تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل عجیب لپ تاپ asus k53sd، لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض مشکل عجیب لپ تاپ asus k53sd، لطفا راهنمایی کنید

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من یه لپ تاپ دست دوم asus k53sd خریدم،
    نمیدونم چه مشکلی داره، ویندوز سون نصب کردم بعد از مدتی کار کردن دیگه ویندوز بالا نمیومد، الان ویندوز 10 نصب کردم، همه درایوراشم از سایت خودش گرفتم و نصب کردم
    اولا که باتریش خراب شده، فقط یک ساعت روشن نگه میداره، یعنی ضعیف شده
    یه سری مشکلاتی که داره اینارو دیدم ازش، یه فیلم 4k داشتم از گوشی ریختم روش، پخش نکرد، بعد اومدم اینو convert کردم به mp4، خیلی برام عجیب بود ولی وقتی لپ تاپ با باتری کار می کرد، فیلم mp4 به صورت آهسته آهسته و با مکث پخش می شد، نمی تونست پخشش کنه، ولی وقتی به برق (شارژر) وصلش می کردم، این فیلم بدون مشکل و با سرعت عادی پخش می شد.
    یه مشکل دیگه هم اینکه، وقتی به لپ تاپ دست نمی زنی و همینطور روشن میمونه، میای می بینی هنگ کرده و دیگه task manager هم نمیاره، باید دکمه خاموشو نگه داری تا خاموش شه و دوباره روشن کنی
    زیاد باهاش بازی اجرا نکردم ببینم در حین بازی هنگ می کنه یا نه، ولی در حین انجام کارهای معمولی هم معمولا یهویی هنگ میکنه
    یه مشکل دیگه هم که وجود داره، یه سری داشتم اطلاعات از هارد اکسترنال می ریختم تو لپ تاپ، در حین کپی کردن، یهو هنگ میکرد و کپی وایمیستاد، کل سیستم هنگ نمیکردا، فقط کپی وامیستاد و ادامه نمی داد و قطع میشد

برنامه های زیادی نصب کردم و هارد و سی پی یو و گرافیک و رم و کششو چک کردم، مشکل خاصی نداشت، 8 گیگ رمه که زدم چک کرد کامل پر و خالیش کرد و کلا هر دو رمش وصل بود و کار می داد، دقیقا نمیدونم مشکلش چیه، میخوام اول بدونم مشکلش چیه، بعد ببرم تعمیر اگه لازمه

ببخشید توضیحاتم زیاد شد، خواستم دقیقا بگم چی به چیه
    ممنون میشم اساتید راهنماییم کنید....
    دست گلتون درد نکنه

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

سلام
    باتری هیج ارتباطی با ویندوز و نرم افزار نداره و عمر باتری محدود هست و بعد از مدتی استفاده کم میشوذ
    عمومآ فرکانس cpu و کارت و گرافیک در حالت استفاده ازباتری برای کم شدن مصرف باتری و انرژی دستگاه پایین میاد و دلیل کند شدن دستگاه هنگام کار با باتری همین هست
    من 2 دلیل برای مشکلات لپتاپ شما میبینم

1- نصب نشدن کامل درایور ها و یا عدم سازگاری درایور ها خصوصا درایور چیپست ، چیپست گرافیک ، پاور منیجمنت
    من در سایت ایسوس چک کردم
    درایوری برای ویندوز 10 نداره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایا از نصب درست درایور ها اطمیان دارید؟؟

برای حل این مشکل کپی

2- اگر در کپی کردن اختلال دارید ؛ با توجه که تنها قطعه مکانیکی سیستم هارد دیسک هستش ، امکان خرابی وجود داره که با نرم افزار های تست هارد دیسک میتونید تست کنید هارد دیسک وضعیت سلامتی هارد دیسک را.

3. این کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    باتری هیج ارتباطی با ویندوز و نرم افزار نداره و عمر باتری محدود هست و بعد از مدتی استفاده کم میشوذ
    عمومآ فرکانس cpu و کارت و گرافیک در حالت استفاده ازباتری برای کم شدن مصرف باتری و انرژی دستگاه پایین میاد و دلیل کند شدن دستگاه هنگام کار با باتری همین هست
    من 2 دلیل برای مشکلات لپتاپ شما میبینم

1- نصب نشدن کامل درایور ها و یا عدم سازگاری درایور ها خصوصا درایور چیپست ، چیپست گرافیک ، پاور منیجمنت
    من در سایت ایسوس چک کردم
    درایوری برای ویندوز 10 نداره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایا از نصب درست درایور ها اطمیان دارید؟؟

برای حل این مشکل کپی

2- اگر در کپی کردن اختلال دارید ؛ با توجه که تنها قطعه مکانیکی سیستم هارد دیسک هستش ، امکان خرابی وجود داره که با نرم افزار های تست هارد دیسک میتونید تست کنید هارد دیسک وضعیت سلامتی هارد دیسک را.

بسیار ممنونم، که وقت گذاشتین و راهنماییم کردید، بله منم به درایورها شک دارم، ولی خب مثل اینکه از یکی شنیدم میگفتن درایورهای ویندوز 8 برای 10 هم کارایی داره، تا حدودی هم حرفش درسته چون نصب که کردم ظاهرا بدون مشکل همه ی سخت افزارا اوکی شدن

بابت هارد دیسک هم بله فعلا بد سکتور نگرفتم باید امتحان کنم

یکی دیگه از دوستان گفتن برای مشکل هنگ، تنظیمات پاور رو به high performance تغییر بدم، که فعلا این کارو کردم دارم تست میکنم ببینم مشکل حل شده یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

کاری نداره پلیرت رو تغییر بده و kmplayer potplayer رو نصب کن درست میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •