تبلیغات :
خرید شارژ ایرانسل
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
تبلت لنوو
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 58

نام تاپيک: قیمت دلار - چقدر قراره افزایش پیدا کنه - حدس شما چیه؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض قیمت دلار - چقدر قراره افزایش پیدا کنه - حدس شما چیه؟؟؟

سلام دوستان

به نظرتون قیمت دلار تا چقدر قراره افزایش پیدا کنه؟؟؟ و در نهایت ثابت بشه.

راه حل اینکه بتونیم با مشکل گرونی دلار کنار بیایم چیه؟؟؟ مثلا حقوق بازنشستگی که متناسب با قیمت دلار زیاد نشده. هر جا هم که میری کار کنی اگر قبولت کنن با ماهی 1 تا 2 تومن هست که خدایی زندگی رو نمیشه چرخوند. همین امروز مجبور بودم جایی برم چون تا حالا نرفته بودم و مترو هم نمی خورد مجبوری اسنپ گرفتم و هزینه ش شد 28 تومن. و من چاره ای نداشتم که برم. برای برگشت حدود 14 تومن خرجم شد چون با تاکسی و اتوبوس راه مترو رو پیدا کردم.

چجوری از پس زندگیم بربیام؟؟؟ خیلی استرس و نگرانی دارم. بالاخره یه مقدار آبرو که دارم که جلوی همسایه و فامیل. نمی تونیم کارتن خواب بشم که. یا مثلا دست فروشی کنم.

نمی دونم....... کسی نظری داره بگه

2. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دلار تا 10 میرسه تا اخر کار دولت
    راه حل نداری بجز رفتن
    اوضاع بیرختر هم میشه

4. این کاربر از Gamemaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

راه حل نداری بجز رفتن
    اوضاع بیرختر هم میشه
    سلام و تشکر

منظورتون از آخر کار دولت سال 1400 هست یا مثلا در اثر حادثه ای دولت کارش به زودی تمومه؟

عذر میخوام اینم می پرسم منظور شما از راه حل نداری بجز رفتن : رفتن به خارج از کشوره یا اینکه مودبانه ش رو بگم به فنا رفتن؟

من اصلا آدم نازک نارنجی یا از این تریپ ها که بهشون بر می خوره نیستم. نظر شما هم برام مهمه ممنون می شم خیلی راحت به سوالام جواب بدید البته اگر مایل بودید.

ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

راه حل نداری بجز رفتن
    اوضاع بیرختر هم میشه
    یکی از دوستانم که به اصطلاح بازاری هست میگه تا آخر تابستون دلار تا 12 تومن هم میرسه. این حرف به نظرتون چرت و پرته؟ یا ممکن هست؟

7. 2 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان دیگه هم لطفا شرکت کنید و پاسخ بدید. نظر همه برام مهمه

9. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه renfield's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دلار و سکه توسط مافیای ازدواج کنترل میشه ، و برای چاپیدن مردم هست مثل همین دهه 60 ی ها . خدا میدونه شاید دخترا از این به بعد دلار مهریه بگیرن . البته رسم و ادب اینه که سکه مهریه باشه و دلار برا ماه عسل تو کوش آداسی و گرجستان .

شاید هم دو صنف رقیب باشند یعنی یکی مافیای سکه (بانک مرکزی ") و مافیای دلار (بانک غیر مرکزی) (بازار )

-----------------------

البته بازگشت همه به سوی اوست

------------------------

دلار و سکه مثل طرح رجیستری گوشی های اپل هست که گرون قیمت بودن و پرطرفدار . برای همین تصمیم گرفتن یه پولی ازتون بگیرن بابت اپلتون و واریز کنن به خزانه نهادهای دولتی (و شبه دولتی)
    Last edited by renfield; 15-06-2018 at 08:49.

11. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

زمانی که نظام حاکم کار خودش رو شروع کرد هزاتومان برابر با 144 دلار بود .
    ارزش ریال هر روز کمتر و کمتر شد تا امروز هزارتومان یک دلار نیز نمی شود .

این مسئله متوقف نخواهد شد ، مثل محیط زیست این کشور که هر روز خراب تر می شود و دانشمندان و موسسه های بزرگی پیش بینی کرده اند در قرن آینده با ادامه این روند ، این کشور بطور کلی بخاطر نبود آب و آب و هوا ، غیرقابل سکونت می شود .
    از نظر کاهش ارزش پول نیز ، توقفی درکار نخواهد بود .

وقتی یک نظام بجای جمهوریت بر روی اسلامیت و ایدئولوژی پافشاری دارد ، بجای آنکه وظیفه خود بداند وضعیت مردم را بهبود ببخشد ، وظیفه خود بداند که مردم را به زور به بهشت بفرستد و در کل بجای اجرای خواست و دستورات مردم ، سعی در اجرای دستورات دین مذهب خود داشته باشد . نتیجه همین خواهد بود.
    در کشور های پیشرفته نظام و دولت ، بنده و غلام حرف گوش کن مردم هستند و مطیع آنان شده اند ، به این علت که ثروت و سرمایه دست مردم است و مردم با پرداخت مالیات مخارج دولت و حقوق آنها را پرداخت میکنند .
    اما در کشور هایی مانند ایران ، تمامی سرمایه های ملی از جمله نفت در دست دولت است و به همین علت است که مردم فقیر برده و بنده آن شده اند .
    افراد زیادی سعی میکنند که در بدنه دولت قرار گیرند بلکه از این پول سهمی هم به آنها برسد و از طرف دیگر دولت هیچگونه وابستگی به ملت برای گذران امور روزمره خود ندارد، برای همین است که مانند برده و غلام به مردم امر و نهی میکند.

روند فعلی ادامه خواهد داشت و توقفی درکار نخواهد بود.

13. 6 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

زمانی که نظام حاکم کار خودش رو شروع کرد هزاتومان برابر با 144 دلار بود .
    ارزش ریال هر روز کمتر و کمتر شد تا امروز هزارتومان یک دلار نیز نمی شود .

این مسئله متوقف نخواهد شد ، مثل محیط زیست این کشور که هر روز خراب تر می شود و دانشمندان و موسسه های بزرگی پیش بینی کرده اند در قرن آینده با ادامه این روند ، این کشور بطور کلی بخاطر نبود آب و آب و هوا ، غیرقابل سکونت می شود .
    از نظر کاهش ارزش پول نیز ، توقفی درکار نخواهد بود .

وقتی یک نظام بجای جمهوریت بر روی اسلامیت و ایدئولوژی پافشاری دارد ، بجای آنکه وظیفه خود بداند وضعیت مردم را بهبود ببخشد ، وظیفه خود بداند که مردم را به زور به بهشت بفرستد و در کل بجای اجرای خواست و دستورات مردم ، سعی در اجرای دستورات دین مذهب خود داشته باشد . نتیجه همین خواهد بود.
    در کشور های پیشرفته نظام و دولت ، بنده و غلام حرف گوش کن مردم هستند و مطیع آنان شده اند ، به این علت که ثروت و سرمایه دست مردم است و مردم با پرداخت مالیات مخارج دولت و حقوق آنها را پرداخت میکنند .
    اما در کشور هایی مانند ایران ، تمامی سرمایه های ملی از جمله نفت در دست دولت است و به همین علت است که مردم فقیر برده و بنده آن شده اند .
    افراد زیادی سعی میکنند که در بدنه دولت قرار گیرند بلکه از این پول سهمی هم به آنها برسد و از طرف دیگر دولت هیچگونه وابستگی به ملت برای گذران امور روزمره خود ندارد، برای همین است که مانند برده و غلام به مردم امر و نهی میکند.

روند فعلی ادامه خواهد داشت و توقفی درکار نخواهد بود.
    سلام

این نکته از حرفتون روند فعلی ادامه خواهد داشت و توقفی درکار نخواهد بود ...... بله کاملا قابل قبول و درسته و غیر این نبوده و نیست. اما راه حلش برای من که یه آدم

معمولی هستم چیه؟ فشار اقتصادی خیلی سنگینی رو دارم تحمل می کنم خصوصا با سرطان پدرم. من می تونم خیلی چیزا رو نداشته باشم یا کنار بذارم یا کمتر بخورم و کمتر بخوام و بپوشم. ولی مثلا شیمی درمانی رو که نمی تونیم کنار بذاریم.

نمی دونم چی بگم. فقط خیلی داغون شدم. همه ش به فکر راه حل برای خانواده هستم. شاید هیچ کدوم از این چیزا رو شما جوابشو ندونید و من فقط برای رهایی خودم سوال پرسیده باشم. می بخشید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نمیدونم والا
    هر آدمی فقط بجای خودش زندگی میکنه ، من بجای شما زندگی نکردم که بدونم دقیقا چه شرایطی دارید و مشکلات ریز و درشت چه جوری شما رو درگیر خودش کرده.
    فقط این رو میدونم که با برخورد به مشکلات بزرگ و سدهای محکم ، انسان نباید امید خودش رو از دست بده و همینطور غم و ناراحتی هیچ دردی رو دوا نمیکنه ، پس در درجه اول هر طوری که شده انسان باید بتونه روحیه خودش رو حفظ کنه و تسلیم یا افسرده نشه .
    در مرحله دوم بجای نگاه کردن به مشکلات و ترسیدن از اونها ، یا انتظار اینکه شخص دیگه ای یا حتی یک نیرو ماورالطبیعه بیاد و مشکلاتش رو حل کنه ، به هیچ عنوان نباید داشته باشه.
    باید به این واقعیت دست پیدا کنه که تنهاست و بجز دست های خودش و تلاش و پشتکار خودش هیچ راه نجات دیگه ای وجود نداره .

با اطلاعاتی که دادین و البته خیلی اندکه ، اگه جای شما بودم اول توجه میکردم که ببینم درصد خوب شدن پدرم چقدر هست ، با توجه به امکانات و توانایی هایی که خانواده دارن .
    اگه در مدت زمانی کمتر از دو سه سال امکان بهبودی پدرم وجود داشته باشه ، همه سعی خودم رو میکنم و مقداری نیز به خانواده سختی میدهم تا بتونم این عضو مهم خانواده رو نجات دهم .
    اما اگر بدونم احتمال بالای 60 درصد امکان نجات یافتن پدرم با شرایط مالی کنونی وجود نداره و با شیمی درمانی ، با زنده نگه داشتن پدر سالیان زیاد به درد و رنج او اضافه خواهم کرد و با نابودی کم کم سلول های مفید بدن ، هر روز و هر روز باید درد بیشتری تحمل کند و زندگی و زنده بودن برای او سخت است .

چرا که نمی شود شیمی درمانی را قطع کرد ؟ مرگ زودتر آسایش و آرامش ابدی را برای پدرم به همراه خواهد آورد و ممکن است سالهای زیادی از درد و رنج او بکاهد .
    همچنین پدر تنها عضو خانواده نیست ، دیگر اعضا خانواده بخاطر این مشکل نباید زندگیشان تباه شود و به پای پدر ، آنها نیز هیچ زندگی نداشته باشند !
    پدر هم نمیتواند به عذاب و رنج تمام اعضای خانواده ، بخاطر بیماری خویش راضی باشد ،
    اگر قرار باشد انتخاب کنم که پدر را چند سال بیشتر زنده نگه دارم و با خرج تمامی زندگی برای این چند سال بیشتر زنده ماندن ،آینده و زندگی دیگر اعضا خانواده را تباه کنم .
    و یا اینکه انتخاب کنم پدر را زودتر به آرامش ابدی برسانم و از طرفی زندگی دیگر اعضا خانواده را نجات دهم .

انتخاب من گزینه دوم خواهد بود ، از نظر اخلاقی نیز چند نفر اعضای یک خانواده در مقایسه با یک عضو خانواده در اولویت قرار دارند.
    شاید پدر را بیمه عمر میکردم تا بعد از مرگ لااقل وضعیت زندگی دیگر اعضا اندکی بهبود یابد .

البته این ها در درجه اول بستگی به فعالیت ها و خلاقیت های مالی اعضا خانواده دارد ، اگر در بازار و اقتصاد موفق شوید ، هرگز در زندگی مجبور به چنین انتخاب های سختی نخواهید بود ، بعضی وقت ها ثروت زندگی بخش است و اگر با موفقیت های اقتصادی ثروتمند شوید ، بی شک میتوانید پدر از بهترین خدمات پزشکی کشورهای جهان اول بهره مند کنید و شانس بهبودی وی را افزایش دهید .

ممکن است با برنامه ریزی و توانایی هایی که دارید موفقیت های بزرگی انتظار شما را بکشد ، تنها باید بتوانید به خوبی فکر کنید ، پشتکار داشته باشید و فرصت ها را بیافرینید و نه اینکه منتظر آنها بمانید ، و در نهایت با زمین خوردن ، هرگز ، هرگز و هرگز تسلیم نشوید .

زندگی ممکن است میدان مبارزه ای بزرگ باشد و در این میدان تنها سرسخت ترین ها و باهوش ترین ها میتوانند پیروز شوند.

16. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوستان اگر طبق روندی که در دولت قبل وجود داشت دلار افزایش پیدا کنه و مشکل حادتری مثل جنگ خارجی یا داخلی رخ نده میشه اینطوری برآورد کرد:
    در دولت فعلی تا اوایل سال 1400 میشه دلار رو روی 16.000 تومن در نظر گرفت
    این میزان دقیقاً به میزانی هست که در 8 سال دولت قبل دلار افزایش یافته...
    84 تا 91 (بین 900 تا حدود 4000 ت) و 91 تا 99 (حدودا بین 4000 تا 16000ت)

18. 2 کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •