تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 21 از 21

نام تاپيک: يک رويا، يک هدف... پرتغال قهرمان | هواداران تیم ملی پرتغال

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بیرانوند در تونل به رونالدو چه جوابی داد؟

پیش از دیدار برابر پرتغال، لحظه‌ای که در حال ورود به زمین بودید، زیر چشمی رونالدو را نگاه می‌کردی و حرف می‌زدی. در آن لحظه چه احساسی داشتی؟

رونالدو عادت دارد زمانی که در تونل است، داد بزند. ما هم که در تونل بودیم بازیکنان پرتغال بلند بلند با یکدیگر صحبت می‌کردند و رونالدو هم داد می‌زد. مربی‌شان هم کنارشان ایستاده بود و استرس خاصی در وجودش بود. رونالدو آن قدر داد می‌زد و صحبت می‌کرد که من به زبان فارسی گفتم "سرمان را بردی چقدر داد می‌زنی. اگر حرفی داری بیا در زمین مسابقه ثابت کن!" که در آن لحظه احسان حاج صفی و تعداد زیادی از بازیکنان شروع به خندیدن کردند. احسان می‌گفت علیرضا دوربین‌ها کنارت هستند و شاید صدایت را ضبط کنند.

لحظه‌ای که توپ را مهار کرده بودی و توپ در آغوشت بود به چه فکر می‌کردی؟

وقتی توپ را مهار کردم و روی زمین خوابیدم احساس می‌کردم دنیا را بغل کرده‌ام و برای لحظاتی شاید خوابم برد. پس از چند ثانیه پورعلی‌گنجی به سمتم آمد و دستم را گرفت تا بلند شوم. بعد از بازی ویدئوهایی به دستم می‌رسید که واقعا برایم جالب بود. برخی با گوشی‌هایشان از صحنه پنالتی فیلم گرفته بودند. در یکی از این فیلم‌ها قبل از این که رونالدو پنالتی را بزند، فردی گفت "تو که می‌گفتی چطوری کریس، حالا پنالتی را بگیر" و پس از این که پنالتی را گرفتم همان فرد با فریاد کش‌داری می‌گوید "یاااا حسین، گرفت!" البته می‌خواهم نکته‌ای هم بگویم. قبل جام جهانی به یکی از دوستانم پیام دادم و گفتم درست است که مردم من را مسخره می‌کنند اما کاری می‌کنم که همین مردم به من افتخار کنند. فایل صوتی‌اش را هم هنوز دارم. الان هم که می‌بینید چنین اتفاقی افتاده است.

ادامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •