تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: سونی z3 یا سامسونگ s8؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض سونی z3 یا سامسونگ s8؟

سلام دوستان

شاید این مقایسه جالب نباشه ولی من زیاد نمیخوام خرج کنم
    مشکل اصلی اینه من تکنولوژی دوربین سر در نمیارم

یه گوشی اندروید دار میخوام بگیرم که مهمترین چیز برام داشتن یک دوربین با کیفیت فوق العاده بالاست.

بیشتر از 3 میلیون هم نمیتونم هزینه کنم و دنبال کمترین هزینه با بالاترین کیفیت دوربین با حداکثر جزئیات هستم.

علت اینکه samsung s8 رو با سونی Z3 گذاشتم اینه که دوستم samsung s8 داره و دوربینش رو دیدم ولی دورین z3 رو ندیم ولی در اطلاعات دوربین سونی z3 دیدم نوشته 21 مگا پیکسل در حالی که دوربین ساموسنگ s8 زده 13 مگا پیکسل. به نظرتون برم سمت z3 یا گوشی های خیلی بهتر و با کیفیت تری میتونم تا 3 میلیون بخرم که دوربینش بی نظیر باشه؟؟

از ایفون هم خوشم نمیاد دیگه خز بازی شده.

2. این کاربر از mashinebozorg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

سلام دوستان

یه گوشی اندروید دار میخوام بگیرم که مهمترین چیز برام داشتن یک دوربین با کیفیت فوق العاده بالاست.

بیشتر از 3 میلیون هم نمیتونم هزینه کنم و دنبال کمترین هزینه با بالاترین کیفیت دوربین با حداکثر جزئیات هستم.

علت اینکه samsung s8 رو با سونی Z3 گذاشتم اینه که دوستم samsung s8 داره و دوربینش رو دیدم ولی دورین z3 رو ندیم ولی در اطلاعات دوربین سونی z3 دیدم نوشته 21 مگا پیکسل در حالی که دوربین ساموسنگ s8 زده 13 مگا پیکسل. به نظرتون برم سمت z3 یا گوشی های خیلی بهتر و با کیفیت تری میتونم تا 3 میلیون بخرم که دوربینش بی نظیر باشه؟؟

مسلما S8

گوشی z3 برای 5 سال پیشه تقریبا و اصلا دیگه تو بازار نیست
    ضمنا فقط پیکسل مهم نیست تو دوربین

من طرفدار سامسونگ نیستم ولی گوشی های سامسونگ کیفیت دوربیناشون خوبه

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوستان

تا 3 تومان میخواید هزینه کنید بعد گوشی 3 4 سال قبل رو تصمیم به خریدش دارید ؟
    Z3 مگه تولید میشه همچنان ؟؟ Z3 واسه دوره S4 و S5 هست و خیلی قدیمی شده
    واسه 3 نسل قبلی پرچمداران سونی هست
    حتی اگه دوربینشم قوی باشه بازم ارزش خرید نداره
    وقتی اندروید آپدیت نشه و سخت افزار قدیمی باشه به درد نمیخوره
    دوربین های سونی کیفیت خوبی داره و قابل قبوله ( کلا سونی کیفیت دوربین بهتری داره )

با این هزینه راحت میتونید xz رو بخرید که آخرین مدل سونی هست
    یه نگاهی هم به XZ Premium بندازید بد نیست (( بهترین گوشی mwc 2017 شد ))
    مدل XZ1 هم خوبه که جدیدتر از مدل بالایی هست
    برتری premium فقط صفحه نمایش 4K هست و باتری قوی تر
    ولی XZ1 جدیدتره ( پردازنده قویتری هم داره )

البته اینایی که گفتم به معنی بد بودن سامسونگ نیست ولی خب S8 مدل قدیمی تره و S9 موجوده که فکر نکنم هزینه خریدش رو داشته باشید
    Last edited by albertxx; 22-04-2018 at 19:19.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

تا 3 تومان میخواید هزینه کنید بعد گوشی 3 4 سال قبل رو تصمیم به خریدش دارید ؟
    Z3 مگه تولید میشه همچنان ؟؟ Z3 واسه دوره S4 و S5 هست و خیلی قدیمی شده
    واسه 3 نسل قبلی پرچمداران سونی هست
    حتی اگه دوربینشم قوی باشه بازم ارزش خرید نداره
    وقتی اندروید آپدیت نشه و سخت افزار قدیمی باشه به درد نمیخوره
    دوربین های سونی کیفیت خوبی داره و قابل قبوله ( کلا سونی کیفیت دوربین بهتری داره )

با این هزینه راحت میتونید xz رو بخرید که آخرین مدل سونی هست
    یه نگاهی هم به XZ Premium بندازید بد نیست (( بهترین گوشی mwc 2017 شد ))
    مدل XZ1 هم خوبه که جدیدتر از مدل بالایی هست
    برتری premium فقط صفحه نمایش 4K هست و باتری قوی تر
    ولی XZ1 جدیدتره ( پردازنده قویتری هم داره )

البته اینایی که گفتم به معنی بد بودن سامسونگ نیست ولی خب S8 مدل قدیمی تره و S9 موجوده که فکر نکنم هزینه خریدش رو داشته باشید
    فکر کنم خوب مطلب رو منتقل نکردم.

تو همون خط اول گفتم نمیخوام زیاد خرج کنم.

یعنی اگه یه گوشی با دوربین بهتر از S8 باشه که قیمتش 700 تومن باشه من حاضرم گوشی 700 تومنی رو بردارم.

فقط و فقط برای من دوربین گوشی مهم و نه بقیه چیزها.

چون دوستم S8 داره و دوربینش رو دیدم و چون رفتم تو اطلاعات دوربین گوشی Z3 که دیدم دوربینش 21 مگا پیکسلی هست و از ساموسنگ S8 دوربین اش 9 مگا پیکسل قوی تر هست گفتم برم گوشی Z3 رو بدارم که ارزون تره. میدونم برای 3 نسل قبله ولی این چیزها برای من مهم نیست.

الان خود تک لنز دوربین Z3 نزدیک 100 هزار تومنه ولی گوشی z3 نزدیک 1.3 میلیون. خوب برای من که فقط دوربین مهمه اگه همین دوربین روی یه گوشی ارزون تر سوار باشه با امکانات کمتر به صرفه تره.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

مسلما S8

گوشی z3 برای 5 سال پیشه تقریبا و اصلا دیگه تو بازار نیست
    ضمنا فقط پیکسل مهم نیست تو دوربین

من طرفدار سامسونگ نیستم ولی گوشی های سامسونگ کیفیت دوربیناشون خوبه
    آکش هم پیدا میشه کارکردش هم پیدا میشه.

ولی موضوع اینه من از تکنولوژی دوربین و لنز ها سر در نمیارم پس نمیتونم برم تو اطلاعات گوشی که تو اینترنت ریخته و متوجه بشم کدوم دوربین بهترین کیفیت و بیشترین جزئیات رو نشون میده تنها راهش اینه کسی که تجربه استفاده از همه دوربین های گوشی ها رو داره بیاد یه کوچولو راهنمایی کنه.

مثلآ من رفتم تو اطلاعات گوشی s8 و z3 دیدم گوشی z3 9 مگا پیکسل دوربینش بهتره ولی شما میگی کیفیت نداره. چطور میشه یه دوربین با 9 مگا پیکسل بالاتر کیفتش پایین تره باشه؟ اگه ملاک های دیگه هست من اون ملاک ها رو نمیشناسم و سر در نمیارم پس یکی بیاد راهنمایی کنه چی بگیرم که ارزون باشه و دوربینش هم قوی باشه.
    Last edited by mashinebozorg; 22-04-2018 at 22:42.

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

فکر کنم خوب مطلب رو منتقل نکردم.

تو همون خط اول گفتم نمیخوام زیاد خرج کنم.

یعنی اگه یه گوشی با دوربین بهتر از S8 باشه که قیمتش 700 تومن باشه من حاضرم گوشی 700 تومنی رو بردارم.

فقط و فقط برای من دوربین گوشی مهم و نه بقیه چیزها.

چون دوستم S8 داره و دوربینش رو دیدم و چون رفتم تو اطلاعات دوربین گوشی Z3 که دیدم دوربینش 21 مگا پیکسلی هست و از ساموسنگ S8 دوربین اش 9 مگا پیکسل قوی تر هست گفتم برم گوشی Z3 رو بدارم که ارزون تره. میدونم برای 3 نسل قبله ولی این چیزها برای من مهم نیست.

الان خود تک لنز دوربین Z3 نزدیک 100 هزار تومنه ولی گوشی z3 نزدیک 1.3 میلیون. خوب برای من که فقط دوربین مهمه اگه همین دوربین روی یه گوشی ارزون تر سوار باشه با امکانات کمتر به صرفه تره.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
    دوربین های گوشی سونی کیفیت بالایی داره و معمولا کم پیش میاد کسی ازش ناراضی باشه
    ولی اگه بازم اطلاعات فنی ندارید و تجربه افراد واستون مهم میتونید تو سایت هایی مثل gsm.ir و یا دیجی کالا نظرات کاربران رو بخونید
    بعضی موارد خیلی کمک میکنه

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

آکش هم پیدا میشه کارکردش هم پیدا میشه.

ولی موضوع اینه من از تکنولوژی دوربین و لنز ها سر در نمیارم پس نمیتونم برم تو اطلاعات گوشی که تو اینترنت ریخته و متوجه بشم کدوم دوربین بهترین کیفیت و بیشترین جزئیات رو نشون میده تنها راهش اینه کسی که تجربه استفاده از همه دوربین های گوشی ها رو داره بیاد یه کوچولو راهنمایی کنه.

مثلآ من رفتم تو اطلاعات گوشی s8 و z3 دیدم گوشی z3 9 مگا پیکسل دوربینش بهتره ولی شما میگی کیفیت نداره. چطور میشه یه دوربین با 9 مگا پیکسل بالاتر کیفتش پایین تره باشه؟ اگه ملاک های دیگه هست من اون ملاک ها رو نمیشناسم و سر در نمیارم پس یکی بیاد راهنمایی کنه چی بگیرم که ارزون باشه و دوربینش هم قوی باشه.
    من نگفتم کیفیت نداره، گفتم S8 مسلما خیلی بهتره

من خودم گوشیام همیشه سونی بوده و الانم Z5 دارم. گوشی های سونی تو روز و نور مناسب عالی عکس میندازن ولی تو نور کم و شب نویز دارن
    این یه اصله که همه گوشی های سونی دارن. فقط هر سال که میگذره این نویز کمتر میشه
    در صورتی که سامسونگ نویز عکساش خیلی کمتره

ضمنا هر سال که میگذره دوربین ها بهتر میشن، هم به خاطر سنسورهای بهتر و هم به خاطر عملیات نرم افزاری و الگوریتم های بهتری که نوشته میشه واسه دوربین ها و پردازش تصاویر

پیکسل بالا فقط یه پارامتر هست.
    پارامتر ای دیگه:
    سنسور دوربین، فاصله کانونی (F) ، نوع برنامه نویسی و الگوریتم برای عکس و پردازشش و ...

شما با دیدن مشخصات فنی نمیتونی بفهمی کدوم دوربین بهتره

این آدرس سایت DXO هست که تقریبا معتبره و به گوشی ها امتیاز دهی میکنه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اصلا قابل مقایسه نیستن ! ( از هر نظر )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •