تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 13 اولاول ... 78910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 126

نام تاپيک: Fünfter Stern | هواداران تیم ملی آلمان

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

این بخش جام جهانی P30World رو ببندین آقا...

2. این کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تصویری غیرقابل باور در تاریخ فوتبال آلمان

بدبین ترین هوادار تیم ملی آلمان نیز تصور نمی کرد آنها جام را اینگونه به پایان برسانند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

تسلیت میگم مخصوصا به مسعود جان

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کم مونده بود توو چهارتیم پنجم بشه آلمان

7. 9 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بعد هفته اول یواخیم لو گفته بود سرنوشت قهرمانان قبلی جام جهانی ؟؟ ( منظورش حذف از مرحله گروهی بود )
    به شما میگویم که این اتفاق برای آلمان نمی افتد !

سلطان اعتماد به نفس

9. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام به همگی
    عجب جامی شده امسال که هم گل به خودی زیاد شده عجیب ,هم شگفتی هاش زیاده , المان هم بزرگترینش بود. عجب شب بدی بود به هرچی دم دستم بود مشت و لگد زدم امشب, شانس اوردم که سالمم هنوز
    من طرفدار شدید المان و بایرن هستم و خیلی مشتاق بودم امسال المان تا فینال بیاد و حتی قهرمان بشه چون پتانسیلشو هم داشت هم بازیکنان خوب هم مربی که کیفیت کارش مشخصه دیگه.
    بازی اول المان دیدم با مکزیک که باخت همه گفتن نه این المان قبلی نیست و ضعیفه و ..خودم از اول تا الان گفتم نه, صرف اینکه نتیجه نگرفته تو یه بازی نمیشه گفت.همش نتیجه نیست که بگیم یه تیم مثلا ضعیفه تو زمین.بازی هاشو کامل دیدم 3 تا رو ,و بازی با مکزیک گفتم حتما بازی اول و خب مدافع قهرمانی بودن شاید یکم غرور داشتن و بازی اول بوده به هرحال با بدشانسی باختن ..چون کسی که بازی رو میدید و بدون اینکه حتی امار ارقام ببینه میفهمید المان کاملا سوار بازی بود و یه سر گردن بالاتر بود از مکزیک و بازی دوم با سوئد هم از اول بازی دست المان بود و عجیب بود که بگم 16 تا موقعیت داشتن که حداقل 5 تا باید میزدن و البته بازی با مکزیک هم همینطور بود ,به سختی بازی دومم بردن بازم گفتم موتورش دیر روشن شده و لابد از بازی بعد دیگه میشه المان واقعی و با نظم و یه دست و البته موفق در نتیجه.اما بازی با کره بعد از نیمه اول مشخص شد یه مشکل اساسی داره این تیم که من شخصا هرچی فکردم چیزی نفهمیدم مشکل چی بوده؟؟اخه بیش از 10 موقعیت گل داشتن و ضربه اخر فقط و فقط نمیتونستن گل کنن.انگار همچین میلی همه تیم به گل زنی نداشتن و تلاش کامل نمیکردن و اهمیت نمیدادن انگار تمرینه فقط.بواتنگ که یجور اخراج شد بازی دوم که انگار راضی هم بود.
    شایعات زیاده که مشکل ذهنی و روانی و حتی نژادی و سیاسی بوده بین بازیکنان و بازیکنان بایرن خصوصا یه دسته بودن و بقیه و خصوصا بازیکنان دو تابعیتی دسته دیگه بودن و اصلا راضی به هم بازی شدن باهم نبودن و تا همینجا هم مربی شاهکار کرده تونسته بازیکنان کنار هم بیاره
    کاملا مشخص بود مشکل المان اصلا فنی یا بازیکنان بد نیست.همچنان مثل همیشه با نظم و با حوصله بازی میکردن
    من واقعا با وجود نتیجه خیلی بد و حذف افتضاحش ولی لذت بردم از تماشای فوتبال هرچند ضعیف شده المان و هنوز هیچ تیمی ندیدم تو جام که به زیبایی المان بازی کنن .البته برزیل و کرواسی واقعا خوب بودن تا اینجا خصوصا کرواسی که طرفدارشهم هستم

این مشکل عجیب غریب و واقعا مزخرف المان حل میشه به زودی و مطمن باشین المان جدید و یکپارچه حتی قوی تر و بهتر از قبل میاد.
    این جام اوانس المان به تیم های دیگه بود که فعلا بدون من خوش باشین تا باز بیام و همه دنبال توپ بدوون 90 دقیقه و اخرش المان برنده شه
    Last edited by omidbooter; 28-06-2018 at 03:21.

11. 3 کاربر از omidbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نویر؛ مهاجم اضافی تیم آلمان

نویر با خروج احساسی اش از دروازه تیم ملی آلمان باعث شد تا کره ای ها به دومین گلشان برابر ژرمن ها برسند.

مانوئل نویر دروازه بان تیم ملی آلمان پس از یک مصدومیت طولانی مدت در انتهای فصل فوتبالی قبل به رقابت ها رسید و علی رغم فصل خوب فوتبالی ترشتگن پیراهن شماره ١ به او رسید تا دروازه بان اصلی ژرمن ها از سوی یواخیم لو معرفی شود.

مانوئل نویر که از روزهای اوجش دور بود در هر سه بازی جام جهانی دروازه اش برابر تیم های نه چندان قدرتمند باز شد تا هیچ کلین شیتی برای او در این جام ثبت نشود.

او در دقایق پایانی بازی تیمش برابر کره جنوبی و با یک تصمیم احساسی به جای اینکه درون دروازه بایستد و نقش سوئیپر را بازی کند جلو رفت تا المان ها یک بازیکن بیشتر در فاز هجومی داشته باشد، اگرچه اینکار تنها در زمان ضربات ایستگاهی انجام می شود تا بتواند از قد بلندش استفاده کند.

نویر بدلیل نمایش خوب در جام جهانی قبلی بخصوص بازی با الجزایر در نقش سوئیپر کاندید مرد سال اروپا شد اما در بازی امروز اشتهایش برای بازی در فاز هجومی کار دستش داد تا با یک اشتباه او سی جونگ جى توپ را بگیرد و به سمت دروازه آلمان ها با یک ضربه محکم بفرستد و سون هیونگ مین تیر نهایی را بر قلب آلمان، یواخیم لو و نویر بزند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

نویر؛ مهاجم اضافی تیم آلمان
    فقط 2 نکته بگم .

1- " نویر وزنس برا هر تیمی ! " زمانیکه که ما گفتیم حق تراشتگنه که یه فصل فوق العاده رو داشت تو بارسا و با انواع و اقسام سیوها و کلین شیت ها ، بایرنیا و رئالیا گارد گرفتن و این جمله رو بطور طوطی وار تکرار کردن . بله نویر یه وزنس ؛ ولی ترازوی جام جهانی دیجیتالیه و به وزنه احتیاج نداره ! گلری که کل فصل غایب بوده رو با گلری که تمام بازیای دوستانه آلمان + تمام بازی های بارسا فیکس بوده رو با کدوم عقل باید جایگزین کرد ؟!

2- بعد گل کروس تو بازی قبل ، پیج های رئال خدارو بنده نبودن که آلمانیا ببینید چه بازیکن آماده ای تحویلتون دادیم . ممنون زیدان باشید که اینقد اینارو آماده کرده برا جام جهانی ! نگم یکی ازین پیجا فوتفان بوده ! بله کروس 2 پاس گل داد به حریف و 1 گل هم زد . آمار درخشانی داشت این جام ! ژرمن ها ممنون زیدان هستن قطعا

15. 3 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من اصلا درک نمیکنم و خیلی از هوادارها هم درک نخواهند کرد که چرا نویر باید تو دروازه باشه. کسی که یک سال مصدوم بود و از تمرینات و بازی ها فاصله داشت. این اعتماد به نفس که بیاد جای دفاع آخر توپ جمع کنه یکی از نکات کلیدی این دروازه بان هست که قبلا خیلی خیلی خوب بود ولی باید قبول کرد که هر بازیکن مطرحی یه زمانی رو هم ممکنه ضعف داشته باشه و باید به فکر جایگزینش بود.
    ترشتگن این مدته تو تیم باشگاهیش خیلی خوب بوده و هم رعالیا هم بارسایی ها صد در صد عقیده دارن که مستحق بازی ثابت تو تیم ملی بود .
    من نمیخوام بگم باخت و نتیجه بد تقصیر یک نفره هست مطمئنا تیم مقصر اصلی این نتایج بوده ولی من احساس میکنم که تو گل های خورده اگه ترشتگن بود شاید نتایج جوری دیگه ای رقم میخورد.

17. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه War_Machine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعیت اینه چشمها رو بستند به حقایق یک عده
    اینکه لوو توی هر دو ورلدکاپ اخیر اصرار به مالکیت پاسهای عرضی و کوتاه و بازی اروم داره دقیقا به مشابه حضرت عبدالله که با اون سبک به یاد ماندنی 3 سال تمام گند زد به میراث یوپ، قصد داشت به موفقیت برسه که اگه منطقی نگاه کنیم همون 2014 هم اگه کلوزه و نویر و شواین اشتایگر نبودن المان قطعا قهرمان نمیشد.

واقعیت اینه با دعوت نکردن سانه و گوتزه و واگنر و به جای اون دعوت کردن امثال گومز (جام قبلی هم یکی مثل کرامر)
    با اصرار به بازی دادن به اوزیل و مولر و خدیرا و گومز
    با وینگ گذاشتن گورتزکا و با بی برنامگی تو حملات و اصرار به بازی هواییِ بی نتیجه ،گندی زد که تو ادوار گذشته کمتر دیدیم مثالش رو.

همونطور که دل بوسکه پذیرفت اشتباهاتش رو توی جام قبلی و با کنار رفتن لطف بزرگی به نسل فعلی اسپانیا کرد لوو هم باید بپذیره این مساله رو و با کم کردن زحمت مارو خوشحال کنه هرچه زودتر!

شکوفا شدن یک نسل طلایی یک حرکت زیرساختی تو فوتبال المان بود که بنده نقش چندانی نمیبینم برای لوو!
    المان ایران نیست که بگیم اگه کیروش بره کی بیاد چیزی که زیاده فهم با درک و دانش فوتبالی تو فوتبال المان حالا میخواد یکی مثل کلوپ باشه(که با وجود اینکه بدم میاد ازش برای مانشافت مناسبه) چه در اینده یه فرد جوون مثل ناگلزمن قطعا وضعیت از این تیمی که لوو درست کرده بهتر میشه.
    به یوروی پیش رو امید دارم اما اگه لوو روی نیمکت باشه قطعا مطابق رسم 2 یوروی اخیر با وجود تمام اتفاقات المان شانسی نداره برای قهرمانی.

از تهه دل آرزوی موفقیت میکنم برای تیم با انگیزه و یکدست کرواسی که به نظرم لایق کسب جام هستن حتی.
    Last edited by War_Machine; 28-06-2018 at 12:35.

19. 2 کاربر از War_Machine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •