تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 27 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 266

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2017-2018 | نیمه نهایی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Top Four

Michael Oliver

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

این پنجمین صفحه تاپیکی هست که در حدود 24 ساعت قبل ایجاد شده
    فقط پست های رگباری دوستان رو میخونید به فراگیری سوزش ها پی میبرید
    اینکه همه با هم متحد میشن علیه رئال رو خیلی دوست دارم
    بالاخره یه جور باید ماله کشی کنن - فرازمینی باشی و نتونی یه گل از 8 گل رو بزنی ( البته زحمات قابل تحسین حریف در زدن 6 گل تاثیر به سزایی داشته )
    و در آخر وقتی کار از ماله کشی گذشت بگی نرسیدم بازی رو ببینم و افت سوارز تاثیر زیادی در مدعی نبودن بارسا داره !! ( صعود میکنن کار مسی هست ولی حذف میشن افت سوارز - یه جورایی شبیه داستان آرژانتین هست این نوع ماله کشی )

به قول یه بنده خدایی بعد قرعه یووه و بایرن :
    هرتیمی به رئال میخوره میخواد انتقام پارسال رو بگیره ! ولی در نهایت سوزش عجیبی فراگیر میشه

+

حالا آدم با داور قهرمان بشه بحثش جداست
    ولی آخه قهرمانی به سبک هندبال ؟

ذوب شدگان این بنده خدا سنگ عدالت به سینه میزنن !
    Last edited by albertxx; 14-04-2018 at 17:47.

4. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ماشالا دوستان رئالی از هر دری حرف میزنن تا بگن داوری با ما نبوده. بابا راضی بودین داوری نبود و حذف میشدین؟ این جای تشکرشونه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کاسه صبر مدیران رئال لبریز شد

پس از صعود جنجالی رئال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان، جو منفی بی سابقه ای علیه این تیم ایجاد شده است.

کهکشانی ها در زمین یوونتوس با سه گل پیروز شده بودند و همگان تصور می کردند که در بازی برگشت، کار راحتی برای قطعی کردن صعود خواهد داشت ولی اینگونه نشد و قهرمان ایتالیا در 61 دقیقه توانست هر سه گل خورده بازی رفت را جبران کند. در نهایت پنالتی دقیقه 98 رونالدو حکم به صعود داد. پنالتی ای که جنجال ها زیادی را در پی داشت.

پس از گذشت چند روز از آن بازی، هنوز هم در مورد تصمیم داور مبنی بر پنالتی اعلام کردن برخورد بن عطیه با لوکاس واسکز، بحث می شود و برخی پنالتی را درست می دانند و برخی دیگر خیر.

در ایتالیا و البته در برخی رسانه های اسپانیایی، قاطعانه تصمیم داور را اشتباه می دانند و کمپینی علیه این تیم ایجاد کرده اند. کمپینی که معتقد است رئال از کمک های داوری در اروپا سود می برد و ارزش های تیم زیدان را زیر سوال برده اند.

طبق ادعای مارکا، مدیران رئال نیز صبر و حوصله خود را از دست داده اند و به این نتیجه رسیده اند که نسبت به این موارد واکنش قانونی نشان دهند. همچنین باشگاه از هر بازیکنی که بخواهد از حاشیه سازان و تهمت زنندگان به رئال شکایت کند نیز حمایت کامل خواهد کرد.

ادامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

محتسب شیخ شد و فسق خود از یاد ببرد.... حافظ

اختصاصی طرفداری- از آنجایی که تقریبا مطمئنم این یادداشت هم به واسطه پرداختن به اتفاقات بازی رئال و یووه و هیجانات مربوط به آن تبدیل به عرصه ای برای شروع دوباره بحث هایی است که زیر هر خبر مربوط و نامربوطی این روزها توی سایت می بینیم ته دلم خیلی راضی نبود این یادداشت را بنویسم.
    کما اینکه هنوز معتقدم بازی های زبانی و استدلالی صورت گرفته در بعد این بازی به نوعی مَستِر کلاس بی نظیری از مدرن ترین و بروز ترین شیوه های مناظره بود که نیازمند تحلیل های عمیق گفتمان است و حقیقتا به عنوان کسی که بیماری این سری موضوعات را دارد، برای من بسیار جالب و سرگرم کننده بود، با این حال معتقدم نوآوری و بدعت هایی که در همین حوزه در روزهای اخیر شاهد بودیم چنان موضوع سنگین و پیچیده ای است که پرداختن به آن در حوصله یک یادداشت نهایتا هزار و چند صد کلمه ای نمی گنجد و نیازمند سمینارها و سمپوزیوم های علمی است و شکافتن لایه های بی شمار آن کار من نیست. با این همه دلم نیامد، زیر رگبار تبلیغاتی وحشتناکی که از جانب طیف بی شماری از طرفداران فوتبال عامدانه یا غیر عامدانه به سمت پایتخت مادرید روانه شده ساکت باشم و تماشاگر بمانم.
    خوشبختانه در مملکتی زندگی می کنیم که فقر به عنوان ابزاری سیاسی برای تحمیق توده ها مورد استفاده بوده و هست و عموما این طور وا داده که هر چه چرک تر، شریف تر و خدوم تر. این گونه واداده که عموم مسئولین و کارگزاران کشورمان در خانواده های ضعیف و فرودست جامعه بالیده اند و در نظر عامه ی مردم، ثروتمندان به طریق ناصواب به کسب مال پرداخته اند، آرشیو تلویزیون مان سرشار است از سریال هایی که دو خانواده موازی را به تصویر می کشید و نتیجه ای که باید می گرفتیم هم این بود که هر چه فقیرتر خوشبخت تر. کارکرد این تفکر هم که روشن است: کنترل بیشتر اکثریت فقیر. اما فقرِ بزرگتر در جامعه ما به باور من زمانی رخ می دهد که عموم مردم فریب این صحنه آرایی خطرناک را می خورند و این تاکتیک سیاسی به عنوان یک باور در شیوه نگرش مردم نمود میابد و مردم فساد و اعمال قدرت نامشروع را هم خانواده ثروت و ثروتمند می دانند و باور می کنند که هر ثروتمندی حق فقیری را خورده و اساسا چون ثروتمند است هر بلایی می توان سرش آورد و احساس گناه هم نکرد.

بگذارید مثلا دیگری بزنم چون فکر می کنم نحوه قضاوت ما در فوتبال ریشه در نگاه و باور ما در مسائل اجتماعی دارد. می دانم حرف گنده ای است ولی می گویم: عموما فرهنگ جامعه ما فرهنگ تن پروری و سکون است. به عنوان مثال ما افراد بی نهایت درس خوان و اهل مطالعه را در دوران مدرسه و دانشگاه "خرخوان" می نامیم یا مثلا افراد ثروتمند را "خرپول". پرواضح است زمانی که برای توضیحِ قیدِ "خیلی خیلی زیاد درس خوان" از لفظ "خر" بهره می گیرم که چندان آیکونِ مثبت و مطلوبی در فرهنگ عامه ما نیست منظور روشنی داریم و آن این است که زیاد درس خواندن یا زیاد کار کردن و به بیان ساده تر "زیاد شبیه ما نبودن" در نظر ما چیز خوب و پسندیده ای نیست و اساسا هر که غیر ماست و معمولا خیلی خیلی موفق تر از ماست، حتما ریگی به کفش دارد و وظیفه ماست تا با همه داشته هایی که در اختیار داریم شک و شبهه ای در خصوص موفقیت هایش ایجاد کنیم و دِین مان را نسبت به حقارتمان ادا کنیم و در سرپوشی بر روی آن بگذاریم.
    به حمدالله به واسطه مناظره های سیاسی که در سال های گذشته در تلویزیون و به صورت زنده شاهد آن بودیم مردم کشورمان تا حد زیادی نسبت به تاکتیک های ناجوانمردانه مناظره علی الخصوص زمانی که در موضع ضعف قرار داریم آگاهی پیدا کرده اند. تاکتیک هایی که علی رغم عدم رعایت اصول انسانی و نگه نداشتنِ جانب انصاف در بسیاری از موارد می توانند به رنگ کردن کلاغ و جا زدن آن به جای قناری کمک شایانی کنند و به نظر می رسد مشاهده همین محتواها باعث شده تا بسیاری از ما شبیه آدم های توی تلویزیون باشیم و اگر خدایی نکرده چیزی را بلد نبودیم به گنجینه آموخته هایمان بیفزاییم. تاکتیک هایی نظیر تکرار باورنکردنی یک دروغ برای تبدیل آن به واقعیت، هوچی گری و شلوغ کاری، کلی گویی، ارائه فکت های بی اساس، استانداردهای دوگانه، شاهد آوردن های غیر قابل استناد، عوام فریبی، نورانداختن به بخش هایی از یک خبرو غفلت عامدانه از سایر بخش ها، مانور دادن روی یک سری از موارد و کم اهمیت جلوه دادن بخش هایی که به نفع مان نیست، گرفتن حالت حق به جانب و طلبکاری همیشگی، حمله به نقط ضعف طرف مقابل در حالی که دقیقا آن مشکل مشکلِ خود ماست و بسیاری از سایر مواردی که وصفشان در این یادداشت نمی گنجد نمونه هایی از این تاکتیک هاست که در روزمره زندگیمان شاهد آن هستیم.
    همیشه گفتیم که فوتبال خود زندگی است و ما آدم های این زندگی با همان مختصات و مشخصاتی که تویخیابان و خانه داریم روی نیمکت و سکو حاضر می شویم و حرف می زنیم. من نقطه نظر قطعی و شخصی خود را راجع به تک تک صحنه های بازی دارم و به هیچ چیز 50-50 یا 80-20 اعتقاد ندارم و این را هم اضافه می کنم که راضی نیستم یک کلمه در خصوص این ها حرف بزنم چون مسئله من این نیست. فوتبالی که نگاه کنیم مسئله کاملا روشن و واضح است رئال در بازی رفت با یک بازی بسیار خوب در شبی که می توانست گل های بیشتری هم بزند بازی را 3-0 برد و در بازی برگشت یووه در یک بازگشت خوب توانست عین نتیجه را تکرار کند. برای من ناراحتی یک طرفدار یووه از کامل نشدن کامبکِ بسیار ستودنی در برنابئو مسئله ای قابل فهم است تا جایی که به شخصه فکر می کنم اگر بازی به وقت اضافه می رفت با توجه به خستگی رئال مادرید و همچنین دو تعویضی که آلگری در اختیار داشت کار برای رئال بسیار سخت می شد و شانس پیروزی یووه بیشتر بود اما در این یادداشت نمیخواهم سر سوزنی درباره پنالتی اعلام شده علیه یووه در واپسین دقایق بازی حتی یک خط بنویسم و بیشتر مایلم درباره شیوه فکر کردنمان به عنوان هواداران فوتبال در مورد فوتبال که یقینا به زندگیمان هم سرایت می کند حرف بزنم و مایلم شما هم همینگونه این یادداشت را ببینید.

صرف نظر از اینکه پنالتی اعلام شده در دقایق پایانی بازی درست بود یا نه، صرف نظر از اینکه آیا خیلی خوب بازی کردن یک تیم در بازی برگشت ادله مناسبی برای عدم پنالتی گرفتن علیه آن تیم هست یا نه، صرف نظر از اینکه آیا اعلام پنالتی در دقایق مختلف بازی احکام متفاوتی دارد یا نه و خیلی چیزهای دیگری که می شود در مورد این صحنه گفت من فکر می کنم اتهامات ناجوانمردانه ای که از جانب شخصیت های معروف و نامعروفی که این چند روزه به سمت قطار در حال حرکت مادریدی ها روانه شد را با هیچ تیتری به غیر از کم لطفی نمی توان بست، کم لطفی هایی از جنس قضاوت یک طرفه و نادیده گرفتن شایستگی یک تیم و بستن تمام موفقیت آن به مولفه هایی غیر قابل اثبات که خوش آیند عام مردم است. روی سخن با عزیزانی است که در روزهای گذشته موفقیت های رئال را به هر چیزی جز شایستگی این تیم نسبت دادند. از ارتباط پرز با خانواده راکفلر گرفته تا توافقات پشت پرده خاندان سلطنتی اسپانیا با جریانات فراماسونری و 5+1 گفتند و در وحدتی که پیشتر هیچ گاه شاهدش نبودیم اظهار نظر چیلاورت و کریستین ویری را بر نظرات کارشناسان داوری گوشه و کنار جهان اصلح دانستد و با هزاران بار صحبت از اخراج نادرست ویدال در سال قبل و پنالتی به زعم شما مشکوک رئال در بازی یووه فراموش کردند که اگر اصل بر اجرای درست و صحیح قانون بود شاید زمان اخراج آرتورو ویدال در آن بازی درست مثل گل دقیقه 98 رونالدو در این بازی می توانست خیلی زودتر باشد.
    هر چند دامنه کم لطفی ها نسبت به رئال تا به حدی بود که حتی در فضای مجازی شاهد دست به دست شدن کلیپی بودیم که نشان دهنده اشتباهات داوری از سال 2003 تا به امروز بوده است. اگرچه قلّتِ شعور و یا عدم اطلاع سازندگان آن کلیپ پیرامون اطلاع ایشان از کیفیت نتایج رئال مادرید در حد فاصل سال های 2003 تا 2006 در همه رقابت ها و 2006 تا 2010 در چمپیونزلیگ برای یک هوادار رئال نشان دهنده عمق نقدهای وارده است و به طریق اولی تطهیر رئال مادرید از هر گونه اتهامی است.
    متاسفانه سندروم شبهه افکنی در موفقیت دیگران و استنکاف از پذیرش بهتر بودن دیگران از ما بیماری است که سال ها در گوشت و پوست و استخوانمان ریشه دوانده و در این بحث ابدا روی صحبت با طرفداران یک تیم خاص نیست چون همگی نمونه ای نرمال از جامعه ای هستیم که یاد گرفته هر وقت، خود به موفقیتی رسید آن را مرهون تلاش های شبانه روزیش بداند و موفقیت دیگران را حواله شانس و دست های پشت پرده بدهد. چه در بسیاری از موارد خود طرفداران رئال نیز بجای پذیرش بهتر بودن بارسلونا نسبت به آنها در تورنمنت های داخلی سراغ تئوری توطئه رفته اند و از ارتباط پشت پرده بارسلونا با داروان گفته اند که جای خنده دارد. با این همه به نظر من صحبت از وجود مافیا و ارتباط پنهانی میان رئال و یوفا آن هم در جهان اولی که رییس جمهور یکی از بزرگترین قدرت های اقتصادی جهان را به خاطر یک ارتباطی شخصی رسوای عالم می کند و پرافتخارترین تیم ایتالیا را به خاطر تبانی به دسته دوم می فرستد، خیلی عجیب است. عجیب است اگر فکر کنیم که رئال مادرید به واسطه وجود چنین ارتباطاتی به چنین جایگاهی رسیده است. عجیب است اگر فرم دیوانه وار رونالدو، کیفیت فوق العاده خط میانی رئال و بازیکنان کناری این تیم را فراموش کنیم و صرفا برای خاموش کردن آتش خشم درونمان آجری دیگر بر دیوار ضخیم و بلند بی فکری اجتماعیمان بگذاریم. که اگر حق با ما بود و دست پشت پرده ای بود و چه و چه به عقیده من شاید بد نباشد در کنار وجود ارتباطات پنهانی رئال مادرید با نهادهای فوق سری به منظور بریدن سر تیم های کم نفوذ و نه چندان ثروتمندی نظیر بایرن و یووه، مدیران رئال فکری هم به حال بریدن سر لگانس می کردند تا در برنابئویی که برای کیه لینی سوال است در آن چه می گذرد، مغلوب چنین تیمی نمی شدند و در ده سال گذشته از بیست جام داخلی تنها برنده پنج جام نمی بودند.

تئوری توطئه مخصوص ذهن هایی است که از تحلیل علمی مسائل عاجزند. "کار خودشان است"، "دست های پشت پرده"، "هیچ چیز از این ها بعید نیست" و گزاره هایی از این دست که خوانندگان این سطور بهتر از من به آن واقف اند و چند صدهزار بار در این چند روز در تحلیل های آبکی از آن سوپر نمایش فوتبالی نوشته شد، اصولا مخصوص مغزهایی است که از حرکت به عمق و تحلیل ریشه ای مسائل عاجزند و ترجیح می دهند سوار بر اریکه باورهای عامه مردم باشند. کلی گویی و پل زدن های بی معنا نظیر توضیح وجود فساد در فیفا و شخص پلاتر و میزبانی جام جهانی و ارتباط دادنش به موفقیت یک تیم یا تیم های یک کشور خاص، مخصوص ذهن هایی است که واقعیت را زمانی می خواهند که منافعشان را تامین می کند. هر چند شاید خودمان هم خیلی مقصر نباشیم، خب ببینید عموم جامعه ما فقیر است، ما پر از مردمی هستیم که بخاطر فقر مثلا عشقی را از دست داده ایم، سفر خوب نرفتیم، لباس خوب نپوشیدیم، کار خوب گیر نیاوردیم چه میدانم از همین حرف ها، ولی ساختن شخصیت خوب و بد در هر متنی و هر تحلیلی و استفاده از رئال مادریدِ ثروتمند (که گویا تنها تیم ثروتمند عالم است و قوت غالب باقی تیم ها نان جوین است) در نقش آقا گرگه داستان فقط یه حربه بی شرمانه است، یک حربه کثیف است کثیف. کثیف اندازه همان سیاست مدارانی که خود را متعلق به خانواده های فقیر و گرسنه جامعه می دانند و می کوشند تا با وانمود کردن به مردمی بودن و از جنس مردم بودن، بی کفایتی هایشان را جبران کنند.
    اینکه رئال این بار هم با داوری برد یا با شایستگی اینکه این بار گذر پوست به دباغ خانه افتاد و کارشان تمام است، اینکه اگه مجبور نباشیم با داور بازی کنیم فلان می شود و اگر مثل سال قبل بهمان و خیلی حرف های دیگر از این جنس را می گذارم برای اهلش. خب یکی از کارکردهای فوتبال برطرف کردن عطش سیری ناپذیر عقده ها و حقارت های شخصی است. فقط یک خواهشی دارم و آن این است که اگر لابه لای این صفحات غرورمان یا منافعمان اجازه داشتن انصاف را نمی دهد که حرف حق را بزنیم و شکست را بپذیریم، کاش دفعه بعد که دیدیم توی تلویزیون یک بابایی سوار بر اریکه باورهای دروغین مردم در حال تاخت و تاز است، کاش شرافت داشته باشیم و قبل از سند تو آل کردن پیام افشای دروغ گویی هایش به کانتکت هایمان و رنجر مجازی شدن، بزنیم تخت سینه مان و باد به غبغب بیندازیم و درودی نثارش کنیم و بگوییم زنده باشی مرد که یکی از مایی، یکی از ما که واقعیت را فقط به نفع خودش می خواهد و حاضر است همه چیزش را برای هدفش فدا کند، زنده باشی مرد.

----------------

دوستان فارغ از طرفدار هرتیمی بودن متن رو بخونید
    طولانیه ولی بخونید !

فکر نکنید به نفع رئال گفته ! اینم یه تیکه که خوشایند موفقیت های رئال نیست !

مدیران رئال فکری هم به حال بریدن سر لگانس می کردند تا در برنابئویی که برای کیه لینی سوال است در آن چه می گذرد، مغلوب چنین تیمی نمی شدند و در ده سال گذشته از بیست جام داخلی تنها برنده پنج جام نمی بودند.

9. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

یاد اون صحنه افتادم که 3 نفری دنبال آسنسیو میدویدن که گل چهارم رو نزنه

+

از گل دوم و سوم نمیتونی مثالی بزنی ؟ چون بوی کثافت میده ها ؟
    دوست عزیز شما الان چند وقته که بازی پارسال رو بولد کردین و انگار یادتون رفته که تو اون بازی داور چه اشتباهاتی رو به نفع شما مرتکب شد.صرفا جهت یاداوری:
    صخنه پنالتی روبن تو تصاویر کاملا مشص بود که بیشتر از پنالتی به شبیه سازی شبیه بوده تازه اگرم به فرض اون صحنه پنالتی باشه صحنه روی کاسمیرو قطعا پنالتی تر از صحنه روبن بود که داور به راختی از کنارش گذشت.
    صحنه گل دوم شما افساید بود که شما رو به بازی برگردوند.
    اقای ویدال باد ۳۰ دقیقه زودتر از اون صحنه باید اخراج میشد که البته شما یلدتون نمیاد
    تو بازی اولم که یه صحنه صفر در صد رو براتون پنالتی گرفت که اگر گل میشد بعید میدونم شما هیچ کدوم از حرفای الانتون رو میزدید چون به احتمال زیاد اونوقت شما بالا میرفتید و‌حق به حق دار میرسید.
    و اما درباره اشتباهات داوری به نفع ما:داور دو اشتباه تاثیر گذار به نفع ما مرتکب شد.
    کاسمیرو باید از بازی اخراج میشد که صد البته جناب ویدال شما باید زودتر از اون اخراج میشد
    صحنه تاثیر گذار دوم گل دوم رئال بود که به وضوح تو موقعیت افساید کریس به ثمر رسوند.
    شما که ماشالله بهتر از من میدونید گل اخر رئال تو دقیقه فکر کنم ۱۱۸ به ثمر رسید و لا توجه به نتیجه اون زمان بازی که سه دو به نفع رئال بود عملا هیچ تاثیری تو نتیجه بازی نداشت ولی چون شما اصرار میکنید بنده هم نظرتون رو قبول دارم و اون گلم افساید بود
    درباره اخراج بازیکنتونم هم تو بازی زفت کارت زرد اولش یکم سخت گیرانه بود ولی صحنه کارت دوم صد در صد کارت داشت و بازیکنتون بی احتیاطی کرد.
    ای کاش فقط وفقط یکم انصاف داشتیم و به دور از تعصبات حرفامون رو بزنیم.
    اقای کاسای یکی از بهترین داوران اروپا و جهانه که بازیای به مراتب مهمتری رو هم سوت زده بود ولی متاسفانه اون روز یکی از بدترین قضاوتهاشو سوت زد که یکی از دلایل اصلیش عدم تمرکز کمک دوار فکرذکنم دومش بود.
    شما دارید داوری رو به متهم به سوت زدن به نفع رئال میکنید که این همه اشتباه تاثیر گذار به نفع شما مرتکب شد.
    نکته دیگه اینکه کمک داوری که صحنه تاثیر گذار و واضح گل دوم به نفع رئال رو افساید نگرفت که همون کمک داور تاکید میکنم دوست عزیز همون کمک داور ۳۰ دقیقه زودتر گل دوم شما که افساید بود رو نگرفت و شما به بازی برگشتید.
    قضاوت با خود شما و سایر دوستان
    پ ن :البته سه اشتباه تاثیر گذار به نفع ما کرد که اخری اخراج اشتباه ویدال بود که همونطور که قبلا گفتیم باید ۳۰ دقیقه زودتر اخراج میشد که البته شما به احتمال زیاد یادتون نمیاد.
    اصلن من میگم تمام حرفای شما درست... یه نکته که فقط گفتید بازی رفت اخراج مارتینی کمی سختگیرانه بود و به نوعی حرف من رو تایید کردین...
    خب مرد حسابی قربون شکلت اون اگه اخراج نمیشد که کار به اینجا کشیده نمیشد...رعال دیگه شیر نمیشد که تو زمین ما ببره
    ضمنا همیشه کسیکه خلاف خواسته شما حرف میزنه بی انصاف نیست
    پنالتی تون جلو یووه 3 تا داور مهم اروپا گفتن نیست. شماها قبول نمیکنید که پنالتی 50-50 بود . میگید قطعا پنالتی بود. و کسی که این رو تایید کنه از نظر شما منصف میشه چون مطابق میل شما حرف زده ...
    پ.ن : اون کمک داور ............ اگه اون افساید بی مورد رو از لوا نمیگرفت الان یه جام اینا پر کشیده بود

11. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

اصلن من میگم تمام حرفای شما درست... یه نکته که فقط گفتید بازی رفت اخراج مارتینی کمی سختگیرانه بود و به نوعی حرف من رو تایید کردین...
    خب مرد حسابی قربون شکلت اون اگه اخراج نمیشد که کار به اینجا کشیده نمیشد...رعال دیگه شیر نمیشد که تو زمین ما ببره
    پنالتی تون جلو یووه 3 تا داور مهم اروپا گفتن نیست. شماها قبول نمیکنید که پنالتی 50-50 بود . میگید قطعا پنالتی بود. و کسی که این رو تایید کنه از نظر شما منصف میشه چون مطابق میل شما حرف زده ...
    پ.ن : اون کمک داور ............ اگه اون افساید بی مورد رو از لوا نمیگرفت الان یه جام اینا پر کشیده بود
    داوری رئال بایرن و رئال بووه اگه به نفع حریف نبود حداقل به نفع رئالم نبود ! ولی خب این شما هستی که اون قسمت هایی که به ضررتون هست رو بولد میکنید !
    نه اخراج ویدال تو نیمه اول باید انجام میشد و پنالتی باد آورده واسه بایرن که ویدال عرضه گل کردنش رو نداشت و یا گل سالم ایسکو و پنالتی گرفته نشده نیمه اول واسه رئال جلو یووه

جواب شما خیلی شیک و مجلسی تو پست بالاتر هست
    ولی خب حقیقت تلخ تر از اونی هست که قبول کنید

اساسا هر که غیر ماست و معمولا خیلی خیلی موفق تر از ماست، حتما ریگی به کفش دارد و وظیفه ماست تا با همه داشته هایی که در اختیار داریم شک و شبهه ای در خصوص موفقیت هایش ایجاد کنیم و دِین مان را نسبت به حقارتمان ادا کنیم و در سرپوشی بر روی آن بگذاریم.
    Last edited by albertxx; 14-04-2018 at 23:22.

13. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوست عزیز کل حرف بنده این بود که اونجوری که شما دادو بیداد راه انداخته بود که مثلا داور مارو نابود کرد و....اصلا و ابدا اینجوری نبود.اون بازی فقط یه برنده میتونست داشته باشه و اگر اون تیم شما بودید مطمعن باشید ما هم به داوری اعتراض می کردیم‌.
    به نظرم دلیل اصلی حذف شما تو اون بازی قبل از داوری شخص ویدال بود.چون هممون میدونیم اگه اون پنتالتی رو گل میکرد به احتمال بسیار بسیار زیاد جریان بازی به کل عوض میشد (البته تو فوتبال هر اتفاقی ممکن بود بیوفته ولی احتمال قویتر رقم خوردن شرایط به نفع شما بود)
    درباره اخراج بازیکنتون تو بازی رفت منظورمو اشتباه متوجه شدید.کارت اولش سختگیرانه بود ولی تو موقعیت دوم داور چاره ای جز دادن اخطار دوم نداشت و همونطور که گفتم بیشتر بازیکن خودتون بی احتیاطی کرد.
    داداشم داور تو بلزی برگشت انواع اقسام اشتباهات فاجعه بار رو مرتکب شد و اونوقت شما گیر دادید به این که یه صحنه لوا رو افساید گرفته.
    درباره باری یووه هم که نظرمو گفتم الانم میگم اون صحنه پنالتی بود.و داور نه تنها به ما لطف نکرد بلکه نیمه اول یه پنالتی مارو نگرفت و از اون مهمتر یه گل صحیح ما رو قبول نکرد.داداش کجای اینهایی که گفتم معنبش به نفع گرفتن داور به نفع رئاله؟؟
    پ ن: داداش من تو پست اولم به وضوح افساید بودن اون دو تا گل رو فبول کرد م و‌حتی یه توضیحاتی هم دادم.دیگه باید چه مثالی بزنم؟؟؟؟
    Last edited by jack82; 14-04-2018 at 23:29.

15. 2 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

داوری رئال بایرن و رئال بووه اگه به نفع حریف نبود حداقل به نفع رئالم نبود ! ولی خب این شما هستی که اون قسمت هایی که به ضررتون هست رو بولد میکنید !
    نه اخراج ویدال تو نیمه اول باید انجام میشد و پنالتی باد آورده واسه بایرن که ویدال عرضه گل کردنش رو نداشت و یا گل سالم ایسکو و پنالتی گرفته نشده نیمه اول واسه رئال جلو یووه

جواب شما خیلی شیک و مجلسی تو پست بالاتر هست
    ولی خب حقیقت تلخ تر از اونی هست که قبول کنید
    کسی که 2 تا گل آفساید رعال جلو بایرن و ببینه و بگه داوری اگر به نفع حریف نبود به نفع رعالم نبود بنده هیچ صحبتی باهاش ندارم !!!
    گل سالم ایسکو دقیقه 90 که نبود چه تضمینی داری که جبران نمیشد ؟ همون جمله بالا کفایت میکنه. امسالم من بیرون با هیچ رعالی کل ننداختم. اینجام نمیندازم.چون معلوم نیست چی بشه واقعا !!!
    ویدال برای یک بار در عمرش پنالتی خراب کرد..ولی این بار توییت خوبی زده براتون ... ( حالا وقتشه که شما رو شما رو بگا...)
    کامنت آخر برای شما
    دوست عزیز کل حرف بنده این بود که اونجوری که شما دادو بیداد راه انداخته بود که مثلا داور مارو نابود کرد و....اصلا و ابدا اینجوری نبود.اون بازی فقط یه برنده میتونست داشته باشه و اگر اون تیم شما بودید مطمعن باشید ما هم به داوری اعتراض می کردیم‌.
    به نظرم دلیل اصلی حذف شما تو اون بازی قبل از داوری شخص ویدال بود.چون هممون میدونیم اگه اون پنتالتی رو گل میکرد به احتمال بسیار بسیار زیاد جریان بازی به کل عوض میشد (البته تو فوتبال هر اتفاقی ممکن بود بیوفته ولی احتمال قویتر رقم خوردن شرایط به نفع شما بود)
    درباره اخراج بازیکنتون تو بازی رفت منظورمو اشتباه متوجه شدید.کارت اولش سختگیرانه بود ولی تو موقعیت دوم داور چاره ای جز دادن اخطار دوم نداشت و همونطور که گفتم بیشتر بازیکن خودتون بی احتیاطی کرد.
    داداشم داور تو بلزی برگشت انواع اقسام اشتباهات فاجعه بار رو مرتکب شد و اونوقت شما گیر دادید به این که یه صحنه لوا رو افساید گرفته.
    درباره باری یووه هم که نظرمو گفتم الانم میگم اون صحنه پنالتی بود.و داور نه تنها به ما لطف نکرد بلکه نیمه اول یه پنالتی مارو نگرفت و از اون مهمتر یه گل صحیح ما رو قبول نکرد.داداش کجای اینهایی که گفتم معنبش به نفع گرفتن داور به نفع رئاله؟؟
    پ ن: داداش من تو پست اولم به وضوح افساید بودن اون دو تا گل رو فبول کرد م و‌حتی یه توضیحاتی هم دادم.دیگه باید چه مثالی بزنم؟؟؟؟
    خب بله پنالتی ویدال گل میشد ممکن بود اصلا 2 تا دیگم بخورین
    خب بله خاوی مارتینر کارت اول و نمیگرفت که دیگه اخراج نمیشد که رعال شاخ بشه. اسم اینا ضرر نیست خدایی؟
    بله اون افسیاد تک به تک لوا فک میکنم بعد از گل دوم بایرن بود یعنی میزد 3-1 میشد.
    شما قبول کردی دوتا گل آفساید رو من با دوست دیگه بودم ..
    تا سال دیگم بحث کنیم هیچ طرفی قانع نمیشه تمومش کنیم بهتره
    من به این جمله فاستینو آسپریا بسنده میکنم : دزدی دیگر بس است. دو گل آفساید رونالدو و اخراج ویدال باعث حذف بایرن شدند. دزدی بس است تیم موش ها (رئال مادرید).»
    Faustino Asprilla مهاجم اون تیم خاص کلمبیا در دهه 90 بود(برای دوستانی که یادشون نیست یا نبودن اون موقع)
    Last edited by Actros; 15-04-2018 at 15:23.

17. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کسی که 2 تا گل آفساید رعال جلو بایرن و ببینه و بگه داوری اگر به نفع حریف نبود به نفع رعالم نبود بنده هیچ صحبتی باهاش ندارم !!!
    گل سالم ایسکو دقیقه 90 که نبود چه تضمینی داری که جبران نمیشد ؟ همون جمله بالا کفایت میکنه. امسالم من بیرون با هیچ رعالی کل ننداختم. اینجام نمیندازم.چون معلوم نیست چی بشه واقعا !!!
    ویدال برای یک بار در عمرش پنالتی خراب کرد..ولی این بار توییت خوبی زده براتون ... ( حالا وقتشه که شما رو شما رو بگا...)
    کامنت آخر برای شما

خب بله پنالتی ویدال گل میشد ممکن بود اصلا 2 تا دیگم بخورین
    خب بله خاوی مارتینر کارت اول و نمیگرفت که دیگه اخراج نمیشد که رعال شاخ بشه. اسم اینا ضرر نیست خدایی؟
    بله اون افسیاد تک به تک لوا فک میکنم بعد از گل دوم بایرن بود یعنی میزد 3-1 میشد.
    شما قبول کردی دوتا گل آفساید رو من با دوست دیگه بودم ..
    تا سال دیگم بحث کنیم هیچ طرفی قانع نمیشه تمومش کنیم بهتره
    من به این جمله فاستینو آسپریا بسنده میکنم : دزدی دیگر بس است. دو گل آفساید رونالدو و اخراج ویدال باعث حذف بایرن شدند. دزدی بس است تیم موش ها (رئال مادرید).»
    Faustino Asprilla مهاجم اون تیم خاص کلمبیا در دهه 90 بود(برای دوستانی که یادشون نیست یا نبودن اون موقع)
    واقعا بنده عاجزم از جواب دادن به این نوع پیام.و با عرض پوزش از سایر دوستان و عزیزان
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •