تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 14 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 132

نام تاپيک: نسل پنجم موبایل رسما راه‌اندازی می‌شود

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

شما مگه شهرک نجفی نیستید؟ چطور نقطه کوره؟

البته پوشش در کرمانشاه کلا مطلوب نیست و شانسیه... اینم درسته...اما بطور کلی ورود تجهیزات جدید و نصبشون باعث پوست اندازی یک نسل (4.5G به 4.9G) در همه شهرها میشه و حداقل اونا که وضع انتن دهیشونه استفادش رو میبرن
    4.9G چیه !؟ همون فایو جی ـه !؟ یا نسل بالاتر ِ LTE !؟

2. این کاربر از B3NYAMIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

4.9G چیه !؟ همون فایو جی ـه !؟ یا نسل بالاتر ِ LTE !؟
    این یکی از نامگذاری هاییه که برای سرویسهایی که نزدیک به 5G هستن ولی هنوز تمام استانداردها و شرایط 5G رو ندارن، استفاده میشه. خصوصیاتی مثل massive mimo، تاخیر خیلی کم در حد 2 میلی ثانیه، حداکثر سرعت تا 2 یا 3 گیگابیت بر ثانیه و ... باعث میشه به نوعی زیرساخت 5G باشه و نه خود 5G .

سرویسهایی مشابه با اسمهای دیگه هم دیده میشن مثل Pre-5G، NG-5g و یا حتی +5G برای نامگذاری سرویس اصلی 5G در برابر چیزی که الان ارائه میشه...

4. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

مودم 5G هم بازار اومده؟

Sent from my G8142 using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

وعده وزیر ارتباطات مبنی بر دسترسی به اینترنت 5G در سال ۹۸

شما همون مشکل پوشش و سرعت 4g را برطرف کن 5g نخواستیم اینجا تو شیراز که بحساب جز شهرهای بزرگ کشور هست پوشش 4g بسیار ضعیف هست و نقاط کور زیادی داره سرعت هم خیلی نوسان داره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

حالا اين 5g ميانگين سرعتش چقده ؟ قطعا به گيگ نميرسه چون اگه هر كاربر بخاد سرعت گيگابيتي داشته باشه كل پهناي باند ايران هم كفاف يه كاربر رو نميده . اون موقع برا فورجي اينو ميگفتن ولي سرعت ما عملا زير ٣٠ مگه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

شما مگه شهرک نجفی نیستید؟ چطور نقطه کوره؟

البته پوشش در کرمانشاه کلا مطلوب نیست و شانسیه... اینم درسته...اما بطور کلی ورود تجهیزات جدید و نصبشون باعث پوست اندازی یک نسل (4.5G به 4.9G) در همه شهرها میشه و حداقل اونا که وضع انتن دهیشونه استفادش رو میبرن
    چرا ولی ایرانسل حتی گوشی ساده هم آنتن دهی نداره اینجا. تری جی و فورجی هم به کنار. همراه اول آنتن دهی خوبی داره با رایتل که تعرفه های خوبی ندارن.

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

چرا ولی ایرانسل حتی گوشی ساده هم آنتن دهی نداره اینجا. تری جی و فورجی هم به کنار. همراه اول آنتن دهی خوبی داره با رایتل که تعرفه های خوبی ندارن.
    ظاهرا کلا پوشش ایرانسل کرمانشاه جالب نیست
    خود من، تهران اصلا از همراه اول راضی نبودم، تقریبا اکثر جاهایی که میرفتم، افتضاح بود، اما کرمانشاه که خوبه! شما بیشتر تست کردید چطور بود؟
    در مورد ایرانسل، جایی که من هستم، ۲-۳ جی فول ، و ۴جی ۱-۳ از ۵ و پینگ افتضاح! (کسری)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ظاهرا کلا پوشش ایرانسل کرمانشاه جالب نیست
    خود من، تهران اصلا از همراه اول راضی نبودم، تقریبا اکثر جاهایی که میرفتم، افتضاح بود، اما کرمانشاه که خوبه! شما بیشتر تست کردید چطور بود؟
    در مورد ایرانسل، جایی که من هستم، ۲-۳ جی فول ، و ۴جی ۱-۳ از ۵ و پینگ افتضاح! (کسری)
    محله به محله فرق داره. اینجا دو جی دو خط از پنج، تری جی و فورجی هم یک خط. حتی تو حیاط میری شاید بشه دو خط.
    اینجایی که هستیم همش آپارتمان هست و افتضاح. خانه ی ما ویلایی. البته همراه اول هم بد بود ولی با تماس هایی که گرفتم و پیگیری هایی که کردم درستش کردن. ولی ایرانسل گوشش بدهکار نیست.
    زنگ زدم میگفت: اینجا تو مانیتور جلو چشم من که همه چی خوبه و آنتن دارید!
    یکی نیست بگه آخه چِلمِن تجربه کاربر با شما که پشت مانیتور و تهران نشستی فرق داره.

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

محله به محله فرق داره. اینجا دو جی دو خط از پنج، تری جی و فورجی هم یک خط. حتی تو حیاط میری شاید بشه دو خط.
    اینجایی که هستیم همش آپارتمان هست و افتضاح. خانه ی ما ویلایی. البته همراه اول هم بد بود ولی با تماس هایی که گرفتم و پیگیری هایی که کردم درستش کردن. ولی ایرانسل گوشش بدهکار نیست.
    زنگ زدم میگفت: اینجا تو مانیتور جلو چشم من که همه چی خوبه و آنتن دارید!
    یکی نیست بگه آخه چِلمِن تجربه کاربر با شما که پشت مانیتور و تهران نشستی فرق داره.
    دقیقا همین اتفاق برعکس شما با همراه اول افتاد....
    سه سال پرونده در حال پیگیری بود، بابت ۲جی نه بیشتر!!!
    آخرش هم دیدم ۵-۶ ماه گذشته خبری نیست زنگ زدم گفتن: تماس گرفتیم جوابگو نبودید، پرونده بسته شده!!! فقط گفتم اگه به متن توجه کنی مشکل آنتن دهی دارم و گوشی انتن نمیده!!
    خلاصه که هیچ...

12. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آزمایش میدانی اینترنت 5G در نمایشگاه موبایل بارسلونا MWC 2019

شرکتهای هواوی و ودافن در حاشیه نمایشگاه سالانه موبایل در بارسلونا اقدام به نصب تجهیزات 5G در محله هایی از مرکز بارسلونا و ارائه اینترنت بر روی نسل پنجم با استفاده از تجهیزات هواوی و شبکه مخابراتی ودافون نمودند. در این تست میدانی شرکتهای نامبرده شده با استفاده از یک کریر 80 مگاهرتزی از باند C موفق به دستیابی به پیک سرعت 1.7 گیگابیت بر ثانیه شدند. همچنین میانگین سرعت در طول ازمایش 800 مگابیت بر ثانیه گزارش شده است.

این آزمایش با استفاده از دکل های موجود LTE شرکت ودافون و ارتقا تجهیزات موجود با ترکیب تکنولوژِی Massive MIMO 64×64 یک کریر 80 مگاهرتزی صورت گرفت تا بدین شکل نشانگر راه حلی با حداقل هزینه برای ارتقای شبکه موجود LTE به نسل جدید 5G باشد که در آن ظرفیت هر دکل 20-25 برابر افزایش و در نتیجه هزینه تمام شده برای هر بیت اطلاعات انتقال داده شده به یک دهم کاهش پیدا می کند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •