تبلیغات :
پارت فوم ، عرضه کننده یونولیت ، فوم ، آکوستیک
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 17 از 22 اولاول ... 7131415161718192021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 213

نام تاپيک: قیمت دلار - چقدر قراره افزایش پیدا کنه - حدس شما چیه؟؟؟

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

یک کاربری اشاره کرد به مردم! چه عجب کسی پیدا شد متوجه بشه مشکل کجاست! وقتی اجناس دپو شده یک مغازه فردای گرانی دلار چند برابر میشه! مشکل هم از نظارت است ولی مشکل اصلی نبود فرهنگ مردم است و بس.

مشکل مردم هستن و جهل اونها . وگرنه همین دلار رو همین دولت فعلی گران کرد( چون حال ندارن کار بکنن مخلص کلام!) نشان هم به آن نشانی که رئیس جمهور بعد از سیل نامه فرستاد به رهبری که از پول نفت مجوز برداشت بگیره!! و رهبری هم راهکار رو گفتن که اگر از این راهکارها نشد بعدا برید سراغ پول نفت!!!! و................

خوب این دولت کلا از مریخ تشریف آورده؟! مردم با چشم دیدن و با گوش شنیدن که چندین روزی مانده به انتخابات همین رئیس جمهور اختلاس رو به وام معوقه تبدیل کرد!!!!! خوب با این حساب همه دزدیها وام معوقه هست!! بعد از این هم اکثریت باز به یک دزد رای دادن!! بحث افراد نیست. بحث جهالت اکثریت هست.

البته جهل با شعور متفاوته. مردم میدونن دزد کیه و کی نیست. مشکل همون طمع و حرص و خود خواهی و آینده نگر نبودن و ...... = جهل
    کامنتاتو تو تاپیکهای دیگه خوندم و دوست نداشتم جوابتو دیدم ولی دلم نیومد
    من یه آدمی که بعد انقلاب به دنیا امده و تو این سن کوتاه سه بار دیدم چجوری پولمون بی ارزش شده و هر چندسال یکبار این پروسه تکرار میشه، یکبار یا دوبار آروم بشینم ولی وقتی ببینم باز همین اتفاق تکرار میشه و یک شبه دلار میره بالا و قراره قیمت اجناس چندبرابر بشه میرم و قفسه فروشگاه ها رو خالی میکنم.مشکل از مردم نیست.مشکل از شرایطیه که این حکومت برای مردم ساخته
    حکومت شرایط مساعد رو فراهم کنه تا سطح فرهنگ مردم هم بره بالا.کما اینکه وقتی همین مردم به یک کشور دیگه میرن همه بافرهنگ میشن
    مگه تو دولتهای قبل همین شرایط نبود و دلار همین بلا سرش نیومد؟اون موقع که نظر رهبری به رئیس جمهور نزدیک بود و رئیس جمهور هم مرد عمل بود!!!!
    گفتی رهبری راهکار داد.راهکار رهبری چی بود؟
    رهبری همونی نیست که وقتی خبر اولین اختلاس اومد و مردم صداشون در اومد گفت انقدر کژ ندید تا مسئولین کار خودشونو بکنن.و همه دیدن که مسئولین ندای رهبر رو لبیک گفتن و کار خودشون که اختلاس بود رو با قدرت بیشتر ادامه دادن
    میگی بحث افراد نیست و بحث جاهلیت اکثریت هست.اگه کاندیدای مورد نظر شما رآی میاورد میشدن اکثریت دانا؟مگه دور قبل کاندیدای شما رآی نیاورد و ایران رو نزد مردم دنیا منفور کرد.عزیزم خانه از پای بست ویران است.بحث این رئیس جمهور و اون رئیس جمهور نیست.این سیستم مشکل داره.کارنامه 40ساله این نظام از نظر تامین معیشت مردم نمره زیرصفر میگیره

2. 5 کاربر از iman_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

خوب پاسخ تحریف های تاریختون:

تنها حکومتی که بعد از چندین هزار سال تمامیت ارضی کشور رو حفظ کرد همین حکومت بوده البته نه با اعتقاد به شاه و میهن و خدا!!! خوب هر عاقلی میدونه در 8 سال جنگ چه کسانی مدافع ایران بودند. نهایتا میتونین ادعا بکنین که در پروسه این جنگ افرادی که به سربازی اجباری ارتش پیوستن رو به اجبار به جنگ فرستادن که اونم در هر کشوری در زمانه جنگ وجود داره که اصلا اون مقدار در مقابل داوطلبین اقلیت هم نمیشدن بماند و .........
    چی میگی شما؟ مگه الان تو ایران داری زندگی میکنی؟ خیلی ایران ایرانی هست نه؟ تاریخ و هویت و فرهنگ و ادبیات و محیط زیست خیلی ایرانیه؟ بدترین حکومت از زمان پیدایش ایران زمین تا کنون حکومت غیر ایرانی فعلیست. اسمش هم که عوض کردند.

ایران از داخل پاشیده . متاسفم این حرفها رو میزنم اما کاشکه تجزیه می شد که بهتر از غذاب و شکنجه و تخریب داخلی است. چیزی که داخلش تخریب شده دیگه دفاع کردن نداره. ایران کنونی مثل یک باغ میمونه که ابتدا سرسبز و خوش و اب و هوا بود و پر از محصول و میوه و نعمت بودش. اما وقتی که به همون باغ رسیدگی نشه و از داخل خشک بشه و هیچی توش رشد نکنه و فقط دیوارش مونده باشه دیگه بش نمیشه گفت باغ؟

به باغی که داخلش باغ نیست و خشک شده میگی باغ؟

این حرفها پوچ دیگه اثر نداره. 40 سال توهم و گروگان گیری.

40 سال ایران گروگان گرفته شده.

گفتی ارتش؟ مگه ارتش داریم؟ الان که سلسله سپاه پاسداران هست همه جا هم حضور دارند.

براستی واقعا مردیم از بس صبح تا شب راجب ایران زمین در حکومت فعلیمون میبینیم. انواع برنامه ها و فستیوالهای ایرانی. جشنهای تاریخ ایران. رژه های خیابانی بزرگداشت هویت ایرانیان. انواع تقویم و تعطیلات روزهای ایرانی و مناسبات. برگزاری مسابقات تاریخی و قومی. سخن از تمدن ایرانیان صبح تا شب در صدا و سیما. انواع فیلمها و سریالهای تاریخی و هویتی. هفته موزه ایران زمین. شب شعر و ادبیات پارسی در حضور اساتید و مقامات کاملا ایرانی. حفظ و نگهداری میراث تاریخی و اثار باستانی ایرانیان با انواع حصار و سیستمهای امنیتی و مونیتورینگی.
    انواع جشنها و آیینهای حماسی تاریخی در محل اماکن تاریخی. جشنها و فستیوالهای بین المللی ایرانی با دعوت از عموم مردم دنیا به ایران باستانی و گسترش و نمایش فرهنگ و تمدن و تاریخ ایرانی.
    حفاظت از محیط زیست و حیوانات. سر سبز شدن بیشتر ایران و عدم خشکسالی ناحیه ای.
    ارتباط جهانی با دنیا و رفت و امد ایرانیان و خارجیان. توریست ایران و توریست جهانی ایران. احترام و عزت به نژاد ایرانی در تمام دنیا.
    گسترش موزه باغ وحش پارک گیاهی و انواع ساخت قلعه های ایرانی به روش باستان جهت آموزش و آشنایی نسل جوان با هویت و میراث و تمون و محیط زیست ایرانیان.
    زیاده تا دلت بخواد یک تومار هست این سخنان.

واو خیلی ایران را ایران نگه داشتید خیلی.
    Last edited by italodance; 23-07-2019 at 09:02.

4. 5 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

از بحث منحرفان و ناآگاهان خارج بشویم. برویم سر بحث شیرین تاپیک.

دلار رو به افزایش و همین الان 12400 شد. فکر کنم تا فردا از 13 تومان عبور بکند.

علتش هم ادامه اقتصاد مال خر است و ثبات بی-اقتصادی 40 ساله ایران هست.

6. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خوشحال شده بودم داره میاد پایین
    گفتم اگه تا شهریور افت پیدا کنه و پایین بمونه یه مقدار پول که قراره پس انداز باشه رو تبدیل به دلار کنم؛ اما باز شروع شد به بالا رفتن

8. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بله داره برمیگرده سر جای اولش

از اولش هم دامشون مشخص بود. مردم تو سری خور که تو جهل زندگی می کنند لیاقتشان همینه دیگه. تنها کار هم رها کردنشون هست. متاسفم این جمله رو میگم ولی خلایق هر چه لایق.

دلار از 4 تومان شد 16 تومان.بعد از مدتی تونست بشه 14 تومان. بعد از 14 تومان شد 11 تومان شد! نتیجه 40 سال فضل و دانایی؟

حالا هم داره میشه 12 تومان.
    بله هدف این که 40 میلیار دلاری که دست مردم هست دوباره برگرده دست عمو همتی.
    بالاخره بانک مرکزی یک کلکی میزنه دلار ها را از دست مردم خارج می کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

کامنتاتو تو تاپیکهای دیگه خوندم و دوست نداشتم جوابتو دیدم ولی دلم نیومد
    من یه آدمی که بعد انقلاب به دنیا امده و تو این سن کوتاه سه بار دیدم چجوری پولمون بی ارزش شده و هر چندسال یکبار این پروسه تکرار میشه، یکبار یا دوبار آروم بشینم ولی وقتی ببینم باز همین اتفاق تکرار میشه و یک شبه دلار میره بالا و قراره قیمت اجناس چندبرابر بشه میرم و قفسه فروشگاه ها رو خالی میکنم.مشکل از مردم نیست.مشکل از شرایطیه که این حکومت برای مردم ساخته
    حکومت شرایط مساعد رو فراهم کنه تا سطح فرهنگ مردم هم بره بالا.کما اینکه وقتی همین مردم به یک کشور دیگه میرن همه بافرهنگ میشن
    مگه تو دولتهای قبل همین شرایط نبود و دلار همین بلا سرش نیومد؟اون موقع که نظر رهبری به رئیس جمهور نزدیک بود و رئیس جمهور هم مرد عمل بود!!!!
    گفتی رهبری راهکار داد.راهکار رهبری چی بود؟
    رهبری همونی نیست که وقتی خبر اولین اختلاس اومد و مردم صداشون در اومد گفت انقدر کژ ندید تا مسئولین کار خودشونو بکنن.و همه دیدن که مسئولین ندای رهبر رو لبیک گفتن و کار خودشون که اختلاس بود رو با قدرت بیشتر ادامه دادن
    میگی بحث افراد نیست و بحث جاهلیت اکثریت هست.اگه کاندیدای مورد نظر شما رآی میاورد میشدن اکثریت دانا؟مگه دور قبل کاندیدای شما رآی نیاورد و ایران رو نزد مردم دنیا منفور کرد.عزیزم خانه از پای بست ویران است.بحث این رئیس جمهور و اون رئیس جمهور نیست.این سیستم مشکل داره.کارنامه 40ساله این نظام از نظر تامین معیشت مردم نمره زیرصفر میگیره
    من مقصر تعصب کور شما جماعت نیستم!! همونطور که مقصر رای دادن اکثریت به یک دزد نیستم که اغلب غرب پرستان و سلطنت پرستان و .... همین محفل بهش رای دادن و الان مدعی مهملات هستن! اینکه یک نفر حقیقت تلخ رو بهتون یاد اوری میکنه فرصتی هست براتون نه اینکه لجاجت بکنین! من درک میکنم جامعه ایی به سمتی میره که نهایتا به روحانی رای بده که مثل همین محفل ! نژاد پرست و سلطنت پرست و آفتاب پرست!!(به هر دم رنگی!) و.... توش کم نباشه که از قضا الان هم کم نداریم تو جامعه چه برسه فضای مجازی!!

پول ملی؟؟

در مورد اقتصاد یک مدعی استادی ادعایی کرد که بعدش همچنان در گل ماند از دوستانتون! پول ملی پیشرفتش یا پسرفتش شاخص داره جناب! الکی یه چیزی رو میندازیم تو زبونمون معنیش رو هم نمیدونیم!! دلار رو دولت میتونه الان 3 هزار تومان بکنه یعنی یه روزه ارزش پول ملی رو میبره بالا؟!!!!

همین بحث دلار دقیقا از زمانی شروع شد که احمدی نژاد فیلش یاد مذاکره افتاد! بعدشم سپرد به یکی بدتر از خودش الانم نتیجه گدایی در مقابل اجنبی غیر از این نمیشه! ولی اینم در نظر میگیرم که الان من میتونم نت استفاده بکنم برای کار کردن اون دو یا سه سال اول احمدی نژاد هست حقیقت رو باید پذیرفت اینکه فله ایی بحث کنیم به درد حداقل من نمیخوره!

مردم ایران رفتن فرنگ دیدیم که چطور فرهنگشون درست شد!! از قضا الان کسی عاقل باشه بخواد مهاجرت بکنه باید جایی بره که ایرانیها کمتر مهاجرت میکنن!!

کاندید من کیه؟ جهالت همینه از قضا ! همه دنیا رو شما جماعت سیاه و سفید میبینید!!!! اینکه در یک سیستم دموکراسی بیش از حد مدعی میشین مشکل از مردم و انتخابشون نیست خوب اون رو خواننده قضاوت میکنه!

در مورد رهبری هم من منافع خودم رو در نظر میگیرم و تعصب هم ندارم چون تعصب شروع حماقت مطلق هست که متاسفانه امروز کم نیست! رهبر فعلی دهه 70 گفت فساد نکنین ! یا اون دستور هشت ماده ایی ضد فسادش که اصلا سیاسیهای ما خیلیهاشون نخوندن! اینکه متاسفانه رهبری قدرتی نداره اون دیگه برمیگرده به قانون اساسی بیش از حد ازاد فعلی ایران! اینی هم که میگم متاسفانه از قضا برای منافع خودم هست. چون مثلا سیستم نظامی و دفاعی کشور که زیر نظر رهبری هست و مسئولیتش با رهبری. الان جزو برترینهای دنیا هست. قاعدتا اگر قدرت داشت که بخشهای دیگه رو هم مدیریت بکنه وضع من ایرانی از این بهتر بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ارتباط جهانی با دنیا و رفت و امد ایرانیان و خارجیان. توریست ایران و توریست جهانی ایران. احترام و عزت به نژاد ایرانی در تمام دنیا.
    چون قبلا ثابت کردی که نژاد پرست هستی اینو میگم. از هر نژاد و قبیله ایی تفاوت آنچنانی نداره! امروزنژاد پرستی جک جالبیه که از قضا طرفدار هم کم نداره!! این نشون میده اکثریت دارن به سمت حماقت میرن!!!

مهملاتی مثل هنر نزد ایرانیان است و بس!!! و ... نشون داد که حداقل تفکر و تعقلی هم وجود نداره در این اعتقاد. میدونی که تفاوت انسان با حیوانات در تعقل و تفکر هست!!!!

چون تاریخ رو نمیتونین منکر بشین مهملات میبافید! به هر حال از این جغرافیای فعلی ایران کسانی دفاع کردند که کاملا ضد شما بودند و هستند!!

قبل از این چهل سال اگر الزایمر داری برو در ویکی پدیا سرچ بزن ببین چقدر از جغرافیای ایران رو شاهان پر طمطراق شما به باد فنا دادن!! و بخشیدن!!! و ......

در ضمن یکی از ازادیهایی که همین نظام بهت داده اینه که از نژاد پرستی در داخل ایران حرف بزنی!!! تشریف ببری اروپا از این خزعبلات در مورد اروپا و مردمش بنویسی ! 24 ساعت نشده یه سلام و احوال پرسی گرم باهات میکنن سرویسهای اطلاتی و پلیسشون!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

چون قبلا ثابت کردی که نژاد پرست هستی اینو میگم. از هر نژاد و قبیله ایی تفاوت آنچنانی نداره! امروزنژاد پرستی جک جالبیه که از قضا طرفدار هم کم نداره!! این نشون میده اکثریت دارن به سمت حماقت میرن!!!

مهملاتی مثل هنر نزد ایرانیان است و بس!!! و ... نشون داد که حداقل تفکر و تعقلی هم وجود نداره در این اعتقاد. میدونی که تفاوت انسان با حیوانات در تعقل و تفکر هست!!!!

چون تاریخ رو نمیتونین منکر بشین مهملات میبافید! به هر حال از این جغرافیای فعلی ایران کسانی دفاع کردند که کاملا ضد شما بودند و هستند!!

قبل از این چهل سال اگر الزایمر داری برو در ویکی پدیا سرچ بزن ببین چقدر از جغرافیای ایران رو شاهان پر طمطراق شما به باد فنا دادن!! و بخشیدن!!! و ......

در ضمن یکی از ازادیهایی که همین نظام بهت داده اینه که از نژاد پرستی در داخل ایران حرف بزنی!!! تشریف ببری اروپا از این خزعبلات در مورد اروپا و مردمش بنویسی ! 24 ساعت نشده یه سلام و احوال پرسی گرم باهات میکنن سرویسهای اطلاتی و پلیسشون!!!
    یک مشت اراجیف ، چرت و پرت، اصلا خودت نفهمیدی و نمیفهمی چی میگی، یک دور بخون بعد پست ارسال کن ،اشکال نداره تگ ادیت بخوری، اصلا نمیفهم چی میگی. نژاد پرستی چی میگی؟!
    اینقدر بالای منبر مهبلات و لفافه بازی کردی مثل بقیه دوستتات افسانه و داستان و ماوراطبیعه میگی؟!!!
    لااقل بهتر بگو بگزار بت یاد بدم:

کرامت انسانی، عدالت ، فلسطین اولویت ماست، خربزه، همه بدند من خوبم. یک حدیثی بگم از....

13. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

من مقصر تعصب کور شما جماعت نیستم!! همونطور که مقصر رای دادن اکثریت به یک دزد نیستم که اغلب غرب پرستان و سلطنت پرستان و .... همین محفل بهش رای دادن و الان مدعی مهملات هستن! اینکه یک نفر حقیقت تلخ رو بهتون یاد اوری میکنه فرصتی هست براتون نه اینکه لجاجت بکنین! من درک میکنم جامعه ایی به سمتی میره که نهایتا به روحانی رای بده که مثل همین محفل ! نژاد پرست و سلطنت پرست و آفتاب پرست!!(به هر دم رنگی!) و.... توش کم نباشه که از قضا الان هم کم نداریم تو جامعه چه برسه فضای مجازی!!
    اینکه به بقیه انگ بزنی و و خودت و همفکراتو عقل کل بدونی یعنی خودت از همه اینا که گفتی بدتری.اتفاقا همفکرای تو توی جامعه به تعصب و تقلید کورکورانه مشهورن
    و بازم جالبه که همه تقصیرات رو گردن مردم میندازی و فقط چندسال اخیر رو نگاه میکنی.احمدی نژاد هم حاصل رای سازماندهی شده امثال شما بود.
    پول ملی؟؟

در مورد اقتصاد یک مدعی استادی ادعایی کرد که بعدش همچنان در گل ماند از دوستانتون! پول ملی پیشرفتش یا پسرفتش شاخص داره جناب! الکی یه چیزی رو میندازیم تو زبونمون معنیش رو هم نمیدونیم!! دلار رو دولت میتونه الان 3 هزار تومان بکنه یعنی یه روزه ارزش پول ملی رو میبره بالا؟!!!!
    گفتم پولمون تو برای اینکه مغلطه کنی گفتی پول ملی و این اراجیفو پشت سرش گفتی.اتفاقا چون پولمون طبق شاخص عمل نکرد یهو افسارش در رفت.دولت نمیتونه دلار رو بکنه سه هزارتومن.کما اینکه دولت پاکدست هم خواست دلارو روی 1226 نگه داره و این دولت هم رو 4200 که فقط فضای رانت و دزدی رو فراهم کردن
    خیلی دوست دارم شما هم در مورد شاخص پول ملی حرف بزنی و با نظریات گرانبهاتون آشنا بشیم
    همین بحث دلار دقیقا از زمانی شروع شد که احمدی نژاد فیلش یاد مذاکره افتاد! بعدشم سپرد به یکی بدتر از خودش الانم نتیجه گدایی در مقابل اجنبی غیر از این نمیشه! ولی اینم در نظر میگیرم که الان من میتونم نت استفاده بکنم برای کار کردن اون دو یا سه سال اول احمدی نژاد هست حقیقت رو باید پذیرفت اینکه فله ایی بحث کنیم به درد حداقل من نمیخوره!
    اتفاقا از زمانی شروع شد که نظام با مهره احمدی نژاد خواست جلوی جهان بایسته.بعدشم برای بقای نظام مهره جدید اورد و رفت پای توافق
    کاندید من کیه؟ جهالت همینه از قضا ! همه دنیا رو شما جماعت سیاه و سفید میبینید!!!! اینکه در یک سیستم دموکراسی بیش از حد مدعی میشین مشکل از مردم و انتخابشون نیست خوب اون رو خواننده قضاوت میکنه!
    این حرفو جز پایگاه بسیج و جلسه های شستشوی مغزیتون جای دیگه نزنیا.بهت میخندن

در مورد رهبری هم من منافع خودم رو در نظر میگیرم و تعصب هم ندارم چون تعصب شروع حماقت مطلق هست که متاسفانه امروز کم نیست! رهبر فعلی دهه 70 گفت فساد نکنین ! یا اون دستور هشت ماده ایی ضد فسادش که اصلا سیاسیهای ما خیلیهاشون نخوندن! اینکه متاسفانه رهبری قدرتی نداره اون دیگه برمیگرده به قانون اساسی بیش از حد ازاد فعلی ایران! اینی هم که میگم متاسفانه از قضا برای منافع خودم هست. چون مثلا سیستم نظامی و دفاعی کشور که زیر نظر رهبری هست و مسئولیتش با رهبری. الان جزو برترینهای دنیا هست. قاعدتا اگر قدرت داشت که بخشهای دیگه رو هم مدیریت بکنه وضع من ایرانی از این بهتر بود.
    اتفاقا چون میگی تعصب ندارم باید ازت ترسید.داری خودتو پشت این حرف پنهان میکنی
    اینکه کسی نظرش رو به اونجاش حساب نمیکنه ربطی به قانون نداره.وقتی سیستم فاسد باشه کسی نمیتونه پاک بمونه.
    مهمترین وظیفه یک حکومت برنامه ریزی برای معیشت مردم هست.البته بجز کشورهایی مثل ایران و کره شمالی و ونزوئلا

15. 3 کاربر از iman_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

محدوده ی دلار تا آبان ماه بین 11500-13000 هست
    آقای همتی بازار و شناور کرده که هرکسی نتونه وارد بشه
    کارش هم درسته .
    واردات هم تا بعضی سقفها و روی بعضی کالا آزاد کردن که جذاب باشه مسافری

17. این کاربر از brad pitt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

تاریخ شمسی امسال (98) را بصورت 4رقمی وارد کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •