تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: نا ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض نا ندارم

دوستان عزیز

من 26 سالمه پسر هستم ... قبلا هم یک تاپیک در این انجمن زده بودم راجع به مراجعه ام متخصص قلب و شک خودم نسبت به سلامتیم و اینکه آیا مشکل یا بیماری جدی دارم؟

هر چه دکتر میرم دکترا بهم میگن سالمی هیچ مشکلی نداری. خودبیمارپنداری (یک نوع اختلال روانی)

اما مگه میشه؟ دییوونه که نیستم. دارم حس میکنم یه چیزیو. بدنم تغییر کرده مس سابق نیستم. اگه سالم ام پس این مشکلات از کجا اومده؟

اصلا رمقی توی بدنم نیست... ورزش خاصی نمیکنم ... نهایت فعالیتم اینه که برم بیرون حدود نیم ساعت قدم بزنم... اون هم یواش یواش. اصلا نا ندارم بیست سی تا درازنشست برم.

نمیدونم این صدای پیریه که من دارم میشنوم یا خود صدای مرگه؟
    یکبار چندماه پیش دوتا از رفیقام که مدتی بود ندیده بودنم دیدنم بعد نمیدونم به شوخی یا جدی میگفتند پیر شدی.

شب ها که میخوام بخوابم قسمت بالای کمرم یعنی قسمت پشت قلب و ریه درد میکنه. زانو هام درد میکنه. مچ پاهام ورم کرده. عذر میخوام مدتهاست که راحت نتونستم ب/ری/نم یا حتی ب/شا/شم. یعنی حس میکنم کامل انجام نمیشه و بخشی از اون مواد داخل میمونه.

این دردهایی که میکشم در اون حدی نیست که از درد به خودم بپیچم اما خب به هرحال دارم درد رو حس میکنم. گاهی اوقات یک درد کوچک گذرا میاد به سمت گوشام یا جمجمه ام.
    با حرکت دست یا پا یا کمر استخونام صدا میدن...بعضی وقتا حس میکنم استخونام شکستگی خفیف دارند

در یک سال گذشته چندین بار در خواب حس مرگ کردم اما هربار دوباره بیدار شدم. یک شب قشنگ داشتم حس میکردم که بدنم یا روحم یا هرچی که بود داشت به سمت آسمون میرفت. یک شب پدربزرگمو خواب میدیدم و میگفتم جان جدت منو ببر پیش خودت. یک شب وقتی از خواب پریدم اومدم دست چپمو تکون بدم که غلط بزنم دیدم تکون نمیخوره بعد با دست راستم بلندش کردم داشت می افتاد انگار میگی فلج شده بودم بعد دوباره یه هو از اون حالت در اومد و الان هر دوتا دستم حرکت میکنند. یک شب تو عالم خواب حس میکردم یک آتشی درون سینمه و قلبم داره آتیش میگیره. شب دیگری چشمام رو حس میکردم چسبیده بالای سقف اتاق و داره یک جنازه رو که دراز کشیده تو اتاق میبینه اولش فکر میکردم جنازه پدرمه اما بعدش هرچه دقیق نگاه کردم دیدم اون جنازه متعلق به خودمه.... انواع و اقسام دیگه ای هم بوده که همه تلفیق درد روح و جسم اند... دیگه از این مدل حالتایی که توی خوابم بوجود میاد تعجب نمیکنم و تعجبم از اینه که چطور هنوز زنده ام؟؟ یک شب آخر شب که حمام رفتم علاوه بر غسل جنابت غسل مرگ و وداع هم گرفتم اما باز هم افاقه نکرد میترسم اگر یک شب خودمو از روی تراس (طبقه 3) هم بندازم پایین باز هم زنده بمونم و فقط دست و پام بشکنه یا فلج بشه که بدبختتر بشم.
    خارج از شوخی هایی که جهت خسته نشدن شما از خوندن متن کردم ... مساله واقعا جدیه... لطفا جدی بگیرید کاملا.

در هر صورت اگر خواستید راجع به ناراحتی ها و علایمی که دارم حس میکنم بدونید تاپیک قبلیم گفتم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و در این تاپیک میخوام به من بگید آیا راهی هست که یه کم جون بگیرم و از این بی حالی در بیام؟؟
    تاب و توون و انرژی و این چیزا میخوام.
    Last edited by Hojjatpanahi; 13-06-2018 at 00:23.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.احتمال داره كم كاري تيروئيد يا شايدم پركاري تيروئيد داشته باشيد.توي گوگل يه سرچ بكنيد علايمشون رو ببينيد.البته بايد از طريق آزمايش معلوم بشه.چون با آزمايش مشخص ميشه احتمالن تشخيصش نبايد سخت باشه.فكر كنم به متخصص غدد مربوط بشه.

Sent using Android ForumReader app

3. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام.احتمال داره كم كاري تيروئيد يا شايدم پركاري تيروئيد داشته باشيد.توي گوگل يه سرچ بكنيد علايمشون رو ببينيد.البته بايد از طريق آزمايش معلوم بشه.چون با آزمايش مشخص ميشه احتمالن تشخيصش نبايد سخت باشه.فكر كنم به متخصص غدد مربوط بشه.

Sent using Android ForumReader app

من یک سال پیش به متخصص غدد هم مراجعه کردم و آزمایشات تیرویید هم نوشته بود که همه چی نرمال بود... مگر اینکه باز توی این یه سال تغییراتی کرده باشه.

اون موقع همه چیم خوب بود فقط به جز rbc اگه اشتباه نکنم که یکم بالا بود اونم دکتر گفت بعلت آلودگی هوا و سیگاره.

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    ببینید شما علایم رو خیلی پراکنده گفتید که نمیشه ارتبلط منطقی بین اونا دید.اولا این جدا شدن روح و ... یه عامل روانی در شما هست که ربطی به ورم پا و یا پیری و صدای استخونا نداره
    شما در درجه اول یک آزمایش خون کامل بدید. چون میگین همش خسته اید احتمال کم خونی، فقر آهن و یا حتی کلسترول بالا برای شما هست.
    ببینید جون گرفتن، هم از طریق جسمی برای شما لازمه هم روحی. برای جون گرفتن جسمتون سعی کنید ریزه خواری کنید. یعنی تعداد وعده های غذاییتونو ببرید بالا با حجم کم غذا. بیشتر هم گوشت و تخم مرغ مصرف کنید. روزانه یک دانه کشک حتما بخورید. و اما برای جون گرفتن روحیتون، حتما به یک روانشناس مراجعه کنید. متاسفانه فرهنگ مراجعه به روانشناس هنوز در ایران جا نیفتاده ولی من به شما تضمین می دم تاثیر خواهد داشت چون روح هم به اندازه جسم به دکتر نیاز داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام
    ببینید شما علایم رو خیلی پراکنده گفتید که نمیشه ارتبلط منطقی بین اونا دید.اولا این جدا شدن روح و ... یه عامل روانی در شما هست که ربطی به ورم پا و یا پیری و صدای استخونا نداره
    شما در درجه اول یک آزمایش خون کامل بدید. چون میگین همش خسته اید احتمال کم خونی، فقر آهن و یا حتی کلسترول بالا برای شما هست.
    ببینید جون گرفتن، هم از طریق جسمی برای شما لازمه هم روحی. برای جون گرفتن جسمتون سعی کنید ریزه خواری کنید. یعنی تعداد وعده های غذاییتونو ببرید بالا با حجم کم غذا. بیشتر هم گوشت و تخم مرغ مصرف کنید. روزانه یک دانه کشک حتما بخورید. و اما برای جون گرفتن روحیتون، حتما به یک روانشناس مراجعه کنید. متاسفانه فرهنگ مراجعه به روانشناس هنوز در ایران جا نیفتاده ولی من به شما تضمین می دم تاثیر خواهد داشت چون روح هم به اندازه جسم به دکتر نیاز داره
    من روانشناس رفتم ساراجان.
    آخه مگه فایده ای هم داره؟
    روانشناس قراره زندگی منو عوض کنه؟ قراره منو سوار ماشین زمان کنه و برم مصیبتهایی که به زندگیم وارد شده رو جلوشونو بگیرم؟ قرار بچگی و نوجوونی و جوونیم رو دوباره برگردونه بهم؟

روانشناسی در حقیقت رشته ایه که بسیاری از ضاحبنظران اونو یک تخصص علمی نمیدونند و در حقیقت بیماران و مراجعه کنندگان باعث تکامل و گسترش تحقیقات و یافته های روانشناسان شدند و میشوند. روانشناس معمولا تاثیر بخصوصی روی بیمار نداره.
    روانپزشک قطعا نتیجه بهتری خواهد داشت که من نرفتم و دلم هم نمیخواد قرص هایی بخورم که در دراز مدت منو ابله میکنه.

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من روانشناس رفتم ساراجان.
    آخه مگه فایده ای هم داره؟
    روانشناس قراره زندگی منو عوض کنه؟ قراره منو سوار ماشین زمان کنه و برم مصیبتهایی که به زندگیم وارد شده رو جلوشونو بگیرم؟ قرار بچگی و نوجوونی و جوونیم رو دوباره برگردونه بهم؟

روانشناسی در حقیقت رشته ایه که بسیاری از ضاحبنظران اونو یک تخصص علمی نمیدونند و در حقیقت بیماران و مراجعه کنندگان باعث تکامل و گسترش تحقیقات و یافته های روانشناسان شدند و میشوند. روانشناس معمولا تاثیر بخصوصی روی بیمار نداره.
    روانپزشک قطعا نتیجه بهتری خواهد داشت که من نرفتم و دلم هم نمیخواد قرص هایی بخورم که در دراز مدت منو ابله میکنه.
    ببینید روانشناس در دراز مدت قطعا نتیجه بخش هست. شما جلسات منظم رو برید. به روانشناس اعتماد کنید. شما حداقل باید پنج شش ماه بصورت منظم به روانشناس مراجعه کنید تا اثرش رو ببینید. روانپزشک کارش بعد از روانشناس شروع میشه تازه

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

من فکر میکنم از ضعف بدن هست که به خیلی چیز ها مربوط میشه. بدن شما وضعیت خوبی نداره باید ببینید علتش از چیه
    مشکلات فیزیکی و جسمانی شما میتونه باعث شه حتی شب ها هم نتونید خواب راحت داشته باشید و همیشه کابوس میبینید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •