تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مقایسه دو تلویزیون برای خرید. یکی ال جی یکی سامسونگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض مقایسه دو تلویزیون برای خرید. یکی ال جی یکی سامسونگ

سلام خسته نباشید دوستان عزیز

من راستش اولین تلویزیونی هست که میخوام بخرم و یکم گیج شدم چون تقریبا هیچ تجربه ای ر اجب برند و کیفیت تصویرشون ندارم... تابحال فقط با لپ تاپ فیلم دانلود میکردم و میدیدم.. خلاصه بودجه بنده تا 4تومن هستش و یه تلویزیون فول اچ دی ( نه فور کا ) میخوام بخرم. کل سایت ها رو زیر و رو کردم مخصوصا دی جی کالا ( البته از دی جی کالا نمیخوام بخرم ) تا دو تا گزینه انتخابامو محدود کردم فکر میکنم با بودجه من بهترین انتخاب ها هستن در رده فول اچ دی و سایز 49-50 اینچ ( فاصله از محل قرار گیری تلویزیون حدودا 3 متره )

الجی: 49LJ62000GI
    سامسونگ: 49M6975

خیلییییی راجب جفتشون تحقیق کردم انقدری که سر درد گرفتم. هرکدوم یه چیزاییشون بهتره. چیزایی که تابحال بر اساس خونده هام از ریویو ها و سایت های مختلف متوجه شدم راجبشون رو به اشتراک میزارم. این موضوع هم لطف کنید هنگام مقایسه و پیشنهاد یکیشون در نظر داشته باشید که کیفیت تصویر و صدا برام خیلی مهم تره تا سهولت کار کرد و کنترل و این حرفاشون.

-از یه سایت ایرانی که داشت مقایسه برند انجام میداد شنیدم رنگ مشکی رو نمیتونه خوب یا حداقل به عالی ای سامسونگ نشون بده و سامسونگ رنگ مشکی رو مشکیه مشکی نشون میده امااا سامسونگ شارپ تر و کمی مصنوعی هست رنگ های دیگش و ال جی رنگ های دیگه رو بهتر و واقعی تر نشون میده. ( البته این موضوع مال مقایسه این دو تلویزیون نبود و یه سایتی داشت بطور کلی این دو تا برند رو مقایسه میکرد که این موضوع هم اشاره کرده بود ).

-خود دیجی کالا نقد و بررسی میزاره برای محصولات. توی این نقد و بررسی ها راجب کیفیت صدای این تلویزیون ال جی گفته که صداش خیلی خوبه و نیازی به سینما خانواده نداره ( تکنولوژی clear voice و فلان و بمدان ). اما برای سامسونگه نوشته بود کیفیت صدای فراگیر دارد. منصفانه بگوییم برای صدای واضح و پرقدرت تر استفاده از یک سینما خانواده پیشنهاد میشود. خب پس خود دی جی کالا یه جورایی داره میگه سامسونگه تو صدا میلنگه! حالا نمیدونم چقد راسته. رفتم تو قسمت مشخصات فنی دیدم سامسونگ فقط DTS داره اما ال جی DTs رو داشت Clear voice فلان رو هم داشت..

-یه موضوع دیگه هم که فکرمو درگیر کرده اینه که الان خب اگر شما یک شخص عادی باشی و از سمت خودت هیچ اطلاعاتی نداشته باشی راجب این دو برند و این دو انتخاب بنده خب صد درصد میری با ال جی و میگی خب به نظر صداش که بهتره کیفیت رنگش هم که میگه واقعی تره ( هرچند باز اینجا که میگن ال جی تو مشکلی میلنگه مشکل سازه.. ) پس بریم با ال جیه دیگه. حالا اینجا باز یه چیز فکرمو مشغول کرده. اگر تکنولوژی های بهتری توی ال جی استفاده شده و به نظر بیشتر چیزاش بهتره چرا قیمتش 2.900 عه تو دی و اون سامسونگه 400 500 تومن گرون تره؟

- راستی توو نظرات دیجی برای سامسونگه نوشته بودن در صحنه های سریع و سرعتی یکم لگ میزنه ( البته فقط یک نظر به این موضوع اشاره کرده بود ) و این واقعا عجیب به نظر اومد برام! اخه سرعت تصویر سامسونگه اونطور که تو سایتش نوشته 120عه و ال جی 50/60 !

اینها چیز هایی بود که من از اینور اونور پیدا کردم خواهشا بر اساس اطلاعاتی که تو این 4-5 خط دادم نظر ندید چون با دونستن اینها هنوز نمیتونم تصمیم بگیرم. کمک کنید که تصمیم بگیرم ممنون

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

ببخشید اگه هیچ ربطی نداره گفتم حیفه این نظر رو ندم ... بیخیال الجی و سامسونگ ... سونی تهیه کن از کیفیتش لذت ببر خودم 3 ساله دارم راضی هستم واقعا از بانه هم تهیه کردم حدودن نصف قیمت

3. این کاربر از fc4444esteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

ببخشید اگه هیچ ربطی نداره گفتم حیفه این نظر رو ندم ... بیخیال الجی و سامسونگ ... سونی تهیه کن از کیفیتش لذت ببر خودم 3 ساله دارم راضی هستم واقعا از بانه هم تهیه کردم حدودن نصف قیمت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام داداش قربون انگشتات یه حالی به ما دادی منم بعد یه ذره تحقیق فهمیدم نه ال جی نه سامسونگ فقط سونی :|

فقط یه نگرانی داریم اون لینکی که دادمت انتخابمه واسه تی وی سونی فقط نگرانیم اینه زیرنویس فارسی رو نشون میده؟ نوشته از زبان فارسی پشتیبانی میکنه
    رفتم تو سایت سونی دیدم درسته تو Display language زده فارسی رو اما یه جا هم داشت به اسم Text input language که فارسی توش نبود و چندتا زبون دیگه انگلیسی و ویتنامی و این چیزا بود...

واسه همین نگران شدم یکم..

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام داداش قربون انگشتات یه حالی به ما دادی منم بعد یه ذره تحقیق فهمیدم نه ال جی نه سامسونگ فقط سونی :|

فقط یه نگرانی داریم اون لینکی که دادمت انتخابمه واسه تی وی سونی فقط نگرانیم اینه زیرنویس فارسی رو نشون میده؟ نوشته از زبان فارسی پشتیبانی میکنه
    رفتم تو سایت سونی دیدم درسته تو Display language زده فارسی رو اما یه جا هم داشت به اسم Text input language که فارسی توش نبود و چندتا زبون دیگه انگلیسی و ویتنامی و این چیزا بود...

واسه همین نگران شدم یکم..
    قربونت داداش چاکرم بالاخره سونی اصالت ژاپنی داره با کره ای ها قابل مقایسه نیست ! والا عرضم به خدمتت این مشکل شما رو من خودم هم داشتم البته قطعا برمیگرده به مدل و نوع تلوزیون

بهترین راه برای اینکه نگرانیت رفع بشه البته به نظر بنده اینه که تماس بگیری با شرکت بازرگانی ایران .. نمایندگی رسمی محصولات سونی داخل کشور ..... اونا اپراتور فروش دارن ... راجب هر مدل تلوزیون هر چند تا سوال داشته باشی میتونی ازشون بپرسی و اونا بهت جواب میدن ... نمایشگاه مرکزی محصولاتشون هم تو خیابون آزادیه .... اگه تهران باشی ضرر نداره بری یه سر بزنی اجناس رو از نزدیک ببینی ... من رفتم خوش گذشت شما هم امتحان کن ...

تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

قربونت داداش چاکرم بالاخره سونی اصالت ژاپنی داره با کره ای ها قابل مقایسه نیست ! والا عرضم به خدمتت این مشکل شما رو من خودم هم داشتم البته قطعا برمیگرده به مدل و نوع تلوزیون

بهترین راه برای اینکه نگرانیت رفع بشه البته به نظر بنده اینه که تماس بگیری با شرکت بازرگانی ایران .. نمایندگی رسمی محصولات سونی داخل کشور ..... اونا اپراتور فروش دارن ... راجب هر مدل تلوزیون هر چند تا سوال داشته باشی میتونی ازشون بپرسی و اونا بهت جواب میدن ... نمایشگاه مرکزی محصولاتشون هم تو خیابون آزادیه .... اگه تهران باشی ضرر نداره بری یه سر بزنی اجناس رو از نزدیک ببینی ... من رفتم خوش گذشت شما هم امتحان کن ...
    سایتی چیزی ازشون داری که ادرس دقیق رو داشته باشه توش؟ میخوام برم ببینم تهرانم و اینکه راجب همین زیرنویس و این حرفا هم سوال بپرسیم بارشون هست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سایتی چیزی ازشون داری که ادرس دقیق رو داشته باشه توش؟ میخوام برم ببینم تهرانم و اینکه راجب همین زیرنویس و این حرفا هم سوال بپرسیم بارشون هست؟

کارشون نسبتا بدک نیست ... یه چک کن تو سایت شاید محله خودتون یا همون اطراف هم فروشگاه داشته باشن

این صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

والا به نظر اصلا محصولاتش کامل نیست چطور نمایندست
    همین تلویزیونی که من انتخاب کردم با اینکه سایت بانه داره و محصول 2017 هست این که نمایندست نداره
    و اینکه به تلفنشون زنگ بزنم سوالامو بپرسم؟ چون خیلی بعیده فروشنده هاشون مثلا راجب زیرنویس و اینطور چیزا بدونن..

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

والا به نظر اصلا محصولاتش کامل نیست چطور نمایندست
    همین تلویزیونی که من انتخاب کردم با اینکه سایت بانه داره و محصول 2017 هست این که نمایندست نداره
    و اینکه به تلفنشون زنگ بزنم سوالامو بپرسم؟ چون خیلی بعیده فروشنده هاشون مثلا راجب زیرنویس و اینطور چیزا بدونن..
    فکر میکنم تو سایت تکمیل نباشه تماس بگیری داشته باشن ... اره تماس بگیر مثل اپراتور گلدیران و سام سرویس هستن مشکلی نیست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

در حال حاظر بهترین الدی sony 9300 هست

55 اینچ به قیمت 9700 تومن بانه ای

تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

فکر میکنم تو سایت تکمیل نباشه تماس بگیری داشته باشن ... اره تماس بگیر مثل اپراتور گلدیران و سام سرویس هستن مشکلی نیست
    سلام

داداش من دو تا تلویزیون از سونی انتخاب کردم
    یکی 55W800C
    یکی 49W660E

که خب ۵۵ بهتره به نظر چون بزرگتره اما اکثرا تو دیجی کالا میگن روشناییش کمه حتی خود بانه هم تو نقدش اینو بهش اشاره کرده.. دیگه ۵۵ اینچ از سونی چیزی ندیدم واسه همین مجبورم ۴۹ رو بگیرم
    شما چند اینچ گرفتی؟ مدلش چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •