تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: لینک ویروسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض لینک ویروسی

سلام دوستان. تو سایتهای خارجی رو دانلود هات اسپات شیلد زیر و رو میکردم که نمیدونم کردم برنامه یا سایت یا لینکی زدم که مرورگر م ویروسی شده. یعنی یجورایی ویندوزم. به این صورت که مرورگر ویندوز م به طور خودکار هر 20 ثانیه یه صفحه جدید باز میکنه به یه سایتی میره . هربار هم که میبندم بااازهم باز میکنه. حتی ف فاکس که مرورگر دیفالت ویندوزم بود رو حذف کردم ولی بازم با Internet Explorer باز میکنه. اگر وای فای هم خاموش کنم بازهم بی فایده است و صفحات جدید باز میکنه. با انتی ویروس Qihoo.360.​Total.Security.10.0.0.1069 هم اسکن میکنم ولی بی فایده است .ممنون میشم کمکم کنید ویندوزم درست شه بدون عوض کردن ویندوز.

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سیستمتون رو باید با یک ضد بدافزار و یک آنتی ویروس بروز شده اسکن کنید

ضد بدافزار:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آخرین ورژن رو از این سایت دانلود کنید و بعد از آپدیت بذارید کل سیستم رو اسکن کنه
    بخاطر تحریم ها باید با فیلتر شکن دانلود و اپدیت کنید

اگه مشکلتون حل نشد با آنتی ویروس آویرا (trial) رو دانلود و آپدیت کنید و اسکن

میتونید با آنتی ویروس های دیگه مثل نورتون آواست کسپر یا .... هم تست کنید ولی آخرین ورژن و آپدیت شده باشن .. آخرین ورژن هم نشد نشد ولی حتما آپدیت کنید

مهم نیست از کدوم انتی ویروس استفاده میکنید اینایی که گفتم برای از بین بردن ویروس یا بد افزار فعلیه بعد از از بین رفتن ویروس دوباره میتونید آنتی ویروس دلخواهتون رو نصب کنید

نکته مهم:: هیچ وقت رو سیستمتون دو تا آنتی ویروس نصب شده نداشته باشید چون ممکنه سرعت سیستم در حد مرگ افت کنه (malwarebytes آنتی ویروس نیست)

3. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

صحبت های دوستمون بسیار کامل بیان شده و مشکلتونو حل میکنه. در آخر کار اگر تونستید با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه هم سیستمو اسکن کنید.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مشکل فوق ویروس نمیتونه باشه با نرم افزار بالا همه فایل های کوکی و کش رو پاک کن و حتما نتیجه رو بذار اگه درست نشد ویروسه و همینطور برو اینترنت اپشن توی کنترل پنل اخرین ایکن پنل داره گفته ریست تنضیمات شبکه اونارو بزن 2 تا هستن

در آغاز فعالیت borhanj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2018
    محل سكونت
    قشم

پيش فرض

دوستان کامل توضیح دادند اگر باز هم مشکل داشتی میتونی از برنامه UnHackMe استفاده کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •