تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: ارزونترین داروی ضد افسردگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض ارزونترین داروی ضد افسردگی

سلام روانپزشک به من داروی فلوکسامین داده که ورقی 10 هزار تومنه ایرانیش...که 5 روزه تموم میشه...میشه ماهی 60 هزار تومن پول قرصم ..قبلا بیمه سلامت 40 هزارتومنشو پوشش میداد ولی الان دیگه بیمه سلامت لغو شده و من باید ماهی 60 هزار تومن پول قرص بدم که چون خودم درآمدی ندارم و از توان پدرم هم خارجه..

می خواستم بدونم ارزونترین قرص ضد افسردگی که ماهی زیر 5 هزار تومن تموم شه چیه؟به روانپزشک بگم اونو برام بنویسه

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

به روانشناس بگی اون رو بنویسه!!؟
    ببین مملکت به چه بدبختی انداختن گه مریض به خاطر چند هزار تومان به دکتر میگه فلان دارو رو بنویس
    دوست عزیز حق داری البته شما
    Last edited by shangil; 05-04-2018 at 18:07.

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

داروی ضد افسردگی ارزون که اون اثر مثبت رو نداره روی شما دوست عزیز

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من سیتالوپرام 20 مصرف میکنم. علاوه بر درمان افسردگی، روابط اجتماعیمم خوب شده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

من سیتالوپرام 20 مصرف میکنم. علاوه بر درمان افسردگی، روابط اجتماعیمم خوب شده.
    سیتالوپرام ورقی چنده؟

6. این کاربر از راشبل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سیتالوپرام ورقی چنده؟
    یه ورق 10 تایی فک کنم چیزی حدود 8 تومن یا کمتر در بیاد

8. این کاربر از B3NYAMIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام روانپزشک به من داروی فلوکسامین داده که ورقی 10 هزار تومنه ایرانیش...که 5 روزه تموم میشه...میشه ماهی 60 هزار تومن پول قرصم ..قبلا بیمه سلامت 40 هزارتومنشو پوشش میداد ولی الان دیگه بیمه سلامت لغو شده و من باید ماهی 60 هزار تومن پول قرص بدم که چون خودم درآمدی ندارم و از توان پدرم هم خارجه..

می خواستم بدونم ارزونترین قرص ضد افسردگی که ماهی زیر 5 هزار تومن تموم شه چیه؟به روانپزشک بگم اونو برام بنویسه
    سلام
    طبق تجربه شخصی من، شما به هیچ وجه قرص فلووکسامین رو قطع یا عوض نکن. عوارض وحشتناکی رو تجربه می کنی. من قبلا مصرف می کردم پزشک طی دوره ای دو ماهه کم و جایگزین کرد کارم به بیمارستان کشید.

من فرصت ندارم توضیح بدم. خیلی کم سر می زنم وقتم پره ولی این کار رو نکن. پیامم رو رپلی کن سر زدم جواب می دم بهتون.

10. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام
    طبق تجربه شخصی من، شما به هیچ وجه قرص فلووکسامین رو قطع یا عوض نکن. عوارض وحشتناکی رو تجربه می کنی. من قبلا مصرف می کردم پزشک طی دوره ای دو ماهه کم و جایگزین کرد کارم به بیمارستان کشید.

من فرصت ندارم توضیح بدم. خیلی کم سر می زنم وقتم پره ولی این کار رو نکن. پیامم رو رپلی کن سر زدم جواب می دم بهتون.
    مرسی از راهنماییتون..پس همین قرص رو ادامه میدم...ولی مجبورم ایندفعه دفترچه بیمه تامین اجتماعی 1 نفرو قرض بگیرم بگم تو اون قرص رو بنویسه که هزینه کمرشکن این قرص کم بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کی گفته بیمه سلامت لغو شده؟
    اگر شما قبلا بیمه سلامت داشتید و مهلتش گذشته میتونید دفترچه خودتون رو همچنان تمدید کنید، فقط تنها نکته اینه که ثبت نام جدید انجام نمیدن
    یعنی اگر تا الان بیمه سلامت نداشتیم شما باید بیمه ایرانیان بشید که سالیانه 240 هزارتومن هست (امیدوارم در حد وسعتون باشه)
    در هر صورت تغییر دارو به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه وشما باید با نظر پزشک عمل کنید
    Last edited by ZeroNetizen; 05-04-2018 at 21:26.

13. این کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

فکر میکنم سرترالین از شرکت عبیدی ارزونترین دارو تو این دسته باشه.
    ولی بهتر شما خودتون به پزشکتون اطلاع بدید که داروی کم هزینه تر رو براتون اول درنظر بگیره و ببینید اون چی میگه. شاید مثلا سرترالین رو برای شما مناسب ندونه.
    خودسرانه هم دارو مصرف نکنید یا قطع نکنید در این موارد.

15. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •