تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: هیپنوتیزم رواندرمانگر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض هیپنوتیزم رواندرمانگر

سلام من برای مشکلات افسردگی و .....به یک هیپنوتیزم رواندرمانگر مراجعه کردم که دکتری روانشناسی بالینی رو از هند گرفته و گفتش 8 میلیون تومان میگیره و تمام مشکلات روانیمو افسردگی اضطراب وسواس ترس از جمع خجالت رو در 4 جلسه درمان میکنه ساعتی 2 میلیون تومن میگیره....می خواستم ببینم همچین چیزی میشه؟
    که آدم تو 4 جلسه تو 1 هفته خوب بشه؟ با هیپنوتیزم

2. این کاربر از لتحجی بابه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

حدود 100 تا پرونده نشونم داد دکترش...مثلا یه خانومی 30 ساله سالها افسردگی و پرخاشگری و عصبانیت داره و سالها داره قرص اعصاب می خوره و روانشناس بالینی میره ولی هیچ فایده نداشته خود این خانم نوشته بود و امضا هم کرده بود که با 4 جلسه هیپنوتیزم رواندرمانی مثل معجزه بود برام و کاملا خوب شدم...آیا حقیقته؟ یا کلکه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حدود 100 تا پرونده نشونم داد دکترش...مثلا یه خانومی 30 ساله سالها افسردگی و پرخاشگری و عصبانیت داره و سالها داره قرص اعصاب می خوره و روانشناس بالینی میره ولی هیچ فایده نداشته خود این خانم نوشته بود و امضا هم کرده بود که با 4 جلسه هیپنوتیزم رواندرمانی مثل معجزه بود برام و کاملا خوب شدم...آیا حقیقته؟ یا کلکه؟
    والا با عقل من یکی جور در نمیاد...
    خیلی بعید میدونم...
    بهش بگین من جلسات رو شرکت میکنم بعدش اگر ب همین راحتی درمان شدم همون موقع پرداخت میکنم!
    اگر ریگی ب کفشش نباشه و انقد مطمینه پس باید قبول کنه...

5. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه دکتر سام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام من برای مشکلات افسردگی و .....به یک هیپنوتیزم رواندرمانگر مراجعه کردم که دکتری روانشناسی بالینی رو از هند گرفته و گفتش 8 میلیون تومان میگیره و تمام مشکلات روانیمو افسردگی اضطراب وسواس ترس از جمع خجالت رو در 4 جلسه درمان میکنه ساعتی 2 میلیون تومن میگیره....می خواستم ببینم همچین چیزی میشه؟
    سلام عزیزم

به هیچ وجه گول این تبلیغات مسخره رو نخور. امکان نداره با قاطعیت 100% بهت می گم. اگر می تونست اینکار رو بکنه در کشور جهان هزارمی به نام ایران حداقل زندگی نمی کرد.

آلمان به این جور افراد حقوق نجومی و پروانه کار می ده. یعنی رو هوا می برتشون. لطفا گول نخور.

موفق باشی

سام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام عزیزم

به هیچ وجه گول این تبلیغات مسخره رو نخور. امکان نداره با قاطعیت 100% بهت می گم. اگر می تونست اینکار رو بکنه در کشور جهان هزارمی به نام ایران حداقل زندگی نمی کرد.

آلمان به این جور افراد حقوق نجومی و پروانه کار می ده. یعنی رو هوا می برتشون. لطفا گول نخور.

موفق باشی

سام
    وضع مالی دکتر که خیلی خوب بود این ثروتمندای بالاشهر خیلی پیشش رفتن ولی من میخوام پولشو قرض کنم ...ولی حالا که شما می فرمایید کلکه پس مگه دیوونم 8 میلیون قرض کنم از بین ببرم پولو و الکی بدهکار بشم...
    مطبش هم تو خیابان شریعتی بود یه مرد 60 ساله...
    ولی مثلا من فکر کردم الان چند ساله دارم پول قرص و روانپزشک و روانشناس میدم
    گفتم یهویی 8 میلیون بدم دیگه راحت شم و خوب شم
    دکتره گفتش من یکاری میکنم هفته دیگه قرصهاتو قطع کنی
    بعد از این درهای ضد صدای گرون گذاشته بود واسه اتاقش بعد یه لامپ با قابلیت تنظیم نور...
    بعدم کلی مدارکش رو چسبونده بود رو دیوار لبسانس و ...دکتری و هیپنوتیزم و ...

پس شما میگید کلکه ...پس دیگه ولش کن نمیرم ...شاید کاسبه اون ورقها و پرونده ها هم خودش نوشته الکیه...

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

8ملیون اونم برا چندساعت تازگیا خوب کاسبی راه انداختن شفادهنده ها کلاهبرداری هست به پلیس گزارش کنید
    برو سفر ترکیه یا تایلند 10روز کیف کن برگرد از زمین تا هوا اصلا عوض میشی چاره افسردگی سفره نه قمر

9. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

همینجوری 8 میلیون نمیگیره...گفتش اول یه تست میدی هزینش 500 هزار تومنه اگر هیپنوتیزم شدی و هم خودت راضی بودی احساس خوبی پیدا کردی و هم من راضی بودم میریم واسه درمان...

گفت اگر تست دادی و هیپنوتیزم نشدی اون پولت هم رفته دیگه...

خود دکتر کارشناسی بالینی رو از ایران گرفته کارشناسی ارشد و دکتری از هندوستان و مدرک هیپنوتیزمش رو هم فکر کنم از هندوستان گرفته...

حالا میخوام موبایلمو بفروشم برم تست رو بدم اگر هیپنوتیزم شدم برم از چند نفر قرض کنم برم واسه درمان

خیلی دوست دارم مثل بقیه آدمها بشم و خجالتی نباشم و برم سر کار و پول دربیارم و زن بگیرم...

11. این کاربر از لتحجی بابه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه دکتر سام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

همینجوری 8 میلیون نمیگیره...گفتش اول یه تست میدی هزینش 500 هزار تومنه اگر هیپنوتیزم شدی و هم خودت راضی بودی احساس خوبی پیدا کردی و هم من راضی بودم میریم واسه درمان...

گفت اگر تست دادی و هیپنوتیزم نشدی اون پولت هم رفته دیگه...

خود دکتر کارشناسی بالینی رو از ایران گرفته کارشناسی ارشد و دکتری از هندوستان و مدرک هیپنوتیزمش رو هم فکر کنم از هندوستان گرفته...

حالا میخوام موبایلمو بفروشم برم تست رو بدم اگر هیپنوتیزم شدم برم از چند نفر قرض کنم برم واسه درمان

خیلی دوست دارم مثل بقیه آدمها بشم و خجالتی نباشم و برم سر کار و پول دربیارم و زن بگیرم...
    سلام

اصولا عادت ندارم به کسی اصرار کنم یا نظری رو تحمیل کنم. حتی به برادرم هم یه حرف رو 2 بار نمی زنم. ولی اگر ذره ای سواد یک پزشک برات ارزش داره اونم کسی که با هیچ سهمیه ای و ... در کنکور قبول نشده و همیشه خودش بوده و خودش و روزانه شاید کمتر از 5 مقاله جدید نخونم دارم بهت می گم بزرگترین کلاهبرداری هست که تو زندگی کسی روت داره انجام میده.

به والله که این آقا یا خانم یه شیاد بسیار ماهره و از وضعیت فعلی شما داره سو استفاده می کنه. خیلی هم به هیپنوتیزم علاقه داری برید پیش روانشناس اگر ایشون صلاح بدونن بدون هزینه اضافی و با همون پول ویزیت این کار رو روت انجام میده. الان درمان های خیلی پیشرفته تر مثل نوروفید و .... وجود داره با هزینه یک دهم این چیزی که شما می گی.

من دیگه هیچ پیام و نظری برای شما نمی ذارم که خودتون تصمیم بگیرید. ولی نذارید شیادا اینطوری سرتون کلاه بذارن. وجدانم نذاشت که این حرفا رو بهت نگم.

سام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •