تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم ها به دور بعدی صعود خواهند کرد

راي دهنده
85. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

70 82.35%
  • مراکش

7 8.24%
  • پرتغال

58 68.24%
  • ایران

30 35.29%
Multiple Choice Poll.
صفحه 36 از 50 اولاول ... 2632333435363738394046 ... آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 492

نام تاپيک: گروه B | بحث و تبادل نظر | پرتغال - اسپانیا - ایران - مراکش

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

شوخی میکنی یا جدی میگی؟
    اخه یک ادم پولدار و معروف که اینستاگرام شخصا هم نمیره یک مدیر انجا گذاشته تا اپدیت فقط بده و فارسی هم بلد نیستند و وقت این حرفهایی که من دارم الان میزنم هم نداره چه برسه فکر بکنه بیاد این همه دسیسه برای ایران که بت قول میدم بگی ایران کجاست میگه جزو نژاد اعراب میشه یا نه؟ بچینه با آمادگی بالای ضد اخلاقی.

در ادامه اخه باز هم خنده داره واقعا نتکریدی از خنده؟

"به هر کسی که دوست داشت فحش می داد و واقعا چیزهایی که درباره اش شنیده بودم، درست بود. تو چشمم نگاه می کرد و من به فحش ناموسی می داد. او می خواست عصبانی ام کند و فکر کرده بودم بی تجربه هستم و رفتاری می کنم که اخراج شوم. من روی این مسایل خیلی حساسم ولی تلاش کردم عصبی نشوم چون پای ایران وسط بود. خودم را خیلی کنترل کردم که با او برخوردی نکردم. تلاشم این بود تا برای تیم ملی بازی کنم. "

داور چیزی متوجه نشد یا اصلا به او چیزی نگفتی؟
    نه زرنگ بود و می دانست کی باید فحش بدهد. از دقیقه 10 بازی شروع کرد به من فحاشی کردن. توپ اصلا به پای او نخورده بود. یهو برگشت و به چشمان من نگاه کرد و شروع به فحاشی علیه خواهر و مادرم کرد. تا داور هم می‌آمد ساکت می شد. او معمولا دورتر از ما بود و نمی شنید کاستا چقدر توهین می کند.

و عجیب نبود که کاستا باید بهترین بازیکن زمین می شد؟
    واقعا من نمی فهمم، اینهمه بازیکن خوب واقعا حق کاستا نبود که بخواهد بهترین بازیکن زمین شود. کلا 5 تا توپ به پایش نخورد که بخواهد بهترین بازیکن شود. اصلا حقش نبود و وقتی دیدم کلی تعجب کردم.

اخ اخ یاد دوران دبستان افتادم وای وای یعنی دقیقا هواسش به متراژ فاصله با داور بود تا داور دور می شد کاستا سریع خودشو می رسوند و باز شروع می کرد.

کاستا توپ را گرفت یک نگاه به چپ یک نگاه به راست هیشکی نبود بعد فحش میداد و ادامه حرکت ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

این مساله مساله ی جدیدی نیست

فینال 2006 هم زیدان چند هفته بعد از فینال گفت ماترازی به من فحش ناموسی داده و به این علت باهاش درگیر شدم.

نه بخدا من جدی میگم... حرفم هم خنده دار نیست

احتمالا کاستا میشینه با خودش فکر میکنه اینا که از ایران میان و یک کشور مسلمون و جهان سومی هم هستند لابد بیشتر هم روی این مسایل حساس اند.

بعدشم حالا پورعلی گنجی هیچی ... بیرانوند (البته نمیخوام فیلمی که بازی کرد و پاشو گرفتو توجیح کنم) ولی توی اون صحنه که دقیق مشخص بود کاستا اومده بود چشماشو غره کرده بود و معلوم نیست به بیرانوند چی میگفت ...

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا چی بگم اون از مسی اون از کافو حالا توبت کاستا
    برید به شبکه های مجازی کاستا همین الان سر بزنید و ببینید سیل ایرانهای مهد فرهنگ پرور رو ببینید که چقدر پیشرفت تو این زمینه کردند.
    مدیران و صاحب شبکه ها باید جلوی ایرانی ها را در شبکه های مجازی کلا ببندند چون مایه مفاخرند.

کاستا میگه اعراب با اون خطهای عربیتون که تو فیلمها دیدم ولم کنید دیگه خاورمیانه تون نمیام

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

13 میهن پرستی پرتغالی به روش کی روش !!!

کی روش در مصاحبه اش گفت دوست دارم پرتغال و ایران با هم برن مرحله بعد ...
    نظر شما چیه؟

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

نظر شما چیه؟
    منم همین رو دوست دارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

والا چی بگم اون از مسی اون از کافو حالا توبت کاستا
    برید به شبکه های مجازی کاستا همین الان سر بزنید و ببینید سیل ایرانهای مهد فرهنگ پرور رو ببینید که چقدر پیشرفت تو این زمینه کردند.
    مدیران و صاحب شبکه ها باید جلوی ایرانی ها را در شبکه های مجازی کلا ببندند چون مایه مفاخرند.

کاستا میگه اعراب با اون خطهای عربیتون که تو فیلمها دیدم ولم کنید دیگه خاورمیانه تون نمیام
    بله کاربرای ایرانی هم بخصوص این چند سال اخیر که اینترنت همگانی شد به همه دنیا نشون دادند چه ید طولایی در بیشعوری و احمقی دارند
    من اصلا و ابدا از این موضوع (حمله به پیجهای کاستا یا شکیرا یا مسی و یا رونالدو و...) حمایت و موافقت نکردم و نمیکنم

این فحاشان مجازی معمولا یک سری بچه ی نادان و جوگیر هم هستند که از یک سری کانالها خط میگیرند که باز خود اون کانالها از جای دیگه خط میگیرند ...
    البته الان نسبت به اوایلی که این پدیده بوجود اومده بود اوضاع بهتر شده ... اون موقع که 95 درصد محتوای پیامهایی که رد و بدل شد مربوط به پایین کمر بود الان شاید پیاما رو بخونی 30 درصدشون رکیک باشه 70 درصدش میان ملت با هم چت میکنند

از این مدل کارا مصری ها هم چند مورد داشتند که حمله کنند به یک پیج بزرگ... چون شرایط مصر هم شبیه ایرانه ... کشورهایی که مردمش از اتفاقات سیاسی و اجتماعی و داخلیشون دلزده و ماتم زده هستند و دنبال یک افیون اند که چند ساعتی سرشو باهاش گرم کنند... لعنت به سری که نیاز افراطی به سرگرمی داره... اینها آدم های سالمی نیستند و مقصر اصلی هم خودشون نیستند.

7. این کاربر از Hojjatpanahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

نظر شما چیه؟
    خب اگر قبل از شروع اولین بازی این حرفو میزد (که احتمالا بارها هم زده) حرف جالب و طبیعی بود

اما در این مقطع حرف جالبی نیست.

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

خب اگر قبل از شروع اولین بازی این حرفو میزد (که احتمالا بارها هم زده) حرف جالب و طبیعی بود

اما در این مقطع حرف جالبی نیست.
    متاسفانه قبل از بازی با پرتغال و در برنامه 2018 این حرف را زد ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

متاسفانه قبل از بازی با پرتغال و در برنامه 2018 این حرف را زد ...
    آره منم دیدم ...

خب ممکنه یکی از برداشتهای این حرف این باشه که اسپانیا ببازه و ما مساوی بگیریم و با پرتغال بریم که به این خاطر میگم اصلا حرف جالبی نیست
    و البته ممکنه هم کیروش بعلت شرایط خاص خودش و کمتر شدن فشارهایی که از مردم و رسانه های پرتغال روشه این حرفو زده.

البته کیروش علاوه بر این جمله دو سه تا جمله ی امیدوارکننده و جذاب هم گفت ... مثلا گفت به وقتش غافلگیرشون میکنیم و ...

در مورد اون حرف دیگه دوستمون که گفتش کاستا نمیدونه ایران کجاست و آیا آفریقاییه یا عرب هم یادم شدم توضیح بدم :

در همه جای دنیا وقتی راجع به یک محدوده جغرافیایی یا کلا هر موضوعی سوالی پرسیده بشه تعدادی از آدمهای اون جامعه اطلاع دارند و تعدادی ندارند

در کشور خود ما هم هستند افرادی که اگر ازشون بپرسی ولز کجاست ؟ میگن یک شهریه توی ایتالیا که مردمش با قایق رفت و آمد میکنند ولز رو با ونیز اشتباه میگیرند تازه باز اینها یک مرحله بالاتر از اونهایی اند که کلا کلمه ولز یا ونیز رو به کل نشنیدند
    اما نمیشه بگیم پس به این دلیل ولز کشوری ناشناخته است. (البته در حقیقت ولز یک کشور واحد نیست و به همراهی انگلستان و ایرلند شمالی و اسکاتلند کشور بریتانیا رو تشکیل میدهند)

کشور ایران هم به همین صورت ... شما هر جای دنیا که برید بگید ایران. افرادی که مطالعه و اطلاعات کمتری داشتند میگن ما چیزی راجع بهش نمیدونیم و ممکنه اسمشو هم نشنیده باشند اما اگر از اهل فن و اهل مطالعه بپرسید یک سری توضیحاتی راجع بهش میدن و احتمالا اسم چندتا از دانشمندا مثل خیام یا در همین معاصر مریم میرزاخانی رو نام میبرند و میشناسند.
    Last edited by Hojjatpanahi; 24-06-2018 at 14:08.

آخر فروم باز IRAN_KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

احتمالا بیشتر این مدل حرف ها که کی روش تهدید شده و یا امیری از رئال پیشنهاد داره شایعه است.
    کیروش خودش گفته تهدید شده یعنی دروغ میگه ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •