تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 67

نام تاپيک: نحوه انلاک مودم TF-i60

اگه نباشه جاش خالی می مونه iDownload & iGame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مودم من اومده ولی هنوز گفتن زنگ میزنیم کارشناس میاد برای نصب و ازین حرفا چون من با یه طرح 20 گیگ خریدم ولی سیم کارتی همراهش نبود
    واسه همینم گفتن پلمپشو باز نکنین تا کارشناس بیاد نصبش کنه اونم تا یکی دو هفته دیگه احتمالا میاد چون TDLTE مبین نت تو شهر ما از 15 اریبهشت گفتن میاد
    فیرمور مودمم هم فرق میکنه این هست : 11.192.05.00.1472
    بنظرتون آنلاک میشه ؟ بازش کنم آنلاک کنم ؟ یا صبر کنم کارشناس بیاد اول نصب کنه بعد انلاکش کنم ؟ سیم همراه اول دارم نت داره اونو میخوام تست کنم
    از دیجیکالا خریدین؟

2. این کاربر از iDownload & iGame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

از دیجیکالا خریدین؟
    بله دوست عزیز چطور مگه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

صبرکن کارشناس بیادمودموتحویلت بده شایدمودم اصلا ایرادداشته باشه.بازش کنی میگه خودت خرابش کردی
    خب مودم که دستمه چسب پلمپشم جوری تمیز باز کردم که پاره نشه و دوباره پلمپ میشه به برق وصل کردم سیم نذاشتم توش سیم کارتی هم همراهش نبود فقط شماره فیرمویرشو خوندم که ببینم چنده
    11.192.05.00.1472
    بنظرتون انلاکش کنم ؟ یا صبر کنم ؟ چون من خریدم که انلاکش کنم از نت همراه اول استفاده کنم ولی خب خود مبین نت گفته 20 گیگ همراه مودم حجم میده واسه اون صبر کردم تا حالا

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

بایدمودم بازکنی برای انلاک هرجوردقت کنی بازم مشخص میشه ازمنوکاربری .انلاکش کنی کارشناس بیاد احتمالا سیمکارت و20گیگت میپره.
    صبر کن درضمن توانلاک مبین نت وشرایط مودمش دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واردتره

6. این کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iDownload & iGame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله دوست عزیز چطور مگه ؟
    میخواستم ببینم دیجی کالا چطور تحویل میده مودم رو.
    آخه اگه از خود مبین نت خرید کنی حتما" خود کارشناس مبین نت مودم رو میاره و تست میکنه و تحویل میده اگر سرعت پایین باشه اصلا" تحویل نمیده و داستان داره!

8. این کاربر از iDownload & iGame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

میخواستم ببینم دیجی کالا چطور تحویل میده مودم رو.
    آخه اگه از خود مبین نت خرید کنی حتما" خود کارشناس مبین نت مودم رو میاره و تست میکنه و تحویل میده اگر سرعت پایین باشه اصلا" تحویل نمیده و داستان داره!
    اها خب من پول مودمو دادم به دیجی و مودم مال منه بیاد سرعتشم کم باشه مودمو نمیدم بهش چون فقط 110 تومن برمیگردونن بقیه پولم سوخت میشه ولی انلاکش کنم حداقل میتونم نت ایرانسل و همراه اول که دارم رو استفاده کنم
    شما میدونی لوکیشن و شماره سریال مودم رو واسه چی میزنن ؟ چون مودم که اومد روی پلمپش یه شماره تلفن بود که گفته بود برای ثبت نام ، نصب و راه اندازی با اون شماره تماس بگیرم منم تماس گرفتم و یارو گفت چرا مودم خریدی وقتی تو منطقتون هنوز نیومده
    من خودم قبل خرید از نماینده مبین نت تو شهر خودم پرسیدم گفت بما گفتن از 15 اردیبهشت اینجا TD_LTE مبین نت هم راه اندازی میشه (وایمکسش الان هست)
    من به این طرف گفتم من خودم واردم شما پشت تلفن بگین خودم راه اندازی میکنم گفت نه کارشناس باید بیاد شماره سریالو ثبت کنه و در محل شما لوکیشن بزنه شما نمیتونی :|
    این لوکیشن زدن و شماره سریال زدن بعدا دردسر نمیشه برام ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

برای انلاک کردنش فقط همین یه راهیه که اینجا گفتین ؟
    من قبلا یه مدل دیگه دیدم که همینجوری یه کابل به بوردش لحیم میشد و با کابل به DCUnlocker وصل میشد بعد با دستورات نرم افزاری که یکم طولانیه دو سری طولانی رشته در میومد که این دوتا رشته رو میدادی به یه محاسبه گر و کد انلاک خود مودم رو بهت میداد
    از این روش تست نشده که انلاک میشه یا نه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان. گویا فایل‌های درایور (driver.zip) و لودر و فریم‌ور (i60.zip) در پست اول، از دسترس خارج شدند و دیگر در zipupload.ir وجود ندارند.
    می‌شه یکی از کسانی که فایل‌های driver.zip و i60.zip رو دانلود کرده اون رو دوباره یکجایی در اینترنت آپلود کنه و آدرسش رو اینجا بذاره؟
    با تشکر

انلاک مودم TF-i60 این اموزش برای این مدل از ایرانسل با ورژن فریمور :

11.192.03.00.234
    و برای مبین نت B612 فریمور ورژن:
    11.192.05.00.1072
    تست شده است و مشکلی ندارد در صورت اپدیت مودم به ورژن های بالاتر مسئولیت انجام کار به عهده خودتون هست

ابتدا 2 فایل نیازدارید :

درایور : driver.zip
    لودر و فرمیور: i60.zip

ابتدا باید مودم را باید باز کنید دو پیچ در زیر و دو پیچ هم در زیر درب انتن پشت مودم قرار داده شده هست
    پلاستیکی مودم را از هم جا کنید

سپس یه کابل usb تهیه کنید که یک سر ان به کامپیوتر وصل شود و سر دیگر ان را قطع کنید تا چهار رشته سیم مشکی،سبز،سفید،قرمز را بتوان مشاهده کرد
    طبق عکس زیر رشته های کابل را دقیقا طبق رنگ های داخل عکس لحیم کنید

سپس کابل usb را به کامپیوتر وصل کرده و طبق عکس زیر با یک شی رسانا اتصال زیر رو موقت با دست نگه دارید

اکنون همینطور که اتصال را نگه داشتید مودم را به برق وصل کنید
    باید صدایی بشنوید که دستگاه جدیدی به سیستم شما اضافه شده است اگر همچین صدایی شندید اتصال موقت را بردارید وارد قسمت device manager شوید و قسمت ports را چک کنید اگر پورتی به اسم Huawei mobile پیدا کردید کار شما بدون نقص بوده و میتوانید کار را شروع کنید
    فایل loader.exe را اجرا کنید باید صفحه cmd ظاهر شود که یک عدد درصدی از 1 تا 100 را نمایش دهد مانند عکس زیر :

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید

بعد از اتمام و 100 درصد شدن پروسه پنجره cmd را ببندید
    صبر کنید تا صدای قطع شدن دستگاه و وصل شدن دستگاه در سیستم شنیده میشود اکنون دوباره device manager چک کنید قسمت ports باید دو پورت با عنوان Huawei داشته باشید یا حداقل یک پورت با اسم Huawei mobile
    اگر به صورت زرد رنگ و شناخته نشده نمایش داده شد روی هر کدام کلیک راست کرده و اپدیت درایور بزنید سپس ادرس فولدر فایل درایور رو بدهید
    بعد از شناسایی پورت
    روی پورت کلیک راست کرده و ادرس زیر را طی کنید
    Right click>properties>port setting>advance
    قسمت set com port را پیدا کنید در پنجره پیدا شده و روی com55 تنظیم کنید
    اکنون یک بار فقــــقط کابل usb را یک بار دربیارید و دوباره به سیستم بزنید (فقط در ویندوز , 810)
    سپس با شندین صدای وصل شدن دستگاه جدید فایل Frimware.exe را اجرا کنید
    یک صفحه cmd باز میشود که 12 فایل را روی مودم نصب میکنید این پروسه 5 دقیقه تقریبا زمان میبرد

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید

بعد از تمام شدن این پروسه یک سیم کارت غیر ایرانسل روی مودم بگذارید کابل usb را میتوانید از سیستم دربیارید و مودم را با کابل لن وصل کنید
    یکبار مودم را از برق بکشید و دوباره بزنید سپس مودم با تنظیمات ای پی 192.168.8.1 بالا می اید و از شما در خواست کد انلاک را دارد نام و رمز ادمین را وارد کرده و کد انلاک زیر را وارد کنید
    کد انلاک :

15 تا صفر و حرف a
    کار تمام است میتوانید لحیم
    usb را بردارید و دستگاه را ببندید و از مودم انلاک شده لذت ببرید !

دوستان عزیز دقت کنید سئوالات زیادی درپیام خصوصی پرسیدن .انلاک مودم کار مشکلیه اگر میدونین ازپسش برمیاد لطفا اقدام کنید
    این اموزش توسط من وبچهای فروم جمع اوری شده بارهاتست شده وجواب داده.حتما برای گرفتن نتیجه بهتره ازویندوز 7 استفاده کنید
    دراخر تشکر ازتمام بچهای درتایپیک
    نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل کمک به جمع اوری مطالب کردن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

داداش لینکای دانلود خرابه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

در ویندوز 10 مدل 64 بیت آنلاک شد ممنون از دوستانی که حمایت کردند
    دوستانی که مشکل درایور دارن باید ویندوزشون رو روی حالت Disable Driver signature enforcement بالا بیارن و بعد اقدام به شناسایی مودم بکنن

14. 2 کاربر از younes_pro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •