تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 58

نام تاپيک: کیا توی پادگان شهیدبیگلری خدمت کردن؟تک پسراااا..به دادم برسین لطفاااا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

بله میان دوره به این صورت هست

خواهش میکنم

بله یک اردیبهشت تا قبل تیر حالا ممکنه 30-29خرداد مرخص کنن
    انشالله تا قبلش مرخصش کنن..تحمل میکنم تا برگرده

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

انشالله تا قبلش مرخصش کنن..تحمل میکنم تا برگرده
    ایشالا همین طوره که می‌فرمایید

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یه لحظه هم سربازها رو به حال خودشن نمیگذارن .
    اگه یک نیم ساعتی وقت استراحت هم داشتن و سرباز های بیخیال استراحت و کارها زیادشون تو این زمان بشن و بخوان توی صف تلفن برن
    باز توی پادگان های خیلی خوب و پیشرفته ده تا پانزده تا تلفن کارتی نزدیک گردان خودشون بیشتر نیست و بیشتر از دو سه هزار سرباز که تصمیم تلفن زدن دارن .
    خب طبیعی هست خیلی وقت ها نوبت تلفن به اکثر سرباز ها نمیرسه.
    روز جمعه که زمان استراحت ، اگه برنامه اردویی چیزی نباشه ، چندساعتی وقت داره ، احتمال اینکه بتونه تماس بگیره بیشتره .
    البته پیشنهادم اینه که جمعه ها در پادگان نمونه و خانواده ببرنش بیرون بلکه بتونه یک استراحتی در حدود چندساعت داشته باشه و همون زمان استراحتشم به نظافت پادگان ، رژه و یا نگهبانی و کلاس آموزشی نگذره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

یه لحظه هم سربازها رو به حال خودشن نمیگذارن .
    اگه یک نیم ساعتی وقت استراحت هم داشتن و سرباز های بیخیال استراحت و کارها زیادشون تو این زمان بشن و بخوان توی صف تلفن برن
    باز توی پادگان های خیلی خوب و پیشرفته ده تا پانزده تا تلفن کارتی نزدیک گردان خودشون بیشتر نیست و بیشتر از دو سه هزار سرباز که تصمیم تلفن زدن دارن .
    خب طبیعی هست خیلی وقت ها نوبت تلفن به اکثر سرباز ها نمیرسه.
    روز جمعه که زمان استراحت ، اگه برنامه اردویی چیزی نباشه ، چندساعتی وقت داره ، احتمال اینکه بتونه تماس بگیره بیشتره .
    البته پیشنهادم اینه که جمعه ها در پادگان نمونه و خانواده ببرنش بیرون بلکه بتونه یک استراحتی در حدود چندساعت داشته باشه و همون زمان استراحتشم به نظافت پادگان ، رژه و یا نگهبانی و کلاس آموزشی نگذره .
    خیلی ممنون از راهنماییتون..
    درست گفتین...صبح زنگ زد یه دیقه نتونست صحبت کنه تا الان زنگ نزده

داره خودمونی میشه saeedtuborg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام تک پسری اولویت نیست اصلن روش حساب نکنید
    بهترین راه اینه پارتی پیدا کنید هر جور شده قبل از پایان اموزشی دنبالش باشین حتی اگه به همه رو بزنین و پول خرج کنین بازم ارزش داره چون تقسیم بشن کارتون سختتره و پارتی بیشتری میخاد
    راهه دیگه اینه اگر شهر خودش نیفتاد و جاش بد بود عقد کنید و مدارک ببرین پادگانش تا منتقلش کنن شهر خودش

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

تک پسری قبلا بود رو حساب جک هایی که مردم میگفتن الان نیس .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

ایشالا همین طوره که می‌فرمایید
    سلام اقا ساسان
    عشق ما شده منشی فرمانده خیلی کمتر زنگ میزنه روزی یباز اونم بزوز..میخاستم بپرسم اگه پارتیم نت نم پیدا کنم همین منشی فرمانده بودن باعث میشه بدنش شهر خودمون؟

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام اقا ساسان
    عشق ما شده منشی فرمانده خیلی کمتر زنگ میزنه روزی یباز اونم بزوز..میخاستم بپرسم اگه پارتیم نت نم پیدا کنم همین منشی فرمانده بودن باعث میشه بدنش شهر خودمون؟
    سلام خانوم

خب خیلی خوبه درباره سوال شما بگم که نه ربطی نداره استان می افته قطعا با تک پسری اما خب شهر پارتی میخواد و قطعی نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام خانوم

خب خیلی خوبه درباره سوال شما بگم که نه ربطی نداره استان می افته قطعا با تک پسری اما خب شهر پارتی میخواد و قطعی نیست
    آهان پس اونطور..
    آقا ساسان شما پسرید شاید ازحس عشقم با خبر بشید..
    من واسه اینکه دنبال پارتی باشم به دوستش زنگ زدم ولی نگفتم که بندازتش شهر خدرمون پرسیدم که کسی رو میشناسه یانه..یکمم راهنماییم کرد واسه انتقالیش..پریروز عاقای ما صبح شیش زنگ زد حرف میزدیم گفتم بگم بهش چیز پنهونی بینمون نباشه..همینکه دهنمو باز کردم عصبی شد گفت اون چکارس زنگ زدی به اون..اصلا نذاشت توضیح بدم و بگم داری اشتباه برداشت میکنی بهم گفت برو بابا توام خودسر شدی ..تلفن رو کوبید از اونروز به اینور بهم زنگ نزده اصلا...چیکارکنم؟
    شما شماره پادگان رو دارین؟
    بنظرتون بهم زنگ میزنه؟نکنه دیگه زنگ نزنه؟ینی ازم متنفر شدع دیگه حالی ازم نمیپرسه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام خانوم

آقا ساسان میخام اگه امروز و فردا هم زنگ نزد خودم زنگ بزنم پادگانشون میشه؟من نمیدونم کدوم ارگانه فقط میدونم منشی فرمانده س بگم فلانکس رو میخام صداش میکنن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •