تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 97

نام تاپيک: UNIDOS POR UNA ILUSIÓN | هواداران تیم ملی آرژانتین

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام ...

بهتره همینجور آرام و متین بحث تاپیک و پیش ببریم ،،، سر سنگین و بی حاشیه ...

ایشاالله تا قهرمانی به امید حق ...

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

فقط 7 روز تا شروع جام جهانی 2018

مثل #پسر_باد زود میگذره.

argentinair@
    Last edited by M E S S I; 07-06-2018 at 15:50.

4. 5 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض دیبالا: حضور در جام جهانی برایم یک رویا بود؛ همیشه گفته ام مسی الگوی من بوده و او را ستایش می کنم

ستاره یوونتوس حضور در جام جهانی را یک رویا خواند و هرگونه مشکل با لیونل مسی را رد کرد.

طرفداری - پائولو دیبالا در بین نفرات دعوت شده در اردوی آرژانتین برای جام جهانی 2018 است و آلبی سلسته امیدوار است بتواند از سال 1986 تاکنون برای اولین بار قهرمان جهان شود. دیبالا در این مورد TyC Sports گفت:

یک روز به دوستانم می گفتم رویایم حضور در جام جهانی با آرژانتین است. حضور در جام جهانی چیزی است که همیشه می خواستم و برای آن جنگیده ام. حالا آن آرزو به یک خاطره تبدیل می شود اما چهار سال پیش هرگز تصور نمی کردم اینجا باشم.

مسی؟ لئو همیشه الگوی من بوده است. همیشه او را ستایش کرده ام و هنوز هم به خاطر کارهایی که انجام داده، او را ستایش می کنم. برای تمام کارهایی که انجام داده و قطعا انجام خواهد داد. او بازیکنی باورنکردنی است. کسی که باید بازی اش را تماشا کنید و سعی کنید از او جزئیات ریز را هم یاد بگیرید. می خواهیم به فینال جام جهانی برسیم و برای چنین کاری باید با بهترین تیم ها مانند برزیل، آلمان، اسپانیا و فرانسه مقابله کنید. این تیم ها سالهاست که خودشان را ثابت کرده اند.

6. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض 60 مهارت برتر لیونل مسی با پیراهن آرژانتین (قسمت اول)

طرفداری- این کلیپ که در دو قسمت آماده دریافت است به مهارت ها و تکنیک های مسی با پیراهن تیم ملی آرژانتین می پردازد.

مشاهده ویدئو

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض فوری؛ مانوئل لانزینی به دلیل مصدومیت جام جهانی روسیه را از دست داد

مصدومیت بد موقع وینگر وست هم. او از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی شده است.

طرفداری - مانوئل لانزینی، وینگر آرژانتینی وست هم به دلیل مصدومیت شدید، جام جهانی روسیه را از دست داد.
    به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال آرژانتین، لانزینی در تمرین صبح امروز از ناحیه زانوی پای راست دچار پارگی رباط صلیبی شده و بدین ترتیب جام جهانی پیش رو را از دست می‌دهد. سمپائولی هنوز نام جایگزین او را اعلام نکرده است.

10. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض هیگواین: لیگ برتر انگلیس، زیباترین لیگ دنیاست و علاقه دارم در آن بازی کنم

پیپیتا، تاکید کرد از حضور در یوونتوس راضی است اما می خواهد بازی در لیگ جزیره را هم تجربه کند.

طرفداری- گفته می شود ممکن است در این تابستان، راه یوونتوس و گونزالو هیگواین از یکدیگر جدا شود؛ این مهاجم آرژانتینی اعلام کرد از حضور در یوونتوس راضی است اما با قاطعیت از ماندنش در تورین خبر نداد و حتی از حضور در لیگ برتر استقبال کرد.
    هیگواین در اردوی تیم ملی آرژانتین، در رابطه با احتمال خروجش از یوونتوس به ESPN گفت:

با یوونتوس قرارداد دارم و کسی چیز متفاوتی در این رابطه به من نگفته است. بسیار آرام هستم؛ حتی همین حالا هم روحم در تورین باقی مانده است.
    اخیرا اخباری مبنی بر انتقال احتمالی هیگواین به چلسی شنیده می شود. او در این مورد گفت:

علاقه مندی به بازی در لیگ برتر؟ البته که می خواهم؛ لیگ برتر زیباترین لیگ دنیاست و علاقه دارم در آن بازی کنم.
    بوفون؟ دوست و هم بازی بوفون بودن، اتفاقی شگفت انگیز محسوب می شود. فقط می توانم بگویم که او فردی بینظیر در داخل و خارج از زمین است. وی به من گفت که تیم ملی آرژانتین را در جام جهانی تماشا خواهد کرد. بوفون قطعا دیدگاه خوبی نسبت به ما دارد.
    دیبالا؟ وقتی به تیم ملی دعوت نمی شد، ضربه بدی خورد اما حالا آرام است و می خواهد بهترین

12. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

- 5 روز تا جام جهانی (فرناندو ردوندو)

14. 5 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض پاتریک کلایورت: تردید ندارم که مسی بهترین بازیکن دنیاست

پاتریک که خودش از مهاجمان بزرگ بارسلونا بود، به تمجید از مسی پرداخت. پسر کلایورت بر خلاف پدرش این شانس را دارد تا در کنار این اعجوبه بازی کند.

طرفداری - پاتریک کلایورت، مهاجم هلندی اسبق بارسلونا از اینکه نتوانسته در کنار لیونل مسی بازی کند، ابراز تاسف کرد.

کلایورت که اکنون 42 ساله است، بین سال‌های 1998-2004 در بارسا توپ می‌زد و مهاجم قهاری بود. 182 بازی و 90 گل آماری بود که در آن زمان فوق العاده محسوب می‌شد. کلایورت دو پسر فوتبالیست هم دارد که انتظار می‌رود روزی بتوانند هم سطح پدرشان بازی کنند. شین که اکنون در لاماسیاست و جاستین که به زودی راهی رم خواهد شد تا گام بلندی در کارنامه فوتبالش برداشته باشد.

به گزارش روزنامه آرژانتینی اوله، کلایورت درباره مسی می‌گوید:
    آوازه مسی نوجوان به گوش ما هم رسیده بود. زمانی که در بارسلونا بودم شنیدم که می‌گفتند یک بازیکن عجیب در تیم نوجوانان و جوانان حضور دارد که باید حواس باشگاه به او باشد. می‌دانستم. می‌توانستید ببینید که او از همان زمان هم با بقیه فرق داشت. مایه تاسف است که نتوانستم با او بازی کنم. اگر با مسی بازی می‌کردم، هم به بازیکن بهتری تبدیل می‌شدم هم گل‌های بیشتری می‌زدم.
    وابستگی آرژانتین به مسی؟

لئو بازیکن مهمی است. چه در بارسا چه آرژانتین. به نظرم او 50 ٪ از قدرت آرژانتین است. این طور فکر نمی‌کنم که تیم به کلی به مسی وابسته است اما اگر روز، روز مسی باشد، همه چیز آسانتر می‌شود. بله البته مسی هم انسان است و یک روز روی فرم نیست. آن روز اوضاع می‌تواند برای آرژانتین پیچیده شود. در مرحله مقدماتی وقتی مسی نبود، آرژانتین به دردسر افتاد. بدون مسی، آرژانتین آن درخشش را از دست داده بود و بازی‌هایی را نمی‌برد که با مسی قطعا می‌برد.

تردیدی ندارم که او بهترین بازیکن دنیاست. او و کریستیانو با فاصله از بقیه بهترند و به ترتیب شماره یک و دوی دنیا هستند. صلاح بازیکن بزرگی است اما باید صبر کند چون توپ طلا همچنان بین مسی و رونالدو تقسیم خواهد شد. مسی به عنوان مثال تنها بازیکنی است که می‌تواند یک تنه به کلی نتیجه و روال بازی را عوض کند. در بارسا این را دیده‌ام و در آرژانتین هم در بازی با اکوادور این مسئله ثابت شد.

16. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض رسمی؛ انزو پرز جانشین مانوئل لانزینی در لیست آرژانتین برای جام جهانی روسیه شد

جایگزین لانزینی از ریور پلاته می آید. انزو پرز یک جام جهانی دیگر را هم تجربه خواهد کرد.

طرفداری - انزو پرز، هافبک 32 ساله ریور پلاته به جام جهانی 2018 روسیه می رود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال آرژانتین، انزو پرز جانشین مانوئل لانزینی می‌شود. بازیکنی که در تمرینات دیروز از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد و جام جهانی را از دست داد.

18. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •