تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سلام ... مشکل نیاوردن درایور هارد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض سلام ... مشکل نیاوردن درایور هارد

سلام به همه . یه هارد 2 ترا مدل ای دیتا adata دارم و حدود 1.4 گیگ ترا روش فایل دارم . یه مدت زیاد ازش استفاده میکردم و توش میریختم فایل ولی یه روز بدون ضربه خوردن و ... دیدم درایورشو لپ تاپم نمی شناسه . ولی خود هارد رو میشناسه . یعنی تیک سبز رنگ پایین سمت راست که نشان از شناخته شدن هارد هست میاد ولی روی my computer درایورش نمیاد یعنی نمیتونم به فایلاش دسترسی پیدا کنم . روی یه لپ تاپ دیگه هم امتحان کردم نشد .
    کسی میدونه ایرادش چیه و باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام به همه . یه هارد 2 ترا مدل ای دیتا adata دارم و حدود 1.4 گیگ ترا روش فایل دارم . یه مدت زیاد ازش استفاده میکردم و توش میریختم فایل ولی یه روز بدون ضربه خوردن و ... دیدم درایورشو لپ تاپم نمی شناسه . ولی خود هارد رو میشناسه . یعنی تیک سبز رنگ پایین سمت راست که نشان از شناخته شدن هارد هست میاد ولی روی my computer درایورش نمیاد یعنی نمیتونم به فایلاش دسترسی پیدا کنم . روی یه لپ تاپ دیگه هم امتحان کردم نشد .
    کسی میدونه ایرادش چیه و باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام.
    اول برو دیوایس منیجر بعد قسمت هارد ببین اگه هارد شناخته روی اون کلیک راست کن بعدش ببین اگه DISABLE بود که هیچی اگه Enable بود روی eNABLE کلیک کن تا هارد فعال بشه
    اگه مشکل حل نشد نرم افزار hdd regenerator دانلود کن بعد رایت کن داخل سی دی . بعد این سی دی با بوت بیار بالا احتمالا هارد بدسکتور شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام.
    اول برو دیوایس منیجر بعد قسمت هارد ببین اگه هارد شناخته روی اون کلیک راست کن بعدش ببین اگه DISABLE بود که هیچی اگه Enable بود روی eNABLE کلیک کن تا هارد فعال بشه
    اگه مشکل حل نشد نرم افزار hdd regenerator دانلود کن بعد رایت کن داخل سی دی . بعد این سی دی با بوت بیار بالا احتمالا هارد بدسکتور شده
    یه دنیا ممنون از پاسخ و راهنمایی خوبتون!
    اونو چک کردم enable بود. الان نرم افزاری رو که گفتین ریختم ولی بلد نیستم باش کار کنم

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

یه دنیا ممنون از پاسخ و راهنمایی خوبتون!
    اونو چک کردم enable بود. الان نرم افزاری رو که گفتین ریختم ولی بلد نیستم باش کار کنم
    نرم افزار با بوت بالا بیار - تا 30 درصد رفت کافیه بعد کنسلش کن سیستم رستارت کن
    هارد جای دیگه تست کردی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •