تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم قهرمان خواهد شد؟

راي دهنده
17. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رئال مادرید

12 70.59%
  • لیورپول

5 29.41%
صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 188

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ | فینال

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض لیگ قهرمانان اروپا | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ | فینال

لیگ قهرمانان اروپا | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ | فینال

رئال مادرید - لیورپول

تاریخ: یکشنبه ششم خرداد - ۲۷ مِی

محل: کیو، اوکراین

2. 10 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با VAR فینالیست های لیگ قهرمانان تغییر می کرد!

الساندرو فلورنزی، مدافع ایتالیایی رم معتقد است با تکنولوژی VAR، ممکن است نام فینالیست های لیگ قهرمانان تغییر کند.

همانند دیگر بازیکنان و مدیریت باشگاه رم، فلورنزی نیز معتقد است اشتباهات داوری تاثیر زیادی در حذف آنها برابر لیورپول داشته است. بازیکنان رم مدعی شدند که 2 پنالتی در نیمه دوم برای این تیم گرفته نشد و با توجه به اینکه لیورپول در مجموع 6-7 به برتری رسید، ممکن بود نتیجه نهایی تغییر کرده و به سود جالوروسی باشد.

فلورنزی گفت: "اگر تکنولوژی VAR در لیگ قهرمانان وجود داشت، نمی دانم که آیا فینال بین رئال مادرید و لیورپول برگزار می شد یا نه. VAR بسیاری از شک و تردید را برطرف می کند و آن صحنه ای که داور ممکن است در ثانیه اول اشتباه کند را برطرف کرده و در 10 ثانیه داور می تواند فیلم ها را تماشا کرده و از تصمیم خود مطمئن شود.

رم می توانست دستاورد فوق العاده ای داشته باشد و من فکر می کنم تمام ایتالیا امشب به ما افتخار می کنند. این دیدار باید یک نقطه شروع برای ما باشد، نه یک خط پایان، چرا که ما به دنبال تکرار تجربه چنین شب هایی هستیم.

ما به این لباس افتخار می کنیم و من فکر می کنم طرفداران ما نیز به آنچه ما انجام دادیم افتخار می کنند."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این از تاپیک قبلی جا موند :

کنایه ی خنده داری بود!!
    خیر دوست عزیز...حرف ما اینه دوستان اومدن گفتن طرف جو گیر شده و فک کرده کسیه.گفته من به اسپانیایی ها نباختم و وقتی نبودم بایرن به اسپانیایی ها باخته..اسم این قطعا جوگیری نیست.چون با رجوع به نتایج بایرن در سال ۲۰۱۲ و نیمه نهایی مقابل رعال که اگر کسی جز ماریو گومز مهاجم بایرن بود ۹۰% بایرن در وقت‌های قانونی پیروز میدان بود.حالا نمیخوام از داوری و پنالتی که با برخورد توپ به دست آلابا صحبت کنم.که اگر اون پنالتی بود هند مارسلو سه تا پنالتی بود.سال 2013 که بارسا رو به اون شکل حذف کرد.حالا پیدا کنید شخص جوگیر را!
    اصلا نتایج بایرن در اون دو فصل همه چیز و مشخص میکنه.2013 که در دو مرحله ی یک چهارم و نیمه نهایی جمعا 4بر صفر یووه و 7 بر صفر بارسا شکست داد.خیلیه به خدا.چهار بازی کلین شیت در بالاترین سطح فوتبال دنیا.بایرن 2013 ژانر وحشت فوتبال اروپا بود.سالی که دو تیم آلمانی دو تیم اسپانیایی رو حذف کردن.
    (آمادگی این دو تیم قطعا در قهرمانی آلمان در جام جهانی موثر بود)
    ما انتظار نداریم به زور همه این پیرمرد 73 ساله رو دوست داشته باشن،ولی انتظار داریم به دور از منطق و واقعیات صحبت نکنن..همین
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برادر فکر کنم شما پست ما رو کنایه به هاینکس برداشت کردی در صورتی که من کاملا جدی نوشتم و اونچه که گفتم از سر علاقه ی شخصی خودم به هاینکس بزرگ هست به دور از تعصبات رنگی ؛ در مورد ارادت بی کران ما به آقای هاینکس بزرگ هم همین عاقای مسعوط کینگ هم قطار شما میتونه گواهی بده و اونو هم نوشتم چون دیدم شما نوشته بودی ظاهرا دوستانی از پشت کیبرد به آقای هاینکس بزرگ تیکه انداخته بودن

5. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

خیلی تا فینال مونده و وقت زیاده واسه بحث در مورد فینال
    یه ذره از حال و هوای امسال بیایم بیرون و یه سری به سال های قبل بزنیم

یادش بخیر
    چیه این فوتبال اصلا ............

7. 7 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

دوستان دست پیشو میگیرن پس نیوفتن . همه میدونن رئال امسال و سال های قبل چجوری به قهرمانی رسید دیگه . لازم نیست خودتونو بزنید به اون راه !!! وقتی یه رئالی از داوری حرف میزنه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 4 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان دست پیشو میگیرن پس نیوفتن . همه میدونن رئال امسال و سال های قبل چجوری به قهرمانی رسید دیگه . لازم نیست خودتونو بزنید به اون راه !!! وقتی یه رئالی از داوری حرف میزنه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آمار داری چندمین پستی هست که این عکسا رو کپی میکنی ؟؟؟

در ضمن
    از اون شاهکار داوری 2009 جلو چلسی دیگه هیچ تیمی در مقابل بارسا نمیتونه دست پیش رو بگیره
    کلا بارسا پیشی گرفتست !!

11. 6 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

آمار داری چندمین پستی هست که این عکسا رو کپی میکنی ؟؟؟

در ضمن
    از اون شاهکار داوری 2009 جلو چلسی دیگه هیچ تیمی در مقابل بارسا نمیتونه دست پیش رو بگیره
    کلا بارسا پیشی گرفتست !!
    واقعا درکت نمیکنم . بعد ازون افتضاح های داوری امسال ، که در تاریخ بی سابقه بوده تیمی هر مرحله رو با کمک داوری بیاد بالا ، بازم اولین پستت در مورد داوریه ؟!!! Really ؟؟؟ من اگه رئالی بودم تا قرن ها از داوری حرف نمیزدم . ولی ماشاا... رو که نیست ...

شما کلا میتونی به دو بازی متوسل بشی . ولی ماشاا... اونقد تیم شما سابقه داره که یه طومار از اشتباهات داوری به سود رئال میشه درست کرد .

وا... خودم هم راضی نیستم اینقد این عکسارو بیارم . ولی متاسفانه بعضیا تو بعضی چیزا زیاده روی میکنن که نباید بکنن و باید هرچند وقت دوباره بهشون یادآوری بشه که 4 فینال تو 5 سال اتفاقی نبوده !

13. 4 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

15. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

این از تاپیک قبلی جا موند :

برادر فکر کنم شما پست ما رو کنایه به هاینکس برداشت کردی در صورتی که من کاملا جدی نوشتم و اونچه که گفتم از سر علاقه ی شخصی خودم به هاینکس بزرگ هست به دور از تعصبات رنگی ؛ در مورد ارادت بی کران ما به آقای هاینکس بزرگ هم همین عاقای مسعوط کینگ هم قطار شما میتونه گواهی بده و اونو هم نوشتم چون دیدم شما نوشته بودی ظاهرا دوستانی از پشت کیبرد به آقای هاینکس بزرگ تیکه انداخته بودن

حاجی اخە یە جوری نوشته بودی که انگار من دستور دادم همه هاینکس رو باید دوست داشته باشن ))
    عذرخواهی میکنم
    ..............
    بعد دیگه ‌دوستان رعالی خداییش دیگه جدی حرف از داور نزنین که هیچ جوره نمیگنجه.دو فصله با انواع اشتباهات جهت دار و صد در صد تاثیر گذار میاین بالا اقا...
    الان میان میگن میخواستین گل بزنین.اقا اصن فک کن بلد نبودیم گل بزنیم.این که دلیل نمیشه اشتباهات فجیع داوری نادیده گرفته بشه که ) بایرن دقیقه ۲۰ پنالتی میگرفتن براش اصن دیگه استرسی نداشت برای ادامه.پنالتی های رفت و اگه گرفته بودن که اصن برگشت جور دیگه وارد زمین میشد.بدون استرس و برای اداره ی بازی...نه انقدر حجومی که ۳۰-۴۰تا شوت بزنە و در خلالش ضدحمله بخوره.[emoji255][emoji255][emoji255]

Sent from my Nokia6 TA-1021 using Tapatalk

17. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

در مورد ارادت بی کران ما به آقای هاینکس بزرگ هم همین عاقای مسعوط کینگ هم قطار شما میتونه گواهی بده
    ااالکی میگه

(قبلا بعد از هر بازی باید سختگیری شدید میشد وگرنه چون میزان فعالیت زیاد بود حتما یکی پیدا میشد که بحث رو به فحش و توهین و ... بکشونه).
    اینم جامونده از تاپیک قبل،
    یادمه بعد از برد 7-0 بایرن جلو بارسا همین برادر آرمان در یاهو به ما پیام داد و گفت خیلی شلوغش نکن ... یعنی ما که در بیت رهبری بودیم اینقدر محدودیت داشتیم وای به حال بقیه

19. 2 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •