تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 119

نام تاپيک: مسابقه پیش بینی نتایج بازی های جام جهانی 2018 روسیه و نحوه ی امتیاز دهی همراه با جوایز نقدی

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

باز هم وارد نمیشه
    فقط یکبار با ایمیل وارد شدم که اسم ایمیلم در رنکینگ بود و خارج شدم
    وقتی یوزر را میزنم و پسوردی که شما دادید خطای invalid username میده

برای مسابقه باید از اول ثبت نام کرد ؟ من با یوزر و پسوردم در همین فروم ...
    یوزرنیمی که برای سایت پیش بینی انتخاب کردید با یوزرنیم فرومتون یکی نیست. با ایمیلتون اگه لاگین کنید (با پسوردی که من براتون فرستادم) و یوزرنیم سایت پیش بینیتون رو می بینید که متفاوته.

یوزرنیمتون رو هم اگه بخواید من میتونم تغییر بدم به یوزرنیم فرومتون.

2. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

یوزرنیمی که برای سایت پیش بینی انتخاب کردید با یوزرنیم فرومتون یکی نیست. با ایمیلتون اگه لاگین کنید (با پسوردی که من براتون فرستادم) و یوزرنیم سایت پیش بینیتون رو می بینید که متفاوته.

یوزرنیمتون رو هم اگه بخواید من میتونم تغییر بدم به یوزرنیم فرومتون.
    جزئیات را خصوصی فرستادم مدیر عزیز
    موقع وارد شدن دقیقا همین یوزر نیم mehr1362 را میزدم و وارد نمیشد
    پسورد را ریست کردم و حتی تغییر دادم دو مرتبه ، ولی وارد نمیشد
    و در آخرین تلاش به جای یوزر نیم ایمیلیم را زدم
    الان در رنکینگ نام کاربریم در فروم نیست ، اسم ایمیلم درج شده

4. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

جزئیات را خصوصی فرستادم مدیر عزیز
    موقع وارد شدن دقیقا همین یوزر نیم mehr1362 را میزدم و وارد نمیشد
    پسورد را ریست کردم و حتی تغییر دادم دو مرتبه ، ولی وارد نمیشد
    و در آخرین تلاش به جای یوزر نیم ایمیلیم را زدم
    الان در رنکینگ نام کاربریم در فروم نیست ، اسم ایمیلم درج شده
    یوزرنیمتون تغییر کرد به mehr1362:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تا این لحظه 727 نفر در سایت پیش بینی عضو شدند. هرچقدر به شروع مسابقات نزدیک تر می شیم سرعت افزایش اعضا بیشتر هم میشه.

برای مقایسه، در مسابقه پیش بینی یورو 2016 دو سال پیش، حدود 250 نفر شرکت کرده بودند.

9. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

آقا تبلیغات گسترده کردید و به‌جای این‌که یه دورهمی اعضای فعلی و یاران قدیمی فروم باشه تعداد زیاد شد و شانس برنده شدن ما هم کم شد.

11. 6 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

معرفی برنامه آیفون پیش بینی مسابقات:

چند روز پیش برنامه اندروید مسابقات رو معرفی کردیم. امروز برنامه iOS مسابقات معرفی خواهد شد!

این برنامه بر اساس وب هست و در اصل سایت پیش بینی رو در بر می گیره، برای اینکه مراجعه متناوب بهش ساده تر باشه در موبایل های شما!

با تشکر ویژه از
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابت نوشتن این برنامه.

13. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

یک یادآوری دیگه در این باره:

چند نکته درباره بهترین بازیکن جوان جام جهانی:

بازیکن باید ماکسیمم 21 سال سن داشته باشه. برای همین بازیکن های 22 و 23 ساله با اینکه جوان به حساب میان ولی نمی تونن این جایزه رو برنده بشوند.

بعضی از عزیران در مسابقه پیش بینی بازیکن هایی مثل اسنسیو، کیمیش، کوتینیو، جهانبخش، سردار آزمون، نیمار، تیمو ورنر و برناردو سیلوا رو انتخاب کردند. هیچ کدوم از این بازیکن ها واجد شرایط از نظر سنی برای برنده شدن نیستند.

برنده جایزه بازیکن جوان جام جهانی حتما باید متولد 1 ژانویه 1997 به بعد باشد.

نمونه بازیکن هایی که واجد شرایط نیستند:

اسنسیو، پوگبا، کیمیش، برناردو سیلوا، دیبالا، لوکاس وزکز، سردار آزمون، محمد صلاح، جهانبخش، مارسال، نیمار، ایسکو، ده‌بروینه، خامس رودریگز، هری کین، تیمو ورنر، دراکسلر، دله علی، آندره سیلوا، استرلینگ

اگر به این بازیکن ها رای دادید رایتون رو عوض کنید!

بازیکن هایی که واجد شرایط هستند:

گابریل خسوس، ام‌با‌په، گونسالو گجیس، مارکوس راشفورد،رودریگو بنتنکور، عثمان دمبله و هر بازیکن دیگه ای که متولد 1 ژانویه 1997 یا بعد از این تاریخ باشه.

عزیزانی که برای سوالات هم اسم بیشتر از یک نفر رو نوشتند دقت کنند هیچ امتیازی بهشون تعلق نخواهد گرفت حتی اگر یکی از افرادی که نوشتند برنده مسابقه باشد.

15. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

سلام
    من یه نقد ریزی رو وارد کنم... البته شاید اشتباه می کنم و ایضا فکر میکنم خیلی دیر گفتم چون تا ساعاتی دیگر بازی ها شروع میشه.
    اما:
    تو پیشبینی فوتبال احتمال رخداد یک سری نتایج خیلی بیشتر بوده. صحبت راجع به استثنا نیست، اما پیشبینی رخداد های کاز سختی نیست.
    در این شکل بازی ها یک فرد با لحاظ کردن پیشبنی تفاضل 1 گل در مرحله گروهی و پیشبینی صحیح تیم برنده با توجه به عملکرد تیم ها در مسابقاتشون، بر مبنای نتایج گروهی ج ج 2014 میتونه 43 درصد از نتایج رو با تفاضل گل صحیح پیش‌بینی کرده باشه که میشه 21 بازی از مرحله گروهی و میتونه با شرکت در مرحله گروهی 195 امتیاز بگیره. البته قطعا فاکتور شانس وجود داره و شاید یک جام جهانی پر تساوی یا با تفاضل گل بالا شاهد باشیم.
    اما صحبت من اینجاست که کسی که مثلا میاد نتیجه 5-2 رو برای یک بازی پی‌بینی میکنه و اون بازی 5-2 میشه بایستی امتیاز بیشتری بگیره نسبت به کسی که بازی ای رو 2-1 پیش‌بینی کرده و بازی 2-1 شده. در واقع ضریبی بایستی می بود برای پیش‌بینی های عجیب که اگر درست از آب در بیاد اون ضریب به امتیازهای پایه اضافه بشه. و به این صورت برنده مسابقات پیش بینی تا روز آخر قطعی نباشه.
    با تشکر

17. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام
    من یه نقد ریزی رو وارد کنم... البته شاید اشتباه می کنم و ایضا فکر میکنم خیلی دیر گفتم چون تا ساعاتی دیگر بازی ها شروع میشه.
    اما:
    تو پیشبینی فوتبال احتمال رخداد یک سری نتایج خیلی بیشتر بوده. صحبت راجع به استثنا نیست، اما پیشبینی رخداد های کاز سختی نیست.
    در این شکل بازی ها یک فرد با لحاظ کردن پیشبنی تفاضل 1 گل در مرحله گروهی و پیشبینی صحیح تیم برنده با توجه به عملکرد تیم ها در مسابقاتشون، بر مبنای نتایج گروهی ج ج 2014 میتونه 43 درصد از نتایج رو با تفاضل گل صحیح پیش‌بینی کرده باشه که میشه 21 بازی از مرحله گروهی و میتونه با شرکت در مرحله گروهی 195 امتیاز بگیره. البته قطعا فاکتور شانس وجود داره و شاید یک جام جهانی پر تساوی یا با تفاضل گل بالا شاهد باشیم.
    اما صحبت من اینجاست که کسی که مثلا میاد نتیجه 5-2 رو برای یک بازی پی‌بینی میکنه و اون بازی 5-2 میشه بایستی امتیاز بیشتری بگیره نسبت به کسی که بازی ای رو 2-1 پیش‌بینی کرده و بازی 2-1 شده. در واقع ضریبی بایستی می بود برای پیش‌بینی های عجیب که اگر درست از آب در بیاد اون ضریب به امتیازهای پایه اضافه بشه. و به این صورت برنده مسابقات پیش بینی تا روز آخر قطعی نباشه.
    با تشکر
    کلیت قضیه درسته برای همین هم هست که یک نفر در سایت های شرط بندی شخص پول بیشتری می بره هرچقدر نتیجه نامحتمل تری رو صحیح پیش بینی کرده باشه. اما مشکل اینجاست که اگه بر اساس تفکر این پیش بریم که پیش بینی های نامحتمل قرار باشه ضریب های بیشتری بگیرند، این قضیه فقط به تعداد گل ختم نمیشه. فرضا پیش بینی برد تیم های قوی خیلی ساده تر است نسبت به پیش بینی برد تیم های ضعیف و با این تفکر باید به کسی که برد تیم های ضعیف مقابل تیم های قوی رو پیش بینی می کنه امتیاز بیتشتری بدیم. یا در مسئله جوایز پایان مسابقات مشخصه احتمال برنده شدن همه بازیکن ها یکسان نیست پس کسی که بازیکن نامحتملی رو انتخاب کرده در صورت برنده شدنش باید امتیاز بیشتری بگیره.

اینها همه ایده های خوبی هستند ولی عملا مسابقه رو تبدیل می کنند به چیزی که سایت های شرط بندی هستند. ضریب های متفاوت برای انتخاب های متفاوت بر اساس احتمالشون. مسابقه پیش بینی به نظر من کلیتش بر این استوار است که شخص قراره آگاهانه پیش بینی کنه بر اساس دونسته های خودش. اکثر بازیها زیر 3 گل دارند برای همین این نتایج محتمل تر هستند، اکثر مواقع تیم های قوی تر برنده میشن، اکثر مواقع جوایز فردی رو بازیکن های بهتر می گیرند و ... که همه اینها رو باید در نظر بگیره موقع رای دادن.

اینکه ما سیستمی درست کنیم که بازیکن رای هایی بده که خودش هم می دونه نامحتمل است برای شانس بردن امتیازهای بیشتر، چیزی شبیه سایت های شرط بندی است که این کار رو می کنند تا افراد با شرط بستن روی چیزهای نامحتمل در نهایت پول بیشتری رو از دست بدن مسابقه پیش بینی از این نظر ساده تر باشه و تمرکزش روی بحث فوتبالی قضیه باشه به نظر من بهتر هست.

19. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •