تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: The Three Lions | هواداران تیم ملی انگلستان

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

انگلیس کلا یک جو تکراری هست و هر جام مثل همه که با یک برد قاطع سریع با اعتماد کاذب اوج میگیرند بالا بعد یک دفعه سورپرایز میشوند.

الان با این برد باز همگی مغرور می شوند چه بازیکنان چه تماشاچیان همه....گیرم هم صعود بکنه به دلیل مغروریت کاذب باز شکست می خورند و حذف می شوند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

کشور پاناما که در دنیا به پولشویی و قاچاق معروفه

هیچ بعید نیست که پول گرفته باشند تا اجازه بدن انگلیس شیش تا بزنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کشور پاناما که در دنیا به پولشویی و قاچاق معروفه

هیچ بعید نیست که پول گرفته باشند تا اجازه بدن انگلیس شیش تا بزنه
    سلام
    دوست عزیر ان حرف ها بود بیشتر بازی کنانش بالای 30 سن دارن و برای بار اول بود که به جام امده بودند

4. این کاربر از CAPITAN MAC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

هوادارای یک تیم اگه به تیمشون اعتماد داشته باشند از رویارویی با تیمای دیگه نمیترسند
    هوادارای عاقل به جای صرفا اعتماد، ترجیح میدن تیمشون مسیر ساده تری برای رسیدن به موفقیت رو طی کنه.

6. 4 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

حداقل عزتمندانه و با سری بالا از جام خداحافظی میکنید

یوسف چند درصد احتمال میدادی با نیش باز دوباذه ابن جملت رو بخونم؟!
    آلمان نه عزتمندانه اوت شده نه سر بالا!

8. 7 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

یوسف چند درصد احتمال میدادی با نیش باز دوباذه ابن جملت رو بخونم؟!
    آلمان نه عزتمندانه اوت شده نه سر بالا!
    برادران و خواهران عزیز همه باهم دستهایتان را بالاگرفته و با صدای بلند تکرار کنید:

"پروردگارا این شادی ها و خوشی ها را از جوانان ما دریغ نفرما"

+
    یعنی حسین شانس آوردی ما زودتر از شما برگشتیم خونه.وگرنه کلی براتون برنامه داشتیم

10. 2 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

به نظرم انگلیس و بلژیک نزدیک ترین احتمال رو به فینالیست شدن دارن. بازی قبلی این دو تیم کاملا نمایشی بود اون گلی هم که بلژیک زد بخاطر جوی بود که تو ورزشگاه بود . انگلیس خوب حمله میکرد و خوب دفاع میکرد <دو موقعیت صد در صد گل رو پیکفورد گرفت > . با اینحال به نظرم انگلیس بعد از اون همه ناکامی در دوره های گذشته ، امسال اگه یکم تمرکز داشته باشه صد در صد یه طرف فیناله

12. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    آقا تبریکات بابت صعود و رسیدن ب جمع 8 تیم.
    هنوز باورم نمیشه ک تو پنارت صعود کردم!!
    بازی بعدی با سوئد بازی بسیار مهمیه. همونطور ک قبلا هم گفتم انگلیس فعلی کماکان شانس برای حضور بین 4 تیم خیلی زیاده اما اونجا دیگه قصه فرق میکنه و ب واقع تیمی مثل فرانسه و بلژیک و حتی برزیل و از سمتی کرواسی تیم های قوی تری از ما نشون دادن. اما تیم ی تلاشی کنه میتونیم خیلی راحت تیم خوب سوئد رو ببریم.
    من به فینالیست شدن و قهرمانی امید دارم، اما روی کاغذ شانس ما از تیمای رقیب دیگه کماکان کمتره و هر مرحله بریم بالا نشون از خوب بودن تیم انگلیس جام جهانی هست.
    موفقیت این تیم برای پریمیر لیگ هم خیلی خوبه. تجربه ای ک این بازی ها به امثال آرنولد، لوفتوس-چیک، آرنولد و... میده، میتونه پایه ای باشه برای سه شیر یورو 2020.
    و فراموش نکنیم آلمان ها از خونه بازی های ما رو میبینن!

14. 4 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

به نظرم انگلیس و بلژیک نزدیک ترین احتمال رو به فینالیست شدن دارن. بازی قبلی این دو تیم کاملا نمایشی بود اون گلی هم که بلژیک زد بخاطر جوی بود که تو ورزشگاه بود . انگلیس خوب حمله میکرد و خوب دفاع میکرد <دو موقعیت صد در صد گل رو پیکفورد گرفت > . با اینحال به نظرم انگلیس بعد از اون همه ناکامی در دوره های گذشته ، امسال اگه یکم تمرکز داشته باشه صد در صد یه طرف فیناله
    من اومدم توی تاپیک همین جمله رو بگم که دیدم شما هم قبلتر گفتی و با من هم عقیده بودی

به نظر من یک بار دیگه هم در همین جام بازی بلژیک انگلیس در فینال برگزار میشه بار اول در یک بازی غیر حساس بلژیک برد و این بار در اوج حساسیت انگلیس برنده است. و کلی هم مسیر قهرمانی انگلیس در سالهای آینده زبانزد خاص و عام میشه که زرنگی کرد و بازی اولو باخت و مسیرشو هموار کرد و این صحبتا ... گزازشگرا از این حرفا زیاد میزنند ... نمیدونم مجارستان بوده یه بار یا کدوم تیم همچین کاری کرده.

البته من خودم به تیم سوئد علاقه مندم و دلم نمیخواد بازی بعدیشو ببازه و از اون طرف فرانسه هم تیم خوبی نشون داده و ممکنه به جای بلژیک فینال بین فرانسه و انگلیس برگزار بشه

16. 2 کاربر از Hojjatpanahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

من اومدم توی تاپیک همین جمله رو بگم که دیدم شما هم قبلتر گفتی و با من هم عقیده بودی

به نظر من یک بار دیگه هم در همین جام بازی بلژیک انگلیس در فینال برگزار میشه بار اول در یک بازی غیر حساس بلژیک برد و این بار در اوج حساسیت انگلیس برنده است. و کلی هم مسیر قهرمانی انگلیس در سالهای آینده زبانزد خاص و عام میشه که زرنگی کرد و بازی اولو باخت و مسیرشو هموار کرد و این صحبتا ... گزازشگرا از این حرفا زیاد میزنند ... نمیدونم مجارستان بوده یه بار یا کدوم تیم همچین کاری کرده.

البته من خودم به تیم سوئد علاقه مندم و دلم نمیخواد بازی بعدیشو ببازه و از اون طرف فرانسه هم تیم خوبی نشون داده و ممکنه به جای بلژیک فینال بین فرانسه و انگلیس برگزار بشه
    سوئد میبره رفیق

18. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •