تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: هنگام وارد شدن به فروم P30world این پیغام مرتب میاد و شانسی می تونم یکبار بیام اینجا! (تصویر)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 هنگام وارد شدن به فروم P30world این پیغام مرتب میاد و شانسی می تونم یکبار بیام اینجا! (تصویر)

سلام

من قبلا این مشکل را با وارد شدن به فروم اینجا پی سی ورلد نداشتم و چند اکانت متفاوت برای این فروم دارم. برای وارد شدن از برنامه های مدیریت رمز استفاده می کنم که از لحاظ امنیتی هم درست تر و بهتر هست و دستی وارد نمی کنم که بگم حرف یا کاراکتری را اشتباهی وارد کردم.
    با 3 تا مرورگر کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر انجام دادم و هنگام وارد شدن میگه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه هست (تصویر پایین) در حالیکه هر دو مورد درست هستند. مثل الان که شانسی وارد شدم و تونستم این پست و سوال رو بپرسم ولی اگر شانسی وارد نتونم بشم بعد از 5 بار که این خطا و تصویر بیاد باید 15 دقیقه منتظر بشم!. نمی دونم چرا اینطوری شده و قبلا اصلا این مشکل رو با فروم نداشتم و راحت و روان وارد و خارج می شدم. آنتی ویروس خریداری شده و بروز هم دارم و فکر نمی کنم از ویروس و تروجان باشه. تمام افزونه های کروم و فایرفاکس رو هم غیر فعال کردم ببینم در حالت پیش فرض مرورگر باز این خطا رخ می ده و باز هم رخ داد! مرورگر کروم و فایرفاکس هم به آخرین نسخه آپدیت هستند. الان نمی دونم از کجا و چرا این مشکل بروز کرده. با هیچ سایت دیگه ای برای وارد و لاگین شدن مشکلی ندارم و راحت وارد و خارج می شوم الا فروم پی سی ورلد!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

با سلام
    اگر نام کاربری شما داری حرف ی باشد باید دقت کنید یا از این ي استفاده کردید یا از این ی

3. این کاربر از الناز تاج محمدی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با سلام
    اگر نام کاربری شما داری حرف ی باشد باید دقت کنید یا از این ي استفاده کردید یا از این ی

سلام

همانطور که می بینید نام کاربری من به فارسی نیست و حروفش لاتین هست، نام کاربری های اکانتهای دیگرم هم به فارسی نیستند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •