تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: هواوی p smart یا هواوی honor 9 lite

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016
    محل سكونت
    sari

10 هواوی p smart یا هواوی honor 9 lite

سلام خدمت دوستان عزیز
    من بین گوشی ها خیلی تحقیق کردم و میخواستم همین روزا هواوی p smart رو خریداری کنم که امروز متوجه شدم honor 9 lite برای پیش فروش تو سایت بامیلو اومده
    اختلاف قیمتی حدود 120 تومن دارن
    ولی چیزی که من متوجه نمیشم اینه که هیچ فرقی بین این دو گوشی نمی بینم یعنی از همه نظر بررسی کردم و دیدم که کاملا مشابه هستن صفحه نمایش ، باتری ، سخت افزار،و غیره البته غیر از ظاهر که کمی متفاوت هستن ( خودم ظاهر honor 9 lite رو بیشتر می پسندم)
    میخواستم بدونم این دو گوشی با هم چه تفاوتی دارن که اختلاف قیمت 120 تومنی دارن و از نظر شما کدام گوشی ارزش خرید بیشتری داره؟
    و با توجه به اینکه بازار داری نوسان شدید هست و هی قیمت ها کم و زیاد میشن ایا الان زمان مناسبی هست که گوشی بخرم یا صبر کنم قیمت ها ثبات پیدا کند؟به نظرتون قیمت ها پایین میاد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من بین گوشی ها خیلی تحقیق کردم و میخواستم همین روزا هواوی p smart رو خریداری کنم که امروز متوجه شدم honor 9 lite برای پیش فروش تو سایت بامیلو اومده
    اختلاف قیمتی حدود 120 تومن دارن
    ولی چیزی که من متوجه نمیشم اینه که هیچ فرقی بین این دو گوشی نمی بینم یعنی از همه نظر بررسی کردم و دیدم که کاملا مشابه هستن صفحه نمایش ، باتری ، سخت افزار،و غیره البته غیر از ظاهر که کمی متفاوت هستن ( خودم ظاهر honor 9 lite رو بیشتر می پسندم)
    میخواستم بدونم این دو گوشی با هم چه تفاوتی دارن که اختلاف قیمت 120 تومنی دارن و از نظر شما کدام گوشی ارزش خرید بیشتری داره؟
    و با توجه به اینکه بازار داری نوسان شدید هست و هی قیمت ها کم و زیاد میشن ایا الان زمان مناسبی هست که گوشی بخرم یا صبر کنم قیمت ها ثبات پیدا کند؟به نظرتون قیمت ها پایین میاد؟
    این 2 مدل 90% تشابه مشخصات دارن...فقط جنس p فلز هستش و اون یکی شیشه...
    قیمتشون طبق سایت gsmarena ب ترتیب 260 و 230 یورو هستش یعنی honor 9 lite ارزونتر باید باشه!
    و با توجه ب اینک دوریبن سلفی 2گانه داره ارزش خرید بالاتری داره و ارزش صبر کردن داره ب شرطی ک حباب اولیه قیمتش کم باشه و منطقی باشه...

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

p smart قاب فلزی داره و رم اون 3 گیگ هست
    Huawei Honor 9 Lite اما بدنه از ترکیب شیشه و آلومینیوم ساخته شده که زیبا تر و سبک تر است
    ضمن اینکه با رم 4 گیگ نیز ارائه میشه .

یک پیشنهاد کلی برای آسایش فکر و دوری از اعصاب خوردی های هنگ کردن گوشی اینه که دستگاه با رم بالاتر خریداری کنید.

در آغاز فعالیت kral10000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سری آنر هواوی بهتره بیشترین ساپورت رو دارن هم از خود سازنده و هم دولوپر ها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •