تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید فالوور اینستاگرام
خرید باطری اصلی ایفون سامسونگ هواوی شیائومی
خرید فالوور ایرانی
Buy Website Traffic
Buy Organic Website Traffic
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 44 اولاول ... 33394041424344 آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 433

نام تاپيک: قیمت دلار - چقدر قراره افزایش پیدا کنه - حدس شما چیه؟؟؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

کسانی که میگند فلان کشور بده ما خوب هستیم خودشان بدترین ها هستند. نتیجه اش هم داریم میبینیم.
    یک همسایه را در نظر بگیرید هی تو محل و محلهای دیگه بگه این بده اون بده این همسایه بده ، من خوبم و بس. ۴۰ سال بعد یا هر سال بعد نتیجه اش جز طرد آن فرد توسط همون همسایه ها حتی همسایه های دیگه نیست. منطقی است؟!

جالب اینکه همون همسایه هایی که طرف ازشون بد میگه با هم بیشتر نزدیکتر و دوستتر و قوی تر هم میشوند و طرف را تو جمعشون دیگه راه نمیدند.
    کسی ک تا خشتک کلشو کرده تو برف خون ب مغزش نمیرسه زده خودشو به خواب رو هیچ کاریش نمیشه کرد داداشم

شما هی بگو نره اینا هی میگن بدوش

2. 4 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

13

کسی ک تا خشتک کلشو کرده تو برف خون ب مغزش نمیرسه زده خودشو به خواب رو هیچ کاریش نمیشه کرد داداشم
    شما هی بگو نره اینا هی میگن بدوش
    نمونه بارز این حرف شما رو من چند پست پایینتر متذکر شدم که وقت و اوقات خودتون رو با امثال همچین آدمایی طلف نکنید البته منظورم تنها شما نیستید. بذارید یکی به ملک و املاکش برسه و بقیه رو با پندار سخیف خودش انگل قلمداد کنه. اونیکی از مصاحبه اخیر اردشیر زاهدی دم بزنه که تو کانال آیت الله العظما بی بی سی پخش شده یعنی ببین طرف کدوم رسانه رو برای بیان اثبات حرفش انتخاب کرده و چه شخصی رو برای مثال برچیده. همون اردشیر زاهدی که موقع چرخ کرده شدن ق.ا.س.م قالی سلیمان زادگان منش! هم حرفهایی زده بود که برید یوتیوب متوجه عرایض بنده میشید.
    کلی دلیل و برهان و سند و مستند بر پایه فهم حقیقت و ادراک واقعیت برای امثال این افراد هم بیاری آخرش میان یه چندتا جمله کوچه بازاری دوزاری تحویلت میدن که از اصل بحث و مناظره بدورت میکنن و میبرنت به حاشیه! و امثال آقای ژیان با اون ادبیاتی که دارن و به ظاهر که نشون میدن سواد حداقل آکادمیک درست و حسابی هم ندارن از طرفی قدرت تحلیل های گهربارشون رو تو پست های اخیر دیدیم بارزترینش هم همون واژه "شرایط آب و هوایی" بود!!!
    گاهی باید فقط نظاره کرد چون کاری از دست افرادی مثل ما بر نمیاد تو این برهه... نظاره کن و بگذر کزین برتر، اندیشه بر، نگذرد!!!
    با مجسمه حرف زدن و اختلاط کردن خیلی بهتر و پرثمرتر از حرف زدن با شماست گرامی!
    همینجور باش تا روزگارت بگذره.
    من چی گفتم و تو چی تحویل گرفتی...
    نهایت استدلال و برهان این آقای ژیان که چند روزه آدمایی امثال ما رو گذاشته سرکار!
    بچه ها خودتونو خسته و بی دلیل واسه این فرد تایپ نکنید. واقعا مشکل اساسی و عقلی داره. من که به این نتیجه رسیدم حالا خود دانید میخوایید تا صبح بشینید واسش حرف و دلیل و مستند بیارید. بقول یکی از کاربرا انگار داری توی گوش خر سوره یاسین میخونی...
    آقای ژیان برو بخواب از بنگاه املاکت جا نمونی یه وخ

4. 4 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ژیان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

کلی دلیل و برهان و سند و مستند بر پایه فهم حقیقت و ادراک واقعیت برای امثال این افراد هم بیاری آخرش میان یه چندتا جمله کوچه بازاری دوزاری تحویلت میدن که از اصل بحث و مناظره بدورت میکنن و میبرنت به حاشیه! و امثال آقای ژیان با اون ادبیاتی که دارن و به ظاهر که نشون میدن سواد حداقل آکادمیک درست و حسابی هم ندارن از طرفی قدرت تحلیل های گهربارشون رو تو پست های اخیر دیدیم بارزترینش هم همون واژه "شرایط آب و هوایی" بود!!!
    با احمق بحث کنی اولین نفر خودت احمق خطاب میشی سرتاسر کامنت های امثال شما فحش و ناله و توهینه بعد من محکوم میشم به بد صحبت کردن آخه من اگه مثل خودتون میخواستم جواب بدم که خیلی بدتر از اینها باید میشد ادبیاتم. شرایط آب و هوایی هم اگه ذره ای دانش داشتی میفهمیدی چه تاثیری بر روی انسان ها از ظاهر تا هوش و ذکاوتشون میذاره اینکه در مناطق شمالی و ساحلی مردم هوشمندتر میشن تا مناطق گرمسیری و خشک یه حقیقت محضه حالا چرا کامنت من به عنوان نظر نژاد پرستانه حذف شد باید از هم کیش های خودت بپرسی که این موضوع چه ربطی به نژاد پرستی داشت. شرایط آب و هوایی حتی رنگ چشم رو هم تغییر میده چه برسه به هوش و ذکاوت. بی چاره ترین انسان ها کسانی هستن که میخوان با تمسخر طرف مقابلشون رو در سطح خودشون پایین بیارن. امثال تو رو واقعا سطح پایین بی منطق میدونم اینکه باهاتون بحث میکنم شاید دلیلش اینه 1% احتمال بدم یکم هوشیارتر و منطقی تر بشید اما کار بی فایده ایه.

وقتی از آمریکا انتقاد میکنم ترس اول یکی مثل من همیشه این بوده که فرهنگ و عقاید آمریکا باعث بشه نسل انسان هایی مثل شما فراگیرتر بشن یه نمونه کوچیکش اینکه امروز در فرهنگ ایران امثال ندا یاسی ها و خزایی و هزینه و این انسان های فاسد و خز و خیل سلبریتی و سکان دار فرهنگ نوجوان های کشور شدن فقط نتیجه لیبرالیسم آمریکاست که به حکومت ها و سازمان های فرهنگی اجازه نمیده اینجور افراد رو مهار کنن تا بیش تر از این به فرهنگ یه جامعه آسیب نزنن اما مغز شما تا نوک دماغتون رو بیشتر نمی بینه یکی مثل تو چطور میخواد درک کنه آسیب فرهنگی یعنی چی. عادی سازی فرهنگ غلط برای قشر نوجوان یعنی چی. باید سالم زندگی کرده باشی تا درک کنی این چیزهارو.

6. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

13

با مجسمه حرف زدن و اختلاط کردن خیلی بهتر و پرثمرتر از حرف زدن با شماست گرامی!
    همینجور باش تا روزگارت بگذره.
    من چی گفتم و تو چی تحویل گرفتی...
    نهایت استدلال و برهان این آقای ژیان که چند روزه آدمایی امثال ما رو گذاشته سرکار!
    بچه ها خودتونو خسته و بی دلیل واسه این فرد تایپ نکنید. واقعا مشکل اساسی و عقلی داره. من که به این نتیجه رسیدم حالا خود دانید میخوایید تا صبح بشینید واسش حرف و دلیل و مستند بیارید. بقول یکی از کاربرا انگار داری توی گوش خر سوره یاسین میخونی...
    آقای ژیان برو بخواب از بنگاه املاکت جا نمونی یه وخ
    با احمق بحث کنی اولین نفر خودت احمق خطاب میشی سرتاسر کامنت های امثال شما فحش و ناله و توهینه بعد من محکوم میشم به بد صحبت کردن آخه من اگه مثل خودتون میخواستم جواب بدم که خیلی بدتر از اینها باید میشد ادبیاتم. شرایط آب و هوایی هم اگه ذره ای دانش داشتی میفهمیدی چه تاثیری بر روی انسان ها از ظاهر تا هوش و ذکاوتشون میذاره اینکه در مناطق شمالی و ساحلی مردم هوشمندتر میشن تا مناطق گرمسیری و خشک یه حقیقت محضه حالا چرا کامنت من به عنوان نظر نژاد پرستانه حذف شد باید از هم کیش های خودت بپرسی که این موضوع چه ربطی به نژاد پرستی داشت. شرایط آب و هوایی حتی رنگ چشم رو هم تغییر میده چه برسه به هوش و ذکاوت. بی چاره ترین انسان ها کسانی هستن که میخوان با تمسخر طرف مقابلشون رو در سطح خودشون پایین بیارن. امثال تو رو واقعا سطح پایین بی منطق میدونم اینکه باهاتون بحث میکنم شاید دلیلش اینه 1% احتمال بدم یکم هوشیارتر و منطقی تر بشید اما کار بی فایده ایه.

وقتی از آمریکا انتقاد میکنم ترس اول یکی مثل من همیشه این بوده که فرهنگ و عقاید آمریکا باعث بشه نسل انسان هایی مثل شما فراگیرتر بشن یه نمونه کوچیکش اینکه امروز در فرهنگ ایران امثال ندا یاسی ها و خزایی و هزینه و این انسان های فاسد و خز و خیل سلبریتی و سکان دار فرهنگ نوجوان های کشور شدن فقط نتیجه لیبرالیسم آمریکاست که به حکومت ها و سازمان های فرهنگی اجازه نمیده اینجور افراد رو مهار کنن تا بیش تر از این به فرهنگ یه جامعه آسیب نزنن اما مغز شما تا نوک دماغتون رو بیشتر نمی بینه یکی مثل تو چطور میخواد درک کنه آسیب فرهنگی یعنی چی. عادی سازی فرهنگ غلط برای قشر نوجوان یعنی چی. باید سالم زندگی کرده باشی تا درک کنی این چیزهارو.
    نظاره کن و بگذر کزین برتر، اندیشه بر، نگذرد... (البته برای شما نمیگم واسه خودم تکرارش میکنم که درگیر حاشیه شما نشم.)
    جواب تو چیزی جز این ایموجی بسیار شادمند نیست
    همونطور که گفتم بحث و مناظره رو به حاشیه کشیدن کار امثال شماست تا تنور بحث و جدل گرم بمونه. کاملا از بیاناتت معلومه تو سالم زندگی کردی و خونه خریدی 5زار فروختی 1 میلیارد! شما آگاهان و یاری رسانان ایران ما انگل های جامعه. چند پست بالاتر همه برن بخونن من چی گفتم و چجوری بحث رو با شما شروع کردم و ایشون چی تحویل گرفت و جواب داد از همون جایی که گفتم "با 10 % حرفای شما بعنوان یه شهروند هموطنت موافقم ولی بیشتر حرفاتون شر و وری بیش نبود!" پس با این جمله ختم جلسه رو برای خودم اعلام میکنم و امثال شما تا کله سحر قد قد کنید: جواب ابلهان خاموشیست!
    Last edited by DJ POLESTAR; 24-05-2020 at 16:06.

8. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با سلام

دوستان برگردیم روی بحث اصلی تاپیک

قیمت دلار رو برای اواخر تابستان چند می بینید؟

10. این کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام

هیچ جوابی واسش نیست چون اقتصاد و قوانین اقتصادی متاسفانه لحظه‌ای تغییر میکنه.
    یه مثال ساده: یه روز گفتن سکه میفروشیم هرکس میخواد بیاد بخره.نه حرف از محدودیت خرید بود و نه حرف از مالیات ولی بعد از فروش یه نفر رو به جرم خرید زیاد! به اعدام محکوم کردن و واسه بقیه هم مالیات بریدن.حتی امام جمعه اصفهان به این کار اعتراض کرد.این سخنان ایشون که میتونید در اینترنت ببینید:
    امام جمعه اصفهان گفت: نمی گویم روش درستی است که اینگونه سکه به فروش برود و اشتباهی در نحوه توزیع و فروش وجود داشته باشد، اما کسی خریده و کسی فروخته؛ من کجای این را مفسد بدانم؟ بعضی می‌گویند چرا اعدام نشده است. مگر می‌شود همه را کشت؟ با چه گناهی باید او را کشت؟ طباطبایی نژاد ادامه داد: دلار به بعضی فروخته شده تا جنس وارد کنند که وارد نکرده اند؛ آری این گناه است و باید متخلفان مجازات شوند اما به خریدار طلا این موضوع اشاره نشده که باید تعداد محدود خریداری کنی.
    حالا تو این اوضاع بنظر شما کسی میتونه تحلیل اقتصادی ارائه بده؟

12. این کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام

جانا سخن از زبان ما می گویی

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

با سلام

اواخر تابستان ؟
    قیمت دلار برای فردا هم نمیشه پیشبینی کرد چه برسه اواخر تابستان
    این روزا قیمت هیچگونه کالایی رو برای یک ساعت بعد نمیشه گفت

15. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

قبلا دلار رو کنترل می کردند . صفر های پول ملی رو حذف کردند که مثلا افزایش قیمت ها به چشم نیاد . با دوستان موافقم اصلا وضعیت هیچ جوره قابل پیش بینی

نیست !!!!
    Last edited by mojt90; 25-05-2020 at 11:50.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

این رادیو و تلویزیونشون (میلی) هم دیگه هیچی نمیگه، نه وضع دلار رو میگه نه آمار کرونای ایران رو میگه. نه تعیین وضعیت قیمت خودرو و کالا رو میگه.
    کلا جهل تو جهل فقط دروغ میگه.

نادانها فکر کردند با نگفتن و دروغ انگار وضع بر وفق مرادشان میشه، چقدر جاهلند. انگار سال ۱۳۵۸ هست و جز این رسانه هیچ رسانه و مدیا و اختراعی نشده هست.
    میبینم آن روز رو که مردم میریزند و آتش میزنند. چه روز زیبایی.
    Last edited by italodance; 26-05-2020 at 07:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (3 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. mojt90,
  2. DJ POLESTAR

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •