تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 126 از 126

نام تاپيک: Fünfter Stern | هواداران تیم ملی آلمان

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من واقعا نتونستم قبول کنم باخت رو و حذف شدن رو.
    ما قوی بودیم، پر تعداد حمله میکردیم ولی کسی رو نداشتیم که گل بزنه که قبلا این مشکل هم بود! اصلا بایرن هم داره به همین قضیه میبازه...

نسبت به بازی اول و بازی دوم، کل تیم رو کوبیده بود و بازی سوم من مسافر بودم و خبر ناراحت کننده رو شنیدم نمیدونم کیا بازی بودن.
    ولی به صورت کلی به نظرم تیم، تیم نبود و باختیم!

2. 3 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نویر؛ مهاجم اضافی تیم آلمان

نویر با خروج احساسی اش از دروازه تیم ملی آلمان باعث شد تا کره ای ها به دومین گلشان برابر ژرمن ها برسند.

مانوئل نویر دروازه بان تیم ملی آلمان پس از یک مصدومیت طولانی مدت در انتهای فصل فوتبالی قبل به رقابت ها رسید و علی رغم فصل خوب فوتبالی ترشتگن پیراهن شماره ١ به او رسید تا دروازه بان اصلی ژرمن ها از سوی یواخیم لو معرفی شود.

مانوئل نویر که از روزهای اوجش دور بود در هر سه بازی جام جهانی دروازه اش برابر تیم های نه چندان قدرتمند باز شد تا هیچ کلین شیتی برای او در این جام ثبت نشود.

او در دقایق پایانی بازی تیمش برابر کره جنوبی و با یک تصمیم احساسی به جای اینکه درون دروازه بایستد و نقش سوئیپر را بازی کند جلو رفت تا المان ها یک بازیکن بیشتر در فاز هجومی داشته باشد، اگرچه اینکار تنها در زمان ضربات ایستگاهی انجام می شود تا بتواند از قد بلندش استفاده کند.

نویر بدلیل نمایش خوب در جام جهانی قبلی بخصوص بازی با الجزایر در نقش سوئیپر کاندید مرد سال اروپا شد اما در بازی امروز اشتهایش برای بازی در فاز هجومی کار دستش داد تا با یک اشتباه او سی جونگ جى توپ را بگیرد و به سمت دروازه آلمان ها با یک ضربه محکم بفرستد و سون هیونگ مین تیر نهایی را بر قلب آلمان، یواخیم لو و نویر بزند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک هیچ
    دو هیچ
    چهار هیچ! چه فرقی میکنی؟ اینکه لیگ نیست. این مسابقات یکی حذف میشه باید از همون اول بیای جلو و بکوبی که بتونی ببری بری بالا!‌ من یه تیکه از بازی رو دیدم به خانومم گفتم الان نویر میاد! دیدم نیستش! چند ثانیه بعد اومد تو تصویر و داشت توپ رو میزد بفرسته جلو! نزدیک وسط زمین بود فک کنم...
    همهٔ ما نویر رو میشناسیم و میدونیم صرف‌نظر از نتیجه میاد جلو... هیچ فرقی هم نمیکنه توی اون لحظات گل بخوری یا نه. چون وقتی حذفی دیگه حذفی و نتیجه اهمیتی نداره. ولی اگر بزنی توی گل، قضیه فرق میکنه و امیدوار میشی(هرچند اینجا حتی مساوی هم به دردمون نمیخورد)

4. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان قدیمی آلمانی هستید هنوز؟ یادش بخیر جام جهانی 2010 و 2014 چه قدر دعوا می کردیم
    یادتونه تاپیک های انگلیس رو چه قدر خراب می کردین؟ الان اومدم تلافی. ولی حیف که آفتابی نمیشید
    من این چند وقت نبودم ولی احتمالا اول این تاپیک و تاپیک انگلیس یه سری چیزا گفتید. حالا بازیکنا شما باید دو تا بازی دیگه انگلیس رو حداقل نگاه کنن
    وقتی سانه با این فصل رویایی رو نمی برید همین میشه دیگه!
    دوستان آلمانی که نمی دونید قضیه چیه دیگه من فقط کسانی که یادم هست رو منشن می کنم و اونا خودشون می دونن:

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 8 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان قدیمی آلمانی هستید هنوز؟ یادش بخیر جام جهانی 2010 و 2014 چه قدر دعوا می کردیم
    یادتونه تاپیک های انگلیس رو چه قدر خراب می کردین؟ الان اومدم تلافی. ولی حیف که آفتابی نمیشید
    من این چند وقت نبودم ولی احتمالا اول این تاپیک و تاپیک انگلیس یه سری چیزا گفتید. حالا بازیکنا شما باید دو تا بازی دیگه انگلیس رو حداقل نگاه کنن
    وقتی سانه با این فصل رویایی رو نمی برید همین میشه دیگه!
    دوستان آلمانی که نمی دونید قضیه چیه دیگه من فقط کسانی که یادم هست رو منشن می کنم و اونا خودشون می دونن:

عرضم به خدمتت که اولا سفر به خونه خوش بگذره
    از قرار معلوم It's not coming home

دوما سانه باشگاهیش رویایی بود ملیش تعریفی نداشت

سوما حضور ما اصن رونق بخش تاپیک انگلیس بود و الا خود طرفدارای انگلیس که حرفی نداشتن برای زدن

چهارما واقعا یادش بخیر، مخصوصا 2010 چون حتی 2014 هم جو مثل 2010 نبودش

8. این کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هونس: اوزیل فقط برابر سن مارینو خوب بازی می کند؛ او سال ها عملکرد افتضاحی داشت

رییس بایرن مونیخ معتقد است که در غیاب اوزیل، تیم ملی آلمان پیشرفت خواهد کرد.

مسوت اوزیل، در آستانه انتخابات ترکیه با رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه دیدار کرد و این موضوع باعث شد تا رسانه های آلمانی و حتی سیاست مداران این کشور انتقادات شدیدی از این هافبک خلاق تیم ملی آلمان انجام دهند. اوزیل نیز در واکنش به این موضوع با انتشار سه بیانیه رسما از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد.

اولی هونس، رییس بایرن مونیخ در مصاحبه با بیلد، واکنش تندی نسبت به اظهارات اوزیل نشان داده است و مجددا انتقادات را به سمت او روانه کرد:

خوشحالم که جنجال ها پایان یافته است. اوزیل برای سال ها، به طرز افتضاحی بازی کرد. آخرین تکل صحیحی که او در بازی زد، مربوط به قبل از جام جهانی 2014 است. او اکنون عملکرد افتضاح خود را پشت آن عکس مخفی می کند. هرگاه برابر آرسنال بازی داشتیم، اوزیل را هدف قرار می دادیم زیرا می دانستیم که او نقطه ضعف تیم است. اوزیل تنها برابر سن مارینو خوب بازی می کند. در غیاب او، تیم ملی آلمان اوضاع بهتری خواهد داشت. هیچ کس نگفت که او در جام جهانی افتضاح بازی می کند. 35 میلیون پسر بچه دنبال کننده او، که در دنیای واقعی وجود ندارند، معتقد بودند که او در جام جهانی فوق العاده بازی کرده است چون او یک پاس بلند در بازی فرستاده است. پیشرفت از نظر ورزشی در کشور ما روندی فاجعه دارد و از نظر ورزشی، اوزیل برای سال ها با وجود این نمایش ها، جایگاهش را در تیم ملی از دست نداد.

He's been sh*t for years! - Bayern chief welcomes Ozil's international retirement

10. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

خداحافظی مسعود اوزیل از تیم ملی فوتبال آلمان

مسعود اوزیل، ستاره ترک‌تبار فوتبال آلمان دیروز با انتشار پیامی اعلام کرد که در اعتراض به حملات نژادپرستانه، تصمیم به خداحافظی از تیم ملی این کشور گرفته است.

استانبول/خبرگزاری آناتولی

مسعود اوزیل ستاره ترک‌تبار سالیان اخیر فوتبال آلمان دیروز با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که حملات نژادپرستانه شدید علیه او پس از دیدارش با رئیس جمهور اردوغان افزایش یافته و به همین دلیل تصمیم به خداحافظی از تیم ملی این کشور گرفته است.

او که همراه با تیم آلمان موفق به کسب جام جهانی 2014 نیز شده در پیام خداحافظی خود نوشت:

«نمی‌توانم در شرایطی که احساس می‌کنم در معرض نژادپرستی و بی‌احترامی قرار دارم، نماینده آلمان در سطح بین المللی باشم. پیراهن آلمان را با غرور و هیجان می‌پوشیدم، اما دیگر چنین احساسی را ندارم.

اتخاذ چنین تصمیمی دشوار بود، اما مسئولین فدراسیون فوتبال آلمان با بی احترامی نسبت به تبارم، مرا به ابزار تبلیغات سیاسی خود تبدیل و شرایط را غیرقابل تحمل کرده اند".

مسعود اوزیل در 93 بازی که با پیراهن تیم ملی آلمان به میدان رفت، 23 گل وارد دروازه حریفان کرد. وی سازنده 40 گل نیز برای تیم ملی آلمان بوده است.

او در پانزدهم اکتبر 1988 در گلزن‌کرشن آلمان به دنیا آمد و فوتبال را از ده سالگی با بازی در تیم های آماتور این شهر آغاز کرد. اوزیل در سال 2005 به تیم باسابقه شالکه-04 آلمان منتقل شد و در فصل 2006-2007، زمانی که تنها 18 سال داشت اولین بازی خود در بوندس لیگا را انجام داد.

وی پس از 18 ماه حضور در این تیم، در نیم فصل 2007-2008 با یک قرارداد 5 میلیون یورویی راهی باشگاه وردربرمن شد. او در این تیم نیز موفق بود و طی 30 ماه 97 بازی برای آن انجام داد. او سال 2009 و در 20 سالگی پیراهن تیم ملی آلمان را پوشید. وی با آلمان قهرمان امیدهای اروپا نیز شد.

اوزیل در تابستان 2010 در ازای 18 میلیون یورو به باشگاه رئال مادرید اسپانیا پیوست و چهار فصل برای این تیم بازی کرد. وی در 158 بازی برای رئال مادرید 27 گل به ثمر رساند. قهرمانی در لیگ و جام حذفی اسپانیا از جمله افتخارات اوزیل با رئال مادرید بود.

ستاره ترک‌تبار فوتبال اروپا و جهان در ابتدای فصل 2013-2014 در ازای 47 میلیون یورو به باشگاه آرسنال لندن پیوست. اوزیل در 197 مسابقه برای آرسنال 38 گل زده است. وی پردرآمدترین بازیکن تاریخ آرسنال بوده است.

تیم ملی فوتبال آلمان با حضور مسعود اوزیل موفق به کسب مقام سومی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی شد. او چهار سال بعد در برزیل، جام جهانی را بالای سر برد.

او به همراه ایلکای گون‌دوغدو دیگر بازیکن ترک‌تبار آلمان و همچنین جنک توسون از تیم ملی ترکیه در ماه مه امسال در انگستان با رئیس جمهور اردوغان عکس یادگاری گرفتند و پیراهن خود را به وی هدیه دادند. این سه ورزشکار پس از رخداد مذکور، مورد حمله نژادپرستانه برخی گروه‌های آلمانی قرار گرفتند.

--------------------------------------------

بی شک برای کسی پوشیده نیست المان یک کشور همیشه نازی و کثیف نژاد پرست می باشد که از بدو این تاپیک بارها به هوطنان اعلام کرده بودم. طرفداری از این تیم کثیف جای بسی تعجب است.

12. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •