تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 12 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 119

نام تاپيک: مسابقه پیش بینی نتایج بازی های جام جهانی 2018 روسیه و نحوه ی امتیاز دهی همراه با جوایز نقدی

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    اقاجان این اپ که برای شرکت تو مسابقه هست مشکل داره!!!!!
    من بازی مصر و اروگوئه رو شرکت کردم و ذخیره رو زدم
    الان میبینم امتیازم 0 شده چون توش شرکت نکردم!!!!
    بعد بازی فرانسه با استرالیا رو ۳ بر ۱ به نفع فرانسه زدم
    الان میبینم تو پیش بینی های من زده ۳ بر ۱ به نفع استرالیا!!!!
    این دقیقا چه وضعشه؟!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام
    اقاجان این اپ که برای شرکت تو مسابقه هست مشکل داره!!!!!
    من بازی مصر و اروگوئه رو شرکت کردم و ذخیره رو زدم
    الان میبینم امتیازم 0 شده چون توش شرکت نکردم!!!!
    بعد بازی فرانسه با استرالیا رو ۳ بر ۱ به نفع فرانسه زدم
    الان میبینم تو پیش بینی های من زده ۳ بر ۱ به نفع استرالیا!!!!
    این دقیقا چه وضعشه؟!
    اپ و وبسایت دقیقا یکی هستند.

من دیتابیس رو چک کردم، عدیی برای بازی مصر - اوروگوئه شما ذخیره نشده و بازی فرانسه استرالیا رو هم اشتباه کردید حتما این رو من براتون تصحیح می کنم چون بر اساس Smell test هم که شده بعیده کسی واقعا 1-3 به نفع استرالیا بزنه. بعد از بازی آرژانتین - ایسلند امتیازش درست میشه.

اگه در اونجا چیزی به جز عدد تایپ کرده باشید (مثلا دستتون خورده باشه به یک دکمه قبل یا بعد از عدد) چیزی ذخیره نمیشه. البته از دیروز کاری کردیم که اگه چنین اتفاقی بیفته بهتون پیام خطا بده. حتما هم باید دکمه ذخیره رو بزنید.

3. 8 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مسابقات پیش بینی دیجی کالا و برنامه 2018 مسخره س و البته مشکوک.
    چهار سال پیش گند قضیه دیجی کالا دراومد و معلوم شد بیشتر هکرها تو صدرن تا شرکت کننده واقعی ...
    تا وقتی که ساز و کار مسابقات از لحاظ امنیت درست نشه شرکت کردن تو این مسابقات فایده نداره. طرف از 60 تا امتیاز ممکن 55 تا گرفته!!!!

5. این کاربر از hesam 63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آماز بازیهای امروز:

نمودارها آپدیت شده و دیگه از این به بعد افرادی که در مسابقه اصلا شرکت نکردند رو نشون نمی ده. درصد ها هم از بین کاربرانی است که پیش بینی کرده بودند.

فرانسه - استرالیا

215 نفر (9 درصد) برد 1-2 فرانسه رو بطور صحیح پیش بینی کردند و 10 امتیاز گرفتند. 89 نفر (4 درصد) هم سایر نتیجه ها با برد فرانسه با اختلاف یک گل رو پیش بینی کرده بودند و 5 امتیاز گرفتند. 1429 نفر (57 درصد) به درستی برد فرانسه رو پیش بینی کردند ولی با تفاضل گل بیشتر از 1 و این افراد 5 امتیاز گرفتند.

771 نفر (31 درصد) هم نتیجه این بازی رو اشتباه پیش بینی کردند و فقط 1 امتیاز گرفتند.

آمار دقیق بازی + پیش بینی های همه کاربران: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرژانتین - ایسلند

فقط 58 نفر (2 درصد) به درستی نتیجه 1-1 رو پیش بینی کردند و 10 امتیاز گرفتند. 24 نفر دیگه هم نتایج مساوی دیگر رو انتخاب کرده بودند که 5 امتیاز گرفتند.

2461 نفر باقیمونده (97 درصد) نتوانستند به درستی نتیجه مساوی رو پیش بینی کنند و فقط 1 امتیاز گرفتند.

آمار دقیق بازی + پیش بینی های همه کاربران: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانمارک - پرو

273 نفر (11 درصد) نتیجه دقیق رو پیش بینی کردند و 10 امتیاز گرفتند. 360 نفر (14 درصد) دیگه هم پیش بینی برد دانمارک با اختلاف 1 گل رو داشتند که 8 امتیاز گرفتند. 174 نفر (7 درصد) هم پیش بینی برد دانمارک با بیشتر از یک گل رو کرده بودند که 5 امتیاز گرفتند.

1763 نفر (69 درصد) هم تساوی یا برد پرو رو پیش بینی کرده بودند و فقط 1 امتیاز کسب کردند.

نیجریه - کرواسی

197 نفر (8 درصد) به درستی نتیجه 0-2 به نفع کرواسی رو پیش بینی کرده بودند و 10 امتیاز گرفتند. 94 نفر ‌(4 درصد) دیگه هم برد کرواسی با سایر نتایج ولی 2 اختلاف رو انتخاب کرده بودند که 8 امتیاز گرفتند. 944 نفر (36 درصد) هم برد کرواسی رو با سایر تفاضل ها پیش بینی کرده بودند و 5 امتیاز گرفتند.

1354 نفر (52 درصد) نتایج تساوی یا برد نیجریه رو پیش بینی کرده بودند و فقط 1 امتیاز کسب کردند.

در جدول رده بندی هم کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با 56 امتیاز صدرنشین است.

7. 9 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

چند نفر پرسیدن اساس جدول رده بندی در صورتی که امتیازها یکسان باشه چیست. رتبه بندی در سایت پیش بینی بر اساس اولویت های زیر کار می کنه، در صورتی که هر کدوم یکسان باشه ملاک بعدی رو در نظر می گیره:

1. امتیاز
    2. تعداد پیش بینی دقیق
    3. تعداد پیش بینی دقیق با تفاضل صحیح
    4. تعداد پیش بینی برنده صحیح (یا مساوی با تعداد گل اشتباه)
    5. الفبا

البته این فقط مسئله برای ابتدای مسابقه مهم است، چون در هر مسابقه میشه امتیازهای متفاوتی گرفت (10, 8, 5, 1) و همینطور در مراحل بعد امتیازهای متفاوتی وجود داره و ضریب ها وارد کار خواهند شد احتمال اینکه تا پایان مسابقات دو نفر در بالای جدول امتیاز یکسان داشته باشند بسیار بسیار پایین است.

9. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آمار پیش بینی بازیهای دیروز:

مسابقه سوییس برزیل رو 47 نفر (3 درصد) به درستی 1-1 پیش بینی کردند! 18 نفر (1 درصد) هم سایر نتایج مساوی و همه 1682 نفر باقیمانده (96 درصد) اشتباه که فقط 1 امتیاز گرفتند! مسابقه آلمان مکزیک از این هم غیر قابل پیش بینی تر بود. فقط 5 نفر به درستی برد 0-1 مکزیک رو پیش بینی کردند، 9 نفر دیگه برد مکزیک با تفاضل گل صحیح رو پیش بینی کردند و 2 نفر دیگه هم برد مکزیک با اختلاف بیشتر از 2 گل رو پیش بینی کرده بودند. فرضیه من اینه که اکثر این عزیزان فقط موقع وارد کردن نتیجه اشتباه نتیجه رو وارد کردند 1714 نفر باقیمونده به برد آلمان یا تساوی رای داده بودند.

در جدول رده بندی هم رقابت سختی هست، 4 نفر بطور مشترک اول هستند با 64 امتیاز، 2 نفر بعد از اونها با 63 و 5 نفر هم با 62 امتیاز!‌

11. 7 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

آقا این پیشبینیا نقشه اس همه!

اصن لذت بازیا رو از من گرفته. دچار دوگانگی شخصیتی شدم. دیروز از یه طرف دوست داشتم آلمان ببازه چون آلمانو دوست نداشتم. از یه طرف پیش بینیم دو یک آلمان بود دوست داشتم ببره.

برای بازیا ایرانم همین جوریه. آدم نمی دونه از گل خوردن ایران خوشحال بشه یا نه.

یه فوتبال بود که لذت دوست داشتنی زندگیمون بود که اونم ازمون گرفتید ...

13. 10 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بازی کره - سوئد رو اکثرا به خوبی پیش بینی کردند. 22 درصد 10 امتیازی داشتیم، 26 درصد 8 امتیازی و 24 درصد 5 امتیازی. 29 درصد باقیمونده هم پیش بینی اشتباه داشتند. بازی بلژیک - پاناما هم 25 درصد 10 امتیازی داشتیم، 2 درصد 8 امتیازی و 68 درصد 5 امتیازی! فقط 6 درصد کاربران برد بلژیک رو پیش بینی نکرده بودند. بازی انگلیس - تونس هم مشابه بود، 21 درصد 10 امتیازی، 16 درصد 8 امتیازی و 52 درصد 5 امتیازی. فقط 10 درصد برد انگلیس رو پیش بینی نکرده بودند.

رقابت در جدول رده بندی بسیار نفسگیر هست:

15. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

یعنی مزخرفترین دوره واسه پیش بینی همین دوره هست
    روسیه 5 تا میزنه !
    آلمان از مکریک میبازه !
    برزیل با سوئیس مساوی میکنه !
    کلمبیا به ژاپن میبازه !
    فعلا هم که سنگال از لهستان جلو هست !

قبلا پیش بینی میکردی 90 درصد درست بود ( حداقل واسه تیمای بزرگ )
    الان شموشک نوشهر با آلمان بازی کنه با هزارتا آرزو و امید باید برد آلمان رو بزنی !

17. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پیش بینی نتایج خیلی سخت شده ، تیم 40 رده بندی فیفا میاد تیم رده 8 یا 14 فیفا رو می زنه ، بازی که به نظر می بایست مساوی تمام بشه به یکباره می بینی یکی از دو تیم خیلی ضعیف تر از حد اندازه خودش ظاهر میشه ... کلا با منطق فوتبالی جور در نمیاد ...

19. 3 کاربر از rashi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •