تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم ها به دور بعدی صعود خواهند کرد

راي دهنده
85. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

70 82.35%
  • مراکش

7 8.24%
  • پرتغال

58 68.24%
  • ایران

30 35.29%
Multiple Choice Poll.
صفحه 45 از 50 اولاول ... 35414243444546474849 ... آخرآخر
نمايش نتايج 441 به 450 از 492

نام تاپيک: گروه B | بحث و تبادل نظر | پرتغال - اسپانیا - ایران - مراکش

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ولی الن شیرر و دروگبا دیشب گفتن " هند عمد " نیست و پنالتی نیست و هرچی دلشون خواست گفتن به داور بخاطر این تصمیم . الن شیرر که میگفت دارم نهایت تلاشمو میکنم که فحش ندم !
    صحنه‌هایی که توپ با دست بازیکن برخورد میکنه، در حالی که دستش به بدنش نزدیک نیست، در صورتی میتونه خطای هند نباشه، که خب اولا عمدی نباشه، ثانیا شرایط حکم کنه که بازیکن کمی دستش رو از بدنش جدا کنه، که بیشتر موقع سر زدن پیش میاد، کسی دستاش رو نمیچسبونه به باسنش تا بپره سر بزنه. یا مثلا بازیکن برای اینکه با زمین برخورد نکنه (در شرایطی که تعادلش در هنگام فرود بهم خورده) بصورت غریزی رو دستاش میاد پایین، حالا اگه همون لحظه یکی توپ رو زد به دستاش، آیا پنالت بگیریم؟

البته صحنه‌ای که عکسش رو گذاشتی، یکی از اون موارد بحث برانگیز هست، بارها دیده شده بعضی داور ها این صحنه‌ها رو پنالت میگیرن، بعضی ها نمیگیرن. یادمه پیکه هم یک بار همینجوری به رئال پنالت داد.

2. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

اساتید علوم انسانی باز اظهار فضل کردند.

با شه فقط ما خوبیم همه بد بودند تو تمام بازیها همه داورها بر ضد ایرانیها بودند فقط ما خوبیم خیلی هم باهوشیم و با ای کیو بالا تو ساعت 3 صبح مردم آزاری میکنیم. فرهنگ پیش از فضا داریم. همه مردم دنیا هم قدرت ورزش و هم فوتبال ایران رو از قرنها همزمان با طلوع ایران زمین می شناسند. تو صنعت ورزش و هنر و تفریجات و...فقط همه به ایران فکر می کنند با یکم از این افغانستان بیچاره.
    بری خارج بگی ایران فورا بغلت می کنند چون خیلی عاشق چشم و ابروی ایرانی ها هستند پس چی؟!! هوادار فوتبالیست تیم انگلیس فقط صبح تا شب بیاد قهرمانان و فوتبال ایران هستش آن هم در تمام فصول. خیلی معروفیم. اصلا چشم و ذهن از این ایرانیها بر داشته نمیشه!!! لعنت (مرگ) به داور لعنت (مرگ) به تیمهای رقیب لعنت (مرگ) به تماشاچیانشان لعنت (مرگ) به خارجی کلا. تکبیر.

همین جور بی ربط گفتم شاید به هم ربط پیدا کرد.
    مملکت داران ما در دهه های گذشته کاری کردند که افرادی همچون جنابعالی علوم انسانی را مسخره میکنید. البته علوم انسانی ای که در ایران تدریس میشود به واقع هم مسخره است. در حقیقت مورد اسلامیزاسیون قرار گرفته قوانین دینی مثل یک غربال عمل کرده و علوم انسانی رو به علوم اسلامی تبدیل کرده.

علوم انسانی همون رشته ای از علومه که در اون به دنبال مفاهیمی همچون دموکراسی/ آزادی بیان و عقیده / حقوق بشر / سکولاریسم / مورد پرسش و بحث قرار گرفتن اعتقادات ماورا طبیعه/ و سایر ارزشهای والای انسان باید بود و چون سردمداران شما نمیخوان که مردم با این مفاهیم آشنا بشوند و به دنبال احمق پسندی و سفله پروری هستند و میخوان مردم نادون بمونند تا بر اشتر جهل اونها سوار بشن همه این سالها علوم انسانی رو علومی سخیف و سطحی معرفی کردند. در دبیرستانها دانش آموزان علوم انسانی توسط دانش آموزان رشته های دیگه مسخره میشوند و متهم به این میشوند که از هوش کمتری بهره مندند. البته این درست نیست و همانطور که در سایر رشته ها دانش آموز یا دانشجوی ضعیف/متوسط/ خوب/ عالی داریم در رشته های انسانی هم به همین شکل... انواع مختلف ضعیف/متوسط/خوب / عالی داریم. این در حالیه که به لحاظ کیفیت و کمیت امکانات آموزشی هم علوم انسانی مورد تبعیض قرار داره.

بنده در دانشگاه هم رشته ی فنی و مهندسی خوانده ام و هم رشته انسانی (ابتدا مهندسی و بعد انصراف و رشته ای از علوم انسانی)

و هر چه خاطرات بد از دانشکده علوم مهندسی دارم به همون اندازه خاطرات خوب از دانشکده انسانی دارم (بیشتر کادر مدیریت و آموزشش مد نظرمه... یعنی در یک دانشگاه کادر آموزشی و مدیریت گروه انسانی بسیار آدمهای شریف تر و با اخلاق تر و مهربان تر و پذیرا تر بودند از کادر مهندسی)
    بالاخره یک فرقی باید باشه بین فردی که با آثار خیام و مولوی و سعدی و ایرج میرزا و میرزاده عشقی و احمد کسروی و سقراط و افلاطون و ... آشناست با فردی که فقط سرگرم حل معادلات و ... بوده.

4. 2 کاربر از Hojjatpanahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

گل اول مراکش : اشتباه آماتور راموس و از دست دادن توپ که منجر به گل شد .
    گل دوم مراکش : بازیکنی که راموس مامور مهارش بود بلند شد و با اینکه از راموس بلند قد تر هم نبود با ضربه سر گل زد . (اشتباه در زمانبندی پریدن و ضربه زدن به توپ در بهترین زمان/مکان ، کاری که راموس توی حمله خیلی خوب انجام داده بارها)

خوب شد برا اسپانیا پنالتی نگرفتن که مثل اون پنالتی معروف به بیرون ورزشگاه شوتش کنه .
    بهرحال هتریک راموس ناقص موند و اسپانیا به لطف تکنولوژی VAR از باخت فرار کرد .

6. 2 کاربر از mohsen14014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

اساتید علوم انسانی باز اظهار فضل کردند.

با شه فقط ما خوبیم همه بد بودند تو تمام بازیها همه داورها بر ضد ایرانیها بودند فقط ما خوبیم خیلی هم باهوشیم و با ای کیو بالا تو ساعت 3 صبح مردم آزاری میکنیم. فرهنگ پیش از فضا داریم. همه مردم دنیا هم قدرت ورزش و هم فوتبال ایران رو از قرنها همزمان با طلوع ایران زمین می شناسند. تو صنعت ورزش و هنر و تفریجات و...فقط همه به ایران فکر می کنند با یکم از این افغانستان بیچاره.
    بری خارج بگی ایران فورا بغلت می کنند چون خیلی عاشق چشم و ابروی ایرانی ها هستند پس چی؟!! هوادار فوتبالیست تیم انگلیس فقط صبح تا شب بیاد قهرمانان و فوتبال ایران هستش آن هم در تمام فصول. خیلی معروفیم. اصلا چشم و ذهن از این ایرانیها بر داشته نمیشه!!! لعنت (مرگ) به داور لعنت (مرگ) به تیمهای رقیب لعنت (مرگ) به تماشاچیانشان لعنت (مرگ) به خارجی کلا. تکبیر.

همین جور بی ربط گفتم شاید به هم ربط پیدا کرد.
    بعضی ها عادت دارند که اسپم وار پست بدن و تازه بعد چند ساعت میان پست میزارن قبلی رو نقض میکنن. به خودشون دروغ میگن انگار

8. 2 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پنالدو دیگه برازنده رونالدو نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شنیدم جناب کارلوس خان کیروش حسابی از خجالت برانکو دراومده، به قلعه نوعی و کرانچار و حتی عادل فردوسی پور هم انتقاد کرده!
    من موندم الان که تیمش حذف شده اینه اگر به دور بعدی صعود میکرد چکار میکرد!
    قرارداداش با دلار جهانگیری خداتومن بود..الان که دلار سر به فلک کشیده حساب کنید چقدر پول گرفته
    من موندم که الان تا فهرمان ملی بردنش بالا دیگه چه کمبودی داره که با پاچه گرفتتن میخواد جبران کنه؟ امیرکبیر اندازه این محبوبیت نداشت!
    دفاع مترویی تو بازی با اسپانیا و تاکتیک هاش همه قبول.....ولی بچه های ما چی؟ بعضیاشون واقعا بهترین بازیشونو کردن و غیرت بخرج دادن..الان نقش کیروش در پنالتی گرفتن بیرانوند از رونالدو دقیقا چیه؟
    طارمی تو پرسپولیس گل نمیزد آوردتش تو جام جهانی که سوهان روح ما باشه! من معتقدم علیپور خیلی بهتر از طارمی بود و هست...سردار آزمون تو یه تا بازی جای یه بازیکن اشغال کرده بود..هیچ کاری نکرد
    از سید جلال و وریا غفوری که بگذریم بنظرم جای خیلی از بازیکنا تو این تیم خالی بود از جمله کاوه رضایی
    ما تا الان که حذف شدیم از دید خیلیا شاخ غولو شکوندیم...ولی همین مراکش بود که تو بازی با اسپانیا 2-2 کرد یا ژاپنی که حداقل دو تا بازی رو 2-1 برده......قبول دارم کسی انتظار همین 4 امتیاز رو نداشت....تیم ملی سیستم داره و گروه ما با ژاپن متفاوته...ولی بنظرم دیگه الان 2018 است....بعد 7-8 سال سرمربیگیری کیروش خان اتتظار صعود از گروهمون به مرحله بالاتر انتظار زیادی نبود و نیست..
    Last edited by HDana; 26-06-2018 at 23:07.

11. 3 کاربر از HDana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

حقیقت داره کیروش تو کنفراسی خبری گفته من به شرطی تمدید میکنم که برانکو و قلعه نوعی و کرانچار در آماده سازی تیم دخالت نکن ؟؟؟؟
    حالا درسته تیم خوب کار کرده ولی این حاصل غیرتمندی بازیکنان هم هست نه فقط تاکتیک علی اصغری کیروش !
    تاکتیک کیروش بازی دادن به طارمی و آزمون هست که میشه گفت میتونه بهتر انتخاب کنه

حالا همچین شاخ غولم نشکست که اینجوری به زمین و زمان گیر داده !
    هیچ مربی در تاریخ تیم ملی اینقدر بزن و بهادر نبوده

13. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

اگه حرکت رونالدو خطا نبود که هیچی ولی اگه خطا بود که قرمز داشت . پنالتی پرتغال هم واقعا پنالتی نبود ، خیلی خیلی سخت گیرانه بود که بگیم پنالتی بود ، البته پنالتی ما هم اصلا هند و پنالتی نبود . بازیکن که نمیتونه یه لحظه دیلیت کنه دستشو ، به عمد نباید در مسیر توپ قرارش بده . در کل داور خیلی ضعیفی بود که فقط با حالت چهرش و تکون دادن تند دستهاش میخواست القا کنه من خیلی خفنم ولی واقعا نصف ایرماتوف ازبکستانی هم نبود .

تو BeIn بودن یا SKY ؟
    .
    پس اگه مهاجم کاملا بصورت غیرعمد و در یه حرکت سریع و در زمان صدم ثانیه توپ به دستش خورد و رفت تو گل ، VAR باید گل رو قبول کنه ؟! چون به عمد دستشو در مسیر توپ قرار نداده که . به قول کارشناسای داوری دست به توپ که نیست این حرکت ، توپ به دسته !

الن شیرر و گری لینه کر کلا با برنامه MOTD شبکه BBC قرارداد دارن و چه برا پرمیر و چه ورلد کاپ BBC پوشش میده این برنامه رو .

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

حقیقت داره کیروش تو کنفراسی خبری گفته من به شرطی تمدید میکنم که برانکو و قلعه نوعی و کرانچار در آماده سازی تیم دخالت نکن ؟؟؟؟
    حالا درسته تیم خوب کار کرده ولی این حاصل غیرتمندی بازیکنان هم هست نه فقط تاکتیک علی اصغری کیروش !
    تاکتیک کیروش بازی دادن به طارمی و آزمون هست که میشه گفت میتونه بهتر انتخاب کنه

حالا همچین شاخ غولم نشکست که اینجوری به زمین و زمان گیر داده !
    هیچ مربی در تاریخ تیم ملی اینقدر بزن و بهادر نبوده
    حیلی خوب هم گفته اون 3نفر برن گمشن .........
    شاخ غول باید 4تا میخوردیم از پرتغال تا شکسته بشه با یه مشت پست وسنگ انداز که بدون تدارک رفتن .....هنوز یادم نمیره حرفای برانکو رو سال 2006 که گفت نه میومدیم 5تا 4تا با اینا به مکزیک وپرتغال میزدیم مساوی با انگولا بدون بازیکن فرار کرد کشورش .....
    ترکیبمون 20ساله عوض نشده بود ویه مشت سیب زمبنی رو نبمکت لم میدادن ......کیروش عالی بوده هرسال ترکیب جدید وجوان مبچینه که حتی اسپانیا یا استرالیا وخیلی کشورها ناتوانن ....موفقیت ابران وایرانی.حتی برا خود ایراتی هاهم مفید نیست جه برسه که میخوان ضربه بزنن

ایران تنها خط حمله داشت 100درصد کارساز بود یعنی اگه توپ میرسید دریبل میزدن میرفتن جلو.........برانکو وکریمی وقلعه سنگ اندازی کنن این خط این نشون افغانستان 2 میشدبم مثل اسیا که تیم های ایرانی ابکش وخفت میکشن جلو اعراب.با این بتنی که ریخته شده برا تیم ملی ..مربی میخواد که با کمربند وشلاق رفتار کنه وهمه رو بترکونه
    Last edited by امید رض; 27-06-2018 at 01:30.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بگذارید خلاصه کنم تیم ایران اصلا خوب نبود من متوجه خوب بودن ایران در جام نمیشم.
    یک گل شانسی و یک پنالتی که پنالت نبوده ثمره تیم ایران نشانه خوب بودنشون نیست فقط نشانه شانسی بودنشون هست. ایران میتونست بهتر باشه ولی همیشه درگیر مشکلات روحی و روانیست و‌جو متشنجی داره قبول دارم جو و فشارها همه جانبه خیلی بد بوده ولی تیم ایران خوب نبود. ما هر ۱۱ بازیکنمون هم لژیونر باشند ولی موقع تیم ملی بازی ضعیفی از خود نشون بدهند جای بسی تعجب داره.

نبود بازی تدارکاتی کمر تیم رو شکوند و تیم رو ناهماهنگ کرده . کیروش رو‌ دفاع خوب کار کرده ولی حمله و مهره های آن افتضاح و هیچ حق جانب داری نداره البته هیچکی ۱۰۰ ‎٪ خوب نیست ولی تیم ایران تقریبا در ۶ بازی اخیر خود از صعود به جلم‌جهانی تا خود آن پیشرفتی نداشته و برای من قابل حضم نیست تمجیدی که حاصل برتری بودنش باشه.

کیروش بخاطر زندگی در ایران گویا نرمال نیست من متوجه این همه متشنچ بودنش و تحریک تیم به متشنجی و استرس و دعوا پذیر بودنش نمیشم هیچ مربی در جام به اندازه ایشون عصبانی نبوده حتی مربی تیم بزرگی چون آرژانتین که دیشب داشت حذف می‌شد ولی خونسردی و حفظ خونسرد نگه داشتن تیمش را تا حد امکان حفظ می کرد.

ابرو ببره

ادیت: انگار همه رو دشمن میبینه داخلی و خارجی و...
    Last edited by italodance; 27-06-2018 at 06:34.

17. 4 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •