تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 45

نام تاپيک: بررسی بهترین سرویس اینترنت پر سرعت برای بازی های آنلاین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض بررسی بهترین سرویس اینترنت پر سرعت برای بازی های آنلاین

به نام خدا
    با سلام
    همان طور که میدانید پینگ یا Latency کاربران ایرانی در سرور های خارجی به طور بسیار عجیبی با یکدیگر متفاوت است. بعضی ها از شرکت X با 90 میلی ثانیه به یک سرور اروپایی متصل میشوند و بعضی دیگر از شرکت Y با اتصال غیر قابل تحمل 200 میلی ثانیه. در صورتی که 2 نفر دیگر که از همان شرکت های X و Y اینترنت دارند، پینگ های شان به طور کامل با همین افراد تفاوت میکند. روز دیگر همین افرادی که 90 میلی ثانیه پینگ داشتند، در یک Loading ساده ی بازی خود مشکل دارند.

در اینجا قصد داریم از تجربه ی صد ها یا حتی هزاران کاربر گیمر بازی های آنلاین رقابتی استفاده کنیم تا به یک نتیجه ی معقول در مورد وضعیت تأسف برانگیز سرویس های ارائه دهنده ی اینترنت به اصطلاح "پر سرعت" کشورمان برسیم ( که به عقیده ی این افراد که ارائه دهنده ی سرویس اینترنت پرسرعت کشورمان هستند، اینترنت پرسرعت یعنی ول چرخیدن در سایت های اینترنتی و دانلود با سرعت بالا و لاغیر؛ یعنی اگر پینگ شما در گوگل 400 میلی ثانیه باشد ولی سرعت دانلود شما 50 کیلوبایت در ثانیه، از نظر این افراد اینترنت شما در سلامت کامل (!) به سر میبرد و سرعت شما باید در واقع 20 کیلوبایت در ثانیه باشد، ولی شرکت X لطف کرده و سرعتی بیش از سرعت تعهدنامه به شما ارائه کرده و این در حالی است که در دهات های روسیه، سرعت کمتر از 2 MBps دیده نمیشود ) و راهکار هایی جهت بهبود Latency خود در بازی های آنلاین رقابتی ( نظیر WoW ، LoL ، CoD و ... ) ارائه کنیم.

برای شروع لطفاً مطرح کنید که اهل کجا هستید، از کدام شرکت اینترنت گرفته اید، مشخصات اینترنت شما چیست، چه بازی های آنلاینی را تجربه کرده اید، در ساعات شبانه روز Latency شما چند است، چه کار هایی انجام داده اید که Latency را کاهش داده اند و هر گونه اطلاعاتی که میتواند برای دیگران مفید باشد.

برای شروع، بنده ( اهل تهران، منطقه ی 2 ) 5 یا 6 سال است که از پارس آنلاین اینترنت 128 نامحدود ( با سرعت 100 KB ) دارم و WoW بازی میکنم. در 5 سال و 6 ماه گذشته، پارس آنلاین ثابت کرده بود که یکی از بدترین شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت جهت انجام بازی های آنلاین در سرور های خارجی است. به هیچ وجه پینگ شما زیر 200 میلی ثانیه نمی آمد ( که 200 میلی ثانیه یعنی در واقع بیش از نیم ثانیه Delay در بازی ؛ چون 200 میلی ثانیه طول میکشد بسته ی شما با سرور برسد، 200 میلی ثانیه طول میکشد که بسته برگردد و اگر Client و Server هرکدام 50 میلی ثانیه delay داشته باشند، یعنی نیم ثانیه طول میکشد تا بسته ی شما ارسال و دریافت گردد. نیم ثانیه تأخیر در یک بازی رقابتی حساس مانند WoW که اکثر Playerهای آن ماکزیمم 50 تا 60 میلی ثانیه پینگ دارند، بازی کردن را مختل میکند ) و در اکثر مواقع شما در Loading صفحه های میان بازی گیر میکردید و همچنین نوسان های بسیار زیادی در پینگ شما دیده میشد. در چند ماه اخیر پارس آنلاین حدود 100 میلی ثانیه پینگ خود را کاهش داده، به طوری که قبل از عید همین سال شما با 90 تا 120 میلی ثانیه به سرور خارجی متصل میشدید. اما اخیراً دوباره پینگ پارس آنلاین افزایش یافته، گاهی خوب است و گاهی ( اکثر مواقع ) شما با Packet Loss ، Lag Spike و سایر آفت های اتصالی بازی های آنلاین رقابتی مواجه هستید که بازی کردن و در واقع رقابت برای شما به طور کامل مختل میشود.

راهکار ها: تنها راه حلی که برای بنده کار کرده است، Reset کردن ( خاموش/روشن کردن مودم ) پیاپی Router بوده که موجب دریافت یک Connection جدید از شرکت میشود و ممکن است در این کانکشن جدید، پینگ شما بهتر باشد. به طوری که پس از هر reset ، بنده گوگل را پینگ میکنم ( ping 8.8.8.8 ) و در صورت مناسب بودن Ping به سرور متصل میشوم. جدیداً که پارس آنلاین سیستم جدید مدیریت پهنای باند دینامیک (!) را ابداع کرده، شما پس از 15 دقیقه بازی کلاً Disconnect میشوید.
    Last edited by Captain MacMillan; 20-09-2014 at 04:23.

2. 6 کاربر از Captain MacMillan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Avlil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    Silvermoon City

پيش فرض

سلام.چیزهایی که گفتین کاملا واقعیت داره و توی بازی هایی که گفتین داخل World of Warcraft به دلیل Raid هاش و به اصطلاح hardcore بودنش شما به اینترنت مناسب و بدون تایم اوت نیازمند هستی.من خودم یادم هست که به عنوان هیلر همیشه با این ترس لگ و delay به raid رفتم و شاید بدونین چقدر frustrating هست و بعضی موقع علی رغم تلاش بسیارم مثلا در Dark Shaman نتونستم به درستی کسی رو combat Rez کنم و هم چنین در dodge دادن ability ها و رفلکس به موقع به سبب لگ و تایم اوت در ان لحظه کوتاهی کردم . برای همین کاملا شما رو درک میکنم
    من هم از نوین نت شروع کردم که قبلا اسم دیگری داشت که به خاطر ندارم و موقع های پچ TBC بود و پچ بعدی Lich King که داخل اون هم 200 ms با wow tunnels (اگر به خاطر داشته باشید ) داشتم(بدون اینها 300 به بالا بود) اما چون تایم اوت نبود بازی کردن مثل الان نبود.بعد به پارس انلاین اومدم و اون هم موقع کاتاکلیزِم خیلی اذیت کرد(هم چنین در بازی های دیگه مثل Aion) بعد هم مخابرات و دوباره نوین نت و الان هم که دوباره پارس انلاین هستم .
    همین چند وقت پیش پارس انلاین(قبل از پروژه 9 مگ ) پینگ ثابت و بدون پکت لاستی داشت . مسیر هم flagtel بود و با سرویس های کاهش پینگ سیستک مشکل حل میشد . مدتی بعد اگر سیستک استفاده نمی کردی تنها در بازی مثل wow بدون دلیل Freeze میشدی اما در بازی هایی مثل Guild wars - Tera . Etc مشکلی پیش نمیامدو واقعا روی Nerve بود.از زمانی هم که 9 مگ شروع شده کاملا پارس انلاین (حداقل برای من) ثبات نداشته و پکت لاست بیشتر شده به طوری که داخل تمام بازی ها delay داشتی و تو بازی های دیگه که Modern Combat هم هستند مشکلاتت بیشتر بود.الان بعد از 6 ماه سختی و مشکلات پینگم ثابت تر شده و مسیر هم همیشه برای من عمان میاد و پکت لاست هم شاید بتونم بگم اصلا ندارم به جز ساعاتی در شبانه روز که مثلا ظهر به بعد پینگ نوسان پیدا می کنه و بعضی موقع ها بالا میره(همین چند وقت پیش تایم اوت های پی در پی می داد ) و اینو بگم که با تمام پشتیبان هایی که صحبت کردم بر این باورند که با پینگ 500 هم مشکلی نیست
    راه حل چیست ؟؟!
    -تحمل باید کرد و با همین وضعیت به بازی ادامه بدید.چون بیشتر افراد اینترنت رو برای گیم انلاین نمی خواهند و همینطور در ایران خیلی کم هستند که برای بازی که خیلی دوست داره پولی پرداخت کنه در صورتی که درستش همین هست ( بگذریم)
    -من خودم سرویسم گیم هست و با پشتیبان صحبت کردن چیزی برای من یک نفر رو حل نکرد . خطم روی 4 مگ هست و مشکل نویز اینها ندارم.سرویسم 1مگ هست و تهران هستم
    کار هایی که تست کردم و بیشترین guide های این مورد رو خوندم و نمیدونم ایا همشونو را بگم یا نه . الان که wtfast , سرویس های کاهش پینگ خارجی تاثیر خوبی برای شما داخل گیم نخواهند داشت و سرویس های کاهش پینگ ایرانی هم اگر Isp پکت لاست داشته باشه در بیشتر مواقع کمکی به شما نمیکنه . راه های دیگه هم اینکه من Mtu رو بوسیله تست کردن تنظیم کردم و از نرم افزار Tcp Optimizer و راهنمایش در سایت جلو رفتم ( توجه داشته باشید در صورت استفاده Tcp frequency هم بر روی یک بذارید.کاری که نرم افزار Leatrix انجام میده و هم چنین غیر فعال کردن Auto Tunning) اما باز هم انتظار معجزه رفع شدن پکت لاست نباید داشته باشید اما داخل بازی هایی مثل eso یا Tera و هم سبک های این بازی ها با بهبودی خوبی مواجه میشوید چون مثل نرم افزار Cfoospeed کم و بیش عمل میکنه اما با دست زدن رجیستری ویندوز
    نرم افزار cfosspeed تست کردم(با Prio کردن بازی مورد نظرتون پکت ها رو سریع تر Organize میکند) که برای نتیجه بهتر باید خود isp سرویسی مثل این پایه گذاری کند که در ایران غیر ممکن هست
    disable کردن background intelligence در سرویس های ویندوز
    استفاده از cc cleaner و رفع مشکلات رجیستری
    disable کردن NetBios از داخل Ipv4 و disable کردن خود Ipv6 هم بعضی موقع ها باعث بهبود بازی های انلاین شده است
    p.s : باید در نظر داشته باشیم اگر isp تصمیم به ادامه به همین روند رو گرفته باشه تغییرات بالا کمترین تاثیر را خواهند داشت.

4. 5 کاربر از Avlil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز همون شرکت X که بطور مثال ساعت 10 صبح پینگش روی 90 هست دو ساعت بعد پینگش میشه 190

کلا شما از اینترنت ایران مگه غیر از این هم انتظار داری ؟

مثلا خود من ببین 1 ساعت پیش پینگ چی بوده و الان چی شده :

به همین دلیل هیچ سرویسی نمیتونم به شما تضمین بدم که پینگش همیشه کم باشه . انتخاب بین بد و بدتر هست دوست عزیز

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

اگه یه شرکت خوب توی ایران پیدا کردین مارو بی خبر نگذارین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست عزیر به ترییب برات میگم
    اول عصرارتباطات
    دوم صبانت
    سوم مخابرات
    چهارم های وب
    بقیه از نظر پینگ زدن تو جاده خاکی

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیر به ترییب برات میگم
    اول عصرارتباطات
    دوم صبانت
    سوم مخابرات
    چهارم های وب
    بقیه از نظر پینگ زدن تو جاده خاکی
    اینا همه پینگشون بالای 200 هست کجاشون خوبه یکی از یکی بدتر
    7تا شرکت عوض کردم

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فقط از low ping استفاده کنید یک شرکت پیدا کنید پینگ داخلیش پایین باشه بقیه کار بسپرسید به low ping مسیر شما کمتر میکنه در نتیجه پینگ بهتر میشه

ولی در کل الان بهترین پینگ بخواین بگیرین فقط سرویس وایرلس عالی که شرایط خاص میخواد ارتفاع و فاصله خونه خیلی اهمیت داره مثلا اپارتمان بهتر جواب میده مخصوصا تو تهران

کمی وایسید این اینترنت ملی راه بیفته من روش تو سایت عنوان میکنم ساده بشه تونل زد به سرور داخلی و هم سرعت عالی میتونید داشته باشید هم پینگ عالی در حد بهشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه k1_24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

فقط از low ping استفاده کنید یک شرکت پیدا کنید پینگ داخلیش پایین باشه بقیه کار بسپرسید به low ping مسیر شما کمتر میکنه در نتیجه پینگ بهتر میشه

ولی در کل الان بهترین پینگ بخواین بگیرین فقط سرویس وایرلس عالی که شرایط خاص میخواد ارتفاع و فاصله خونه خیلی اهمیت داره مثلا اپارتمان بهتر جواب میده مخصوصا تو تهران

کمی وایسید این اینترنت ملی راه بیفته من روش تو سایت عنوان میکنم ساده بشه تونل زد به سرور داخلی و هم سرعت عالی میتونید داشته باشید هم پینگ عالی در حد بهشت

عزیز این لوو پینگ چی هست؟ شما از چه شرکتی اینترنت دارید؟ درحالت عادی پینگتون با خارج چند با این لوو پینگ چند میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اینا همه پینگشون بالای 200 هست کجاشون خوبه یکی از یکی بدتر
    7تا شرکت عوض کردم
    والا داداش چی بگم.آخه هر کدوم یه مسیری دارن که از بقیه بهتره.

من خودم مخابرات دارم وقتی میزارم روی مسیر آذربایجان پینگم تا لندن دور 120 میچرخه.

طوری که خودم به راحتی با PS3 فیفا 14 بازی میکنم بدون لگ.بدون هزینه اضافی واسه لو پینگ و ....

عصر ارتباطات یکی از آشناهامون داره تا لندن دور 100 میچرخه.

نمیدونم شاید واسه شما اینطوری نیست.شایدم شما مسیر درست رو پیدا نکردید

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

والا داداش چی بگم.آخه هر کدوم یه مسیری دارن که از بقیه بهتره.

من خودم مخابرات دارم وقتی میزارم روی مسیر آذربایجان پینگم تا لندن دور 120 میچرخه.

طوری که خودم به راحتی با PS3 فیفا 14 بازی میکنم بدون لگ.بدون هزینه اضافی واسه لو پینگ و ....

عصر ارتباطات یکی از آشناهامون داره تا لندن دور 100 میچرخه.

نمیدونم شاید واسه شما اینطوری نیست.شایدم شما مسیر درست رو پیدا نکردید
    فعلا مسیر من اذربایجان هست شرکت های وب کلا از هر شرکتی که نت میگیرم کلا پینگاشون بالای 200 هست
    ضمن بستگی به شهر و مخابرات منطقه شما هم داره که اگه اوضاع خوبی داشته باشی
    کلا انتخاب مسیر با شرکت هست نه کاربرا شما ترفندی بلدی واسه دور زدن
    شما کدوم شهری عزیز؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •