تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: وصل کردن تبلت به مانیتور.فوری.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018
    محل سكونت
    earth

14 وصل کردن تبلت به مانیتور.فوری.

سلام به همه
    دوستان همونطور که نوشتم میخام تبلت رو به مانیتور وصل کنم
    و اینکه خب نمیدونم ایا میشه وصل کرد با این متفلقات یا نه
    1-galaxy tab s2014 4x core Europe تبلتمه .بله مال 4 سال پیشه.
    2-اول میخام با این وسیله یعنی هاب میکرو یو اس بی چهار پورت رو به تبلت وصل کنم.(1096)
    3-واس شارژ از کابل دو سرنر usbاستفاده میکنم ویک طرف به هاب و اونیکی رو به شارژر وصل میکنم.(0177 )
    4-مهم نیست ولی اگه بتونم موس از راه دور وصل کنم هم خوبه.(0816 )
    5-بخش اصلی داستان اینه که با vga و micro usb مخصوص سامسونگ بعدش تبدیل اون میکرو usb به usb اونو به هاب وصل میکنم.(0018 )(0754)
    اون بخش اخرم حالی میمونه برای فلشو اینا
    +دوستان ببینید میشه اینجوری یا نه اگه نمیشه راه حل بهتری پیشنهاد بدین لطفا.
    +این کدای اخر هر بخش ماله سایت digik.ir دیجیک هستش.اگه انجمن گیرنده میتونید کالای مد نظرمو برای وصل کردن بببنید کافیه کدشو تو بخش جستجو بزنید تا کالا رو بیاره.
    ×دوستان خودم پیشنهاد دوم هم دارم اینه که با تبدیل mhl v otg مخصوص سامسونگ بعد یه کابل htmi و اون کابلو به تبدیل vga وصل کنم (اخه مانیتورم vga)بعد اون میکرو همم واس شارژ و usb هم موس.ببینید اینم میشه یانه ممنون میشم(0458)من می خوام اینو اول به یه سر نر و یه سر مادگی hdmi وصل کنم ویه یه طرف به وسیله و اون یکی به تبدیله
    دوستان فوریه لطفا پاسخ بدین

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

با تبدیل باید این کارو انجام بدین چک کنید ببینید تبلتتون امکان پشتیبانی از تبدیل های تصویری رو داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

سلام

با تبدیل باید این کارو انجام بدین چک کنید ببینید تبلتتون امکان پشتیبانی از تبدیل های تصویری رو داره

بله جواب میده با تبدیل مخصوص vga سامسونگ ولی از بقیه اتصالات یا شارژ همزمان و موس مطمین نیستم به نظرتون همزمان جواب میده؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

بالای بالا UP

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

upدوستان همونطور که گفتم مشکلم وصل کردن همزمان شارژ و مبدل است.کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نمیشه . Otg و mhl همزمان فعال نمیشن، شما میتونید برای ارسال تصویر ، دانگل وایرلس مثل میراکست ، کروم کست یا مارک های دیگه بگیرید ، و برای موس و فلش از همون هاب استفاده کنید ، این دانگل خروجی HDMI داره پس به یک مبدل vga هم نیاز دارید
    در زمان اتصال otg هم نمیشه گوشی رو شارژ کرد ، شارژر فقط و فقط به تنهایی کار می‌کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

نمیشه . Otg و mhl همزمان فعال نمیشن، شما میتونید برای ارسال تصویر ، دانگل وایرلس مثل میراکست ، کروم کست یا مارک های دیگه بگیرید ، و برای موس و فلش از همون هاب استفاده کنید ، این دانگل خروجی HDMI داره پس به یک مبدل vga هم نیاز دارید
    در زمان اتصال otg هم نمیشه گوشی رو شارژ کرد ، شارژر فقط و فقط به تنهایی کار می‌کنه
    سلام.ممنون دوست عزیز .ولی من توی نظرات سایت دبجبک رو میخوندم گفته بود میشه همزمان زد!!واینکه این دانگل رو بزنم و موس هم به هاب وصل کنم بازم شارژ میشه؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •