تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 97

نام تاپيک: UNIDOS POR UNA ILUSIÓN | هواداران تیم ملی آرژانتین

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

The 100th Goal of the World Cup

So True

2. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من یه چیزی الان یادم اومد بگم

چقدر فضای بحث فروم آزاد شده ( فضای باز و روشنی هست )

قبلا یادمه اگه 10 درصد این بحثا و کل کل ها رو میکردیم صبح نشده سروش همه رو بن میکرد !

صبح می اومدی فروم یه پیام واست می اومد :
    کاربر محترم شما تا اطلاع ثانوی حق استفاده از هیچگونه امکانات ارتباطی رو ندارید - حتی گوشی هم نمیتونی دستت بگیری ( کلا قدرت بن سروش بالا بود )
    بعدش پایین 2 تا گزینه داشت
    -- به احترام سلطان بن فروم ( سروش ) باشه نمیام
    -- پیام را در صفحه دیگری به من نشان بده

صفحه بعدم باز میکرد یه SoOrosh نامی بود با سیبیل چخماقی که پیام شما تو اون صفحه بود ! ( سیبیل رو میدیدی اون ضربدر قرمز بالای مرورگر رو میزدی )

دهه 70 و 80 یادشون نمیاد
    یه موقع بود سروش میرفت تو یه تاپیک میدید بحث شده بعدش میرفت صفحه اصلی انجمن رو قسمت IP های کاربران فعال حاضر در انجمن Ctrl + A رو میزد بعدشم بن میکرد
    تا 2 3 صفحه از کاربران رو بن نمیکرد دلش خنک نمیشد
    صبح می اومدی میدیدی نصف رفقات زیر اسم کاربریشون زده لغو دسترسی !
    الان نبینید آروم شده میره تو تاپیک میگه دوستان خواهشا رعایت کنید

اون موقع رعایت معایت حالیش نبود
    یه علی برکت الله میگفت نصف فروم رو بن میکرد
    بعد مدیر فرومم میگفت خداقوت پهلوان خسته نباشی دلاور ( قرمز رنگ ) @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب دموکراسی تو فروم حاکم شده
    حالا نمیدونیم سروش سرش شلوغه نمیاد فروم یا از نظر روحی و روانی ارضا شده و دیگه بن کردن پله ای در راه موفقیت نمیبینه ؟ @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پسر جان جوانان ما هنوز دیکتاتوری ندیدند ! : دی

برا روشنگری از بی ادب ترین کاربران تاریخ انجمن های جام جهانی در ۲۰۰۶ ( طبق نظرسنجی و آرای کاربران ) یعنی بردیا و یوسف دعوت میکنم که بیان و بگن مدیریت جهادی یعنی چه چون صابونش به تنشون خورده ، البته در اون زمان اون بهترین شیوه ی مدیریت بود : دی
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح اینکه نه خیلی سرمون شلوغه نه پله و موفقیت ملاکه ، بحث سر اینه که دیگه "دهه ی ما گذشته " و به قول برخی دوستان توو این سن و سال انگیزه ای نمونده دیگه : دی

در پایان هم یاد و ادای احترامی میکنم به سردار پر افتخار عرصه ی مدیریت انجمنها ، امین عزیز مدیر سابق انجمن هنرهفتم و جام جهانی ۲۰۰۶ که دست بر قضا آرژانتینی خفنی هم بود

4. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گلر آرژانتین، از تهدید به مرگ تا حمایت

کابایه رو در جریان دیدار مقابل کرواسی، اشتباه عجیبی انجام داد که منجر به گل اول حریف شد و سپس دو گل دیگر نیز وارد دروازه اش شد تا آلبی سلسته در پایان هفته دوم، 1 امتیاز کسب کرده و در آستانه حذف قرار داشت. پس از بازی، او به شدت تحت فشار قرار گرفت و حتی تهدید به مرگ شد تا اینکه گلر دوم آرژانتین در بازی سوم، به جای او در درون دروازه قرار بگیرد و در نهایت آرژانتین 2-1 نیجریه را شکست داد و راهی دور بعد شد.

حال کابایه رو با انتشار پستی از این روزهای سخت نوشت:" پس از نتیجه خوبی که گرفتیم و صعود کردیم، شاید درباره اتفاقی که برای من افتاد، بتوان کلمه اشتباه، بدشانسی یا هرچیزی که بخواهید را به کار برد. خیلی چیزها را باید قبول کرد زیرا در فوتبال اشتباه رخ می‌دهد، اما برخی به ما توهین کردند، حتی من و خانواده ام را تهدید به مرگ کردند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برا روشنگری از بی ادب ترین کاربران تاریخ انجمن های جام جهانی در ۲۰۰۶ ( طبق نظرسنجی و آرای کاربران ) یعنی بردیا و یوسف دعوت میکنم که بیان و بگن مدیریت جهادی یعنی چه چون صابونش به تنشون خورده ، البته در اون زمان اون بهترین شیوه ی مدیریت بود : دی

توضیح اینکه نه خیلی سرمون شلوغه نه پله و موفقیت ملاکه ، بحث سر اینه که دیگه "دهه ی ما گذشته " و به قول برخی دوستان توو این سن و سال انگیزه ای نمونده دیگه : دی

در پایان هم یاد و ادای احترامی میکنم به سردار پر افتخار عرصه ی مدیریت انجمنها ، امین عزیز مدیر سابق انجمن هنرهفتم و جام جهانی ۲۰۰۶ که دست بر قضا آرژانتینی خفنی هم بود

البته جام جهانی 2010 بودش

بعدشم ما بی ادب نبودیم، فقط لحن بعضا تند به کار گرفته شده توی بحثمون خارج از ظرفیت بعضی از کاربرا بود از قرار معلوم
    بعدشم آلمان بس که 4 تا 4تا میزد تو اون جام، طبیعی بود تنفر ازش بین سایر تیما زیاد باشه و خب ما هم جزو تلفات جانبیش بودیم

8. 2 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض روخو نشان داد مسی قبل از بازی با نیجریه به آنها چه گفت ; لئو یک رهبر واقعی !

مارکوس روخو نشان داد که چگونه مسی الهام بخش آرژانتین برای صعود شد .

اختصاصی بارسا نیوز - به نظر میرسد مسی مردی است که مدیریت آرژانتین را برعهده دارد . همه صحنه ای را که مسی در تونل در حال صحبت با هم تیمی هایش بود را قبل از مسابقه دیده ایم . روخو نشان داد مسی به آنها چه گفت .

روخو زننده گل دوم آرژانتین که موجب صعود آنها شد در مورد رهبری تیم توسط مسی توضیح داد :
    مسی پیش ما آمد و به ما گفت که آرام باشیم و استرس نداشته باشیم . ما دچار اضطراب بودیم و این پیام به ما کمک کرد و به صورت شخصی باعث افزایش اعتماد به نفس من شد . مسی کاپیتان ماست و او بهترین کاپیتان دنیاست و گلی که به ثمر رساند شگفت انگیز بود .

مسی به همه گفت که مساله مرگ و زندگی است ( پیروزی مقابل نیجریه ) . او به ما گفت حمله کنیم . حتی به ماسکرانو هم همین را گفت . او دستور داد همه حمله کنند و به چیزی اهمیت ندهند . او واقعا بازی خوانی درستی داشت و ریسک بزرگی کرد . او رهبر است . بهترین .

10. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ضربه پنالتی رونالدو مقابل ایران که توسط بیرانوند مهار شد

شاید عجیب به نظر برسد اما کریستیانو رونالدو در تیم ملی نسبت به مسی آمار بدتری در ضربات پنالتی دارد .

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو دپورتیوو , دوشنبه شب رونالدو مقابل ایران ششمین پنالتی خود را از دست داد . نکته جالب اینجاست که رونالدو از 13 ضربه پنالتی , 6 تا را از دست داده است و لیونل مسی از 19 پنالتی تنها 4 تا را گل نکرده است .

این یعنی درصد موفقیت رونالدو در ضربات پنالتی در تیم ملی 53 درصد بوده است اما درصد موفقیت مسی 79 درصد !

مسی اخیرا در بازی مقابل ایسلند یک ضربه پنالتی را از دست داد . در مجموع مسی از 19 ضربه پنالتی 4 تا را از دست داده است که 2 پنالتی از دست رفته در بازی های دوستانه بوده است . تنها پنالتی های رسمی که مسی در گل کردن آن موفق نبوده برابر ایسلند و شیلی ( فینال کوپا آمریکا ) است .

ضربه پنالتی مسی مقابل ایسلند

از دست رفتن پنالتی رونالدو برابر ایران نیز برای پرتغال اگرچه به صعود آنها لطمه ای نزد اما باعث شد آنها در گروه دوم شوند و در دور بعد به اروگوئه برخورد کنند .

گفتنی است رکورد خراب کردن پنالتی در تیم ملی پرتغال نیز در دست رونالدو است که 6 بار در گلزنی این ضربات شکست خورده است . لوئیس فیگو با 4 پنالتی از دست رفته در رده بعدی قرار دارد .

نام بازیکن تعداد کل ضربات پنالتی از دست داده درصد موفقیت در گل کردن پنالتی
    مسی 19 4 79 درصد
    رونالدو 13 6 53 درصد

12. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض ۳ حامی بزرگ مسی در جام جهانی ( عکس )

خانواده مسی در هر بازی به حمایت از او در ورزشگاه حاضر خواهند شد
    اختصاصی بارسا نیوز - جام جهانی فوتبال نزدیک است . بامداد امروز تیم ملی آرژانتین در دیداری دوستانه با هتریک مسی موفق به شکست هائیتی شد ( ویدیو ) . این دیدار برای آماده سازی آلبی سلساته پیش از جام جهانی برگزار گردید . این ویدیو را مسی منتشر کرد و در آن میتوانید حمایت تیاگو و متیو 2 فرزند ستاره آرژانتینی از تیم ملی آرژانتین را مشاهده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین آنتونلا روکوزو همسر مسی نیز ساعاتی پیش این تصاویر را منتشر کرد . آنتونلا به همراه 2 فرزندش تیاگو و متیو تماشاگر بازی امروز آرژانتین بود .

14. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ماسیمیلیانو الگری :

"هیچ بازیکنی با مسی قابل قیاس نیست. او در زمین فوتبال منفجر می شود. در نگاه اول، زیاد نمی دود و به نظر می رسد زیاد تلاشی ندارد اما اشتباه نکنید. مسی مانند یک نویسنده مینیمال است که با چند کلمه کوچک، جمله ای می نویسد که مدت ها باید برای درک آن وقت بگذاریم. گلش به نیجریه را ببینید. سه لمس توپ و تمام"

16. 3 کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض سامپائولی: من قصد استعفا دادن ندارم!

خورخه سامپائولی، سرمربی تیم ملی آرژانتین مدعی شدند بازیکنانش تمام تلاش خود برای پیروزی را ارائه دادند.

این که از جام جهانی حذف شدیم بسیار آزار دهنده است؛ آنهم با توجه به نمایشی که شاگردانم ارائه دادند و تمام تلاش خود را در زمین کردند. حالا برای تجزیه و تحلیل اتفاقات بسیار زود است و من قصد استعفا ندارم.

فرانسه تیمی بسیار سریع در انتقال توپ بود و ما این موضوع را در زمین حس کردیم. تیم ملی آرژانتین تلاش کرد بهترین عملکرد خود را در زمین ارائه دهد اما ما می دانستیم که حریف از تعداد زیادی بازیکن سریع برخوردار بوده و ما باید مقابل بازیکن فوق العاده ای مانند امباپه بازی کنیم.

تیم ملی آرژانتین تا آخرین لحظه مبارزه کرد و من باید از بازیکنانم که تلاش کردند تا آخرین لحظه صعود کنیم تشکر کنم اما به هر حال این اتفاق رخ نداد. شرایط برای ما در مرحله مقدماتی بسیار دشوار بود و تا آخرین لحظه صعود نامشخص بود. اما من به دنبال بهانه نیستم و ما حس می کردیم آرژانتین می تواند به مراحل بالاتر هم برود.

آرژانتین تا لحظه آخر جنگید و حتی در ثانیه های پایانی نیز فرصت برای زدن گل تساوی داشتیم و من معتقدم نسل بعدی بازیکنان این کشور باعث ساختن تیمی قدرتمند خواهند شد.

حالا من بسیار نا امید هستم زیرا حس می کنم ما می توانستیم پیروز باشیم و این برای من درس بزرگی در عرصه مربیگری بود. ما در تمام جزئیات و اتفاقاتی که ممکن بود در بازی رخ بدهد با بازیکنان صحبت کرده بودیم اما این فوتبال است و همه چیز در زمین رقم می خورد.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض روجری : چرا گواردیولا باید سرمربی آرژانتین شود !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش as ، بعد از ناکامی تلخ آرژانتین در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه به نظر میرسد که سمپائولی بعد از کار های عجیبش دیگر جایی روی نیمکت آلبی سلسته ندارد. برخی منابع عنوان کردند ممکن است گواردیولا هدایت آرژانتین را بر عهده بگیرد.

واکتش اسکار روجری به شایعات گواردیولا

من علاقه ای به صحبت کردن در مورد گزینه هایی که به نیمکت آرژانتین لینک میشوند ندارم. اما اگر پپ گواردیولا میخواهد در رده ملی فعالیت کند چرا هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده نمیگیرد ! جدا از این موضوع ما مربی های بزرگی داریم. به نظر شما آیا سیمئونه کمتر از گواردیولا و یا گالاردو گزینه ی بدی برای هدایت آرژانتین است.

اگر آن ها علاقه ای به هدایت آرژانتین ندارند گارکا میروم تا سرمربی تیم ملی شود.

19. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •