تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: تجاوز در کودکی چه تاثیری بر روی روان انسان در بزرگسالی میگذارد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض تجاوز در کودکی چه تاثیری بر روی روان انسان در بزرگسالی میگذارد؟

سلام.من وقتی 10 سالم بود یه عمو داشتم که از روستا به تهران اومده بود 20 سالش بود و چون جایی در تهران نداشت خونه ما زندگی میکرد و تو اتاق من می خوابید و حدود 2 سال خونه ما بود.در اون 2 سال بیش از 50 بار به من تجاوز کرد.
    من پسر تپل و سفیدی بودم ..به صورت کامل وارد بدنم میشد و خیلی بعضی وقتها درد داشتم

میخواستم بدونم تجاوز در کودکی چه تاثیری در روان انسان در بزرگسالی داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام.من وقتی 10 سالم بود یه عمو داشتم که از روستا به تهران اومده بود 20 سالش بود و چون جایی در تهران نداشت خونه ما زندگی میکرد و تو اتاق من می خوابید و حدود 2 سال خونه ما بود.در اون 2 سال بیش از 50 بار به من تجاوز کرد.
    من پسر تپل و سفیدی بودم ..به صورت کامل وارد بدنم میشد و خیلی بعضی وقتها درد داشتم

فراموش کن کلا به خودت بگو این موضوع انگار اتفاقی نیوفتاده

در اینصورت هیج تاثیری نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

چون نمیتونی شکایت کنی و بکنی هم هیچ تاثیری جز وقت تلف کردن نداره
    پس سعی کن یا انتقام بگیری یا کلن بیخیال ماجرا بشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

چطور تو این همه مدت خانوادت متوجه نشدن ؟
    Last edited by Persianhb; 08-06-2018 at 20:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

چون نمیتونی شکایت کنی و بکنی هم هیچ تاثیری جز وقت تلف کردن نداره
    پس سعی کن یا انتقام بگیری یا کلن بیخیال ماجرا بشی
    مثلا بره سراغ زن و بچه ی عموش؟ و بعد بچه های اون سراغ بچه های این ؟ و در این صورت چرخه باطل مریض سازی ادامه خواهد یافت.

خود عمویه هم که الان یه پیر خنزر و پنزره و تجاوز کردن نداره...

شما استارتر عزیز که این موضوعو باز کردی هیچی عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن... توی خانواده های دهاتی این مسایل در دهه شصت و هفتاد به وفور اتفاق میافتاد اگرچه هنوزم احتمالا به همون منواله ولی اون زمونا با توجه به وضع مزخرف خانواده ها که تفکیک جنسیتی از همان خانواده حاکم بود و این موضوع که حرف زدن راجع به مسایل جنسی تابو بود و بچه جرات نداشت با مامان باباش از این صحبتا بکنه .... این مساله تجاوز به کودک پسر خیلی اتفاق افتاده. اگر در یک نظر سنجی افراد صادقانه پاسخ بدهند من به شما اطمینان میدم پسرها خیلی بیشتر از دخترها مورد عنایت اقوام کثیفشون قرار گرفتند.

س.کس مقعدی در پسر هم احتمالا همون آثار مخربی که روی دختر داره رو خواهد داشت.
    احیانا مشکل در دفع مدفوع و این چیزا نداری؟

مشکلات روانی رو هم که اگه خودت ناراحتی بخصوصی نداری پیگیرش نباش
    مگه تو مملکت ما آدم سالم از نظر روانی هم پیدا میشه که شما باشی؟

و یک چیز دیگه اینکه فقط فقط فقط مواظب باش که پسر خودت یا دخترت در آینده که بابا شدی به همچین سرنوشتی دچار نشه ... چون تجارب چنین خانواده هایی نشون داده که پدران و فرزندان سرنوشت مشابهی دارند ... چون اون عموی کثافتت دور از چشم شما و در محیط خانوادگیشون تعریف میکنه که ببخشیدا عزیزم ولی من این پسره mrx44 رو **** و بدین صورت یک عده آدم کثیفتر از خودشو هم تحریک میکنه و میرن دنبال بچه های شما ...
    در محیط خانواده از ابتدای تولد باید بچه آموزش جنسی ببینه و پدر و مادر به بچه یاد بدند که کسی حق نداره بهش تجاوز کنه و طوری باید در مغز بچه پایه ریزی بشه که در صورتیکه این اتقاق بیافته فرد متجاوز بدبخت میشه نه تجاوز شده (با افشای ماجرا) ... دیگه همین دیگه. فقط شما سعی کن فرزندان خودتو سالم نگه داری. چون از خودت گذشته و فرصت عمر انسان در این دنیای کثیف هم بسیار محدوده و بقول حضرت خیام اصلا این جهان گذران ارزشی نداره که بخوای بشینی غصه بخوری... افراد زیادی بودند که در کودکی بهشون تجاوز شده. کسی مثل شارلیز ثرون و اپرا وینفری... برای پسرها معمولا در جوامع اسلامی صورت میگیره و من علاقه ای به مطالعه مردم این سرزمین ها ندارم که بدونم و مثال بزنم... نمونه ی وطنیش همین موارد وطنی خودمون که هر از گاهی خبرش میپیچه.
    Last edited by Hojjatpanahi; 13-06-2018 at 00:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

موجودی که اینکار رو انجام میده تقریبا بعید هست که دست از کارش برداره و میشه مطمئن بود حتی اگر شما قربانی اولش بوده باشی به هیچ وجه آخریش نبودی.(حتی در سنین بالا هم این موجودات قربانی میگیرند)
    سکوت شما در این مورد به این موجود اجازه و فرصت این رو میده که قربانی های بیشتری بگیره.‍
    در واقع این به اصطلاح حفظ آبرو(که کلا من متوجه معنیش در اینجا نمیشم!) به قیمت تجاوز به کودکان دیگر هست.
    سعی کنید تصمیمی بگیرید که به پایان جنایات این موجود منجر بشه.

7. این کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •