تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خرید کیس با بودجه تا 5 میلیون

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

13 خرید کیس با بودجه تا 5 میلیون

با عرض سلام و ادب
    بنده تا سقف 5 تومان (بدون مانیتور و کیبورد و موس) یه سیستم میخوام .
    کیس مورد نظر برای کارای طراحی (نه چندان سنگین) ... مثلا اتوکد - سالید ورک - 3D مکس و ...
    اگه مغدوره یه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

درود
    متاسفانه با قیمت های فضایی فعلی پیشنهاد من این هست که دست نگهدارید.
    البته منظورم این نیست که صبر کنید قیمت ها میاد پایین! منظورم این هست که صبر کنید شاید امکان افزایش بودجه براتون مقدور شد چون تصور نمیکنم بشه با این وضع حاکم بر بازار سیستمی تهیه کنید که بتونه نیازتون رو برطرف کنه و مشکلی هم پیش نیاره.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درود
    متاسفانه با قیمت های فضایی فعلی پیشنهاد من این هست که دست نگهدارید.
    البته منظورم این نیست که صبر کنید قیمت ها میاد پایین! منظورم این هست که صبر کنید شاید امکان افزایش بودجه براتون مقدور شد چون تصور نمیکنم بشه با این وضع حاکم بر بازار سیستمی تهیه کنید که بتونه نیازتون رو برطرف کنه و مشکلی هم پیش نیاره.
    متاسفانه همینطوره . اما بنده فعلا نیاز دارم واقعا نمیدونم تا کجا میخواد ادامه دشته باشه این وضع ...
    حالا یا همین اوصاف شما چیزی پیشنهاد نمیدید ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

متاسفانه همینطوره . اما بنده فعلا نیاز دارم واقعا نمیدونم تا کجا میخواد ادامه دشته باشه این وضع ...
    حالا یا همین اوصاف شما چیزی پیشنهاد نمیدید ؟
    چرا شدنش میشه ولی قطعاتی نیست که بشه روشون حساب کرد برای مثال مادربورد های با چیپست B250 قیمت پایینی دارند دو اسلات رم دارند و تعداد کارت های PCIe کمتری میگیرند که قطعا شما نیاز پیدا نمیکنید ولی رم بی کیفیت بگیرید یا میزان کم تهیه کنید خیلی زود دچار مشکل میشید پس باید مارک و میزان مناسبی باشه برای گرافیک هم کمتر از GTX 1050Ti 4GB پیشنهاد نمیکنم
    من با برنامه autocad آشنایی ندارم که چه میزان رم نیاز داره و یا انحینی هست و چه کارت گرافیک هایی نیاز داره آیا میشه با سری Geforce ازش خوب کار کشید یا Quadro نیاز هست؟ اگه خرید با این بودجه خیلی ضروری هست نیازتون رو کامتلر توضیح بدید فکر کنیم ببینیم چه میشه کرد.

5. این کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

چرا شدنش میشه ولی قطعاتی نیست که بشه روشون حساب کرد برای مثال مادربورد های با چیپست B250 قیمت پایینی دارند دو اسلات رم دارند و تعداد کارت های PCIe کمتری میگیرند که قطعا شما نیاز پیدا نمیکنید ولی رم بی کیفیت بگیرید یا میزان کم تهیه کنید خیلی زود دچار مشکل میشید پس باید مارک و میزان مناسبی باشه برای گرافیک هم کمتر از GTX 1050Ti 4GB پیشنهاد نمیکنم
    من با برنامه autocad آشنایی ندارم که چه میزان رم نیاز داره و یا انحینی هست و چه کارت گرافیک هایی نیاز داره آیا میشه با سری Geforce ازش خوب کار کشید یا Quadro نیاز هست؟ اگه خرید با این بودجه خیلی ضروری هست نیازتون رو کامتلر توضیح بدید فکر کنیم ببینیم چه میشه کرد.
    والا نرم افزاری این چنینی نیاز مبرم به رم و سی پی یو قوی تری دارند . حتی همین فتوشاپ جدید هم دیگه با رم کم زیاد پاسخگو نیست . شما تمرکز رو روی رم و سی پی یو بذارید ببینید تا4-5 تومان چیزی عاید ما میشه . سپاسگذارم

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

والا نرم افزاری این چنینی نیاز مبرم به رم و سی پی یو قوی تری دارند . حتی همین فتوشاپ جدید هم دیگه با رم کم زیاد پاسخگو نیست . شما تمرکز رو روی رم و سی پی یو بذارید ببینید تا4-5 تومان چیزی عاید ما میشه . سپاسگذارم
    با توجه به صحبت های قبلی این سیستم رو پیشنهاد میکنم:
    قیمت‌ها برپایه قیمت‌های lioncomputer هست

Motherboard: Asus PRIME B250M-K - 484,000
    CPU: Intel Core i5 7400 Kaby Lake - 1,034,000
    CPU Cooler: NOTUS 95-PWM - 53,000
    Graphic:ROG STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING - 1,507,000
    RAM: Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL16 DDR4 - 1,029,000
    PSU: Green GP580A-ES - 272,000
    HDD: WD BLUE 1TB - 289,000
    DVDRW: iHAS124-14 - 74,000
    Case: Super Viper - 192,000
    Total: 4,934,000

از یک سری چیزها زدم خنک کننده سی پی یو به دلم چنگی نمی‌زد ولی دیگه میرفت بالای ۵ میلیون در ضمن کیس سلیقه ای هست من فقط یکی از ارزون ترین مدل هارو انتخاب کردم برای اینکه زیر ۵ تموم بشه.
    امیدوارم به دردت خورده باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •