تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 27 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 266

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2017-2018 | نیمه نهایی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

داور رئال-یوونتوس درک درستی از فوتبال نداشت

مایکل اولیور، داور بازی برگشت رئال و یوونتوس، به سوژه انتقادی رسانه های ایتالیایی بدل شده است.

آدریانو گالیانی رئیس پیشین باشگاه میلان، مایکل اولیور، داور انگلیسی که در دقیقه 93 یک پنالتی بحث‌برانگیز به سود کهکشانی‌ها گرفت و در همان صحنه نیز جان‌لوئیجی بوفون را بابت اعتراض‌هایش از زمین بازی اخراج کرد را مورد سرزنش قرار داد.

کریسیتانو رونالدو آن پنالتی را تبدیل به گل کرد تا رئال با شکست 3 بر یک از زمین مسابقه خارج شود و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 3 پیروز و راهی مرحله بعد رقابت‌ها شود.

گالیانی در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «کوریره دلا سرا» گفت:« یوونتوس شایسته پیروزی مقابل رئال مادرید بود. آن پنالتی هم که در وقت‌های تلف‌شده به سود رئال گرفته شد، بحث‌برانگیز بود، همچنین اخراج بوفون مضحک بود. این نشان داد که داور درکی از روانشناسی فوتبال ندارد. در نتیجه داور یک احمق بود.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

حالا اونموقع که نویر بود چکار کرد؟
    دلتون باید واسه ویدال تنگ بشه.. هرچند اونم واستون کارساز نیست
    عزیز جان در مورد پارسال و ضرر و زیانهای قضاوت به اندازه ی کافی بحث شده.ادامه ش نمیدم
    همون بازی رفت نویر دهن همه رو بست.توپایی رو از رونالدو گرفت که خود رونالدو میزد تو سر خودش. بعد شما معیار کیفیت دروازبان رو به مقدار گلی که از رونالدو خورده میسنجید ؟ رونالدو خیلی از موارد جلو نویر خورد شده.مثل تیم ملی. مثل بایرن رعال 2012 وقتی در خاک خودتون پنالتیشو با یک دست گرفت. حالا نمیدونم نظر واقعی شما چیه ولی کسی اسم خودش و گذاشته باشه فوتبال دوست و قبول نداشته باشه نویر بهترن گل دنیاست یه چیزیش میشه !!
    امیدوارم بازی برگشت بازی کنه وگرنه آمار گل خوردناش از رونالدو همون 9 میمونه

یه پاسخ بالا رجوع شود لامصبا سوپر من نیست خب 7 متر دروازس مگه میشه گل نخوره اصلا ) تروخدا به چه امارهایی روی میارین )
    بعدش شما تاره این دو سه فصل اخیر دو تا برد اوردین تعداد برد و باختا تو سی ال برابر شد.. وگرنه بایرن گربه سیاه رعال بود همه میدونن. میخوردین به ما کاسه چه کنم چه کنم دستتون میگرفتین. پپ گند زد به امار(پپ مربی بزرگیه ولی فلسفه ش اصلا به بایرن نمیخورد) در هر صورت من شانس حصور دو تیم رو 50-50 میدونم
    وجود نویر برای همه یه دلگرمی بود
    وقتی بازی میکنه هممون متوجه اهمیتش میشیم ولی وقتی نیست خلا عجیبی تو یک سوم دفاعی حس میشه
    حالا سی ال زیاد مهم نیست .. فقط جام جهانی برسه وگرنه یکی از ضده حال ترین اتفاقات ممکنه
    کومن هم نیست و احتمالا روبری فیکس باشن یا شایدم مولر رو ببره گوش تا بتونه جیمز رو بازی بده.
    باز خدا رو شکر تیاگو آماده شده..
    +
    صحبت از گلر شماره 1 دنیا که میشه یه عده فکر میکنن داریم از سوپرمن و بازیکن فضایی صحبت میکنیم.. نه ما بازیکنمامون همه زمینی هستن
    ولی همون جمله فردوسی پور تو بازی پارسال بایرن و ریال خودش گویاست "نویر چطوری این توپ ها رو گل نمیخوره؟!"
    من فک میکنم 4231 بچینه بهتره ولی جلو سویا یه هافبک دفاعی گذاشته بود. فقط مارتینز بود که مولر و خامس همزمان تو بودن.
    چون تو آلیانز اول نباید گل خورد.
    در مورد نویر هم آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است بابا
    اسم نویر و تو یوتیوب سرچ کنی و عکس العملهای بی نظیرشو بینین

4. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

.
    الکساندر کفرین، یکی از مدیران یوفا: VAR هیچ تفاوتی را تو بازی رئال-یوونتوس رقم نمی‌زد، اشخاصی هستند که حتی ۲۰ بار آن صحنه را مرور کردند، نیمی از آنها معتقدند پنالتی بود و نیمی معتقدند که پنالتی نبود.

اما VAR میتوانست تفاوت‌های را بر نتیجه‌ی بازی منچسترسیتی-لیورپول داشته باشد.

صحبت‌های بوفون اشتباه بود، اما درکش میکنم، از اینکه دقیقه ۹۳ حذف می‌شوند ناراحت بود. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه VAR وجود داشت، عبدالله شاید حذف نمیشد، اما واسه یوونتوس ۵۰-۵۰ هست.

6. 6 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

عزیز جان در مورد پارسال و ضرر و زیانهای قضاوت به اندازه ی کافی بحث شده.ادامه ش نمیدم
    همون بازی رفت نویر دهن همه رو بست.توپایی رو از رونالدو گرفت که خود رونالدو میزد تو سر خودش. بعد شما معیار کیفیت دروازبان رو به مقدار گلی که از رونالدو خورده میسنجید ؟ رونالدو خیلی از موارد جلو نویر خورد شده.مثل تیم ملی. مثل بایرن رعال 2012 وقتی در خاک خودتون پنالتیشو با یک دست گرفت. حالا نمیدونم نظر واقعی شما چیه ولی کسی اسم خودش و گذاشته باشه فوتبال دوست و قبول نداشته باشه نویر بهترن گل دنیاست یه چیزیش میشه !!

یه پاسخ بالا رجوع شود لامصبا سوپر من نیست خب 7 متر دروازس مگه میشه گل نخوره اصلا ) تروخدا به چه امارهایی روی میارین )
    بعدش شما تاره این دو سه فصل اخیر دو تا برد اوردین تعداد برد و باختا تو سی ال برابر شد.. وگرنه بایرن گربه سیاه رعال بود همه میدونن. میخوردین به ما کاسه چه کنم چه کنم دستتون میگرفتین. پپ گند زد به امار(پپ مربی بزرگیه ولی فلسفه ش اصلا به بایرن نمیخورد) در هر صورت من شانس حصور دو تیم رو 50-50 میدونم

من فک میکنم 4231 بچینه بهتره ولی جلو سویا یه هافبک دفاعی گذاشته بود. فقط مارتینز بود که مولر و خامس همزمان تو بودن.
    اره همه اشتباهات داوری به ضرر شما بود اوناییم که به ضرر ما بود اصلا تعیین کننده نبود ..اره ادامه ندیم
    در مورد نویر هم باید بگم فعلا بوفون بهترین دروازبانه. اما شما نکته رو نگرفتی فوتبال دوست جان.
    من گفتم نویر باشه یا نباشه رو گل خوردن یا نحوردن شما فعلا تاثیری نداشته. نگفتم نویر بده یا سیو های حیاتی نمیکنه. بالاخره 10 تا هم بگیره 11 امیش گله.
    من گفتم ویدال برای شما تاثیر گذارتر میتونه باشه. همین.

8. 5 کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

فکر نکنم نویر به بوفون و دخیا برسه .

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بوفون: کولیبالی خیلی ترسو هستی که دقیقه ۸۹ گل زدی، باید بری بین تماشاگرا با زنت بشینی چیپس بخوری

11. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

13. 2 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

دوستان به نظرتون کی برندس بین لیورپول و رم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

Rome .......

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

فکر نکنم نویر به بوفون و دخیا برسه .
    والا به نظر شخصی حقیر نویر از هردوی این عزیزان بهتر هست از لحاظ فنی و بخاطر سبک بازی منحصر به فردش که در میان تمام گلرهای دنیا بی نظیره و باعث شده که " فوتبال در جریان " واقعا 11 نفره دنبال بشه نه 10 نفره

17. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •