تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 19 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 182

نام تاپيک: فوتبال فانتزی جام جهانی روسیه

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

هیچی این بوست نیمکت و بوست کاپیتان رو قدیم نداشتیم حالا یهو می زنه امتیازا رو در هم بر هم می کنه

بفرما ایمان خان:

( هشدار می دم این ترکیب رو نذارید وگرنه از آخر اول می شید : دی )

البته احتمال تغییراتی اندک در دقیقه 90 وجود داره : دی

قربون دستت

ولی قشنگ معلومه نیمار رو نشوندی رو نیمکت وگرنه هیچ کجای این تیم 100 تا نمیشه

اینم تیم من که فکر کنم اکثرشون نیمکت نشین هستن : ))

Last edited by eman619rv; 10-06-2018 at 20:51.

2. 6 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

این بوستره نه میکسر

بوستری که میکس خواهد کرد : دی

قربون دستت

ولی قشنگ معلومه نیمار رو نشوندی رو نیمکت وگرنه هیچ کجای این تیم 100 تا نمیشه

می بینی چه گرون شده؟ تازه با ارز ویژه معاون رئیس فیفا حساب شده اینقدر شده وگرنه ارز آزاد چهار راه سن پترزبورگ دیگه واویلا

روی نیمکت هم جز چند تا ستاره خاموش کسی رو ندارم چون احتمالا عوض شن دیگه اسکرین نگرفتم

+

آقایون، فانتزی 2014 فکر کنم اینجوری بود که بازیکن در داخل هر راند هم قابل تعویض بود. مثلا دروازه بان از گروه A بذاریم و اگه خواستیم دروازه بان بعدی رو توی همون راند به جاش بیاریم. منتها امتیاز اونی رو می فرستیم رو نیمکت دیگه از دست می دیم و جدیده حساب میشد؟ درست گمان می کنم آیا؟

4. 3 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

آقایون، فانتزی 2014 فکر کنم اینجوری بود که بازیکن در داخل هر راند هم قابل تعویض بود. مثلا دروازه بان از گروه A بذاریم و اگه خواستیم دروازه بان بعدی رو توی همون راند به جاش بیاریم. منتها امتیاز اونی رو می فرستیم رو نیمکت دیگه از دست می دیم و جدیده حساب میشد؟ درست گمان می کنم آیا؟
    آره، امسال هم همینه.
    ----------
    مهاجم‌هایی که نمی‌شه بی‌خیالشون شد هم زیادن هم گرون. آدم می‌خواهد یقه‌ی خودش را پاره بکند.

نه می‌شه از مسی گذشت که احتمالاً غوغا می‌کنه، نه نیمار، نه گریزمان، نه کین. رونالده هم که به اون‌صورت.

6. 2 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

آقا من اهل فوتبال فانتزی نیستم
    ولی تو دنیای واقعی مطمعا هستم کروس و مودریچ قطعا فوق العاده خواهند بود

یعنی حضور این 2 شخص تو هافبک اینقدر ریسک بالاییه ؟؟
    بعد مولر و نویر فیکس ؟؟

8. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

آقا من اهل فوتبال فانتزی نیستم
    ولی تو دنیای واقعی مطمعا هستم کروس و مودریچ قطعا فوق العاده خواهند بود

یعنی حضور این 2 شخص تو هافبک اینقدر ریسک بالاییه ؟؟
    بعد مولر و نویر فیکس ؟؟
    یکم تو فانتزی نوع امتیاز گیری و درخشش بازیکنا با واقعی متفاوته. مثلا یه سری بازیکن هستن مثل همین کروس که بودنشون تو هر تیمی غنیمته و کلیدی برای برد ولی توی فانتزی زیاد امتیاز بیار نیستن. مثلا کروس کمتر امکان داره گل بزنه به نسبت مولر برای قیاس.
    +
    دروازه بان هم میشه دو جور استراتژی در نظر گرفت. یکی اینکه دروازه بانی برداری که خط دفاع خوبی داشته باشه و بازی های آسون تر، تا احتمالا کلین شیت بره بالا. و دیگری اینکه دروازه بانی برداری که خوب توپ رو دروازه اش بیا و سیو های زیادی کنه تا امتیاز سیو رو بگیری. مثلا 4 سال پیش تیم هاوارد توی آمریکا ترکوند از بس که سیو کرد توی بازی با بلژیک با اینکه گل هم خورد.

10. این کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه artist_4c's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تیم Namakoo هم پا به عرصه گذاشت
    یک سوال
    من دقیق با فوتبال فانتزی آشنایی ندارم.

- سیاست در فانتزی این هست بازیکنی که احتمال بالایی داره بازی کنه و امتیاز بالایی بیاره رو باید انتخاب کنیم؟
    - و اینکه امتیاز کلی به همه بازیکنان در همه مسابقات داده میشه یا در هر بازی نسبت به همونه؟
    یعنی مثلا ممکنه بازی بلژیک و انگلیس هری کین نمره متوسطی نسبت به اون بازی بگیره، اما سردار آزمون () توی بازی ایران مراکش نمره بالاتری نسبت کین توی اون بازی بگیره؟
    - مثلا ما اطمینان داریم که ناواس گلر کاستاریکا هست، از طرفی میدونیم دخیا هم دروازه بان اصلی تیمش خواهد بود. اینکه دوتا دروازه بان ها در تیم هاشون بازی کنند و ما دو تا شون رو در تیم فانتزی بذاریم اما یکی ش طبیعتا ذخیره بشه باز هم امتیاز میگیره؟ یا اقتصادی عمل کنیم و یک دروازه بان گرون قیمت تر بذاریم توی تیم اصلی و نیمکت یک گلر ارزون تر؟
    - اگر اقتصادی تیم ببندی و از 100 میلیون بودجه استفاده نکنی، در دوره های بعدی تاثیری داره؟
    پ.ن: میدونم مقایسه عجیبی کردم ولی از قدیم گفتن در مثال مناقشه نیست

نکته اول - تغییر بازیکن داخل تیمت بعد از هر راند امکان پذیره ، کل جام جهانی 7 رانده ،مرحله گروهی 3 راند و 4 راند مرحله حذفی

ولی میتونی از روی نیمکتت با 11 تای اصلی رو تعویض کنی بعد بازی های هر شب !!! پس به نیمکت خوب احتیاج داری

نکته دوم - ترکیب اولیه ات رو نهایتا برای راند اول و دوم گروهی بچین ، یه دونه واید کارت بهت میده که میتونی یکبار با استفاده ازش تعویض نامحدود داشته باشی ، که تو همون مرحله گروهی استفاده میتونی بکنی ، چون تعداد تعویض مجاز مرحله گروهی 1 دونه اس ولی تو حذفی زیاده

12. 3 کاربر از artist_4c بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من تاپ‌ترین بازیکن ها رو انتخاب کردم تقریبا (بالای 60 درصد) آیا قانون خاصی داره فوتبال فانتزی!؟ نباید این کار رو می‌کردم!؟

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من تاپ‌ترین بازیکن ها رو انتخاب کردم تقریبا (بالای 60 درصد) آیا قانون خاصی داره فوتبال فانتزی!؟ نباید این کار رو می‌کردم!؟
    تا جایی که متوجه شدم توی فانتزی الزاما بازیکنان تاپ، امتیاز بالایی نمی گیرند!
    مثلا گروه روسیه به نسبت گروه برزیل ساده تر هست، پس احتمال اینکه خط حمله روسیه تعداد زیادی گل بزنه بالاست و این تیم در مقایسه با بقیه تیم های گروه یه سر و گردن بالاتره.
    ولی گروه مربوط به برزیل بازی های سخت تری دارند و احتمالا گلزنی مهاجم ها در این گروه به مراتب سخت تر باشه و امتیاز گیری هم مشکل تر...
    البته هیچ چیز دقیقا قابل پیش بینی نیست!

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

تا جایی که متوجه شدم توی فانتزی الزاما بازیکنان تاپ، امتیاز بالایی نمی گیرند!
    مثلا گروه روسیه به نسبت گروه برزیل ساده تر هست، پس احتمال اینکه خط حمله روسیه تعداد زیادی گل بزنه بالاست و این تیم در مقایسه با بقیه تیم های گروه یه سر و گردن بالاتره.
    ولی گروه مربوط به برزیل بازی های سخت تری دارند و احتمالا گلزنی مهاجم ها در این گروه به مراتب سخت تر باشه و امتیاز گیری هم مشکل تر...
    البته هیچ چیز دقیقا قابل پیش بینی نیست!
    من که قروقاطی از تمام کشورها گرفتم چطور؟ میشه جنگ جهانی تو تیم!

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

برادران و خواهران عزیز، ثبت نام که میکنید، بیاین اینجا بگین اسم تیم یا یوزرفانتزی رو چی گذاشتین که من تو جدول وارد کنم، بعضی‌ها مشخص هست چون تشابهی بود بین یوزر P30World و فانتزی فیفا، اما اگه اعلام کنید، کار این بنده‌ی حقیر راحت‌تر میشه.
    سلام منم هستمomid rez ragab
    اضافه شود لطفا یک سوال ایا برای هربازی مرحله گروهی نامحدوده انتفالات؟
    اینم تیمم کپی نشود همش عوض میشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by امید رض; 11-06-2018 at 06:22.

17. 2 کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •