تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کاهش شدید سرعت نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض کاهش شدید سرعت نت

با سلام و احترام...

من نت مخابرات دارم....ولی از دیروز که از ق.ن.د. ش.ک.ن 20speed استفاده کردم نمیدونم چرا دیگه سرعت نت (از لب تاپ استفاده میکنم) به شدت کاهش پیدا کرده....

آی پی و پورت ق.ن.د. ش.ک.ن رو با IDM ست کرده بودم ولی بعدش غیرفعال کردم... و باید سرعت نت اوکی میشد..ولی نشد...

توی مرورگر موزیلا هم قسمت تنظیمات بعد از استفاده از وی پی ان، No p.ro.x.y رو انتخاب کردم....با این کارا فک میکنم سرعت نت باید اوکی میشد ولی بازم نشد!

حتی با لب تاپم از نت گوشی استفاده کردم ولی باز سرعت همون بود....

ممنون میشم راهنماییم کنین

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یک جای دیگه رو هم چک کن
    Control Panel>Internet Options>Connections>LAN Settings
    اونجا توجه کن Proxy Server فعال نباشه

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یک جای دیگه رو هم چک کن
    Control Panel>Internet Options>Connections>LAN Settings
    اونجا توجه کن Proxy Server فعال نباشه
    ممنون...فعال نبود....

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام
    داخل تنظیمات لن تیک گزینه ی Automatically detect settings رو بردارو یه سرویسم هست غیر فعالش کن : wpad)Web Proxy Autodiscovery Protocol) امتحان کن ببین فرقی میکنه یا نه. این ف شکنا بعضیاشون استفاده ازشون به خطرش نمی ارزه ممکنه ------ ست کنه داخل رجیستری(شما نمیتونی ببینیش) و بعد هم با اینکه پاکش کردی یا حتی غیر فعالش کردی باز هم در ارتباط هست با اون سرور!یه وی پی ان معتبر نصب کن. ممکنم هست خود مخابرات سرعتت رو کم کرده باشه چند وقت پیش شنفتم مثل اینکه اگه بفهمن از ابزار خاصی استفاده میکنی سرعت اینترنتت رو کاهش میدن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    داخل تنظیمات لن تیک گزینه ی Automatically detect settings رو بردارو یه سرویسم هست غیر فعالش کن : wpad)Web Proxy Autodiscovery Protocol) امتحان کن ببین فرقی میکنه یا نه. این ف شکنا بعضیاشون استفاده ازشون به خطرش نمی ارزه ممکنه ------ ست کنه داخل رجیستری(شما نمیتونی ببینیش) و بعد هم با اینکه پاکش کردی یا حتی غیر فعالش کردی باز هم در ارتباط هست با اون سرور!یه وی پی ان معتبر نصب کن. ممکنم هست خود مخابرات سرعتت رو کم کرده باشه چند وقت پیش شنفتم مثل اینکه اگه بفهمن از ابزار خاصی استفاده میکنی سرعت اینترنتت رو کاهش میدن.
    نه تاثیری نداشت.....این (: wpad)Web Proxy Autodiscovery Protocol) کدوم قسمت هست؟

ای بابا اگه اینطوری باشه که ناجوره....اخه من فقط برای دانلود مطالب آموزشی از یوتویوپ استفاده کردم...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

از اینکه نت تصادفا در همین زمان مشکلی پیدا نکرده باشه مطمئن هستی؟
    میخوای اول با همین شبکه توسط دستگاه دیگه‌ای ی امتحان بکن ببین با اون سرعت خوب هست؟

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

وقتی ک داخل سرویس ها بشی اسمش کامل مشخصه(دکمه ی ویندوز ک شبیه یه پنجره هست رو روی کیبورد فشار بده همزمان با کلید R و تایپ کن داخلش services.msc) مقدارش رو به disable تغییر بده. شما کش دی ان اس/هیستوری/کش/کوکی های سیو شده ی از مرورگر/فایلهای تمپ داخل پارتیشن ویندوز همشو رو پاک کن همینطور تنظیمات اینترنت رو ریست بده و این سرویس رو هم غیر فعال کن ببین فرقی میکنه یا نه.ویندوزت 7 یا 10؟

9. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

وقتی ک داخل سرویس ها بشی اسمش کامل مشخصه(دکمه ی ویندوز ک شبیه یه پنجره هست رو روی کیبورد فشار بده همزمان با کلید R و تایپ کن داخلش services.msc) مقدارش رو به disable تغییر بده. شما کش دی ان اس/هیستوری/کش/کوکی های سیو شده ی از مرورگر/فایلهای تمپ داخل پارتیشن ویندوز همشو رو پاک کن همینطور تنظیمات اینترنت رو ریست بده و این سرویس رو هم غیر فعال کن ببین فرقی میکنه یا نه.ویندوزت 7 یا 10؟
    سلام..ممنون...ویندوزم 10 هست....

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سرعت اینترنت خیلی داغون شده خییییییییلی
    علاوه بر اون قطع وصلی هم داره رسما پدر منو در اورده و چمد روزه اینطوری شده...
    تبریز

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •