تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم ها به دور بعدی صعود خواهند کرد

راي دهنده
85. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

70 82.35%
  • مراکش

7 8.24%
  • پرتغال

58 68.24%
  • ایران

30 35.29%
Multiple Choice Poll.
صفحه 44 از 50 اولاول ... 34404142434445464748 ... آخرآخر
نمايش نتايج 431 به 440 از 492

نام تاپيک: گروه B | بحث و تبادل نظر | پرتغال - اسپانیا - ایران - مراکش

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

من اینجا گفتم جای طارمی باید علیپور یا کسی دیگه رو می اوردند بهم گفتند تو دنبال این بودی پرسپولیسی ها برن تیم ملی یا مایلی کهنی هستی!!
    این طارمی زمانی هم که تو پرسپولیس بود ده تا توپ میرفت براش یکی شو گل میکرد...الانم همینه
    باید یکی دیگه میزاشتن جاش
    جای طارمی و آزمون دو تا مهاجم درست حسابی می زاشتن ، تیم رفته بود بالا
    دیگه ضعف در حمله ایران مشهود بود بازیکنی که به عنوان نوک حمله انتخاب میشه که وظیفه گل زدن را داره ولی در هیچیک از ۳ بازی اول گل نتونه بزنه باید کنار گذاشته می شد هیچ تیمی در دنیا اینجوری نمیتونه بشه

کیروش دیشب مرموز عمل کرد در واقع فوتبال دیشب یک برنده واقعی داشت آن هم کیروش بود که باید خیلی هم خوشحال باشه نه گذاشت ایران ببره به دلیل آن مشکلات کشورش و نگذاشت پرتغال ببره باز به دلیل تیم کشور ایران.

واقعا خودتو بگذار جاش باید راضی باشی از نتیجت

ولی دیگه شاید با تیم ایران نباشه
    Last edited by italodance; 26-06-2018 at 05:58.

2. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

تیم مدیریت این انجمن

• @pcforlife
    • @hossein blak
    • @Stream
    • @Amir M.ohAma.D
    • @kasra_khan2003
    • @Reza31001
    • @Ezel
    شما مشکل داری با خودت
    برو نگاه کن اول شروع کردی به بد و بیراه بعد انتظار داری کسی چیزی نگه !
    دست به دامن دیگران به جای اینکه بشی رفتارت رو اصلاح کن

در مورد این تاپیک هم فک کنم دیگه تموم شد بحث ها. تر و خشک با هم سوختن رفت پی کارش
    Last edited by shangil; 26-06-2018 at 06:17.

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تکلیف این گروه مشخص شد و دو تیم اروپایی طبق نظرسنجی تاپیک رفتن بالا.

ایران بد بازی نکرد، هرچند پنالتی ما پنالت نبود. پنالت پرتغال هم ۵۰-۵۰ بود بیشتر. ایران بیشترین امتیاز تاریخ خودش رو از جام جهانی گرفت و اگه تو هر گروه دیگه‌ای بجز این گروه بودیم، شانسمون واسه صعود بیشتر بود.

بعضی‌ها فکر میکردن با VAR دیگه مشکلات حل میشه و فوتبال تو زمین چمن میشه مثل فوتبال تو PS4 اما میبینیم که باز هم اما و اگر هست.

5. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

مراکش دیشب تونست با یه بازی هجومی دو تا بزنه به اسپانیا.تیم ما اگه بهتر از مراکش نبود لااقل دیگه در حد مراکش که بود اگه ما هم در بازی با اسپانیا از همون اول هجومی بازی میکردیم به نظر من میتونستیم از اسپانیا امتیاز بگیریم .بهتره که در جامهای بعدی از این ترس در برابر تیمهای بزرگ دست برداریم و بازیهای زیبایی را به نمایش بذاریم

7. 2 کاربر از احمد1379 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

من کارشناس فوتبال نیستم !
    ولی واقعاچندبار آزمون رو دیدید ؟؟

میثاقیان از ورزشگاه داشت گزارش میداد میگفت عالی بود سردار !
    من واقعا متوجه نشدم
    یا من هیچی از فوتبال حالیم نیست یا اینا دارن حرف مفت میزنن !
    درسته خوب بودیم ولی نمیشه رو نکات منفی سرپوش گذاشت
    اگه قدوس یا انصاری فرد جای سردار می اومدن روند بازی عوض نمیشد ؟
    سردار تو تیم ملی وظایف خیلی بیشتر از یک مهاجم نوک داره!
    کل بازی کاروالیو که بازیساز اصلیشون بود رو گرفته بود خیلی کم بهش توپ میرسید!
    تو نبرد های هوایی تو دفاع عالیه. همینطور تو حمله!
    تو تاکتیک علی اصغری خوب جواب میده! ( سانتر میکنن این با سرش توپ رو کج و کوله میکنه برسه به یکی از مهاجمای دیگمون! )
    ولی متاسفانه پا به توپی و فرصت طلبیش افت کرده! ولی از ابعاد دیگه بنظر من واقعا خوبه و وظایفی که کیروش بهش میده رو به نحو احسنت انجام میده.
    ولی تنها چیزی که به چشم میاد همین نقش مهاجم بودنشه که مشخصا افت کرده!

9. این کاربر از | SoRoush 8K | بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabkard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

ایران مشگل گل زنی داره واقعاً مهاجم نداره
    تیم ایران خوب بود
    ولی امار میگه پرتغال بهتر بوده

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

ایران بد بازی نکرد، هرچند پنالتی ما پنالت نبود. پنالت پرتغال هم ۵۰-۵۰ بود بیشتر. ایران بیشترین امتیاز تاریخ خودش رو از جام جهانی گرفت و اگه تو هر گروه دیگه‌ای بجز این گروه بودیم، شانسمون واسه صعود بیشتر بود.
    نظر شخصیم اینه که این هندها درسته . هرچند هم که فاصله نزدیک باشه این هند جلوی موقعیت مارو گرفت . من با واژه " هند عمد (deliberate handball) " و " هند غیر عمد (not deliberate handball) " مشکل دارم . بنظرم قانون به این شکل باید ویرایش بشه : " در باکس اگر دست ها به بدن نچسبیده باشند و توپ به دست در هر حالتی برخورد کند (فارغ از فاصله توپ) خطا و پنالتی است " اگه قانون به این شکل دربیاد خیلی از مشکلات دوگانگی در داوری حل خواهد شد .

مثال بارز بازی اول آرژانتین مقابل ایسلند . سانتر زمینی مزا در فاصله کم به دست بازیکن ایسلند برخورد کرد که اگه رد میشد یه موقعیت 100 درصد برای آگوئرو ایجاد میشد . VAR اومد چک کرد دید به اصطلاح " هند عمد یا deliberate handball " نیست و ادامه بازی داد . ولی اون هند مانع از یه موقعیت مسلم شد . پس بنظرم این هند هست . مثل هند گوئررو دیشب .

ولی الن شیرر و دروگبا دیشب گفتن " هند عمد " نیست و پنالتی نیست و هرچی دلشون خواست گفتن به داور بخاطر این تصمیم . الن شیرر که میگفت دارم نهایت تلاشمو میکنم که فحش ندم !

12. 2 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

این گلایه هایی که اغلب مردم دارند از تیم ملی که بازی خوب نمیکنه و گل نمیزنه و حمله نمیکنه (و البته درست هم هست)

یک مساله روانشناسی و جامعه شناسی پشتش هست

اینها آثار فقر و جنایت و ظلم و تباهی و سرکوب و تبعیض و مظلومیت ملت ماست که در ورزش هم اومده و خودشو اینطور نشون میده

بچه های تیم ملی مثل تمام بچه های ایرانند... و بچه های ایران مثل گلهایی اند که در یک باغی که سوخته پرپر شده اند. مثل پرندگانی اند که پروازهای بلندی دارند اما همیشه بالهاشون شکسته. مثل ماهیانی اند که به خوبی شنا بلدند اما دریاشون خشکیده. بچه هایی هستند زحمت کش با غیرت و کارگر و باهوش و با استعداد و با فرهنگ و خونگرم و سالم و با روحیه همکاری و خوش تیپ ... که کارشونو میکنند و اما مزدشونو نمیگیرند. و نتایجی که عاید میشه بسیار کمتر از تلاش اونهاست.

بچه هایی که توی خانواده های ناتوان به لحاظ مالی (و عقیدتی) به دنیا میایند همیشه روحیه تدافعی دارند و در برابر مشکلات زندگی حالت دفاعی میگیرند

بر عکس بچه هایی که در خانواده های مرفه به دنیا میان روحیه هجومی دارند و باختن توی مرامشون نیست

تیم ملی ما هم در اینجا مورد مشابه همون بچه های خانواده های فقیره... تیمی که فدراسیون کشورش ناتوان از اینه که زمین تمرین خوب و بازی تدارکاتی و لباس مناسب براش تهیه کنه... همین ورزشگاه آزادی یا آریا مهر سابق هم به لطف رژیم گذشته تاسیس شده و اگر اون نبود و اون سوابق درخشان گذشته (فی المثل سه دوره قهرمانی پیاپی در جام ملتهای آسیا هر سه پیش از انقلاب) اگر اونها نبود بعید بود اصلا تیمی بیشتر از مثلا ترکمنستان یا نهایتش کویت باشیم.

بازی دیشب هم پرتغال و داور مهندسی نتیجه کردند و بازیو خراب کردند تا هم ایران نتیجه نگیره و هم انرژی بازیکنان پرتغال باقی بمونه برای مراحل حذفی... به خیال خودشون زرنگی کردند و حق ما رو خوردند. اگر اون توپ آخر طارمی گل می شد خوب پوزه شون به خاک مالیده میشد. بهر حال مهاجم چارچوب شناس و البته هافبک وسط خلاق و با تکنیک از نون شب برای فوتبال ایران واجب تره و اگر این نقص رفع بشه و نقاط قوت حفظ بشه شاهد رشد فوتبال خواهیم بود.

در مورد پست بالا: بله ممکنه پنالتی گرفته شده صحیح نباشه. اما قبل از اون هم 2 مورد مشکوک دیگه به پنالتی برای ایران به وجود اومد .. که اولی کمتر و دلی دومی خیلی خیلی مشکوک به پنالتی بود به نظر من که پنالتی بود. و البته اگه گرفته میشد در دقیقه خیلی بهتری هم بود و امکان کامبک بالاتر بود... همون زمانیکه کیروش داشت اشاره میکرد باید ویدیو چک بشه و از تماشاگرا هم همینو خواست.
    داورا از این کارا زیاد میکنند. خیلی وقتا دیده شده یک پنالتی وقتی گرفته نمیشه مورد مشکوک بعدی گرفته میشه.
    به هر حال داور ضعیفی بود و اصلا نتونست مدیریت کنه... جرات کارت قرمز دادن به رونالدو را هم نداشت.
    Last edited by Hojjatpanahi; 26-06-2018 at 13:10.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

اساتید علوم انسانی باز اظهار فضل کردند.

با شه فقط ما خوبیم همه بد بودند تو تمام بازیها همه داورها بر ضد ایرانیها بودند فقط ما خوبیم خیلی هم باهوشیم و با ای کیو بالا تو ساعت 3 صبح مردم آزاری میکنیم. فرهنگ پیش از فضا داریم. همه مردم دنیا هم قدرت ورزش و هم فوتبال ایران رو از قرنها همزمان با طلوع ایران زمین می شناسند. تو صنعت ورزش و هنر و تفریجات و...فقط همه به ایران فکر می کنند با یکم از این افغانستان بیچاره.
    بری خارج بگی ایران فورا بغلت می کنند چون خیلی عاشق چشم و ابروی ایرانی ها هستند پس چی؟!! هوادار فوتبالیست تیم انگلیس فقط صبح تا شب بیاد قهرمانان و فوتبال ایران هستش آن هم در تمام فصول. خیلی معروفیم. اصلا چشم و ذهن از این ایرانیها بر داشته نمیشه!!! لعنت (مرگ) به داور لعنت (مرگ) به تیمهای رقیب لعنت (مرگ) به تماشاچیانشان لعنت (مرگ) به خارجی کلا. تکبیر.

همین جور بی ربط گفتم شاید به هم ربط پیدا کرد.
    Last edited by italodance; 26-06-2018 at 13:17.

15. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

اگه حرکت رونالدو خطا نبود که هیچی ولی اگه خطا بود که قرمز داشت . پنالتی پرتغال هم واقعا پنالتی نبود ، خیلی خیلی سخت گیرانه بود که بگیم پنالتی بود ، البته پنالتی ما هم اصلا هند و پنالتی نبود . بازیکن که نمیتونه یه لحظه دیلیت کنه دستشو ، به عمد نباید در مسیر توپ قرارش بده . در کل داور خیلی ضعیفی بود که فقط با حالت چهرش و تکون دادن تند دستهاش میخواست القا کنه من خیلی خفنم ولی واقعا نصف ایرماتوف ازبکستانی هم نبود .

...
    ولی الن شیرر و دروگبا دیشب گفتن " هند عمد " نیست و پنالتی نیست و هرچی دلشون خواست گفتن به داور بخاطر این تصمیم . الن شیرر که میگفت دارم نهایت تلاشمو میکنم که فحش ندم !
    تو BeIn بودن یا SKY ؟

.

17. این کاربر از mohsen14014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •