تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن لپ تاپ دل 5400 بدون باتری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

باتری آکنبد روش بوده ۴ ماه کار نکرده فقط یه ۱۰ روزی شارژش صفر شده بوده که لپ تاپ خراب بود نمیتونستم شارژش کنه
    مشکل سوکت نداره اگه مشکل سوکت بود توی تنظیمات بایوس هم اگر قطعی پیدا میکرد باید خاموش میشد ولی اینجور نمیشه
    یه ارتباط مستقیمی با سی پی یو داره که باعث پر شدن ۱۰۰ درصدش میشه
    حتی وقتی باتری روشه شارژر وصل کنیم کند میشه ۱۰۰ درصد قطع میشه میاد پایین وصل میکنه چن بار تکرار میشه بعدش دیگه اتصال قطع میشه

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مین برد های دستگاه های کامپیوتر دارای هفت هشت لایه مختلف مدارکشی در برد های خودشون هستن.
    لحیم کار و کار روی این مدار های به وسیله دستگاه انجام میشه .
    ممکنه تعمیرکار شما اقدام به لحیم دستی مقاومت روی برد کرده باشه و این کار باعث بوجود اومدن اتصال کوتاه بین لایه های مختلف برد شده باشه و دستگاه رو از بین برده باشه.
    برای تعمیرات اینچنین مشکلاتی حتما باید به نمایندگی های کاملا معتبر که کار گارانتی را انجام میدهند مراجعه کنید .
    و طبیعتا تا زمانی که دستگاه شما درست کارنکند ، تعمیرگاه کارخودش را به درستی انجام نداده است.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مین برد های دستگاه های کامپیوتر دارای هفت هشت لایه مختلف مدارکشی در برد های خودشون هستن.
    لحیم کار و کار روی این مدار های به وسیله دستگاه انجام میشه .
    ممکنه تعمیرکار شما اقدام به لحیم دستی مقاومت روی برد کرده باشه و این کار باعث بوجود اومدن اتصال کوتاه بین لایه های مختلف برد شده باشه و دستگاه رو از بین برده باشه.
    برای تعمیرات اینچنین مشکلاتی حتما باید به نمایندگی های کاملا معتبر که کار گارانتی را انجام میدهند مراجعه کنید .
    و طبیعتا تا زمانی که دستگاه شما درست کارنکند ، تعمیرگاه کارخودش را به درستی انجام نداده است.
    احتمالا میتونه مشکلی باشه که شما فرمودین
    این مقاومتی که میگم دقیقا بغل سوکت شارژ روی برد هست چون شکسته که بود اصلا برقی به قسمت های بعدی برد نمیرسید
    تست رو با یه دو تا سیم که به یه لامپ ال اتی دی وصل شده بود انجام میدادا و جایی که برق روی برد بود روشن میشد
    لپ تاپ مدلش قدیمی هست دیگه
    لحیم کاری مقاومت رو جلوی خودم انجام داد بعدشم بستش بهم دادا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

علت دیر شارژ شدن باتری لپ تاپ پی میتونه باشه ؟؟؟
    همین قطع و وصل شدن جریان شارژ باعث دیر شارژ شدنش میشه ؟
    اینجوری من دارم شارژش میکنم احتمالا باتری رو هم خراب کنه یش شارژ و دیشارژ میشه درسته ؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بله احتمال زیادی داره که مقاومت تعویض شده مشکل شارژ رو بوجود آورده باشه.
    پیشنهاد میکنم دستگاه رو به تعمیرگاه نمایندگی گارانتی که برای این برند هست جهت تعمیر ببرید و به یک شخص بسیار ماهر و باسواد بسپارید.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •