ساری هستم. و میبینم خیلی از تهرانیا موقع تعطیلات میان شمال. بیشتر به شهرستانهای عباس آباد (شامل شهرهای متل قو، سلمان شهر، اسب چین و...)، محمودآباد، بابلسر، رامسر، نوشهر، تنکابن، چالوس و کلاردشت میان.
    من دو مورد رو زیاد دیدم. تهرانیهای که میان شمال ویلا میخرن و در خیلی از مواقع سال نیستن (و یا حتی نگهبان هم دارن) ویلاشون مورد سرقت قرار میگیره.
    مورد دوم در مورد کسانیکه ویلا اجاره میکنن اینکه موارد زیادی دیدم که سرشون کلاه میذارن. روش های کلاهبرداری خیلی زیادن.

این رو هم در نظر بگیرید شما وقتی میخواهید یکجا ساکن بشید باید همسایگان خوب و بافرهنگی هم داشته باشید.
    و جائی که مردمشون فقیر هستن (مثل چالوس و کلاردشت)، متأسفانه فرهنگ پائینی هم دارن. این فرهنگ پائین موقعی که اختلافی با اونها پیدا میکنید، حسابی براتون دردسرساز میشه.
    من تو شمال خیلی دیدم وقتی با یه غریبه به مشکل میخورن، به صورت قبیله ای میریزن سرش. تو اینجور مواقع خیلی از نیروی انتظامی نباید انتظار داشته باشید، چون در عمل هیچ کاری براتون نمیکنن. یا عمداً خیلی دیر میان سر صحنه، وقتی اومدن هم احتمالش هست بیشتر هوای هم‌محلی هاشون رو داشته باشن، و اینکه اگه بخواهید پیگیری کنید گرفتار پروسه طولانی مدت و طاقت فرسای شکایت و دادگاه و هزینه و این مسائل میشید.

اگه از من بپرسند هیچ وقت شمال رو برای سکونت به دیگران پیشنهاد نمیکنم. شمال تنها ویژگی مثبتش همین آب و هواش هست ولی در کنارش صدها عیب دیگه داره.

11. 3 کاربر از MVGroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

رامسر خاکش سرطانزا هست

13. 2 کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام

با 1 میلیارد جای خاصی تو تهران ویلایی نیست با این قیمت. دماوند رو می تونید انتخاب کنید که مشکلات خودش رو داره.

بودجه شما کم هست وگرنه مثلا شهرک دانشگاه شریف در منطقه 22 عالی هست و قیمت هاش بسیار مناسبه به نسبت جاهای دیگه از متری 7.5 تا 9 میلیون تومان. واقعا آب و هوای بی نظیر در تهران.

حداقل می تونید آپارتمان اونجا بخرید. مردم و محله خیلی خوبی داره. من 7 سال اونجا زندگی کردم در مجتمع آپارتمانی هیچ مشکلی نداشتم. همسایه ها هم همه سطح بالا بودن و مراعات می کردن. نگهبانی و گشت شبانه هم داره. با مرکز تهران حدود 10 تا 15 دقیقه فاصله داره. من واقعا هیچ مشکلی ندیدم برید یه سر بزنید. حالا ویلایی هم خواستید شاید برای اجاره بود.

موفق باشید

15. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

فریدونکنار هم جای خوب و خوش آب و هوایی برای زندگیه..تو فصل بهار عطر بهارنارنج مستتون میکنه...با اون 1 میلیارد تومنتون فکر کنم یه ویلای 500 متری بتونید بخرید نزدیک دریا...

عصرها هم میرید لب دریا با صدای موج دریا به آرامش عمیق می رسید...فقط تابستونا خیلی شرجیه اشکال نداره میمونید خونه زیر کولر گازی..بعدظهرها میایید بیرون
    ممنونم دوست عزیز ولی عرض کردم بخاطر شرایط شغلی نمیتونم از استان تهران خارج بشم .

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

اگر میخواید تو استان تهران باشید..با 1 میلیارد تومن لواسان و فشم که نمیشه ویلا خرید..لواسان الان متری 10-15 میلیون تومنه فشم هم متری 9 میلیونه..تنها راهتون همون دماوند یا هشتگرد ( هشتگرد خشکه بدرد نمی خوره)
    پردیس رو به دماوند ترجیح میدم با توجه به نزدیک تر بودن به تهران و بافت نوساز ... راجب هشتگرد اصلا اطلاعاتی ندارم .

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •