تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم ها به دور بعدی صعود خواهند کرد

راي دهنده
85. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

70 82.35%
  • مراکش

7 8.24%
  • پرتغال

58 68.24%
  • ایران

30 35.29%
Multiple Choice Poll.
صفحه 46 از 50 اولاول ... 36424344454647484950 آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 492

نام تاپيک: گروه B | بحث و تبادل نظر | پرتغال - اسپانیا - ایران - مراکش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کیروش بخاطر زندگی در ایران گویا نرمال نیست من متوجه این همه متشنچ بودنش و تحریک تیم به متشنجی و استرس و دعوا پذیر بودنش نمیشم هیچ مربی در جام به اندازه ایشون عصبانی نبوده حتی مربی تیم بزرگی چون آرژانتین که دیشب داشت حذف می‌شد ولی خونسردی و حفظ خونسرد نگه داشتن تیمش را تا حد امکان حفظ می کرد.

ابرو ببره
    در واقع گمونم منظور شما اینه که شب جمعه های خوبی رو تو ایران سپری نمیکنه!
    چهارسال دیگه هم نگهش میدارن و با دفاع اتوبوسی، میگن همینکه مفتضحانه نباختیم کلی هنر کردیم و شاخ غولو شکوندیم!

2. 2 کاربر از HDana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

در واقع گمونم منظور شما اینه که شب جمعه های خوبی رو تو ایران سپری نمیکنه!
    چهارسال دیگه هم نگهش میدارن و با دفاع اتوبوسی، میگن همینکه مفتضحانه نباختیم کلی هنر کردیم و شاخ غولو شکوندیم!
    دقیقا اسم این پیشرفت نیست اسمش میشه ثبات نه بهتر نه بدتر البته لغت ثبات باز هم خوبه ولی آن هم حدی و بالاخره باید بالا و پایین بره. اینکه ۴ سال بعد باز تکرار مکررات بشه و از دید ایشون همگی دشمن باشند از داور بگیر تا بازیکنان تیم حریف و تماشاچیان و داخل ایران نمیدونم این و اون و...که نمیشه

تیم این دوره زیاد فرقی با دوره گذشته نداشت ولی مردم انتظار پیشرفت دارند و باید داشته باشند نه ثبات و این حقشون است به هر حال این نیز گذشت ولی از تجربه اش باید استفاده بشه نکه افتخار قلمداد بمونه.

یک چیزی هنوز تو یادمه وقتی تیم ایران به جام ۹۸ راه یافت تلویزیون از عابدزاده دروازه‌بان اسبق ایران پرسید به نظرت ایران باز جام جهانی میره؟ عابدزاده با یک خنده حاصل از غرور گفت دیگه نه و تموم شد همین بار بود.

یاد این حرفش بخیر نمیدونم کسی یادشده یا نه ولی کل فیلم مصاحبه اش تو ذهنم مونده.
    Last edited by italodance; 27-06-2018 at 06:43.

4. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    سرزمین دروغگوها

پيش فرض

...

الن شیرر و گری لینه کر کلا با برنامه MOTD شبکه BBC قرارداد دارن و چه برا پرمیر و چه ورلد کاپ BBC پوشش میده این برنامه رو .
    در کدوم شبکه و کدام جهت ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

کره رو همه دیدید؟ تیم خوب به این میگند هم دفاع هم هافبک و هم حملش خوب بود و 2 گل نرمال برای اسیا ارمغان اورد. خشونت دعوا و اتلاف وقت و پریدن به داور نداشت. خیلی راحت و نرمال

7. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabkard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

المان یک کلام ر ی د ...‌

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

کره رو همه دیدید؟ تیم خوب به این میگند هم دفاع هم هافبک و هم حملش خوب بود و 2 گل نرمال برای اسیا ارمغان اورد. خشونت دعوا و اتلاف وقت و پریدن به داور نداشت. خیلی راحت و نرمال
    به به شما که میگفتی کره ضعیف شده ومثل قبل نیست .. بخاطر اینه از ایران پایین تره و اماده سازی ربطی نداره .......خیلی جالبه پرسپولیسی هم هستی؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

به به شما که میگفتی کره ضعیف شده ومثل قبل نیست .. بخاطر اینه از ایران پایین تره و اماده سازی ربطی نداره .......خیلی جالبه پرسپولیسی هم هستی؟
    کی گفنم؟ اشتباه گرفتی داداش

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

ایران 4 امتیاز
    آلمان 3 امتیاز

این سری رتبه ایران در بین 32 تیم حاضر در جام جهانی از خیلی از تیمهای سرشناس بالاتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کاملا باهات موافقم دوست عزیز....کیروش خل شده....پاچه همه رو میگیره..خصوصا برانکو...من نمیدونم برانکو چه گناهی کرده این وسط

گنده لات پرتقالی که فقط دفاع اتوبوسی رو بلده...الان بره جام ملتها دیگه روش نمیشه دفاع کنه و دوباره با جار و جنجال ما رو حذف میکنه
    حیف این همه پولی که به پاش ریختیم...تیم کره جنوبی با مربی وطنی 2-0 آلمان رو زد..الان کیروش جای سرمربی کره بود روحانی رو عوض کرده بود و تو پاستور تاج شاهنشاهی به سرش میذاشت!
    با عرض پوزش از دوستان ذوب در کیروش من غیر از خلاقیت بازیکنای باغیرت خودمون چیزی از کیروش ندیدم و اعتقادی به این پیرمرد پرحاشیه ندارم
    7-8 ساله تیمو رو دادیم دست یه لات بی منطق....تو رو خدا منطقو داشته باش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by HDana; 27-06-2018 at 21:22.

13. 2 کاربر از HDana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

و این بار حمله کیروش به کریس رونالدو : کسی که میخواست مرا تخریب کند در مسیر رفتن به پشت میله های زندان است

« برای من بازیکنانی که به مربی خود احترام نمی گذارند ارزشی ندارند. من 12 سال مربی رونالدو بودم اما او نه قبل و نه پس از بازی با من روبرو نشد و احوال پرسی نکرد.

پرتغال قبلا بدون رونالدو هم موفقیت های زیادی در همه رده ها کسب کرده و فوتبال ما با رونالدو و در جزیره مادیرا شروع نشده است. تاریخ فوتبال پرتغال به سال ها قبل تر برمی گردد. من ارزش های فوتبالی را از افرادی چون اوزه بیو، کوئلیو، سیموئژ و آگوستو یاد گرفته ام. نمی خواهم بگویم که فوتبالیست های امروزی بی فرهنگ هستند ولی به سختی می توانم فرهنگ این دسته از بازیکنان را درک کنم.

تمام افرادی که سعی در تخریب وجهه شخصی و فوتبالی من در سال های گذشته داشته اند، الان یا در زندان هستند یا در مسیر آن قرار دارند.»
    Last edited by Masoud-2014; 27-06-2018 at 21:26.

15. 2 کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •