تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما چه تیم هایی از گروه D صعود خواهند کرد؟

راي دهنده
25. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • آرژانتین

16 64.00%
  • ایسلند

7 28.00%
  • کرواسی

20 80.00%
  • نیجریه

5 20.00%
Multiple Choice Poll.
صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 78

نام تاپيک: گروه D | بحث و تبادل نظر | آرژانتین - کرواسی - ایسلند - نیجریه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

مشکلات تیم ملی آرژانتین یکی دوتا نیست، الان تو خود آرژانتین خیلی‌ها معتقدند مشکل تیم خود مسی هست و میگن باید از تیم ملی خداحافظی کنه. حتی یکی از این افراد ژورنالیست معروف Fernando Niembro هست که معتقده مسی قدرت زیادی در تیم ملی داره و به نوعی صاحب تیم ملی هست و تعیین میکنه کی بازی بکنه.
    آره ، دقیقا مسی تعیین میکنه کی بازی کنه ، مسی گفته ایکاردی دعوت نشه ، مسی گفته بانگا و دیبالا رو نیمکت باشن و روخو بازی نکنه ، مسی گفته من بیام از جلو خط دفاع توپ ببرم و نقش هافبک بازی کنم . مسی گفته هر بازی یه ترکیب محض آزمون و خطا بفرستیم تو زمین . تازه جام قبلی هم توپهایی که هیگواین خراب کرد رو مسی گفته بزن بیرون . حالا نمیدونم این مسی همون لیونل مسی ای هست که میگن بارسلونا بازی میکنه یا نه . چون اون مسی یه مقدار از فوتبال حالیشه و اگه قرار باشه دخالت هم بکنه دقیقا عکس اینها رو سفارش میکنه !

جز گل واژه چیز دیگری قرائت نفرموده این جناب ژورنالیست . لااقل خود آدم عقل تو کلش هست مسی قرار باشه اعمال قدرت کنه دقیقا خلاف اینها رو اعمال میکنه ، منطق هم چیز خوبی هست بعضی مواقع ....

.

2. 2 کاربر از mohsen14014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

مشکلات تیم ملی آرژانتین یکی دوتا نیست، الان تو خود آرژانتین خیلی‌ها معتقدند مشکل تیم خود مسی هست و میگن باید از تیم ملی خداحافظی کنه. حتی یکی از این افراد ژورنالیست معروف Fernando Niembro هست که معتقده مسی قدرت زیادی در تیم ملی داره و به نوعی صاحب تیم ملی هست و تعیین میکنه کی بازی بکنه.
    ناموسا داری ترول میکنی یا جدی میگی؟
    مشکل آرژانتین اینه که همه فک میکنن مسی باید همه کارا رو بکنه!
    وقتی سمپائولی احمق مصاحبه میکنه: تیم با مسی هماهنگ نیست! دیگه چقد یه مربی میتونه گاو باشه؟ بجای اینکه همه رو با هم هماهنگ کنه و از مسی هم بیشترین بهره ممکن رو ببره یه جوری حرف میزنه انگار باید مسی گل بزنه پاس گل بده لابد ر-دن کابایرو هم تقصیر مسیه؟ خدایا این حرفارو از کجا میارین؟ چن وقته آرژانتین دستشه هنوز بی عرضه نتونسته یه ترکیب پیدا کنه که بتونه از دیبالا و مسی بیشترین بهره ممکن کنار هم رو بگیره! مسی قشنگ هافبک داره بازی میکنه! فقط تو اسم ترکیب حملست بازیو ببینی همش وسط زمین واستاده بهش پاس بدن توپو پخش کنه!

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ناموسا داری ترول میکنی یا جدی میگی؟
    فکر کنم برداشت تو و محسن اینه که من با این شخص موافقم که مسی مشکل تیم هست. منظور من اینه آرژانتین همینجوریش مشکل کم نداشت، حالا امثال این ژورنالیست هم بهش اضافه شدن که میگن مسی باید بره.

5. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

فکر کنم برداشت تو و محسن اینه که من با این شخص موافقم که مسی مشکل تیم هست. منظور من اینه آرژانتین همینجوریش مشکل کم نداشت، حالا امثال این ژورنالیست هم بهش اضافه شدن که میگن مسی باید بره.
    آها اوکی
    -
    واقعا فشاری که روی مسی هست اصلا روی رونالدو نیست! رونالدو حتی از گروهم صعود نکنه میگن پرتغال تیم خوبی و نیست و رونالدو تک و تنها نمیتونه کاری بکنه! ولی مسی "مثلا" کلی ستاره دور و برشن که همشون در حد گومز بازی میکنن تو تیم ملی! هر اتفاقی هم میوفته بار و فشار و انتقاداتش همه رو مسیه! چرا نمیگن مسی یه تنه آرژانتینو آورد جام جهانی؟ بعد میگن مسی نمیخواد تو آرژانتین مثل بارسا بازی کنه و زورش میاد راه بره و ...
    فقط برن به آمار آرژانتین با مسی و بدون مسی یه نگاه کنن! بدون مسی به زور مساوی میگیرن هنر کنن! فک کنم یادشون رفته هتریک مسی بود که اوردشون جام جهانی! انقد نمک نشناس؟ واقعا مردم عجیبی داریم ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

مسی بازیش نگرفت اصلا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دروازه بان تيم كروواسي در دو ديدار گذشته چه كسي بود؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

هیگواین با خراب کردن موقعیتها ، داره خاطرات 2014 رو برامون زنده میکنه .
    لعنت به تو سمپائولی .... تیم کاملا بی برنامه و شلم شورواست .

10. 3 کاربر از mohsen14014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

یعنی لعنت بهت سمپائولی! امشب سرویس کرد مارو.

آخه شیرین عقل مزا خیلی خوب بوده تو این جام که مثلا میاریش داخل بازیو عوض کنه؟ یه جوری تعویضش کرد انگار می خواد تیر آتشینو به نیجریه بزنه.

من نمی دونم مشکل این بشر با دیبالا چیه! آقا چند فصل شماره یکه یوونتوسه دیگه اینقدری حرفه ای هست که با پستی که می ذاری کنار بیاد. لااقل مثه مزا خل بازی در نمیاره با توپ بره بیرون. چته نمیاریش داخل؟ روش بازیمون هیچ فرقی با بازی های قبلی نداشت. نیجریه کرواسی نبود وگرنه امشب بیشتر حتی تحقیر می شدیم.

قشنگ با شانس و اقبال و به نا حق اومدیم بالا. حالا مسائل داوریو نمی دونم اما از نظر معادلات فوتبالی همه چیز به نفعمون شد. کرواسی اون ور ایسلندو برد؛ این ورم کی اونم روخو تو یه موقعیت عجیب غریب یه شوت دیدنی و خارج از انتظار زد.

هی می خوام به این آرژانتین امید نداشته باشیم اما یاد یورو قبلی میوفتم که پرتغالم همینجوری قهرمان شد! از نظر منطق فوتبالی، فرانسه با این هافبکاش، سرویسمون می کنه اما فوتباله. واقعا نمی دونم چه اتفاقی میوفته. مگه معجزه بشه که این آرژانتین فرانسه رو اوت کنه.

و چه گل زیبایی زد مسی! بالاخره این تابوی اولین گل شکسته شد.
    و می خوام از دو نفر نام ببرم که یا واقعا بی غیرتند برای تیم ملیشون، یا اینکه بر حسب اتفاق اینجوری بودن که با توجه به عقبشون، دومی بعیده! لرد ها، جنابان هیگواین و دیماریا.

امیدوارم جلو فرانسه آبرو داری کنن لااقل.

12. 5 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

صعود به جام جهانی با مسی

صعود از گروه با مسی

به این تیم امیدی نیست فقط امیدوارم تحقیر نشه

نمیدونم ایگواین مهره مار داره که بعد خرابکاری در 7 فینال ملی و باشگاهی بازم دعوت میشه، در ترکیب ثابت قرار میگیره و بهترین موقعیت ها رو هدر میده

14. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دی ماریا رو آوردی بیرون ، باشه قبول ، افتضاح بازی می کنه ، چرا مزا رو جاش میاری تو ؟ 2 تا حرکت ازون طرف نتونست بزنه ! دیوانه کرد ما رو !

بعد از گل دوم ، همه داشتن با هم خوشحالی می کردن ولی هیچ کس طرف سامپائولی نرفت !

یه پنالتی هم برا نیجریه نگرفتن ! جلوی فرانسه فکر نمی کنم شانسی داشته باشیم !

و دیبالایی که حتی وقتی تیم در معرض حذف شدنه باز هم باید رو نیمکت باشه ! یعنی ایکاردی همین توپی که هیگواین بیرون زد رو نمی تونست گل کنه ؟

یعنی به معنای واقعی کلمه با جان کندن بالا رفتیم ، یادآور پرتغال 2016 شدیم !

16. 3 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •