تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 26 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 259

نام تاپيک: معرفی و درخواست برنامه های کاربردی اندرویدی

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

این اپرامینی اصلا گزینه ی آن اینستال نداره. فقط یک فورس استاپ داره و یک خاموش کننده که آنهم وقتی خاموشش میکنم میگه «خاموش کردن این ممکن است سایر اپ های دیگر را دچار مشکل کنه.
    من برای آن اینستال کردن بعضی برنامه ها میرفتم توی خود گوگل پلی و وقتی آن اپ را پیدا میکردم خودش گزینه ی آن اینستال داشت و از آنجا پاکش میکردم ولی این اپرا مینی را نداره آیا جای دیگری هست که مثل گوگل پلی این گزینه را بده؟

درضمن من این
    DATA SAVER را نمیتونم پیداش کنم. مدل گوشی من GALAXY GRAND GT i9082 است.
    سلام
    .
    شما موضوع مهمی رو مطرح کردین
    .
    بعضی از برنامه ها جزئی از سیستم هست و قابل حذف نیست (system apps)
    .
    همونطور که گفتین , برنامه های سیستم قابل حذف نیست . فقط میشه با توقف اجباری force stop متوقفشون کرد و یا غیرموجودشون کرد (disable)
    .
    البته در گوشی روت شده (rooted - قفل شکسته) به تمام برنامه های سیستم دسترسی پیدا مکنیم و میتونیم مزاحمها رو حذف کنیم و سنگینها رو منتقل کنیم به مموری کارت مثل مرورگر کروم که بین 100 تا 200 مگ حجم داره !!!
    .

اینطور که بنده متوجه شدم اندروید سامسونگ فرق داره با بقیه ی گوشیها . سامسونگ یک سری برنامه ها رو به زور قالب کرده به مشتریهاش مثل همین مینی اوپرا
    .
    نمیدونم آیا همه ی گوشیهای سامسونگ اینطوریه فقط بعضیهاش
    نمیدونم آیا مارک دیگه ای هم همینطوری هست یا نه

.
    حتی یکی دو تا گوشی سامسونگ رو چک کردم دیدم اندرویدش اصلاً یه شماره ی عجیب غریب داره یعنی نه نوشته 6 نه 7 نه 8 .
    نوشته samsung version !!!!
    .
    =================================
    قابل توجه همه ی اندرویدیها :

اگر نمیدونید ورژنِ اندرویدِ گوشیتون چنده و از توی تنظیمات و اطلاعات گوشی phone info هم نتونستین پیداش کنین , برید به سایت زیر , خودش بهتون نشون میده ورژن اندروید گوشیتون چنده
    .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.
    اگر از مرورگری مثل Xbrowser استفاده میکنین که میشه user agent رو تغییر داد , eser agent باید روی حالت android باشه وگرنه اون سایت مینویسه android not detected
    .
    ================================
    .
    این که گفتین برای غیرفعال کردنِ مینی اوپرا مینویسه باعث کار نکردن بقیه برنامه ها میشه , علتش اینه که گوشی همیشه به یک مرورگر احتیاج داره
    .
    پس اگر یک مرورگر دیگه دارین مثل Xbrowser , پس با خیال راحت مینی اوپرا رو غیر فعال کنین چون به جاش مرورگر جایگزین دارین که 100 پله بهتر از همه ی مرورگرهاست
    .
    .
    ================================
    در مورد data saver , اول برید به اون سایت و ورژن اندروید گوشی رو مشخص کنین تا بعدش ببینیم آیا اندروید گوشی شما اصلاً دیتا سیور داره یا نه

2. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.

ورژن اندروید من 4.2.2 است.این را در همان
    phone info نوشته.
    مرورگر FireFox را خودم گرفتم پس برم و آن اپرا مینی را یک جوری پاکش کنم و به اخطار هاش هم اهمیت ندم.

آن (نوروت) را گرفتم و درست گفتی میشه باهاش جلو بده بستان اپ را را گرفت.(البته اگه واقعا این کار را بکنه) ولی اپ دیگه یعنی:Advanced permission manager وقتی راه میفته زود پیام میده این نرمافزار برای کشور شما قابل دسترسی نیست.(التحریم).حتی دوباره دریافتش کردم و اینبار اینترنت را خاموش کردم باز نشد و با سایفون هم امتحان کردم باز نشد.یعنی داون میشه و موقع اجرا خودشو پاک میکنه و آن پیام را میده شما چطور موفق شدی اجراش بکنی؟
    Last edited by Sara Kia; 28-05-2019 at 09:01.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.

ورژن اندروید من 4.2.2 است.این را در همان
    phone info نوشته.
    مرورگر FireFox را خودم گرفتم پس برم و آن اپرا مینی را یک جوری پاکش کنم و به اخطار هاش هم اهمیت ندم.

آن (نوروت) را گرفتم و درست گفتی میشه باهاش جلو بده بستان اپ را را گرفت.(البته اگه واقعا این کار را بکنه) ولی اپ دیگه یعنی:Advanced permission manager وقتی راه میفته زود پیام میده این نرمافزار برای کشور شما قابل دسترسی نیست.(التحریم).حتی دوباره دریافتش کردم و اینبار اینترنت را خاموش کردم باز نشد و با سایفون هم امتحان کردم باز نشد.یعنی داون میشه و موقع اجرا خودشو پاک میکنه و آن پیام را میده شما چطور موفق شدی اجراش بکنی؟
    سلام
    .
    میبخشین دیر جواب دادم-.
    این چند فرصت نداشتم بیام اینجا
    .
    شما سوالاتتون خیلب خوبه و به درد دیگران هم میخوره چون متاسفانه اکثر مردم حتی تحصیل کرده های دانشگاهی , در موبایل خیلی اطلاعاتشون کمه و کلی ضرر میکنند با هـک شدن , سرقت اطلاعاتشون , نصبِ برنامه های جاسوس و برنامه های ترافیک خور و باتری گوشی داغون,کن
    .
    بله . مینی اوپرا رو کامل متوقف کنین . با نصب browser دیگه بهش نیازی نیست
    .
    تنظیمات ایکس براوزر خیلب مهم هست . به زودی آموزشش رو درج میکنم اگه عمری باقی باشه
    .
    .
    روش شما در نصب و راه اندازیِ برنامه ها اشتباهه و این بهتون ضرر میزنه
    برنامه ادوانسد پرمیشن اصلاً نت لازم نداره برای کار کردن . به نت وصل میشه برای فرستادن اطلاعات گوشی شما و لوکیشن و غیره پس اصلاً نباید بذارید وصل بشه به نت
    .
    احتمال دوم :
    شما باید ورژنهای قدیمی ترش رو نصب کنین .
    ممکنه اصلاً روی 4.4 کار نکنه
    از سایت opkmonk که لینکش در پایین هست , قدیمی ترین ورژنش رو نصب کنین
    اگر کار نکرد پس روی 4.4 کار نمیکنه اصلاً

.
    باید به روش زیر عمل کنین
    .
    اگر از گوگل پلی گرفتینش باید :
    1- بعد از نصبش فوراً نت رو قطع کنین . برنامه ی نصب شده رو اصلاً باز نکنین
    2- گوگل پلی رو ببندین و فورس استاپ کنین
    3- وارد app info برای برنامه ی جدید بشید
    4- وارد background data بشید و اگر فعاله خاموشس کنین
    5- دسترسیهاش رو ببینین و همه رو غیر فعال کنین مثل دسترسی به مموری کارت و یو اس بی , لوکیشن , دوربین و میکرفون , شماره تلفنها و غیره
    6- اگر برنامه رفته روی گوشی نصب شده و لازم نیست اونجا باشه باید ازش فایل apk"بگیرین و حذفش کنین و دوباره نصبش کنین روس مموری کارت
    7- دوباره مرحله های قبلی رو براش انجام بدین بدونِ باز کردنش
    8- نت همچنان قطع باشه
    9- حالا برنامه رو باز کنین
    10- اگر لازم نیست به نت وصل بشه (مثل ادوانس پرمیشن منیجر ) با برنامه ی ادوانس پرمیشن منیجر دسترسیش به نت رو قطع کنین (have full network access رو قطع کنین )
    11- هر دسترسیِ دیگری هم که لازم نیست و یا خطرناکه باید حذف بشه (قبلاً توضیح داده ام چیا هستند )
    12- شما با نتِ روشن و بدونِ نوروت فایروال , برنامه ی ادئاتس چرمیشن رو روشن کردین و دسترسیهاش هم روشن بوده . فعالیت پشت زمینه هم براش فعال بوده . خیلی راحت وصل شده به نت و فهمیده شما در یکی کشورهای تحریمی هستین پس کار خودش رو انجام داده و متوقف شده .
    باید کامل حذفش کنین و با برنامه es file explorer هم فولدرش رو پیدا کنین و کامل حذفش کنین
    بعدش دوباره دانلودش کنین و تمام مراحلِ گفته شده رو انجام بدین براش تا کار کنه
    .

.
    .
    همه ی برنامه ها باید همینجوری نصب بشه تا بتونیم قسمتهای خطرناک و غیرضروریش رو قبل از روشن شدنِ برنامه حذف کنیم و یا غیر فعال کنیم
    .
    بهتره تا جایی که ممکنه از گوگل پلی چیزی نگیرین و برنامه گوگل پلی رو هم غیرفعال کنین مگر در مواقع ضروری و موقتاً
    .
    برنامه ها رو از سایتهایی که لینک دادم بگیرین مثل
    و
    .
    spkmonk خیلی سایت خوبیه و کلی از ورژنهای قبلی رو هم داره که به درد کسانی میخوره که اندرویدشون کمتر از 8 و یا 7 هست
    .
    .

===================================
    .

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    .
    .

.
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر
    .

.

برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی

.
    .

5. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    .
    نکته ی مهم دیگه بعد از نصب یک برنامه :
    .

اگر اون برنامه از نوعی هست که باید با نت کار کنه مثل مرورگر یا برنامه شبکه اجتماعی پس باید حتماً قبل از وصل شدنش به نت بریم توی تنظیماتش و تنظیماتِ امنیتی و غیره رو انجام بدیم
    مثال :
    در تنظیمات مرورگر کروم و اکثر مرورگرها گزینه ای هست به نام Don't track me یعنی من را تحت نظر نگیر
    .
    این گزینه اگر فعال نباشه , خیلی از سایتها میتونند راحت شما رو شناسایی کنند و حتی شماره موبایلتون رو هم ببینند
    .
    کوکیها هم در مرورگرها باید غیر فعال باشه مگر در مواقع ضروری با وقتی اجازه میدیم سایتها فایل کوکی ذخیره کنند روی مرورگرمون , اونوقت میتونند ما رو رهگیری کنند که به چه سایتهایی میریم و به چی علاقه داریم

.
    کوکیها قابل پاک کردن هم هست یعنی گزینه ی حذف داره

.
    گزینه third party (طرف سوم ) هم بهتره غیر فعال باشه همیشه .
    این گزینه اجازه میده یک طرف سوم با واسطه هم در نت اطلاعات شما رو به دست بیاره
    .
    پس باید قبل از وصل شدنِ برنامه به نت , همه ی این گزینه ها درست تنظیم بشه

7. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

سلام. آیا قابلیت ردیابی شماره افراد در ایرانسل که قبلا بود حذف شد، دیگر فعال نمیشود؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

چرا باید ایرانسل مجوز لغو امتیاز مالکیت خط دائمی افراد را پس از مدت کوتاهی که از بدهکاری کارکرد آنها میگذره ، داشته باشه؟ درحالیکه علت تاخیر حاصله رو نمیدونه. پس مزیت دائمی کردن اون هم با پرداخت هزینه بالا چیه؟ شما فقط حق مسدود کردن دارید نه توقیف مال و مالکیت.
    چه خوب میشد که همچون همراه اول راهکار تقسیط رو برای مشترکان خود درنظر میگرفتید.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام

.
    تابستان فرصتِ خوبی هست برای بچه های علاقمند که حروف الفبای انگلیسی و نوشتنش رو یاد بگیرند
    .
    نرم افزارهای مناسب برای تعلیم انگلیسی برای بچه های علاقمند :

.
    بعد از دانلودِ فایل برنامه , حتماً قبل از نصبشون باید با برنامه ی advanced permission manager دسترسیشون به نت رواز فایل برنامه حذف کنید
    یعنی have full network access رو از فایل برنامه حذف کنید تا دیگه نتونه به نت وصل بشه
    اسن برنامه ها برای کار کردنش هیچ نیازی نداره به نت وصل بشه

.
    با نرمی و مهربانی به بچه یاد بدین که در یادگیری نباید عجله کنه و توقع نداشته باشه در یک مدتِ کوتاه به یک نتیجه و دستاوردِ بزرگ برسه وگرنه بعد از مدتی ناامید میشه . بلکه تفریحی یاد بگیره و اگر یادگیریش کُند هست اصلاً سرزنشش نکنید . همینکه داره سعی میکنه یاد بگیره خدا خیرش بده و صد آفرین داره .
    .
    .
    ========================================

حتماً برنامه ی مجانی kaspersky internet security رو از گوگل پلی دانلود و نصب کنین و همیشه برنامه های جدید رو قبل از نصبشون و بعد از نصبشون , با کسپر اِسکن کنین تا مطمئن بشید بدافزار و جاسوس افزار مخفی نکرده اند داخلش
    .
    کسپر رو هفته ای یک بار اپدیت کنین .
    .
    وقتی باهاش کار ندارین بهتره با توقفِ اجباری force stop متوقفش کنین

.
    البته اگه از نطر بودجه مشکل ندارین بهتره یک لایسِنس براش بخرید . نسخه های چند نفره اش ارزانتره .

.
    .
    ============================

.
    نمیدونم قبلاً این رو گفته ام یا نه :
    .
    بهتره از برنامه ی حذف نور آبی صفحه موبایل و کامپیوتر استفاده کنین تا چشم آسیب نبینه
    .
    خصوصاً اگر بچه قراره ازش استفاده کنه (اجازه ندین بچه بیشتر از 20 دقیقه با موبایل و کامپیوتر کار کنه و بعدش 15 دقیقه استراحت کنه . نور صفحه زیاد و کم نباشه و نور آبی رو هم حذف کنین . اگر بچه قوز میکنه برای دیدنِ نوشته , این بسیار خطرناکه و باید چشمش رو تست کنند که ضعیف نباشه و یادش بدین صفحه موبایل حدود 40 تا 50 سانت با چشمش فاصله داشته باشه )
    .
    برنامه ی حذف نور آبی اونقدر مهم هست که از اندروید 8 شده جزئی از اندروید
    .
    یک برنامه ی خوب از این نوع :

iblue pro
    version 3.2

در گوگل جستجو کنین براب دانلودش
    حتماً دیترسیش به نت رو قبل از نصبش حذف کنین
    .
    نکته مهم و هشــــــــدار :
    وقتی این برنامه روشنه کسپرسکی بالا نمیاد و باید اول خاموشش کنین.
    بعضی از برنامه های دیگه هم همینطورند .
    .
    سوالی داشتین مطرح کنین
    .
    .

سلام. آیا قابلیت ردیابی شماره افراد در ایرانسل که قبلا بود حذف شد، دیگر فعال نمیشود؟

11. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

.
    سلام
    بنده اطلاع ندارم
    تا ببینیم آیا دیگران خبر دارند .

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض معرفی یک برنامه بسیار مفید برای توقف اجباری برنامه هایی که فعالیت اینترنتی و پشت زمینه ی مخفیانه دارند

با سلام
    معرفی یک برنامه ی بسیار مفید و کارآمد برای توقفِ اجباریِ برنامه هایی که مخفیانه فعالیتِ پشت زمینه دارند . مثل تلکرام , واتس اپ , مرورگرها , es file explorer , Notes , اسنپ , آپ , VLC , SUPER BACKUP , کسپرسکی اینترنت سکیوریتی , و غیره و غیره
    .

قبلاً خدمتتون عرض کردم که خیلی راحت با کمک برنامه نوذوت فایروال میتونین پی ببرید که کدوم برنامه ها فعالیت اینترنتی مخفیانه و پشت زمینه ای دارند

پس بعدش با کمک برنامه هایبرنیتور میتونید اون برنامه ها رو بخوابونید یعنی توقف اجباری کنید یعنی FORCE STOP کنید
    .

برنامه ی Hibernator

hibernate یعنی خواباندن . به خواب فرو بردن
    در انگلیسی صدای خُر و پُف رو با zzzzz... نشون میدند
    .
    برای همین هست که در این برنامه , دکمه ای که کار توقف اجباری رو انجام میده روش نوشته Zzz

.
    این برنامه زبان فارسی هم داره
    ظاهراً این برنامه فقط برای اندروید 6 به بالا هست . شاید هم 7 به بالا

.
    خودتون باید تست کنین که کدوم ورژنش برای گوشیتون مناسب تره
    .
    این برنامه بسیار قدرتمند و کارآمد هست برای کاهش مصرف باتری , کاهش دمای گوشی و باتری , سریع شدنِ گوشی , افزایش امنیت گوشی , کاهش مصرف ترافیک اینترنت , افزایش عمر باتری و گوشی و غیره
    .
    یادتون باشه بعد از دانلود فایلش به صورت APK , بایستی قبل ار نصبش با کمک برنامه اَدونسد پرمیشن منیجر , توانایی اتصال به نت رو از داخل فایلش حذف کنین (FULL NETWORK ACCESS)
    .
    در برنامه 3 لیست هست :
    لیست برنامه های روشن و فعال
    لیست برنامه های مصون که نمیخواین خوابانده بشند (EXPECTION LIST)
    لیست برنامه هایی که برنامه نتونسته اونها رو توقف اجباری کنه و بخوابونه (HIBERNATION FAILURE)
    .
    برنامه هایی که نباید خوابانده بشه و باید در لیست مصون باشه :
    TURN OFF SCREEN , A VOLUME WIDGET , CALL RECORDER , COOL TOOL , IBLUE PRO , NOROOT FIREWALL ,
    و تعدادی از برنامه های سیستم مثل :
    carrier services . call managment . high tempreture monitor . low voltage monitor . power monitor
    .
    نسخه ی مجانی این برنامه نمیتونه برنامه های سیستم رو بخوابونه پس باید نسخه ی تغییر یافته اش رو دانلود کنید که بهش میگن Mod یعنی modified یعنی ویرایش شده هست

.
    وقتی میخواین راه اندازیش کنین ازتون اجازه دسترسی به سیستم میخواد برای خواباندن برنامه ها پس باید بهش دسترسی بدین وگرنه کار نمیکنه
    چند تا از لینکهای دانلودش :
    .
    .
    .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 31-10-2019 at 19:21. دليل: تصحیح

اگه نباشه جاش خالی می مونه emadd69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    SOUTH

پيش فرض

سلام دوستان
    خسته نباشید
    دوستان نرم افزاری برای موبایل هست که امکان مخفی کردن صفحه چت رو باشته باشه ؟ ( به غیر از موبوگرام )
    و برای دستیابی به چت رمزبخواد
    من هایک مسنجر رو نصب کردم اما کد فال سازی برای اس ام اس نمیشه . روی تماس هم میزنم بازم باهام تماس برقرار نمیشه برای دریافت کد فعال سازی

ممنون میشم راهنمایی کنید
Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •