تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: مشکل در نشان ندادن درایور هارد ssd

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض مشکل در نشان ندادن درایور هارد ssd

سلام
    بنده یک هارد m2 ssd adata sx8000 برای لب تاپم asus n552 vm خریدم و نصب کردم. در بوت و device manager هم مشخصات هارد رو میاره و میشناسه ولی درایور هارد رو در my computer نمیاره.البته در disk management هم هاردو نمیشناسه.ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Last edited by mis2012; 09-05-2018 at 21:41.

کاربر فعال انجمن زبان Dadashmohammad22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Music Land

پيش فرض

توی disk management منظورتون اینه که کلا نشون نمیده هیچی؟ یا اینکه پارت جدیدی اضافه شده نوشته unknown یا unallocated

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

توی disk management منظورتون اینه که کلا نشون نمیده هیچی؟ یا اینکه پارت جدیدی اضافه شده نوشته unknown یا unallocated
    نه نشون نمیده .فقط پارت اون یکی هاردم رو نشونم میده

کاربر فعال انجمن زبان Dadashmohammad22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Music Land

پيش فرض

نه نشون نمیده .فقط پارت اون یکی هاردم رو نشونم میده
    cmd رو باز کنید بنویسید DiskPart. تو صفحه جدیدی که باز میشه تایپ کنید list disk. از تو لیست هارد ssd رو پیدا کنید با توجه به حجمش.
    بعدش تایپ کنید select Disk x به جای x شماره ی هارد ssd رو بذارید و Enter بزنید
    بعدش تایپ کنید clean و Enter بزنید.
    الان باید بتونید ssd رو توی disk management پیدا کنید و initialize کنید و ...

اگه هم در list disk هاردتون رو نمیبینید که من ایده ای ندارم دیگه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

cmd رو باز کنید بنویسید DiskPart. تو صفحه جدیدی که باز میشه تایپ کنید list disk. از تو لیست هارد ssd رو پیدا کنید با توجه به حجمش.
    بعدش تایپ کنید select Disk x به جای x شماره ی هارد ssd رو بذارید و Enter بزنید
    بعدش تایپ کنید clean و Enter بزنید.
    الان باید بتونید ssd رو توی disk management پیدا کنید و initialize کنید و ...

اگه هم در list disk هاردتون رو نمیبینید که من ایده ای ندارم دیگه .
    نه اینو تست کردم نمیاره

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

اگرمطمعنی هاردورابطها سالمه.شایدفرمت هارد برای ویندوزقابل شناسایی نیست.(مثلا هاردمک بوده)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

اگرمطمعنی هاردورابطها سالمه.شایدفرمت هارد برای ویندوزقابل شناسایی نیست.(مثلا هاردمک بوده)
    خب هارد رو توی بایوس و device manager شناسایی میکنه.اگه خراب بود که اونجا شناسایی نمیکرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض هارد

ممکنه بتونید با ورود به تنظیمات بایوس در قسمتی که تنظیمات هارد ها رو نشون میده با انتخاب AHCI به جای حالت RAID نشون خواهد داد .اگر قبلا در حالت رید ویندوز رو نصب کرده باشید ممکنه مجبور بشید دوباره ویندوز رو نصب کنید .چون من روی هردو هاردم چیزی نداشتم نگران از دست دادن اطلاعات نبودم .اما شما مواظب باشید یا اطلاعات رو انتقال بدبد یا اطلاعات بیشتری کسب کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

ممکنه بتونید با ورود به تنظیمات بایوس در قسمتی که تنظیمات هارد ها رو نشون میده با انتخاب AHCI به جای حالت RAID نشون خواهد داد .اگر قبلا در حالت رید ویندوز رو نصب کرده باشید ممکنه مجبور بشید دوباره ویندوز رو نصب کنید .چون من روی هردو هاردم چیزی نداشتم نگران از دست دادن اطلاعات نبودم .اما شما مواظب باشید یا اطلاعات رو انتقال بدبد یا اطلاعات بیشتری کسب کنید .
    رفتم تو تنظیمات بایوس sata seting(که میرم داخلش مربوط به هارد قدیمیمه و mode روی AHCI هست) و گزینه دیگه هم nvme(که میرم داخلش مشخصات هارد جدیده که باهاش مشکل دارم میاد ولی گزینهmode نداره! و زده bus=5 و چنتا چیز دیگه)

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ممکنه بایاستون ساپورت نکنه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •