تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: سلام سگمودزدیدن برای شفاف سازی پلاکش نیازدارم به سریال برنامهamped fiveدارم.خیلی سریع

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض سلام سگمودزدیدن برای شفاف سازی پلاکش نیازدارم به سریال برنامهamped fiveدارم.خیلی سریع

سلام فرشته ی منودزدیدن شایدبرای بعضی هاخنده دارباشه مشکل من ولی لطفا درکم کنید .من برنامه amped fiveرودانلود کردم ولی میخوام وارد شم سریال یاکدمیخواد نمیدونم چی بایدبزنم وچون برنامه امنیتی اونجورکه توتوضیحاتش خوندم .نیازدارم بهش لطفا حالم خوش نیست بدونش خواب وخوراک ندارم معلوم نیست اون الان چه وضعیتی یوقت اذیتش نکن نزنتش خواهش میکنم سریع تواین موضوع منو کمک کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام فرشته ی منودزدیدن شایدبرای بعضی هاخنده دارباشه مشکل من ولی لطفا درکم کنید .من برنامه amped fiveرودانلود کردم ولی میخوام وارد شم سریال یاکدمیخواد نمیدونم چی بایدبزنم وچون برنامه امنیتی اونجورکه توتوضیحاتش خوندم .نیازدارم بهش لطفا حالم خوش نیست بدونش خواب وخوراک ندارم معلوم نیست اون الان چه وضعیتی یوقت اذیتش نکن نزنتش خواهش میکنم سریع تواین موضوع منو کمک کنید
    سلام
    باید نرم افزار رو کرک کنین

راهنمای نصب (کپی شده از پی سی دانلود)

1- نرم افزار را نصب کنید.
    2- با توجه به نوع سیستم عامل (32بیتی/64بیتی) محتویات مناسب را از پوشه Cracked file در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
    3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
    - در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
    - در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
    - در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
    - در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

لینک نرم افزار:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام اقاحسین.میسی که جوابمو دادین
    نصب کردیم ودوستم که سردرمیاره انجامش داد.اماالان نیست.برنامه نصب هست اماموقع بازکردن برنامه مینویسه
    ERROR
    ;Depending on your licensing mode,please either
    insert the USB dongle-
    insert the network address of your network dongle-
    insert your subscription email address-
    insert a temporary serial number-

THEN press OK to proceed or cancel to exit

زیراین اخری م جواب میخواد که بعدش اوکی بزنم یا کنسل
    این همون کرک خواستن پاکش کنم ازنوع نصب کنم یامشکلش چیز دیگه س

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نصب کردیم ودوستم که سردرمیاره انجامش داد.اماالان نیست.برنامه نصب هست اماموقع بازکردن برنامه مینویسه
    ERROR
    insert the USB dongle-

اگه این پیغام رو مشاهده میکنین یعنی برنامه شما به درستی کرک نشده
    لطفا از همون لینکی که بهتون دادم برنامه رو دانلود و نصب کنین
    داخل فولدر Crack Files فایل دانلود شده شما دو تا فولدر هست یکی X86 و یکی X64
    محتوای فولدر X86 رو داخل فولدر bin32 در محل نصب برنامه کپی کنین و بزنین فایل ها جایگزین بشن
    محتوای فولدر X64 رو داخل فولدر bin64 در محل نصب برنامه کپی کنین و بزنین فایل ها جایگزین بشن
    من خودم برنامه رو نصب و کرک رو تستش کردم و جواب داد

5. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

درمحل نصب ینی دسکتاپ یا اونجای که میره ذخیره میشه.اگه نشد من باز کنم میشه من برالشما فیلم روبفرستم شما برام انجام بدیدخیلی بی تاپ م بخدا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

ازهمون جا رفتم نصب ش کردم فقط موندههمون کرک ش که متوجه نمیشم کپی کردنشو.ینی کرک هارو بازکردم اون دوتا فایل ها رو گزینه کپی جای که نصب رو نمیفهمم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

amped five چیه داداش چطور کمک میکنه پیداش کنی؟

پیشنهاد من اینه که تو دیوار و شیپور عکسشو بزاری و‌بنویسی ۱۰۰ تومن مژده ایشاللع پیدا میشه .

Sent from my SM-J5007 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام داداش نیستم ابجی م.برنامه ای که شفاف سازی پلاک یاصحنه ی جرم و...کمک میکنه میتونین سرچ کنین متوجه بشین کارش چیه
    اون کاروکرم بیشترازون خیلی کارای دیگه م کردم .ولی بچه من مریض ناراحتی قلبی داره دارو باید بخوره والا میمیره.ومن وقتی میتونم بااین برنامه سریع پلاکشودربیارم وبرم زودی پیداش کنم بقیه کارا بیهوده س .امیدوارم دوستان کمک م کنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام داداش نیستم ابجی م.برنامه ای که شفاف سازی پلاک یاصحنه ی جرم و...کمک میکنه میتونین سرچ کنین متوجه بشین کارش چیه
    اون کاروکرم بیشترازون خیلی کارای دیگه م کردم .ولی بچه من مریض ناراحتی قلبی داره دارو باید بخوره والا میمیره.ومن وقتی میتونم بااین برنامه سریع پلاکشودربیارم وبرم زودی پیداش کنم بقیه کارا بیهوده س .امیدوارم دوستان کمک م کنن
    ببخشید عزیز اسمتونو نخوندم

اگه فیلم‌دوربین مداربسته ای از صحنه دارید در‌اسرع وقت ببرید کلانتری محل و اونا پیگیری کنن

چون پلاک رو شما در اوردید چطور میخواید پیدا کنید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

ERROR
    insert the USB dongle-

هر فایلی که تو پوشه کرک هست رو کپی کنید و درمحلی که برنامرو نصب کردید پیست (paste ) کنید

اگه هشدار اورد که این فایل ها موجوده در این جا
    اونوقت روی‌گزینه copy and replace بزنید حل میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •