تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: معرفی چند روش خیلی خوب برای افزایش سرعت تایپ

در آغاز فعالیت mysilentfly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014
    محل سكونت
    قطر

پيش فرض معرفی چند روش خیلی خوب برای افزایش سرعت تایپ

یکی از مشکلاتی که خودم همیشه داشتم سرعت پایین تایپم بود. شاید شما هم همین مشکل رو داشته باشین و سرعت تایپتون زیاد خوب نیست. چند روز پیش داشتم دنبال راه های افزایش سرعت تایپ می گشتم و روش های خوبی توی اینترنت پیدا کردم دوست دارم بهاتون به اشتراک بزارم.

برای یادگیری تایپ شما می تونید از کتاب ، فیلم و سایر منابع استفاده کنید ولی برای من جالب نبود و به نظرم بهترین گزینه استفاده از نرم افزارهای آموزشی هست. برای آموزش تایپ ده انگشتی من خودم از دو روش زیر استفاده می کنم یکی بصورت آنلاین هست و دومی نرم افزار.

روش آنلاین استفاده از سایت های آموزش تایپ هست
    چندتا سایت آموزش تایپ هستن که به این شکل عمل می کنند ولی به نظرم امکانات سایت تایپو خیلی بیشتر هست. برای رفتن به این سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید. از جمله سایت های آموزش تایپ میشه به یوتایپ وی تایپ تن تایپ و غیره اشاره کرد که اکثر اینا هم شبیه به هم هستن.

راستی تو این سامانه می تونید سرعت تایپتون رو هم بسنجین و توی رقابت تایپ شرکت کنید.

روش دوم استفاده از نرم افزار هست من خودم از نرم افزارهای خارجی و فارسی زیادی استفاده کردم هست ولی به نظرم نرم افزار ایرانی انگشتان طلائی می تونه بهترین انتخاب باشه واقعا حتی از نمونه های خارجی هم قویتر هست.
    در بین نرم افزار های خارجی rapidtyping خیلی خوب هست البته برای تایپ فارسی اینو پیشنهاد نمی کنم.

در اخر یک اینفوگرافی قرار می دم که بدونین یادگیری تایپ سریع چقدر ارزشمند هست !
    شما برای افزایش سرعت تایپ از چه روشی استفاده می کنید؟ لطفا زیر همین پست تجربیات خودتون رو به اشتراک بزارین

تشکر هم یادتون نره

2. این کاربر از mysilentfly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •