تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم ها به دور بعدی صعود خواهند کرد

راي دهنده
85. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

70 82.35%
  • مراکش

7 8.24%
  • پرتغال

58 68.24%
  • ایران

30 35.29%
Multiple Choice Poll.
صفحه 25 از 50 اولاول ... 1521222324252627282935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 492

نام تاپيک: گروه B | بحث و تبادل نظر | پرتغال - اسپانیا - ایران - مراکش

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

ذوالفقارنسب: استراتژی کادر فنی تیم ملی مقابل اسپانیا صحیح نبود/ نمی‌شود ۹۰ دقیقه اتوبوسی دفاع کرد

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: به نظرم استراتژی کادر فنی تیم ملی برای بازی با اسپانیا صحیح نبود.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درباره شکست یک بر صفر تیم ملی کشورمان مقابل اسپانیا اظهار داشت: فکر می‌کنم استراتژی‌ای که کادر فنی برای بازی با اسپانیا در نظر گرفته بود،‌ صحیح نبود. به دلیل اینکه نمی‌شود 90 دقیقه مقابل تیمی که تمام تخصصش پاس‌های کوتاه و مهارت‌های فردی بازیکنانش است، اتوبوسی دفاع کرد و دوام آورد.وی ادامه داد: ما در دقیقه 64 گل خوردیم و از آن لحظه به بعد بازی دفاعی را کنار گذاشتیم و یک بازی معمولی را انجام دادیم و جریان بازی متعادل شد. به نظرم بعد از دریافت گل بازی پایاپایی با اسپانیا انجام دادیم و فکر می‌کنم تصمیم دفاع مطلق مقابل تیم‌های مانند اسپانیا کار اشتباهی است.کارشناس فوتبال کشورمان در مورد دیدار بعدی ایران مقابل پرتغال و شانس صعود تیم کشورمان به مرحله بعد گفت: ما الان باید پرتغال را شکست دهیم و این غیر ممکن نیست اما نه با روش دفاعی مثل بازی با اسپانیا. ما در دوره قبلی جام جهانی هم مقابل آرژانتین دفاعی بازی کردیم اما شکست خوردیم. شاید الان هم بعضی‌ها بگویند ما برابر اسپانیا خوب بازی کردیم، اما وقتی شکست می‌خوریم دیگر هیچ چیز قابل توجیه نیست.
    به نظرم با بازی
    پایاپای و شرافتمندانهاحتمال موفقیت مقابل پرتغال وجود دارد.

ذوالفقارنسب یک خیانتکار وخفته.....هیچ کارنامه ای ندارن فقط فقط حرف وحاشبه .....موربنیو لال شد تو برو تو سوراخت درم ببند

2. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

واکنش های توئیتری به بازی ایران - اسپانیا؛
    " اگر مدافعان ایران محافظان یک بانک بودند، آن بانک مطمئن ترین بانک برای سرمایه گذاری بود

4. 3 کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

بنده یک ایرانی هستم و دوست داشتم ایران با اختلاف بالا برنده بازی باشه اما اینکه من ایرانی هستم و تیم و کشور رو دوست دارم دلیل نمیشه ناعادلانه قضاوت کنم.
    اصلا بازی لذت بخش نبود درصورتی که بازی تیم های دیگه آدم لذت میبره وقتی نگاه میکنه...
    بازم ! کدوم بازی ها به غیر از گروه Bجذاب بود؟؟؟؟؟؟یه سنگال خوب بود.وبهونه نیارید روسیه هم قشنگ نبود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

از کلمبیا و نیجریه و لهستان (تیمی که در سید 1 قرار میگیره) پاناما و عربستان متشکریم که سطح جامو بالا بردند

بعضیا یادشون رفته که جام جهانی 2002 و 2010 حضور در جام جهانی برای ایران رویایی بود ... با کلی بازیکن با استعداد های خوب همچون کریمی و دایی و هاشمیان و مهدوی کیا و کعبی و نویدکیا و جباری و نکونام و...

کی روش بهترین مربی نیست اما مربی بدی هم نیست و در این چند سال و با فقر بازیکن و پسرفت کیفی بازیکنهای ایران نتایج خوبی گرفته.

دو دوره است با سرمربیگری کی روش مفتخرانه به جام جهانی صعود میکنیم و در این دو دوره و تا به اینجای کار در 3 بازی خیلی بهتر و فراتر از حد انتظار بودیم (آرژانتین مراکو اسپانیا)

امثال ذوالفقارنسب و قلعه نوعی و جلالی و مایلی کهن و... اگه توی تیم ملی بودند نهایت هنرمون این بود که بازی ای در حد و اندازه های بازی ایران مکزیک 2006 رو از ایران شاهد باشیم.
    Last edited by Hojjatpanahi; 21-06-2018 at 00:44.

7. 2 کاربر از Hojjatpanahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

ولی از هر چی بگذریم از اون لایی که پیکه خورد نمیتونیم بگذریم
    یاد پست یکی از بازیگرا افتادم که قربون صدقه پیکه رفته بود واسا مدارا با ما : )))))))

9. 6 کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

به وضوح ادرنالین خون شرکت کنندگان در این بحث بالاست در این لحظات... من فوتبالی نیستم و خودم نظر خاصی ندارم درباره این ورزش ولی امشب یکی از مهمونا که برا همین بازی دورهم جمع شده بودن حرف جالبی میزد. میگفت تیم یونان در اروپا با همین ضد فوتبال و اتوبوس تونست قهرمان بشه ولی الان وقتی اسم یونان میاد تنها چیزی که در خاطر مردم دنیاست اتوبوسشونه نه قهرمانیشون و اصولا هیچکی اون تیم رو دوست نداشتو پوسترش به دیوار هیچ خونه ای نرفت.

این بحثها رو دیدم یاد اون حرفا افتادم.... مثلا اینکه بدنامی در سطح جهان برای تیمی ضدفوتبال به راحتی از بین نمیره و باید حواسمون جمع باشه چون خارجی بی طرف انتظار بازی فوتبال داره واتوبوس دلاورانه افتخار برای ایران نمیاره.

11. 4 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

ولی از هر چی بگذریم از اون لایی که پیکه خورد نمیتونیم بگذریم
    یاد پست یکی از بازیگرا افتادم که قربون صدقه پیکه رفته بود واسا مدارا با ما : )))))))
    پپه (مدافع پا به سن پرتغال) چه سوتی هایی بده توی بازی بعدی...

امیدوارم تیم روحیه خودشو حفظ کنه و بهترین بازیشو مقابل پرتغال انجام بده...

واقعا فوتبالی که ایران بازی میکنه خیلی زیباتر از فوتبال پرتغاله و این ایرانه که شایستگی حضور در دور بعد رو داره نه پرتغال

13. این کاربر از Hojjatpanahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

به وضوح ادرنالین خون شرکت کنندگان در این بحث بالاست در این لحظات... من فوتبالی نیستم و خودم نظر خاصی ندارم درباره این ورزش ولی امشب یکی از مهمونا که برا همین بازی دورهم جمع شده بودن حرف جالبی میزد. میگفت تیم یونان در اروپا با همین ضد فوتبال و اتوبوس تونست قهرمان بشه ولی الان وقتی اسم یونان میاد تنها چیزی که در خاطر مردم دنیاست اتوبوسشونه نه قهرمانیشون و اصولا هیچکی اون تیم رو دوست نداشتو پوسترش به دیوار هیچ خونه ای نرفت.

این بحثها رو دیدم یاد اون حرفا افتادم.... مثلا اینکه بدنامی در سطح جهان برای تیمی ضدفوتبال به راحتی از بین نمیره و باید حواسمون جمع باشه چون خارجی بی طرف انتظار بازی فوتبال داره واتوبوس دلاورانه افتخار برای ایران نمیاره.
    بدنامی برا کشوری که امکاناتش المپیکیه..نه ایران که انتظار میرفت درحد 4رم اسیا باشه ..بدنامی برا فوتبال ایتالیا ..اتوبوس دلاورانه برا ایران میاره همین الانشم اصلا حساب نمیکنن جه برسه یادش بیفتن انتقاد کنن....کاشکی امکانات وبازی ها دوستانه یونان قبل جام برا ایران بود

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من امروز بازی رو توی جمعیتی دیدم که ۹۰ درصدشان اروپایی بودن .... اکثرا المانی اسپانیای و کشور های دیگه .... تمام المانی ها که طرفدار ایران بودن به جرات میگم تمامشون و به این باور بودن که ایران حداقل شایسته دریافت یک امتیاز بود ... اسپانیای ها هم از عملکرد تیمشون بسیار ناراضی و باورشون نمی شد که ایران تونسته تاکتیک هاشون رو مهار کنه ... سایت های خارجی رو هم نگاه کنید خواهید دید چندان با عقیده مهمان شما هم عقیده نیستند ..

این رو هم بگم که دارم در مورد جمعیت هزار نفری صحبت میکنم و نه یکی دو نفر ...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

16. 10 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من امروز بازی رو توی جمعیتی دیدم که ۹۰ درصدشان اروپایی بودن .... اکثرا المانی اسپانیای و کشور های دیگه .... تمام المانی ها که طرفدار ایران بودن به جرات میگم تمامشون و به این باور بودن که ایران حداقل شایسته دریافت یک امتیاز بود ... اسپانیای ها هم از عملکرد تیمشون بسیار ناراضی و باورشون نمی شد که ایران تونسته تاکتیک هاشون رو مهار کنه ... سایت های خارجی رو هم نگاه کنید خواهید دید چندان با عقیده مهمان شما هم عقیده نیستند

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
    موفق و پیروز باشید.

هم شما هم اطرافیان اروپاییتون هم تیم فوتبال هم رونالدو هم مسی......

عرض شد که فوتبالی نیستم ولی میتونم حق انتخاب داشته باشم که به حرفهای کدوم گوینده بیشتر اعتماد کنم و چی رو باور کنم و یا نکنم. مجدد ارزوی موفقیت میکنم.

18. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •