تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل در رام هواوی honor6x

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض مشکل در رام هواوی honor6x

سلام دارم خدمت دوستان مرسی از توجه شما
    من قبلا گوشی های سامسونگ رو خیلی خوب راحت ارتقا میدادم اما یک honor6x, خریدم اندروید ۶بود شنیده بودم که میشه 7ارتقا داد برای همین
    به صورت دستی از هواوی فایندر دانلود کردم رام خاورمیانه رو ۷ بود همچین خوب بود پیغام موفق امیز داد اما موقعی
    که راه اندازی شد اول صفحه بوت منیجر میاد باید دکمه وسط بین صدا را بزنی روشن شه مینویسه که verfecation کامل
    نبوده ولی پیغام کامل داد..چند روز پیش کارخانه زدم تنظیمات رو زبان فارسی و تم و فونت حذف شده و بدتر از همه اینه که
    وقتی رام بالاتر رو دانلود کردم به صورت دستی و صحیح گوشی قبول نمیکنه ادامه بده میگه به سرویس سنتر هواوی مراجعه شود
    خلاصه خوب کار میکنه هنگ نداره عالی ولی چیکار میشه کرد

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام دارم خدمت دوستان مرسی از توجه شما
    من قبلا گوشی های سامسونگ رو خیلی خوب راحت ارتقا میدادم اما یک honor6x, خریدم اندروید ۶بود شنیده بودم که میشه 7ارتقا داد برای همین
    به صورت دستی از هواوی فایندر دانلود کردم رام خاورمیانه رو ۷ بود همچین خوب بود پیغام موفق امیز داد اما موقعی
    که راه اندازی شد اول صفحه بوت منیجر میاد باید دکمه وسط بین صدا را بزنی روشن شه مینویسه که verfecation کامل
    نبوده ولی پیغام کامل داد..چند روز پیش کارخانه زدم تنظیمات رو زبان فارسی و تم و فونت حذف شده و بدتر از همه اینه که
    وقتی رام بالاتر رو دانلود کردم به صورت دستی و صحیح گوشی قبول نمیکنه ادامه بده میگه به سرویس سنتر هواوی مراجعه شود
    خلاصه خوب کار میکنه هنگ نداره عالی ولی چیکار میشه کرد
    جوابی نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •