تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ماشین تا ۶ میلیون

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

9 ماشین تا ۶ میلیون

سلام،

من میخوام یه ماشین تا ۶ میلیون بخرم. باما رو که نگاه کردم ظاهرا بهترین چیزی که پیدا میشه ۴۰۵ هست (glx، روا، rd و ...) اما آیا اوکی خواهد بود یا اینکه تازه بعدش چند تومن دیگه باید خرج ماشینه کنم؟ بنظرتون بگیرم با ۶ تومن؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام،

من میخوام یه ماشین تا ۶ میلیون بخرم. باما رو که نگاه کردم ظاهرا بهترین چیزی که پیدا میشه ۴۰۵ هست (glx، روا، rd و ...) اما آیا اوکی خواهد بود یا اینکه تازه بعدش چند تومن دیگه باید خرج ماشینه کنم؟ بنظرتون بگیرم با ۶ تومن؟
    با این مبلغ فقط میتونی به پراید فکر کنی
    خودروهای دیگه مثل 405 و RD باید خیلی مدل پایین بخرید
    که مخارج زیادی رو دستتون میزاره

3. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

لوازم ماشین های مدل پایین گیر نمیاد ، توی دردسر میفتید .
    البته پارسال پسرخالم که مکانیک ماشین هست ، یک 405 موتور 2000 رو که طی این همه سال استفاده نشده بود و خیلی کم کار بود موفق شد از مزایده نیرو انتظامی 4ملیون تومن بخره.
    بعدش دو سه ملیون هم خرجش کرد (خودش مکانیک و نقاش ماشینه) و در نهایت ماشین خیلی خوبی شده بود .
    سرعت این مدل از همه مدل های دیگه بیشتره و قابلیت رقابت با خیلی از ماشین های خاص و خوب رو داره از نظر توان موتور و سرعت .
    در نهایت 14 ملیون فروختش . اما میگم مشکلش همین هست که واسه بعضی لوازم توی دردسر میفته ادم ، یادمه واسه یک سوکت و قطعه ساده الکتریکی مربوط به مدار فن دو سه هفته معطل شده بود و هیچکدوم از قطعات 405 های جدیدتر بهش نمیخورد ، آخر سر هم خودش موفق نشد پیدا کنه یکی از دوستان براش یه دونه سالم پیدا کرد.

5. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

روی سیلو هم فکر کن

7. این کاربر از fc4444esteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

قطعاتش پیدا میشه؟

9. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

بیخیال !!! تو تهران قطعات کامل رنجرور دیسکاوری که سر جمع 20 تا ازش تو کشوره پیدا میشه سیلو گیر نیاد ؟!

البته اینم باید گفت طبیعاتا نباید انتظار داشته باشی قیمت قطعاتش مثل پراید باشه ! گرون در میاد حدودن ...

از نظر شخصی من پراید یه ماشین ناایمن و مزخرفه که قطعا بعد چند ماه دلت رو میزنه و ازش متنفر میشی چون واقعا هیچی نیست به شخصه پیکان رو ترجیح میدم ! خخ ( شوخی )

اگر ریسک پذیر هستی دنبال یه خودرو کلاسیک خارجی باش حداقل با اینکه قدیمی هستن هنوز هم زیبا ایمن و پر ابهت با کلاسن ( سیلو کم دردسر ترینشونه ) ولی خیلی مورد های دیگه هم میتونم بهت معرفی کنم فقط بحث گرونی قطعات هست و کمی دردسر نگهداری .

بابا بزرگم یه شرولت نوا اتومات داشت بعد اینکه فوت شد چند ساله تو پارکینگ خوابیده .... انصافا بعد 40 سال هنوز هم توش میشینی حس لوکسی و اصالت داری ... ادم از کیفیت کابین لذت میبره ... بلانسبت سگش شرف داره به 100 تا پراید .

11. این کاربر از fc4444esteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بیخیال !!! تو تهران قطعات کامل رنجرور دیسکاوری که سر جمع 20 تا ازش تو کشوره پیدا میشه سیلو گیر نیاد ؟!

البته اینم باید گفت طبیعاتا نباید انتظار داشته باشی قیمت قطعاتش مثل پراید باشه ! گرون در میاد حدودن ...

از نظر شخصی من پراید یه ماشین ناایمن و مزخرفه که قطعا بعد چند ماه دلت رو میزنه و ازش متنفر میشی چون واقعا هیچی نیست به شخصه پیکان رو ترجیح میدم ! خخ ( شوخی )

اگر ریسک پذیر هستی دنبال یه خودرو کلاسیک خارجی باش حداقل با اینکه قدیمی هستن هنوز هم زیبا ایمن و پر ابهت با کلاسن ( سیلو کم دردسر ترینشونه ) ولی خیلی مورد های دیگه هم میتونم بهت معرفی کنم فقط بحث گرونی قطعات هست و کمی دردسر نگهداری .

بابا بزرگم یه شرولت نوا اتومات داشت بعد اینکه فوت شد چند ساله تو پارکینگ خوابیده .... انصافا بعد 40 سال هنوز هم توش میشینی حس لوکسی و اصالت داری ... ادم از کیفیت کابین لذت میبره ... بلانسبت سگش شرف داره به 100 تا پراید .
    اون رو که خب واقعا باهات موافقم . من خودم اول اصلا Gol میخواستم، منتها چون قیمتش زیاده منصرف شدم
    اما بنظر میاد خرید ۴۰۵ قدیمی یا سیلو با ۶-۷ تومن واقعا خرج های دیگه ای بجز خرید خود ماشین رو دست آدم میذاره

13. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

اون رو که خب واقعا باهات موافقم . من خودم اول اصلا Gol میخواستم، منتها چون قیمتش زیاده منصرف شدم
    اما بنظر میاد خرید ۴۰۵ قدیمی یا سیلو با ۶-۷ تومن واقعا خرج های دیگه ای بجز خرید خود ماشین رو دست آدم میذاره
    خیلی نه ولی اره قبول دارم موقع خرید ترجیحا یه متخصص بتونه کمکت کنه بابت موتور و گیربکس ماشین تقریبا 90 درصد راه رو رفتی

با توجه به اینکه سقف خریدت پایینه حتی اگه ماشینی پیدا شد که تمام رنگ بود ولی سالم بود شک نکن بخر ! رنگ داشتن برای استفاده اصلا اهمیت نداره بد به دلت راه نده !!!

موتور سالم باشه بقیه مشکلات ماشین رو کم کم حل میکنی خورده خورده براش خرج میکنی سرچند ماه میبینی ماشین فول اورهال شده

گفتی فولکس گل یاد یه هاچ بک المانی به اسم اپل کورسا افتادم ماشین جذابیه ! قیمتش هم تقریبا با بودجه شما یکی هست ... البته اگه بتونی سالمش رو با همین حدود قیمت گیر بیاری .

15. این کاربر از fc4444esteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

راستی قیمت های باما رو اصلا در نظر نگیر 90 درصد دلال و کلاهبردار هستن و قیمت ماشین ها اکثرن 40 درصد بالاتر از قیمت واقعیه ... شیپور و دیوار فایل های منطقی تری دارن حتی 206 و سمند و پرشیا زیر 10 تومن !!!!!!!!!

یه ماشین که تو باما زدن مثلا 9 تومن مطمعن باش با احتساب تخفیف توی پارکینگ چیتگر 6 تا 7 تومن معامله میشه بابت همین پیشنهاد میکنم دنبال فایل های 9 تا 10 میلیون باش که با کمی چونه زنی و بالا پایین کردن 6 تا 8 تمومش کنی .
    Last edited by fc4444esteghlal; 06-05-2018 at 01:40.

17. این کاربر از fc4444esteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •