تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 97

نام تاپيک: UNIDOS POR UNA ILUSIÓN | هواداران تیم ملی آرژانتین

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    سرزمین دروغگوها

پيش فرض

این تیم از جام قبلی هم ضعیفتره ، شک نکنید ، بازیها که شروع بشه خودتون میبینید .
    سمپائولی هم بنظرم کار خاصی نتونسته تو این تیم انجام بده ، جز دعوت نکردن از چند تا بازیکن خوب . فقط امیدوارم حداقل هیگواین رو تو ترکیب نذاره

2. این کاربر از mohsen14014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

بولت: در این جام جهانی هوادار آرژانتین هستم

اوسین بولت، دونده سابق و قهرمان المپیک تایید کرد که او در جام جهانی حامی آرژانتین خواهد بود و معتقد است که لیونل مسی می‌تواند آلبی سلسته را به موفقیت برساند.

به گزارش "ورزش سه"، آرژانتین پس از صعود دشواری که به جام جهانی داشت، به سختی به عنوان یکی از مدعیان رقابت ها شناخته می‌شود. با این حال، تیمی که مسی را در اختیار دارد، همواره از مدعیان هر رقابتی خواهد بود، موضوعی که اوسین بولت نیز به آن اعتقاد دارد.

او در جمع خبرنگاران گفت:" من هوادار آرژانتین خواهم بود. فکر می‌کنم ما شانس خوبی داریم که خوب بازی کنیم، سپس فرصت خوبی داریم که به فینال صعود کرده و قهرمان رقابت ها شویم. من منتظر شروع جام جهانی و تماشای تیم های بزرگ هستم."

با این حال، بولت برزیل را رقیب قدرتمندی برای تیمش می‌داند. او گفت:" برزیل؟ دیدم که اخیرا نیمار برگشته. او از وقتی به میادین آمده دو گل به ثمر رسانده است. یک بار دیگر ثابت کرده که یکی از بهترین هاست و برای همین است که من به مردم گفتم که این جام جهانی یکی از بهترین جام‌ها خواهد بود. خیلی رقابتی خواهد بود و گل‌های زیادی تماشا خواهیم کرد."

وسین بولت، دونده سابق و قهرمان المپیک تایید کرد که او در جام جهانی حامی آرژانتین خواهد بود و معتقد است که لیونل مسی می‌تواند آلبی سلسته را به موفقیت برساند.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تاپیا: من هم بودم لوپتگی را اخراج می کردم

رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین واکنشی مثبت به اخراج لوپتگی از سرمربیگری اسپانیا نشان داد.

روز گذشته لوپتگی به دلیل امضای قرارداد با رئال مادرید و بی اطلاع گذاشتن فدراسیون فوتبال اسپانیا از این موضوع، سمت خود را از دست داد و از هدایت لاروخا برکنار شد. روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا این اقدام را نوعی بی ارزش دانستن جایگاه فدراسیون فوتبال و تیم ملی عنوان کرد.

کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین در واکنش به این اتفاق گفت:« من هم بودم، لوپتگی را اخراج می کردم. اسپانیا برای قهرمانی جهان به روسیه آمده اما سرمربی این تیم به جای تمرکز روی بازی های پیش رو، به فکر امضای قرارداد با رئال بود. این از نظر من توهین به ارزش های فوتبال ملی است. معتقدم اخراج او تصمیم کاملا درستی بود.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

نمی دونم کدوم سایت یا مجله بود که پیش بینی عجیبی داشت؛ می گفت آرژانتین تو مرحله گروهی حذف میشه!

وقتی یه نگاه به گروه میندازیم قشنگ مشخصه همچین بیراهم نگفته. امیدوارم ایسلند هوس شگفتی سازی نزده باشه به سرش

فقط در یه صورته که می تونم امیدوار به قهرمانی آرژانتین باشم؛ بقیه بازیکن هاش که بعضا شماره ی یک تیم باشگاهیشونن از زیر سایه ی مسی در بیان و کنارش و به اندازه ی اون، برای تیم ملی تلاش کنن.

برای قهرمانی امسال، مسی آماده ای داریم اما هرگز کافی نیست! هر چند خیلی وقتا یه مسی آماده تنهایی تمام جام ها رو آورده ولی جام جهانی امسال، مشخصا فرق خواهد کرد.

7. 3 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض ته وز : جام جهانی برای لئو مسی خواهد بود !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش فورفورتو ، لئو مسی در رده ملی یک ناکام بزرگ بوده چرا که او در 3 فینال ملی موفق نشده به پیروزی برسد اما حالا امید های زیادی برای این جام جهانی دارد. ته وز عنوان کرده که مسی در روسیه عملکرد درخشانی در پیش دارد.

جام جهانی روسیه برای لئو مسی
    من باور دارم که این جام جهانی به لئو مسی تعلق دارد. احساس میکنم خشم بسیار در وجود مسی قرار گرفته حتی اگر این مسئله را نشان ندهد. من فکر نمیکنم که این آخرین تورنومنت مسی باشد اما در هر صورت اعتقاد دارم که جام جهانی فوق العاده ای در پیش داریم.

9. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض کابایه رو : آمادگی آرژانتین به لئو مسی بستگی دارد !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش فورفورتو ، ویلی کابایه رو سنگربان تیم ملی آرژانتین اعتقاد دارد که اگر لئو مسی در این جام آماده باشد تیم ملی آرژانتین نیز آماده است. آرژانتین در جام جهانی 2014 نایب قهرمان شد حالا آن ها تلاش میکنند بتوانند قهرمانی را بدست آورند.

من از آمادگی تیم مقداری شگفت زده شدم و امیدوارم که از ابتدا شروع خوبی در این رقابت ها داشته باشیم. اگر بخواهیم شروع خوبی در جام جهانی داشته باشیم باید از هر جهت آماده باشیم ما صلاح خودمان را داریم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود.
    Last edited by V E S T A; 15-06-2018 at 14:54.

11. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اصلا به قهرمانی خوشبین نیستم ، احساس می کنم تیم جلوی ایسلند غافل گیر میشه ! هنوز خاطره 2002 رو از یاد نبردم !

امید است بعد از پایان مسابقات این پست رو بکوبید تو سر من که فلانی چقد اشتباه گفتی : )

13. 3 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    سرزمین دروغگوها

پيش فرض

سمپائولی تو دقیقا چه غلطی داری میخوری ؟!!
    دعوت نکردن ایکاردی ، نگذاشتن بانگا و دیبالا تو ترکیب ، نا مشخص بودن تاکتیک تیم ...
    مسی هم آماده نبود ، پنالتی رو خوب نزد بقیه صحنه ها هم خوب نبود .

15. این کاربر از mohsen14014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من فک کنم مشکل شاید این باشه که :

تو تیم ملی آرژانتین غیر مسی بازیکنان تاپ دیگری هم هستن قطعا و اینکه قرار باشه همه نگاهها به مسی باشه و مسی بهترین باشه , این قضیه برای اونا و مسی حل نشده و همین قضیه برای مسی اضطراب آوره و مسی اونجا راحت نیست چون از فکر و تفکر های اونا خبر داره ...

ولی شما مثلا پرتغال و نگاه کنید : غیر کریستیانو بقیه تقریبا تعطیل و همه در خدمت کریستیانو هستند و هیچ حرفی برای گفتن ندارن و به خودشون قبولوندن که کریستیانو قطعا بهتر از همه ماست و همین قضیه رو هم خود رونالدو میدونه و باعث روحیه مضاعفش شده با توجه به شناختی که از نگرشش داریم ...

اما تو آرژانتین این قضیه صادقه آیا؟ قطعا اینجوری نیست ,,, اونا غیر مسی بازیکنایی دارن که هرکدومشون واسه خودشون مدعین و براشون این قضیه حل نشده و بعضا شاید کینه توزی و حسد هم داشته باشن ,, حرف و حدیث گوشه کنار ,,,,
    و این برای مسی یمقدار کار و سخت کرده ...
    مسی آدمی نبود که پنالتی رو به همین راحتی از دست بده تو بارسلونا و قطعا قضیه همینه و مسی از قضیه رنج میکشه ...

البته هنوز اولین بازی شون بود امیدواریم مسی خودش و احیا کنه و به هارمونی لازم برسن ...

و بازی شون بگیره وگرنه خیلی سراغ داریم تیم های بزرگ تو مرحه گروهی حذف شدن

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من فک کنم مشکل شاید این باشه که :

تو تیم ملی آرژانتین غیر مسی بازیکنان تاپ دیگری هم هستن قطعا و اینکه قرار باشه همه نگاهها به مسی باشه و مسی بهترین باشه , این قضیه برای اونا و مسی حل نشده و همین قضیه برای مسی اضطراب آوره و مسی اونجا راحت نیست چون از فکر و تفکر های اونا خبر داره ...

ولی شما مثلا پرتغال و نگاه کنید : غیر کریستیانو بقیه تقریبا تعطیل و همه در خدمت کریستیانو هستند و هیچ حرفی برای گفتن ندارن و به خودشون قبولوندن که کریستیانو قطعا بهتر از همه ماست و همین قضیه رو هم خود رونالدو میدونه و باعث روحیه مضاعفش شده با توجه به شناختی که از نگرشش داریم ...

اما تو آرژانتین این قضیه صادقه آیا؟ قطعا اینجوری نیست ,,, اونا غیر مسی بازیکنایی دارن که هرکدومشون واسه خودشون مدعین و براشون این قضیه حل نشده و بعضا شاید کینه توزی و حسد هم داشته باشن ,, حرف و حدیث گوشه کنار ,,,,
    و این برای مسی یمقدار کار و سخت کرده ...
    مسی آدمی نبود که پنالتی رو به همین راحتی از دست بده تو بارسلونا و قطعا قضیه همینه و مسی از قضیه رنج میکشه ...

البته هنوز اولین بازی شون بود امیدواریم مسی خودش و احیا کنه و به هارمونی لازم برسن ...

و بازی شون بگیره وگرنه خیلی سراغ داریم تیم های بزرگ تو مرحه گروهی حذف شدن
    مسئله پایه ای تر از این حرف هاست. اصلا از نظر تاکتیکی مشخص نیست هدف تیم چه بود. گلی هم که زده شد کاملا شانسی بود. پرتغال از نظر تاکتیکی دقیقا می دونستن قراره چکار کنن. این مسی و رونالدو محوری تیم ها هم بیشتر بحث و کل کل هواداران هست و ارزش فوتبالی زیادی نداره.

18. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •