تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: بهترین مارک استابلایزر-تثبیت کننده ولتاژ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض بهترین مارک استابلایزر-تثبیت کننده ولتاژ

سلام. بنده مدت چند سالی بود که مشکلات برق منطقه ( منطقه سهروردی تهران) صدمات خیلی زیادی به وسایل خونم وارد کرده بود و دیگه این اواخر باعث سوختگی سیستم صوتی و ماکروفر شده بود.

کلا من تو خرید لوازمات برقی خیلی حساسم، بازار رو به اصطلاح زیر رو رو کردم و کل لاله زار رو گشتم، البته ناگفته نماند که تو اینترنت هم خیلی مطلب خوندم و خیلی سرچ کردم که در نهایت رسیدم به مارک امگا و متوجه شدم که این برند کره ای هستش با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عالی.
    واقعا از خریدم راضی هستم چون هم کیفیت بی نظیری داره و هم خدمات پس از فروش فوق العاده ( چون بنده برای نصب و راه اندازه چندین بار باهاشون تماس گرفتم و با صبوری و شکیبایی هر چه تمام تر بنده رو راهنمایی کردن)

با وجود دستگاه استابلایزر یا همان تثبیت کننده ولتاژ میشه برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی استفاده کرد که قبل از ورود برق به لوازم برقی بتواند این نوسان را تنظیم کند.

استابلایزر و یا تثبیت کننده ولتاژ دستگاهی است که برای تنظیم ولتاژ ناگهانی به صورت 220v و انتقال ولتاژ پایدار به وسایل الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

خلاصه اگر مشکل نوسان برق و قطعی برق دارین بدون شک فقط مارک امگا رو انتخاب کنین که از خریدتون پشیمون نشین.
    میتونین با سرچ کردن کلمه _ استابلایزر امگا_ یا _تثبیت کننده ولتاژ برق امگا_ به فروشنده این محصول لینک بشین

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

برند های ایرانی هم خوب هستن مثله هژیر و فاراتل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •